|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  559 560 [561] 562 563   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:53:05   
Hanady RR
dadada zadah dvije oble...farmerke za slikanje...a trenreka za opuštanje...ha , jauser posted image
pa u igraonici jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14001
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:55:46   
emi7908
dadada zadah dvije oble...farmerke za slikanje...a trenreka za opuštanje...ha , ja
pa u igraonici je


i ja nešto konatala ovako ali kontam rećićete da sam pukla totalno user posted image e Hanady baš nek si se izjasnila user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14002
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:56:04   
Lady26
Mozemol se i mi presvuci u "nesto laganije" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14003
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:56:08   
Hanady RR
moje će sigurno htjeti da se ''srede'' tako da kud god se okrenete jedna od pallićka će vas slikatiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14004
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:57:26   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Lady26

Mozemol se i mi presvuci u "nesto laganije" user posted image user posted image user posted image


naravno,cim sa DM zavrsimouser posted image

Mi svakako nosimo rezervnu odjecu kada idemo u igraonu,u slucaju da se oznoji ili pisne kada se zaigrauser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14005
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:57:51   
Hanady RR
s tim što će najstarija biti sa fotoaparatom, zna se ponašati u suknjiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14006
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:03:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada zadah dvije oble...farmerke za slikanje...a trenreka za opuštanje...ha , jauser posted image
pa u igraonici jeuser posted image
I o ovome sam razmisljala...samo sto ce mi napraviti scenu kada ga krenem presvlaciti...a onda ce zamrziti DM-a totalnouser posted image ...em sto mora nekom sjediti u krilu...hem ga je omeo u igri...a jos sam ga presvukla, sto on momentalno veze za "idemo kuci"...a dm ce sigurno ko i lani doci zadnji...tj. prvo ide igra pa dm

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14007
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:06:22   
emi7908
Mozemol se i mi presvuci u "nesto laganije"

Što da ne ? user posted image ti meni obeća kafu a nigdje te na mapi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14008
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:06:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada zadah dvije oble...farmerke za slikanje...a trenreka za opuštanje...ha , jauser posted image
pa u igraonici jeuser posted image
I o ovome sam razmisljala...samo sto ce mi napraviti scenu kada ga krenem presvlaciti...a onda ce zamrziti DM-a totalnouser posted image ...em sto mora nekom sjediti u krilu...hem ga je omeo u igri...a jos sam ga presvukla, sto on momentalno veze za "idemo kuci"...a dm ce sigurno ko i lani doci zadnji...tj. prvo ide igra pa dm



počinjemo u 11 a DM stiže u 12user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14009
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:09:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada zadah dvije oble...farmerke za slikanje...a trenreka za opuštanje...ha , jauser posted image
pa u igraonici jeuser posted image
I o ovome sam razmisljala...samo sto ce mi napraviti scenu kada ga krenem presvlaciti...a onda ce zamrziti DM-a totalnouser posted image ...em sto mora nekom sjediti u krilu...hem ga je omeo u igri...a jos sam ga presvukla, sto on momentalno veze za "idemo kuci"...a dm ce sigurno ko i lani doci zadnji...tj. prvo ide igra pa dm



počinjemo u 11 a DM stiže u 12user posted image
to ti je 1,5 sat min. igre...dok dodje na red...ako ne i 2...ma nema sanse da ga presvucem...ma trenerka i zdrouser posted image ponjecu pantole...mada sumnjam da cemo uspjeti

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14010
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:19:20   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Jelena žao mi je za mužev posao...sreća eto ima privatnog smao ne dja mu da se sa privtanim zadavera i ne traži bar slično onome što je radio na siguricu ...ipak je bolje kad se zna šta je ''sigurna'' suma taj mjesec....

ja više nisam pametna šta reći i raditi...

Zakon koji je u pripremni i koji nas definitvno čeka dovest će do toga da nam ukinu topli, regrese, zimnicu, kartu za prevoz...
onda će nam morati povećati plaće za taj iznos a onda sve oporezovati...jer se ovo do sada nije oporezivalo i nije ulazilo u dorinose...
međutim prije nego to urade u planu je da se plate smanje ...pa ti skontaj kud god se okreneš 30% manje će nas kačiti...

eto ja i suprug smo u državnom sektoru al to ti fino dođe 30% nam uzmu dok si reko keks...pa planiraj i deveraj kako znaš...a nije 30% malo kad sabere i oduzeme 500 Km će me mjesečno fino rebnutuser posted image
štaš isplanirat i sa čim...nigdje nije dobro user posted image



i tu mi izraćunasmo svi kolika ti je plata user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14011
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:19:29   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

ma to je...nemas danas siguran posao nigdje
zato ja stalno i govorim...stekajte ljudiuser posted image ...koliko god...ruzna su vremena dosla pravo...a kazu da ce biti jos gore...nego "vjeruj u se i u svoje kljuse"...kako se rekne...pa barem znas zasto se lomis...a sve ostalo...ruski rulet



za stek si 100% upravu, samo sto ja to ne znam, ja ne znam sa parama nikako, na kraju mjeseca se za glavu fatam kad saberem koliko sam potrosila i to sve na gluposti, o ovim redovnim troskovima i ne razmisljam, sta se mora, mora se

otvori racun i na to gledaj ko da ga nemas...ako treba zamisli da placas banci ratuuser posted image ...jer kako kaze ona jedna reklama sto bude na fox-u...kada trebamo placati kredit onda imamo...a kad treba stediti...onda nemamo...i stvarno je tako



ovo se u potpunosti slažem..samo ja ne bih nista stedila na račun banke..banka propadne i osta ti bez para..bolje zakupiti sef u banci i tu čuvati kešogi lovu, pa banka ako lijepo propadne, ti lijepo uzmes svoj kljuc, otvoris sef i uzmes si svoju lovu user posted image ..a ostali neka ganjaju banku po sudovima i sl. da se naplate...jos ako ste svi pametni pa pretvarate štek u švicarce..e nema zima onda user posted image
jer banka te odere za kamete skoro duplo ako uzimas stambeni kredit..i opet ga otplaćujes pola ili cijeli zivot..bolje štediti 10 godina pa iskeširati stan nego plaćati kredit 20 godina i to dupli iznos


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14012
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:19:41   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Hm, a ja fina zena, pa pustila supruga da "odmara" a placam zenu...ma nece vise nema sanse!!!


ovo mi je čudno vala bilo od tebeuser posted image ..ja mislila vi oboje raditeuser posted image ..a Lanu vodati tamo vamo a da tata sjedi ćiku...user posted image oj no,no...meni se ovo podrazumjeva...moj muz kaze da bi sad potpisao da imamo love do krova da sjedi kuci s djetetom i da ga čuva, a da recimo ja radim...mm je bas emancipovan muskarac user posted image
van pameti bi mi bilo (i meni i njemu) davati nekome pare za cuvanje a jedno od nas(bilo koje) da nema posla i da ne radi nista...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14013
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:20:07   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: jelenaT

U septembru su oni radili sistematizaciju radnih mjesta i njegovo mjesto je ostalo. Tada su podijelili otkaze i rekli to je to, ali on je cijelo vrijeme imao predosjecaj da ce i on dobiti. Sve je govorio da nisu to cista posla, tako da je on nekako i ocekivao iskreno, i ako su oni govorili da nece, da on ostaje gdje jeste, da njegovo radno mjesto treba itd. Prije sat vremena ga ja zvala da mi kupi Luki mlijeko i on govori evo radim, crtam projekat neki, sve super bilo, da bi ga samo zovnuli u kancelariju i rekli da se ukida njegovo radno mjesto, da je tehnoloski visak i da ne mora vise dolaziti na posao, godisnji da iskoristi i jos mjesec dana otkaznog roka ima, ne mora dolaziti na posao, dobice platu za taj otkazni rok.


ja bih ti savjetovala da ide na posao, da ne bi bilo otkaz zbog teze povrede na radu-nedolazak na posao i neJma plate, neJma pravo na pomoc s biroa bla bla....neka ide uglavnom ako mu je to obaveza, osim ako napismeno ne dobije izjavu/potvrdu od poslodavca da nije obavezan da dolazi, ali to nece sigurno dobiti..godisnji ok, neka koristi ali temeljem rjesenja...

ne mogu da vjerujem kako se to desi odjednom..a prije toga vas čitam i pričate o otkazima, poslu, primanjima, rezijama..prizvaste majke mi user posted image
uzas...
ja radim kod "privatnika" ali zaista sam prava sretnica koja moze reci da mi je bolje nego u bilo kojoj drzavnoj firmi po pitanju odnosa samog prema nama zaposlenicima, plata, godisnji, slobodni dani, bolovanja, topli obrok 16 KM, porez plaća firma, dva regresa godisnje, ako sta treba-da izletis i zavrsis, no frsk..ali samo zato sto je nas šef čovjek i ja uvijek kazem ko da taj i ima, i neka on ima jer i daje! živio moj šef meni i nama user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14014
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:22:59   
pocahontas
ja isto jedva čekam sutra-više se ja radujem nego R. čini mi se user posted image što ću se sresti sa RR mamicama ali dabogdo da se družim ood silen frke koja će biti neminovna, ali eto...

nego, jeste li se vi mame kontale sredjivati? jer ja ne znam kako bih se sredila, najviše bi voljela da mogu u trenerci kako ali dobro...user posted image user posted image a valja mi trčati za R. po igraonici jer imam osjećaj da će ga vaša djeca od 4 i 5 godina satrati u trku user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14015
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:23:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: emi7908

Ajme nemam crveno nista


kamo tange crljene user posted image ?
Gdje Veselaa sad da te uputi hahahahaa


tu sam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 14016
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:24:32   
veeseelaa
nego, jeste li se vi mame kontale sredjivati?


user posted image ništa specijlano valjda, kao i svaki dan


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14017
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:25:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

ma to je...nemas danas siguran posao nigdje
zato ja stalno i govorim...stekajte ljudiuser posted image ...koliko god...ruzna su vremena dosla pravo...a kazu da ce biti jos gore...nego "vjeruj u se i u svoje kljuse"...kako se rekne...pa barem znas zasto se lomis...a sve ostalo...ruski rulet



za stek si 100% upravu, samo sto ja to ne znam, ja ne znam sa parama nikako, na kraju mjeseca se za glavu fatam kad saberem koliko sam potrosila i to sve na gluposti, o ovim redovnim troskovima i ne razmisljam, sta se mora, mora se

otvori racun i na to gledaj ko da ga nemas...ako treba zamisli da placas banci ratuuser posted image ...jer kako kaze ona jedna reklama sto bude na fox-u...kada trebamo placati kredit onda imamo...a kad treba stediti...onda nemamo...i stvarno je tako



ovo se u potpunosti slažem..samo ja ne bih nista stedila na račun banke..banka propadne i osta ti bez para..bolje zakupiti sef u banci i tu čuvati kešogi lovu, pa banka ako lijepo propadne, ti lijepo uzmes svoj kljuc, otvoris sef i uzmes si svoju lovu user posted image ..a ostali neka ganjaju banku po sudovima i sl. da se naplate...jos ako ste svi pametni pa pretvarate štek u švicarce..e nema zima onda user posted image
jer banka te odere za kamete skoro duplo ako uzimas stambeni kredit..i opet ga otplaćujes pola ili cijeli zivot..bolje štediti 10 godina pa iskeširati stan nego plaćati kredit 20 godina i to dupli iznos

pa logicno da necu stjedeti u "Suljagic bank" banciuser posted image ...sve velike banke su ti osigurane kod svicaraca...nema zime...tj. i da propadne novac ces naplatiti...gledas samo da je dobra banka...ja.... a i mislim citav forum...znam kome vjerujemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 14018
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:25:44   
Lady26

IZVORNA PORUKA: emi7908

Mozemol se i mi presvuci u "nesto laganije"

Što da ne ? user posted image ti meni obeća kafu a nigdje te na mapi user posted image

Mene? Ja tu po vas cijeli dan user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 14019
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:28:57   
Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26

Hm, a ja fina zena, pa pustila supruga da "odmara" a placam zenu...ma nece vise nema sanse!!!


ovo mi je čudno vala bilo od tebeuser posted image ..ja mislila vi oboje raditeuser posted image ..a Lanu vodati tamo vamo a da tata sjedi ćiku...user posted image oj no,no...meni se ovo podrazumjeva...moj muz kaze da bi sad potpisao da imamo love do krova da sjedi kuci s djetetom i da ga čuva, a da recimo ja radim...mm je bas emancipovan muskarac user posted image
van pameti bi mi bilo (i meni i njemu) davati nekome pare za cuvanje a jedno od nas(bilo koje) da nema posla i da ne radi nista...user posted image


Radio je draga ali ostao bez posla prije mjesec dana user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14020
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:29:43   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

ma to je...nemas danas siguran posao nigdje
zato ja stalno i govorim...stekajte ljudiuser posted image ...koliko god...ruzna su vremena dosla pravo...a kazu da ce biti jos gore...nego "vjeruj u se i u svoje kljuse"...kako se rekne...pa barem znas zasto se lomis...a sve ostalo...ruski rulet



za stek si 100% upravu, samo sto ja to ne znam, ja ne znam sa parama nikako, na kraju mjeseca se za glavu fatam kad saberem koliko sam potrosila i to sve na gluposti, o ovim redovnim troskovima i ne razmisljam, sta se mora, mora se

otvori racun i na to gledaj ko da ga nemas...ako treba zamisli da placas banci ratuuser posted image ...jer kako kaze ona jedna reklama sto bude na fox-u...kada trebamo placati kredit onda imamo...a kad treba stediti...onda nemamo...i stvarno je tako



ovo se u potpunosti slažem..samo ja ne bih nista stedila na račun banke..banka propadne i osta ti bez para..bolje zakupiti sef u banci i tu čuvati kešogi lovu, pa banka ako lijepo propadne, ti lijepo uzmes svoj kljuc, otvoris sef i uzmes si svoju lovu user posted image ..a ostali neka ganjaju banku po sudovima i sl. da se naplate...jos ako ste svi pametni pa pretvarate štek u švicarce..e nema zima onda user posted image
jer banka te odere za kamete skoro duplo ako uzimas stambeni kredit..i opet ga otplaćujes pola ili cijeli zivot..bolje štediti 10 godina pa iskeširati stan nego plaćati kredit 20 godina i to dupli iznos

pa logicno da necu stjedeti u "Suljagic bank" banciuser posted image ...sve velike banke su ti osigurane kod svicaraca...nema zime...tj. i da propadne novac ces naplatiti...gledas samo da je dobra banka...ja.... a i mislim citav forum...znam kome vjerujemuser posted image user posted image user posted image


jest draga, osigurane su svote zakonski do 30-tak hiljada...a sta ako si uštedio vise? bye bye lijepa moja..nego, sef je majka..nesto poput čarape, jastuka i dimija user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14021
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:30:35   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26

Hm, a ja fina zena, pa pustila supruga da "odmara" a placam zenu...ma nece vise nema sanse!!!


ovo mi je čudno vala bilo od tebeuser posted image ..ja mislila vi oboje raditeuser posted image ..a Lanu vodati tamo vamo a da tata sjedi ćiku...user posted image oj no,no...meni se ovo podrazumjeva...moj muz kaze da bi sad potpisao da imamo love do krova da sjedi kuci s djetetom i da ga čuva, a da recimo ja radim...mm je bas emancipovan muskarac user posted image
van pameti bi mi bilo (i meni i njemu) davati nekome pare za cuvanje a jedno od nas(bilo koje) da nema posla i da ne radi nista...user posted image


Radio je draga ali ostao bez posla prije mjesec dana user posted image

oj pa šta je ovo Boze dragiuser posted image ...ja svom šefu trebam spomenik dići..ja i još nas 30-tak...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14022
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:31:52   
Hanady RR
pocy pocyuser posted image

nemoj se sredživat previše zajenit ćeš nam deda mrazauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14023
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:33:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

ma to je...nemas danas siguran posao nigdje
zato ja stalno i govorim...stekajte ljudiuser posted image ...koliko god...ruzna su vremena dosla pravo...a kazu da ce biti jos gore...nego "vjeruj u se i u svoje kljuse"...kako se rekne...pa barem znas zasto se lomis...a sve ostalo...ruski rulet



za stek si 100% upravu, samo sto ja to ne znam, ja ne znam sa parama nikako, na kraju mjeseca se za glavu fatam kad saberem koliko sam potrosila i to sve na gluposti, o ovim redovnim troskovima i ne razmisljam, sta se mora, mora se

otvori racun i na to gledaj ko da ga nemas...ako treba zamisli da placas banci ratuuser posted image ...jer kako kaze ona jedna reklama sto bude na fox-u...kada trebamo placati kredit onda imamo...a kad treba stediti...onda nemamo...i stvarno je tako



ovo se u potpunosti slažem..samo ja ne bih nista stedila na račun banke..banka propadne i osta ti bez para..bolje zakupiti sef u banci i tu čuvati kešogi lovu, pa banka ako lijepo propadne, ti lijepo uzmes svoj kljuc, otvoris sef i uzmes si svoju lovu user posted image ..a ostali neka ganjaju banku po sudovima i sl. da se naplate...jos ako ste svi pametni pa pretvarate štek u švicarce..e nema zima onda user posted image
jer banka te odere za kamete skoro duplo ako uzimas stambeni kredit..i opet ga otplaćujes pola ili cijeli zivot..bolje štediti 10 godina pa iskeširati stan nego plaćati kredit 20 godina i to dupli iznos

pa logicno da necu stjedeti u "Suljagic bank" banciuser posted image ...sve velike banke su ti osigurane kod svicaraca...nema zime...tj. i da propadne novac ces naplatiti...gledas samo da je dobra banka...ja.... a i mislim citav forum...znam kome vjerujemuser posted image user posted image user posted image


jest draga, osigurane su svote zakonski do 30-tak hiljada...a sta ako si uštedio vise? bye bye lijepa moja..nego, sef je majka..nesto poput čarape, jastuka i dimija user posted image

ne znam...to nisam sigurna...bas cu se raspitati...da je meni i 30 milja usteditiuser posted image user posted image user posted image ...a onda bi vjerovatno kupila zlatnike pa u sef...jer mi je i ovaj euro suhveliuser posted image ...al otom potomuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 14024
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 11:33:48   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pocy pocyuser posted image

nemoj se sredživat previše zajenit ćeš nam deda mrazauser posted image


a što se smiješ? fakat nism se ni mislia sređivati..đeš se srediti u igraoni..čuj u igraoni user posted image niđe veze..nit se vide štikle, niti tašna...hebo to...ma farmerice i kava maja i to je to..i trk mrk za djetetom..lako je ovima koje mogu djecu ostaviti i pti kafu..sreca moja pa ne pušim, pa mi neće tako tešk pasti..taman i ja malo da se izigram..user posted image
a jeko dedica? nisam u toku? jel to kakva zena ?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  559 560 [561] 562 563   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  559 560 [561] 562 563   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *