|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  555 556 [557] 558 559   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:33:37   
bebacha
ja svoje kupam dva puta sedmicno.evo upravo ih okupala,i sebeuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13901
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:37:42   
bananica
ja je kupam nedjeljom, uvijek negdje oko 18h, a tusiram je svaki dan pred spavanje



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13902
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:41:56   
Hanady RR
Jelena žao mi je za mužev posao...sreća eto ima privatnog smao ne dja mu da se sa privtanim zadavera i ne traži bar slično onome što je radio na siguricu ...ipak je bolje kad se zna šta je ''sigurna'' suma taj mjesec....

ja više nisam pametna šta reći i raditi...

Zakon koji je u pripremni i koji nas definitvno čeka dovest će do toga da nam ukinu topli, regrese, zimnicu, kartu za prevoz...
onda će nam morati povećati plaće za taj iznos a onda sve oporezovati...jer se ovo do sada nije oporezivalo i nije ulazilo u dorinose...
međutim prije nego to urade u planu je da se plate smanje ...pa ti skontaj kud god se okreneš 30% manje će nas kačiti...

eto ja i suprug smo u državnom sektoru al to ti fino dođe 30% nam uzmu dok si reko keks...pa planiraj i deveraj kako znaš...a nije 30% malo kad sabere i oduzeme 500 Km će me mjesečno fino rebnutuser posted image
štaš isplanirat i sa čim...nigdje nije dobro user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13903
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:47:04   
Emica_sa
Jelena zao mi je,ostala sam sokirana...user posted image

Ja kad bi pocela pricati,vi bi ste se na kraju pitali od cega zivimo,iskreno prije je bilo puno vise para,ali u zadnje vrijeme jedva kraj s krajemuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13904
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:48:08   
bananica
hanady, a kakvu zimnicu?? na sta se to odnosi?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13905
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:49:06   
Hanady RR
Moje se tuširaju svako veče pred spavanje
a kupaju se nedeljam ....

po potrebi kosu peremo u toku sedmice...ako smo bile na rođaksu, u sgostima , igraoni itd...ond aimaju komlet kupanje i u sredini sedmice


a sreća obe vole kupanje...
d n e vole tek zamišljam na što bi to ličilo i ovako je cirkus svako veče sa pjevanjem, patkicama itd

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13906
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:50:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

hanady, a kakvu zimnicu?? na sta se to odnosi?

zimski regres bananiceuser posted image

imaš ljetni regres...a bome mi smo imali i zimski i zdravstvo ga ima...
neko dobije u nekim bonovima mesnih idrustrija naših il tršnih centara da uzmu zimnicu...nama daju pareuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13907
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:50:53   
bananica
kupite djeci koja ne vole da se kupaju bojice kojima oni crtaju po plocicama i tako ih zabavite, kasnije samo krpom obrisete i kraj, a uzivancija prilikom kupanja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13908
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:50:58   
Emica_sa
Moji se kupaju 2 puta sedmicno,i obozavaju da se kupaju,jedva cekaju.Alan se sam skida kad mu kazem da ide na kupanjeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13909
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:51:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Jelena zao mi je,ostala sam sokirana...user posted image

Ja kad bi pocela pricati,vi bi ste se na kraju pitali od cega zivimo,iskreno prije je bilo puno vise para,ali u zadnje vrijeme jedva kraj s krajemuser posted image


emice zima je posebno teška...
a bšaka što je sve poskupilo...ali sve...uošte biše ne znam cijene ko nekada...
prije sma znala u pfening sračunati koliko će me koštati u mjesečnoj nabavci sad vazda fulim...
jer dok ja dođem za dva dana i meso, i brašno i svaka začinska kesa po nekoliko pfeninga gore...i to nekoliko na kasi 10-20 pa i 50 Km više nego sam mislilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13910
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:52:43   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

hanady, a kakvu zimnicu?? na sta se to odnosi?

zimski regres bananiceuser posted image

imaš ljetni regres...a bome mi smo imali i zimski i zdravstvo ga ima...
neko dobije u nekim bonovima mesnih idrustrija naših il tršnih centara da uzmu zimnicu...nama daju pareuser posted image


i jos se zaliteuser posted image a za sve svrhe pare stizuuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13911
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:54:56   
Apotekarka
Dan....Ja na antibiotiku i aspirinu c upala grla,simptomi prehlade teska glava,bol u misicima i upala desni...eto ti ....A Antonio na bisolex kapima manje kaslje,tuta nula,kupamo se jednom sedmicno pravo i tako....
Jelo zao mi zbog muzevog posla znam kako je mm isao na posao u Hercegovinu 3,5 mj nije mu placeno to nas unazadilo pravo,hercegovci hercogovci brateuser posted image
Onda poceo u jednoj privatnoj firmi i tek tako poslase ga kuci sad u prosvjeti pa dokle vidjet cemo....Svi kontaju on inzinjer zena apotekarka oni love imaju ha ha....kako da ne
Kredit 430
kirija stana 100
teta cuvalica 250 km
struja 96 km
tel 15 km
mob 45 km
internet 35 km
kablovska 15 km
komunakno 15
citava muzeva plata ode na rezije a moja kasni ,da on za sebe jos stosta ne uradi nigdje nas ne bi bilo,jos i ovaj smrdljivko nece da nas postedi 100 za pelene


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13912
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:55:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

hanady, a kakvu zimnicu?? na sta se to odnosi?

zimski regres bananiceuser posted image

imaš ljetni regres...a bome mi smo imali i zimski i zdravstvo ga ima...
neko dobije u nekim bonovima mesnih idrustrija naših il tršnih centara da uzmu zimnicu...nama daju pareuser posted image


i jos se zaliteuser posted image a za sve svrhe pare stizuuser posted image user posted image


ja se ne žalim...
nit moj suprug...

al nama su već rebnuli plate sa porezima...
haj eto djeca su nam olakšice tj.meni jedno njemu jedno al bome rebnuli su nas već...i opet će...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13913
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 16:59:10   
Hanady RR
Apotekarkouser posted image

i sam sam ti na antibiotiku bila...

sad će muž...koda gledam on slab...
a cuko nam je na antibiotiku takođeruser posted image

ma žene moje samo polako...
ima ih koji nemaju mjesečno uopće primanja...pa guraju kako znaju i umiju...šta će ljudi...kad na te posmilim samo sjedem preklopim rukama i šutim...
gdje da se na Boga kamenicama udarama kad sma u rahatluku za razliku do njihuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13914
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:08:32   
Emica_sa
Bas tako hanady ja kad pogledam emisiju ispuni mi zelju,uvijek se zahvalim Bogu sto imam i ovoliko jer kako ljudi zive,to je katastrofauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13915
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:10:39   
Apotekarka
Regres sto vam je to,ima li prosvjeta regres da se pouzdam u njegov svog zadnji put primila prije 3 godine
Boze zdravlja

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13916
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:11:44   
ladyblue RR
Hanady,vi mora da ste na federalnom nivou?! Mi nikada nismo imali zimnicu a sto se smanjenja tice znam da federaciju ceka drasticnije smanjenje nego drzavni nivo jer su prosjeci veci i obimnija administracija.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13917
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:14:51   
teki
zdravo zenice,
jelena zao mi je zbog muza, danas je sve tako skupo da je svaki dinar presudan. ja sreca nemam kredita ali eto nagomila se drugih troskova rezije cjelu godinu oko 250, vrtic 290 auto benzina 300 od prilike i svaki mjesec nesto ekstra ispadne, ili zimske gume ili ulje ili neki dogadjaj ma skoro cjela moja plata ode na te neke troskove sreca muz ima dobru platu i ja onda svaki mjesec kontam moram ustediti ovaj mjesec moramo skupiti da ustaklimo balkon na proljece ali vazda na nuli.
djecak se voli kupati osim kose ali inace nece da izadje iz kade igra se sa vodm ili nekom igrackom ali kad je kosa na redu onda vristi i place.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13918
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:16:38   
Emica_sa
a gdje ti radis ladyblue?

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 13919
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:17:10   
teki
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Hanady,vi mora da ste na federalnom nivou?! Mi nikada nismo imali zimnicu a sto se smanjenja tice znam da federaciju ceka drasticnije smanjenje nego drzavni nivo jer su prosjeci veci i obimnija administracija.


ja sam cula da su na federalnom vece plate nego kod nas na drzavnom. nama je dobro sto i imamo regres samo da nam ne smanje plate jer sam i ja cula za tu pricu o smanjenju od 10% user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13920
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:20:38   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

a gdje ti radis ladyblue?
u pravosudju

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13921
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:25:34   
teki
ja sve kontala da si u nekom ministarstvu ladyblue

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13922
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:32:28   
mama2009
ohohoho vidim o primanjima pisete, ma laske mi je pisat o dugovanjima nego o primanjima.....

ja samo kredita imam cca 1500KM, al fala Bogu izdurat ce se....samo da se radi....

nego od kada nastupa to za TO, da ce biti 8KM, jer nama je trenutno 15,8




_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 13923
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:39:14   
teki
blago tebi mama pa ti je toliki topli u drzavnim je odavno 8. a sad ce se oporezivati svaki preko 8 km zato ce svi to smanjiti ja mislim od januara da je to. iako je ta prica davno bila mnogi smanjili i onda nista i ljudima tak ostalo

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 13924
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 17:44:00   
mama2009
auuuuu ja za to smanjenje nisam spremna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas me iznenadiste.....uhhhh to znaci duplo manje toplog....

a porez nam placa firma to smo direktora smuntali, tako da nas to ne doticeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 13925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  555 556 [557] 558 559   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  555 556 [557] 558 559   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *