|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  543 544 [545] 546 547   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:09:59   
Anoniman
Leena tuta je na balkonu, tako da meni ne smeta vec komsijama user posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 13601
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:12:55   
bebacha
Jelena malo muzike pred praznikeuser posted image user posted image
drago mi je da je Ana bolje


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13602
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:13:48   
Anoniman
ja pitu znam pravit samo s gotovim jufkama i ne stavljam pzp al možda je to neka caka da pita bolja budeuser posted image user posted image Jelena drago mi je da  Ana nema tureuser posted image


(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 13603
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:14:13   
Leena
Leena tuta je na balkonu, tako da meni ne smeta vec komsijama 


Trebala si "magistru" pod prozoruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13604
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:16:05   
Anoniman
A sto je najsmjesnije bebacha maloprije bas sa zaovom komentarisem posto mi pred praznike okitimo balkone i prosle godine ona kupi neke neupadne sitne sijalice kao da stavi kad ih je upalila one sviraju, kaze ove godine joj ne trebaju sijalice ima tutu identicnog zvukauser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 13605
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:22:32   
mama2009
vecer

samo da vam mahnemo, moja princeza u snovima vec sahatak, jeeeeeeeeeeeeeeeee zaspala je ranije nego inace, dijete islo ŠETAT al bas setat, nasetala se fino sa mamom i tajom....

ja pospremam kucu, pakujem princezi stvari sutra ide kod mojih ujutro, pa sa mojom mamom ide mom bratu na odbranu diplomskog rada (dajdja je ponosan jer ce D biti tamo umjesto nas, kad je diplomiro na prvom fakultetu, ja mu cestitam, a on kaze ako Bogda kad budem drugi zavrsavao da dodjes sa bebicom jer zna koliko smo se borili, i eto dozivio da ona ide svom dajdji na odbranu diplomskog)
ja ako bogda u petak ujutro rano oko pola 5 krecem na put...nema nas neko vrijeme...

eee da nasla sam haljinu za zabavu ...ako stignem slikam pa da vidite



_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13606
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:23:08   
Honey3
a Boze,ima li na ovoj temi zena da znaju pitu skuhati,pa kako vi zivite zeneuser posted image user posted image user posted image ,nemojte da vam teta zaha uvede kurs za kuhanje piteuser posted image jelena prvo drago mi je da je Ana bolje,hvala Boguuser posted image a drugo bravo za praznicnu tutu,nemoj se na nju ljutiti,sve u praznicnom duhuuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13607
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:27:53   
selebriti
Što se pite tiče, nekad sam je pokusavala praviti kad sam isla u srednju skolu, fol ja razvijala, ... i sjećam se debele jufke ispale ..jedva se jela...
Al zato.. prije nekoliko mjeseci prvi put u braku je pravila.. i to s gotovim jufkama, krompirušu, .. ma FENOMENALNA je bila. MM, inače, ne voli pitu uopšte, ali ova mu nešto plaho draga user posted image user posted image user posted image
Sad imamo vreću krompira i pita je skoro svake sedmice na meniju user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 13608
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:28:32   
Anoniman
a nisam znala da ide pzp u pite user posted image ..... Ja vecinom uzmem jufke a nekad znam i zakuhat , kad imam vremena i cefa user posted image zahmetli je malo al pojede se sad-sad
Mama2009 sretno na putu i ljubi nam D user posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 13609
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:32:41   
bebacha
Zaho znam jauser posted image user posted image uh bas budu dobre.skontala sam da mi pola sata treba za pitu(od potkuhavanja do pecanja)user posted image da se malo pohvalim

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13610
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:32:57   
Anoniman
moj A. je zaspao gladan...toliko o metodi "ne daj djetetu nista drugo da jede"...kod mog A. to ne pali....opet smo dokazaliuser posted image danas je zadnji put jeo u 13.ooh...et...sta da vam kazem kako se ja sad osjecam

mama2009user posted image user posted image za brata

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 13611
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:35:19   
Anoniman
dadada nemoj rec da jos uvjek jede samo pomfri njegovo omiljeno jelo ....aaa on je bas tvrdoglav i uporan ....na koga li je samo ..... jel pio mlijeko to znam oce jel pije voli?


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13612
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:36:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Zaho znam jauser posted image user posted image uh bas budu dobre.skontala sam da mi pola sata treba za pitu(od potkuhavanja do pecanja)user posted image da se malo pohvalim
zasto bi se ja trebala cuditi user posted image user posted image   nisam ni sumnjala da neznas user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 13613
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:36:03   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

http://www.coolinarika.com/recept/slagana-pita-od-sira/

eto vam sad, znala sam ja da moja kuharica nikad ne grijesiuser posted image

ovo je njako cudo sa parmezanom i vrhnjem za kuhanje...nema veze sa nasom pitomuser posted image
ne priznajem ti ovouser posted image



to ti je pita 21 stoljeca, ides li ti u korak sa vremenomuser posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13614
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:36:33   
bebacha
dadada ja pricala mm za Andreja,kad on neki dan pita jedel onaj malo jos nesto osim pomfrit,kao jel poceouser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13615
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:37:14   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Kao prvo ja uvijek stavim malo pzp u sirnicu i zeljanicu, a ako nemam pzp u kuci stavim malo kisele vode, vrlo malo. Kao drugo da rasucete jufke najbitnije je da se dobro potkuva, moze vam neko potkuvati pa da zaledite, onda samo odledite, malo istanjite jufku i onda na pola na oklagiju i vrti oklagijom u krug i jufka za 3minuta skroz tanka gotova. Kao trece moje dijete nema temperaturu hvala Bogu, ona spava, a Luka evo pored mene u ljuljasci, dijete nema sanse da zaspe, ne znam koji mu je. Maloprije ga presvucem za spavanje, da ga uzmem sve mokro, on bljucno pofino, pa opet presvlaci, presvukla pocela da mu dajem da jede dijete se ukaki, opet presvlaci i kao slag na tortu valjda nisam stavila dobro pelenu dijete propiski i sav mokar, tako da sam ga tri puta u pola sata presvlacilauser posted image . Sad prica kao veliki, toliko se dere isto kao da se svadja sa nekim, a kao cetvrto tuta i dalje sviraaaaaaaaaauser posted image


vidite zene, ko zna,znauser posted image sta vise da vam pricam

Jelena bas mi je drago za Auser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13616
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:37:26   
bebacha
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: bebacha

Zaho znam jauser posted image user posted image uh bas budu dobre.skontala sam da mi pola sata treba za pitu(od potkuhavanja do pecanja)user posted image da se malo pohvalim
zasto bi se ja trebala cuditi user posted image user posted image   nisam ni sumnjala da neznas user posted image    

  



sto ces se bolan cudituser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13617
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:38:46   
Honey3
bebacha,pa ti brza od meneuser posted image dadada a sto ovo "ne daj djetetu nista drugo da jede"kakav metod?

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13618
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:38:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

moj A. je zaspao gladan...toliko o metodi "ne daj djetetu nista drugo da jede"...kod mog A. to ne pali....opet smo dokazaliuser posted image danas je zadnji put jeo u 13.ooh...et...sta da vam kazem kako se ja sad osjecam

mama2009user posted image user posted image za brata



a pije li mlijeko u noci?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13619
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:54:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zaha

bebacha,pa ti brza od meneuser posted image dadada a sto ovo "ne daj djetetu nista drugo da jede"kakav metod?
metoda- ono sto je na stolu to se jede...nema nista drugo

pije mlijeko prije spavanja i ujutro...veceras ce se sigurno buditi jer je gladan...pa cu mu vjerovatno napraviti hipp, jer ja zaista nemam snage da ga izgladnjavam...mislim da jos nije dovoljno velik da shvati da ne moze dobiti nista drugo...ili ja grijesim...ne znam...znam samo da je moje dijete toliko tvrdoglavo da ako on nesto nece...onda zaista nece

a jede i dalje hvala bogu voce, mlijeko, kiflice&co, jaje(zumanjac), pomfrit-naravnouser posted image ,pizzu i zna nekad pojesti pitu...samo zeljanicu...al to njemu kada prahne...sta da vam kazemuser posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 13620
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:59:34   
Hanady RR
evo i mene...lijo moja Tahra ti unosila nove boje...a ja se slomila perući ove koje imama...
e nek sam i ćilim u kadi oprala pa nek se pričauser posted image

a ja nikada u zeljanisu ne stavljam prašak...
ovaj recept unutar u punjenje sa sirom nema jaja u tom slučaju sma stavljala prašaka al sebi jer nisma smjela jesti jaja s akamenom u žučiuser posted image

no u zeljanicu ne...

kiselom vodom poškropiti jufke je gotove je zakon...

a u zakuhavanju za polagane pite kako zeljanice tako i jubikovače, burek i krompiruše koje savijam stavim prašak da mi se brže osuše

al hajd svaka se pojedeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13621
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 22:59:39   
Anoniman
neznam dadada sta da ti kazem , nasla sam se jednom tako bila kad je jedno 7 dana samo jeo makarone nista drugo sem toga pokusavala sam svasta nesto mu dat al nece samo makarone kako su mi se samo bile ogadile i hb prodje ga ....
Pa da je tako i ostalo staa cu ja bi ga pustila da jede sta hoc, kad je tako tvrDOGLAV


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13622
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 23:08:48   
bananica
ma neka djeca su jednostavno takva, a imaju i perioda kad duze vrijeme jedu jednu te istu namirnicu, kod nas je prvo bio dzem, pojede ona malo sto ima za rucak, e onda mora dzem, nakon toga majoneza, sve zivo se moralo u nju umociti,sarma,pita,grah,supa...ma sve, i onda je prestala, sad jede ono sto joj se ponudiuser posted image
a mali od brata, taj jede ono sta hoce, a sta nece, ma nema sanse nagovorit ga, ma na glavi da dubis

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13623
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 23:10:07   
bananica
gdje je ona noauser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13624
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 23:10:37   
Anoniman
bananice sve i svasta dajem A al majonezu probao nikad nije niti ce je jos uskoro user posted image al zato jest kecap, taj kad jede krompir ,hrenovke oce pečkap user posted image ja mu samo malo naspem on umace ....


(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  543 544 [545] 546 547   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  543 544 [545] 546 547   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *