|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  557 558 [559] 560 561   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 22:19:57   
ladyblue RR
moje dijete se odvažilo danas da kene samostalno da hoda...i napravi 5-6 koraka, sva sretna, siđe sa ćilima i okliznu joj se na parketu i pade. ja se taman ponadala da je prohodala kad ništa...još uvijek

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13951
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 22:25:47   
Anoniman
ladyblue mi smo prohodali sa nekih 13, 5 mjeseci samostalno . Al jest me jedno vrijeme vozo po kuci samo tatatttt da ga vodam da hoda sam nije znao .
Sa neki 13 mjes prohodao sam po kuci, dok vani teze je islo sam da hoda nije se smjeo sam pustiti pada a nisam se ni ja usudjivala .
Da bi sa tih pola mjeseca se pustio kad sam vidjela da je dobro ucvrstio, pustila sam ga i van samog da hoda.
eH KAD prohoda sama van pa kad pocne abd prve korake da pravi bit ce vam veselouser posted image user posted image tako kad je A prohodo djete kad ide setamo za ruku ide samo dje on hoce gdje mu je zanimljivo pa ide, ide pa malo cucne  nadje na cesti kamen il neznam sta oce da uzme , pa opet tako ide ide korak dva pa opet cucne trebalo nam skoro pola sata da dodjemo do prodavniceuser posted image
Sve im interesantno zanimljivo .user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 13952
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 22:29:50   
salmy
Samo da Vam mahnemouser posted image
mi smo samiuser posted image user posted image moj momak spava kod nane,ja dosla s posla smorila se,prala kosu..tusiranje...i bude svega vecerasuser posted image user posted image

Malo nam fali user posted image ali ljepota

radim i sutra i poslije posla idemo po njegauser posted image user posted image

Ovo je prvi put da ne spava sa nama

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13953
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 22:31:15   
ladyblue RR
ja je sve čekam da se pusti. ona već mjesecima hoda oko namještaja, stabilna je kada stoji, pređe od stola do foteljeita. ali nikako da krene. ja je ne forsiam i čekam da se sama odvaži. ona je inače, baš oprezna beba. ne pada, ne udara se, sama lijepo siđe sa kreveta ili trosjeda. vjerovatno joj ta opreznost i ne dozvoljava da krene u nešto u sšo nije sigurna.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13954
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 22:33:10   
teacher75
danas na temi pravi crnjakuser posted image vidim kod svakoga kriza, i kod nas je- mm radi od ugovora do ugovora, nesigurno mu vec godinama, evo i kod nas se suska da ce nam smanjiti ionako mizerni platu (topli obrok je odavno 8km) a jos idem na porodiljsko i dolazi nova user posted image . kredit klasicni nemamo ali vracamo dug za auto, svaki mjesec 300km plus teta 300km (teta ce raditi jos par mjeseci i onda idem na porodiljsko, pa se tjesim da cemo tu smanjiti troskove), rezije ukupno dodju oko 300km mjesecno plus odrzavanje auta i benzin svaki mjesec,tako da kompletna moja plata ode na ovo gore nabrojano, a plata mm na hranu i ostale vanredne izdatke- nikad nista ne ustedimo, nikako iz minusa da izadjemo, ako on ostane bez posla, kuku namauser posted image ja se jutros probudila u 5.15!!!! i vise nikako nisam mogla zaspati, pa u 8 isla da vadim nalaze- krv, urin,vaginalni bris, svugdje cekala minimalno pola sata, pa zurila kuci na instrukcije, pa na posao u 1 do 6 i poslije sjednica do 8user posted image jedva gledam, glava me boli, jos ovo ruzno i tesko vrijeme, a sutra radim ujutro, jedva cekam subotu...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13955
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 22:34:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja je sve čekam da se pusti. ona već mjesecima hoda oko namještaja, stabilna je kada stoji, pređe od stola do foteljeita. ali nikako da krene. ja je ne forsiam i čekam da se sama odvaži. ona je inače, baš oprezna beba. ne pada, ne udara se, sama lijepo siđe sa kreveta ili trosjeda. vjerovatno joj ta opreznost i ne dozvoljava da krene u nešto u sšo nije sigurna.

eh da znas samo koliko smo mi cekali da prohoda- prohodala tek sa 18mj.! i evo nista joj sad ne faliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13956
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 22:37:05   
leona81
cula sam za tete cuvalice ali nama treba nestona relaciji s grad centar, i da je pristojne cijene za poludnevni jer u ovim vrticima u kojima smo gledali je 200-250 poludnevni

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13957
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 22:39:11   
ladyblue RR
a kakva su ti opcija igraonice? moje sestre mali ide u igraonicu u produženi. sada ne znam imaju li varijantu poludnevnog boravka za mlađu djecu?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13958
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 23:01:06   
esmina i bebina mam
teacher i vas more brige oko posliva i  ugovora MM-u istice sa 31 12 a meni produžili do 29.02
Meni je ovo bas patnja i nesreden zivot totalno ...ebi ga.

ladyblue ma hajde bona kad prohoda tek je tada briga.salko presmijesan hoda kao zombi sa rukama uvis hahahha
A moja je Esma sa 8 mjeseci prohodala bila atrakcija gdje god se pojavi kao lutka  aovaj guzlo jedva ne da on svoju guzicu user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13959
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 23:03:40   
leona81
IZVORNA PORUKA: ladyblue

a kakva su ti opcija igraonice? moje sestre mali ide u igraonicu u produženi. sada ne znam imaju li varijantu poludnevnog boravka za mlađu djecu?!

moglo bi i to, gdje ide?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13960
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 23:04:53   
teacher75
mm istice sada ugovor i pregovaraju za narednih 6 mjeseci samo (prije je bilo na godinu)user posted image daj boze da sve bude ok

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 13961
   [Obrisana poruka]
16.12.2011 9:05:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 13962
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 9:07:16   
bebacha
Imanuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13963
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 9:22:39   
emi7908
Mi upravo ustale, ja danas ne radim, mami četeresnica , pa sam sva nikakva.

Iman upravo popila antb i gleda Bumba, ne diše


Dušo draga drži se user posted image a malom mediću šaljem veliku pusicu i da se što prije rješi tih antibiotika..

Jutro, izvinite kod mene sve naopako od jutro....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13964
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 9:23:24   
Emica_sa
Jutrouser posted image

Iman evo jedan user posted image user posted image od srca

bebacha kako tvoji pilici?

ladyblue ti uzivas vidimuser posted image

Gdje nam je lady26 da nam zada temuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13965
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 9:28:00   
Lady26
user posted image jutrooo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13966
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 9:54:48   
tekja
dobro jutro...

Ja sam bas sva hepi, jedva cekam sutrauser posted image ...V. doruckuje, pa poslije idemo da sredjujemo papire, moja bivsa firma mi bas posla napravila...user posted image

Ooo i mi volimo lokvice, svaka je nasauser posted image ...

Iman, user posted image ....

Ostale zenica mahanje, pisemo se danas popodneuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13967
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 9:57:47   
emi7908
juuuhuhhhh stigao zadavač teme user posted image
Pa laydika slatka hajde čekamo user posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 13968
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 9:59:23   
zvecka
user posted image Jutro i od nasuser posted image ,,,


Mi ustale davnoo,,odvele seku u skolu,vratile se pa dorucak brze bolje i sad se malo uziva u gledanju crtica.

Kisa,kisa,,dosadna ova drzava,,,da bar hoce snijeg,,,stvarno kisa citavu godinu pada,,fuj,,hocu malo bosanskog zraka i novogodisnje atmosfere,,,



_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 13969
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:02:14   
Lady26
NeJmam inspiracije danas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 13970
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:02:29   
Hanady RR
Jutro
Imančiceuser posted image user posted image

lady mjenjaj temu...sve smo u dumanu juče od tebeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 13971
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:04:33   
emi7908
NeJmam inspiracije danas

Pa šta je bilo,k'o diro ???? user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13972
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:05:15   
Lady26
Nije niko, zaspala sam sinoc malo iza 9, pa mi danas mozak ne radi dobro user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 13973
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:07:25   
Lady26
Dosao muz sa termina, udje u sobu a ja gledam sex and the city, kaze hajde ovamo, rekoh eto me cim zavrsi....i sjecam se samo da je u neka doba dosao u sobu, dao mi telefon, legao na svoje mjesto i tu mi je kraj filma... user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13974
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.12.2011 10:12:39   
gvendolina
Jutrouser posted image
Ja malo obilazila doktore,pa smo bili kod mojih oni cuvali A...dok sam se ja sa dr zezala....vadila nalaze i iznervirala sam se kod doktora porodicne medicine,da mi je doslo da prijavu pisem protiv njeuser posted image
Isla i kod ginica,a ona me momacki pregledala...stomak me juce citav dan bolio tako da sam sinoc jedva zaspalauser posted image Nalaz pape tek za 3 sedmice,a i uzv tek u januaruuser posted image

A hB dobro druzi se sa dedom,on mu je sad najbolji jaranuser posted image jer je postao jako posesivan i nikom neda igracke samo se svadja i vristi a deda mu sve popusta i igra se kako on zeli pa nema vriske

Iman user posted image

kako su ostala djecica,Jelena nadam se da ste vi ozdraviliuser posted image Ja nesto nisam sinoc mogla nikako uci na rr,a i danas me zeza,jedva sam otvorilauser posted image user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  557 558 [559] 560 561   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  557 558 [559] 560 561   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *