|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  573 574 [575] 576 577   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:48:28   
R&T@
Vidis, mogla bih ja anonimno temu otvoriti: Zasto on hoce da smrsa?user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14351
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:48:47   
Lady26
Ja bih sex al mescini da su mi dani D iliti plodni ne smijem user posted image user posted image user posted image
Ne vjerujem mm plaho user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14352
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:48:51   
Anoniman
Evo i mene, joj vidjeh slike, bolje nisam ni ocekivala, ala me dijete osramotiuser posted image , dusa placljiva, sto rece hanady sve vrijeme se radovala i pricala sta ce mu reci kad ono kad se pojavio djed oan hoce kuci, a bas nije strasanuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 14353
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:49:33   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

Vidis, mogla bih ja anonimno temu otvoriti: Zasto on hoce da smrsa?user posted image




da tebi bude lijep, zgodan i privlacanuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14354
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:50:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: sahara

Evo i mene, joj vidjeh slike, bolje nisam ni ocekivala, ala me dijete osramotiuser posted image , dusa placljiva, sto rece hanady sve vrijeme se radovala i pricala sta ce mu reci kad ono kad se pojavio djed oan hoce kuci, a bas nije strasanuser posted image


koje je tvoje? jesmo li se mi vidjele? veceras sam sve pomijesala,ne zamjeriteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14355
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:50:32   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

Vidis, mogla bih ja anonimno temu otvoriti: Zasto on hoce da smrsa?user posted image



Hajde, a ja cu M. dati link pa nek pise user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14356
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:50:50   
mama75
IZVORNA PORUKA: sahara

Evo i mene, joj vidjeh slike, bolje nisam ni ocekivala, ala me dijete osramotiuser posted image , dusa placljiva, sto rece hanady sve vrijeme se radovala i pricala sta ce mu reci kad ono kad se pojavio djed oan hoce kuci, a bas nije strasanuser posted image

Evo jos jedne iz dm krila user posted image Ako ti je utjeha: moja ima 6 godina i jos uvijek ne zeli ni da pridje dm, pa makar ne dobila paketic, nema sanse!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14357
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:51:16   
Anoniman
Mm i ja bi trebali koji kg da nabacimo, ja se ponadala ostace mi sta posle poroda ono sve sletilo, tako Tajra ako imas sta sto ti je malo stavi tamo na bbuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 14358
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:51:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Evo i mene, joj vidjeh slike, bolje nisam ni ocekivala, ala me dijete osramotiuser posted image , dusa placljiva, sto rece hanady sve vrijeme se radovala i pricala sta ce mu reci kad ono kad se pojavio djed oan hoce kuci, a bas nije strasanuser posted image
haj sto se radovala...nego sto je spremila i pitanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14359
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:51:41   
R&T@
Sahara, meni je A. bila divna kad je dedica usao... pokrila rucicama oci i nece da ga pogleda...user posted image

A ova moja sva preplasena, ne dise, a gleda ga sirom otvorenih ocijuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14360
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:52:42   
mama75
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mm i ja bi trebali koji kg da nabacimo, ja se ponadala ostace mi sta posle poroda ono sve sletilo, tako Tajra ako imas sta sto ti je malo stavi tamo na bbuser posted image

Ima ti bananica, sve tvoj broj (meni malo user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14361
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:54:34   
R&T@
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: tajra

Vidis, mogla bih ja anonimno temu otvoriti: Zasto on hoce da smrsa?user posted image




da tebi bude lijep, zgodan i privlacanuser posted image user posted image user posted image user posted image





Aha...kao onaj sto steka novac u tajne pretince da racune platiuser posted image user posted image user posted image

Nego, odoh ja pogacu potkuhati...i ustipke...i strudlu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14362
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:54:39   
Anoniman
mama75 zar je moguce da je tebi nesto malo? pa to neka djecija 12-ka?

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 14363
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:55:32   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mm i ja bi trebali koji kg da nabacimo, ja se ponadala ostace mi sta posle poroda ono sve sletilo, tako Tajra ako imas sta sto ti je malo stavi tamo na bbuser posted image

Ima ti bananica, sve tvoj broj (meni malo user posted image )



kad me spomenu, imam kosulju s oliver, cini mi seuser posted image isto xs, pa eto ti mrsavice ako hoces ja ti poklonim

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 14364
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:55:33   
Anoniman
odoh vam ja spatuser posted image
laku noc

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 14365
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:55:41   
R&T@
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mm i ja bi trebali koji kg da nabacimo, ja se ponadala ostace mi sta posle poroda ono sve sletilo, tako Tajra ako imas sta sto ti je malo stavi tamo na bbuser posted image

Ima ti bananica, sve tvoj broj (meni malo user posted image )



U pravu si...
ona Beneton haljinica je superuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 14366
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:56:19   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

mama75 zar je moguce da je tebi nesto malo? pa to neka djecija 12-ka?


user posted image user posted image ama podebela je onauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14367
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:56:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mm i ja bi trebali koji kg da nabacimo, ja se ponadala ostace mi sta posle poroda ono sve sletilo, tako Tajra ako imas sta sto ti je malo stavi tamo na bbuser posted image

Ima ti bananica, sve tvoj broj (meni malo user posted image )



U pravu si...
ona Beneton haljinica je superuser posted image


tu je kupila jedna forumasicauser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14368
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:57:49   
Amani12
Ja ne skontah Bananicu i njenu curicu user posted image
Jesam li jos koga s teme fulila?
Ejh moja zelja za 2012. je da slijedece godine i ja sjednem u krilo Djedici.
Ove godine sma jos teska kategorija user posted image
Moje dijete hoce i sutra kod DM user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14369
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:57:55   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

odoh vam ja spatuser posted image
laku noc



Laku nocuser posted image

i hvala jos jednom za ppuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14370
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:58:00   
mama75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

mama75 zar je moguce da je tebi nesto malo? pa to neka djecija 12-ka?


user posted image user posted image ama podebela je onauser posted image user posted image user posted image


Sram te bilo! Ma preko "ramena" mi moze, cak ima i viska,  ali preko "bokova" zategne previse user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14371
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.12.2011 23:59:28   
teacher75
evo i mene iz skitnje, dosla u 11 kuciuser posted image slike su vam super, sad sam pregledala , vidi se da vam je pravo lijepo bilouser posted image ja izasla malo navecer nakon 100 godina, bila s drugaricom u pub-u na zimskom marketu kod svjetlosti,uspjele sjesti iako je bilo puno. super je, muzika uzivo, neki band svirao, bas odlican ugodjaj, one kucice okolo su preslatke, ima i igraona u jednom satoru, ringispil, vozic, preporucujem obavezno da odvedete djedu tamo. traje do 15. januara, mi cemo lanu odvesti mozda sutra popodne. poslije pub-a otisle malo u Operu da se prisjetimo mladalackih danauser posted image opera se renovirala, raja uglavnom ista ko prije, i tamo smo imale srece i ugrabile mjesto za sankom, ja cak uspjela ugrabiti i sank stolicu, tako da sm ose bas lijepo proveleuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14372
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:00:14   
bananica
IZVORNA PORUKA: Amani12

Ja ne skontah Bananicu i njenu curicu user posted image
Jesam li jos koga s teme fulila?
Ejh moja zelja za 2012. je da slijedece godine i ja sjednem u krilo Djedici.
Ove godine sma jos teska kategorija user posted image
Moje dijete hoce i sutra kod DM user posted image



ja sam tebe sigurno vidjelauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 14373
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:00:51   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

mama75 zar je moguce da je tebi nesto malo? pa to neka djecija 12-ka?


user posted image user posted image ama podebela je onauser posted image user posted image user posted image


Sram te bilo! Ma preko "ramena" mi moze, cak ima i viska,  ali preko "bokova" zategne previse user posted image



sad se ti izvlaciuser posted image
gdje ste vi danas set_ali? bas mi je bilo zao sto vas nije bilouser posted image


< Poruku je uredio bananica -- 18.12.2011 0:01:18 >

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 14374
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:01:09   
mama75
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo i mene iz skitnje, dosla u 11 kuciuser posted image slike su vam super, sad sam pregledala , vidi se da vam je pravo lijepo bilouser posted image ja izasla malo navecer nakon 100 godina, bila s drugaricom u pub-u na zimskom marketu kod svjetlosti,uspjele sjesti iako je bilo puno. super je, muzika uzivo, neki band svirao, bas odlican ugodjaj, one kucice okolo su preslatke, ima i igraona u jednom satoru, ringispil, vozic, preporucujem obavezno da odvedete djedu tamo. traje do 15. januara, mi cemo lanu odvesti mozda sutra popodne. poslije pub-a otisle malo u Operu da se prisjetimo mladalackih danauser posted image opera se renovirala, raja uglavnom ista ko prije, i tamo smo imale srece i ugrabile mjesto za sankom, ja cak uspjela ugrabiti i sank stolicu, tako da sm ose bas lijepo proveleuser posted image

Ja danas bila, stvarno je fino, ima i onih dzidza da se kupi. Al ovu igraonu nisam vidjela user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  573 574 [575] 576 577   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  573 574 [575] 576 577   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *