|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  556 557 [558] 559 560   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:45:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

ja je kupam nedjeljom, uvijek negdje oko 18h, a tusiram je svaki dan pred spavanje



samo nedeljom je generalkauser posted image to je jednom u hevti a dva puta il jednom tusiram bez glave ....
Ljeti svaku noc ....
Trebam ga sisat zacupavio je auuuu , al sad mm bolestan pa cekam da ozdravi on ga vodi mene ne slusa ko njega bas
Bas je zacupavio rep mu svezatuser posted image a pogusta mu kosa samo tako.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13926
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:51:09   
Lady26
Operacija uspjela, pacijent prezivio - tj. Ja user posted image user posted image user posted image
Rijesila sam za Lanu, cuvanje user posted image , nije uopste se protivio, kaze uopste nije problem, nisam trebala "govor" drzati user posted image user posted image user posted image user posted image
Al je isto rekao da bi se kako tako uvijek moglo skuckati 250KM za platiti tetu, na sta sam rekla ne zelim "bacati" te pare dok si kuci...i to je to...
Ako ne izleti sta do NG, sto je user posted image , Lana ostaje kuci...
Jos samo da teti kazem, a dusa me boli, kako cu, zao mi pravo...ali mislim da cu vijek moci racunati na nju user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13927
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:57:11   
Anoniman
lady pa odkad ti tm ne radi  mogla si to i prije tako smisliti haja i tako ti para ostane u dzepu a L sa tajom user posted image ....


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 13928
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:15:07   
tekja
Lady, mislim da se on prepao tebe i argumenatauser posted image ...al'' mene nervira cinjenica da se oni sami toga nikad ne bi sjetili...barem moj...nikad, al'' bas nikad ne bi se ponudio da nahrani V., da ga izvede napolje, da ga okupa i sl. (kad god mu kazem, on bez pogovora uradi sve, ali sam, ma jok)...on se jedino s njim igra do besvijesti, majke mi, gori je od njega kad pocne skakati, galamiti, hrvati se i sluser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13929
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:20:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tekja

Lady, mislim da se on prepao tebe i argumenatauser posted image ...al'' mene nervira cinjenica da se oni sami toga nikad ne bi sjetili...barem moj...nikad, al'' bas nikad ne bi se ponudio da nahrani V., da ga izvede napolje, da ga okupa i sl. (kad god mu kazem, on bez pogovora uradi sve, ali sam, ma jok)...on se jedino s njim igra do besvijesti, majke mi, gori je od njega kad pocne skakati, galamiti, hrvati se i sluser posted image

D. je gori
jucer kad nisamuser posted image ...ja se slomih sa A. uceci, ponavljajuci...a on mene zove...kaze...dodji da vidis...tek on Andreju-kako se pas prevrneuser posted image ...a A. se prevrne na ledja i lajeuser posted image user posted image ...ja popizdila...ne kontam...majkemi...mislim njemu sega...ko da cuku dresira...kad ga nisam zadavila...a onda on u odbrani pocne kako sam ja stroga...kako se ne znam igrati...bla...bla...ma mislim..para mi iz usiju

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 13930
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:20:57   
Lady26
Nije on bas toliko strasljiv user posted image user posted image user posted image
Nego je svjestan stanja....
Tekja, moj je isti, da ga zamolim uradio bi sve ali sam nista...
Felix, nisam htjela odmah, odlucili smo sacekati mjesec dana, posto je imao 2 plate zaradjene a i da se odmori jer je mjesecima radio nocnu ili 2 smjenu...ali sad je vec ovo druga stvar user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 13931
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:22:46   
Lady26

IZVORNA PORUKA: dadada


tek on Andreju-kako se pas prevrneuser posted image ...a A. se prevrne na ledja i lajeuser posted image user posted image ...ja popizdila...ne kontam...majkemi...mislim njemu sega...ko da cuku dresira...kad ga nisam zadavila...a onda on u odbrani pocne kako sam ja stroga...kako se ne znam igrati...bla...bla...ma mislim..para mi iz usiju

Hahahahahahha user posted image user posted image user posted image user posted image
Jao legende user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13932
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:29:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: dadada


tek on Andreju-kako se pas prevrneuser posted image ...a A. se prevrne na ledja i lajeuser posted image user posted image ...ja popizdila...ne kontam...majkemi...mislim njemu sega...ko da cuku dresira...kad ga nisam zadavila...a onda on u odbrani pocne kako sam ja stroga...kako se ne znam igrati...bla...bla...ma mislim..para mi iz usiju

Hahahahahahha user posted image user posted image user posted image user posted image
Jao legende user posted image user posted image user posted image user posted image
ma gdje legendauser posted image user posted image vjeruj mi i ti biuser posted image
user posted image
ne bi meni sigurno to smetalo da A. prica...ali ovako stvarno za popizditi...umijesto da dijete uci govoriti, on njega uci kako da se ponasa kao pas...mislim...gdje ti je mozak

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 13933
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:38:58   
Anoniman
mislim...haj mi sad recite...od kada je zimi moguca grmljavinauser posted image
ne fakat...ja sam bila ubjedjena da je grmljavina moguca samo proljece/ljeto/rana jesen...kada je jako toplo...meni vise nista nije normalnouser posted image tj. jasnouser posted image

< Poruku je uredio dadada -- 15.12.2011 18:39:28 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13934
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:41:11   
Mya_81 RR
A, sto je sa Malom pa je nema?

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13935
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:42:04   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

mislim...haj mi sad recite...od kada je zimi moguca grmljavinauser posted image
ne fakat...ja sam bila ubjedjena da je grmljavina moguca samo proljece/ljeto/rana jesen...kada je jako toplo...meni vise nista nije normalnouser posted image tj. jasnouser posted image



i mene ovo iznenadiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13936
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:43:27   
Anoniman
dadada draga znas kako kazu kakav je vakat dosao " kakvi ljudi takvo i vrijeme " user posted image user posted image nista kako treba .....
Boze na hajr , sam dokaz kakvo je bilo pakleno susno ljetouser posted image a sad ni zima vise nije ko zima
odoh mm me zove oce cojk palacinke user posted image a meni se nesto jedu al sam polijena danas ubi boze kako sam lijena da sta radim......


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13937
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:44:29   
Anoniman
mya...ne radi joj komp...sredio ga Igoruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13938
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 18:45:51   
tekja
Dadada, znas onaj grafit: ovdje niko nije normalan...e pa to ti je...nista vise nije normalnouser posted image , ni ljudi, ni vrijeme...o'slo sve u helac...


Evo razloga sto nam je sve otislo u p.m.user posted image ...sve znamo, a nista ne radimo

http://vimeo.com/12611861

btw, predobro uradjen spotuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13939
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 19:50:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Hanady,vi mora da ste na federalnom nivou?! Mi nikada nismo imali zimnicu a sto se smanjenja tice znam da federaciju ceka drasticnije smanjenje nego drzavni nivo jer su prosjeci veci i obimnija administracija.

tamam tako moja ladyblueuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13940
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 20:16:16   
Hanady RR
fali MALAuser posted image

baš fale njeni postovi na ovoj temiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13941
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 21:09:50   
R&T@
Dosli kuci pokisli misevi...
U svaku smo lokvicu skocile...
i pjevale pjesmicu iz Cipelica...user posted image

Sta ima novo na temi?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13942
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 21:12:44   
Anoniman
i mi smo danas isli gaziti lokve,ja dosla kuci sva isprskana al nema veze kad vidim koji je to njemu doživljajuser posted image  

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 13943
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 21:46:23   
ladyblue RR
moja cura i ja smo spavale do iza 18:30, ja sat a ona 2 sata. jedva sam ja nju razbudila. igrala ese, okupala je i stavila u krevet. prije pola sata bila je još uvijek budna a da li je još-veze nemam. nisam joj ulazila u sobu.

ja se istuširala i sjela da vas iščitam i zapalim u miru i tišini. uzela sutra i ponedjeljak slobodne dane pa da malo odmorim...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13944
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 21:47:54   
Hanady RR
Uh ladyblue 4 dana u cugu...ljepotauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13945
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 21:49:51   
Hanady RR
a moje cure ne ole skakati po lokvicamauser posted image
one ako slučajno zgaze moraš se vratiti kući da ih presvučeš...pa posbeno pazimouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13946
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 21:51:04   
leona81
evo i nas na temi, mi jos nismo nasli vrtic a da je poludnevna varijanta, ili nema te opcije ili je samo 50 KM manje od cijelodnevne, a meni stvarno ne treba da mi je dijete cijeli dan u vrticu, dakle treba mi opcija 4-5 sati i da je blizu? sto se tice opcije da ostane kuci, meni ta opcija nije moguca, jer je svekrva tu svako malo i onda ne mogu da M uvedem nikakav red ako ne ide u vrtic, a M bi po cijeli da gledala crtane da je kuci...
sto se tice zuba, dobila je pelenski osip, proljev, kaslje pomalo i ne spava po noci kako treba, po danu je bila ok i spavala je fino srecom, jede vecinom kasaste stvari i supicu. ne idemo u vrtic do daljnjeg.
i kod nas je situacija ne bas najbolja sto se tice finansija, mm radi dobar posao ali nikad se ne zna dokad ce, i izdrzava nas troje i svoju mamu, podstanari smo, placamo 350 stan, rezije nam dodju 450-500 tokom zime, vrtic 300, kredit 570, stednja za M 30, plus otkako se preselio vrtic dajemo na taxi jos dodatnih 100 i to samo u jednom smjeru. posto nam je to sad totalni luksuz moram naci neko rjesenje, jer nam minus na karticama postaje sve veci...srecom da meni iskrsne neki projekat i zaradim nesto sa strane i da tek sada dolaze neki honorari koje sam dugo cekala, inace...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13947
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 21:51:11   
Anoniman
Vece i od mene.
Moji konacno zaspali, a meni felix tako zasmiga sa palacincima da se premisljam da ih pravim, a vecerala sam. Mada sam za palacinke uvijek musterija.
Ja sutra vodim Anu na kontrolu, a mozda nam i sutra budu gotovi nalazi pa sam sva pod nekom "tremom".

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 13948
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 21:59:33   
Anoniman
Jelena držim fige da sve bude uredu sutrauser posted image ja gledam seriju,Nikola odavno spava.. bas sam nesto umorna, danasnji dan  mi nije bio bas nabolji tako da vas pozdravljam. Laku noc!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13949
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 22:07:19   
Anoniman
leona, da li si slucajno cula za vrtic tete cuvalice mislim pod tim imenom ces ih pronaci na fb, moja kolegica je prezadovoljna uslugom, nisam sigurna kakve su cijene ali rekoh ako zelis pozovi ih pa se raspitaj, ali oni su ti negdej kod bosmala, pa ne znam da li ti je to daleko od stanauser posted image

jelena, da nam Anuski budu dobri nalazi, sretno!

Joj sta ste vi poceli o finansijamauser posted image ne zelim ni misliti o tome kako nam je svima svakim danom gore, ali hB da radim, i to zelim svakome, opet koliko god da se zaradi je bolje nego nista, nekako se covjek navikne i rasporedi, a ubuduce otvorite novu temu, necu da citam touser posted image , ove lokvice i te zeze to volim citatiuser posted image

Pusa!

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 13950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  556 557 [558] 559 560   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  556 557 [558] 559 560   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *