|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  540 541 [542] 543 544   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 18:51:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zaha

dadada ja bih snijeguser posted image cuuuj pitu,ah sto si ti jedna vrijedna zena,a jufke...ma nisu bitne,pita jeuser posted image user posted image
moja prva pitauser posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 13526
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 18:59:49   
Honey3
IZVORNA PORUKA: dadada
moja prva pitauser posted image user posted image
I,pojede li se????



_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13527
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:02:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: dadada
moja prva pitauser posted image user posted image
I,pojede li se????


ja pojela, Andrej strajka...naravno...al me briga...ima jabuku ako nece pituuser posted image ...a ostali ukucani se jos nisu vratiliuser posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 13528
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:07:37   
Hanady RR
user posted image
dadada vrjednice, mašalllah legla pitauser posted image

Joj što ja danas napasno imah naporan dan...svašta...smorih se...još dođem kući aovdje belaj sa psom...neuredila mi lea sve...nešto slaba...te nazad do granapa po sam zaboravila hljeb ztei ko debil kakavuser posted image
al hajd ...izdevera seuser posted image

muž mi kafu stavio i doe ove hajvane male istuširati eno ih pjevajuuser posted image
a onda ću im čitati da zaspu...smao neke zaspu ljubi ih majka ja ne mogu ni nogama ni rukama višeuser posted image

al mogla bih dadadine pite sad namah...koja je bilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13529
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:08:05   
Honey3
IZVORNA PORUKA: dadada
ja pojela, Andrej strajka...naravno...al me briga...ima jabuku ako nece pituuser posted image ...a ostali ukucani se jos nisu vratiliuser posted image user posted image

evo zasto ja izbjegavam praviti pituuser posted image user posted image mada su svi u kuci ludi za pitom,ja nemam graniceuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13530
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:09:54   
teacher75
dadada, bolja si od mene, ja jos nisam nikad napravila pituuser posted image sreca pa ni mm nije lud za pitomuser posted image lana sad zaspala, danas spavala samo pola sata- od 11.30 do 12.00. ne znam sta joj je, ali nikako da napravimo neki raspored spavanja, ne zna joj se nikako u zadnje vrijeme koliko ce spavati i kada... bile smo danas i u setnju, pa je jedva izdrzala budna do maloprije. ja cu da gledam seriju u 8 pa u krevet u 9, cvrsto odlucila, bas sam hronicno neispavana i umorna. danas saznali da nam je kolegica dobila rubeolu pa smo sve mi trudnice pravo uspanicile, sreca pa nisam prvo tromjesecje, ne znam koliko bi bilo opasno sada da je nedajboze dobijem, zna li kouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13531
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:11:12   
Honey3
hahahaa,joj lijepa moja hanady,sto se ismija ja tvom postu,a dadada ziva bila ako ti je ostalo te pite, sevap bi ti bilo ovu zenu nahraniti,zena nezna kud udarauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 13532
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:15:34   
Anoniman
vi to o jelu mmmm volim i ja pitu i A isto nisam dugo bgm sutra ce past pita dada mi zasmaga user posted image


(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 13533
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:17:41   
Honey3
joj zene Esma i ja same,ja njoj nasula kornfleksa u tanjiric, onako na suho voli,i stavila na sto da jede,zaboravim skloniti kutiju kad ja tamo aaaaaaj more kornfleksa po poduuser posted image ,kad sam ja zagalamila,ostavim je tamo da kupi,kad ja sad opet tamo a ona dusa moja draga svaku bobicu pokupilauser posted image il'sam ja toliko strasna,il'je moja cura toliko poslusnauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 13534
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:18:31   
Anoniman
Hanady...bujrum...mada me strah kritikeuser posted image user posted image user posted image ...zeljanic je u pitanjuuser posted image
zao mi je Leeuser posted image ...i ona je vec bakica pravauser posted image

ticerko...fakat nije teskouser posted image ...barem ova zeljanica...kad je slaganu pravis...ostalo se jos ne usudjujem...ovo mi dodje ko lazanje od spinatauser posted image ...gledala mamu pa naucilauser posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 13535
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:19:27   
Hanady RR
tecaher...ja koliko znam samo je prvo tromesječje opasno biti u dodiru sa rubeolom...al opet ako si je bolava ni to nije porblem smao ako nisi...
u daljnjem ja mislim nema nikakvih porblema...ali eto možd aneko i bolje zna a možeš i pitati doktorauser posted image

zaho...
vjeruj mi ja jela nisam...ova bi mi dadadina pita bila ko budali šamar

kad danas nisam cuku golim rukama udavila nikada neću...ha sma je počela ružiti ove plaču...oj Bože user posted image
nemoš' više ni psa naružiti s mirom a akmoli d aja sma djecu ružimuser posted image
a njih dvije u svom elementu njima sve ravno do mora...još mi F kaže'' ti grozna ženo, Leu moju divaš''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 13536
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:21:46   
teacher75
mislim da je nisam bolovala, pitala sam mamu i ona se ne sjeca i pita sta ti je to... nadam se da je necu fasovati, samo bi mi jos to falilo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13537
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:22:17   
Hanady RR
uh dadada moja zeljanica polagana...još gotova na sto d ami dođe...bona kamen d ami ko stavi d aga ja nisma servirala ja bih pojelauser posted image
a mogu mislit pite...mljaccccccccuser posted image

a lea stara , baš jeste....

ne može bez krekera odmah je probava zeza...a nema bona zuba ni za one pdijgre bebi (riža) krekereuser posted image

e baš me nasikirala smao tako...
nikada do sada nije mi haos nikakav napravila...al bojim se nema više kontole onauser posted image
sutra ide veterinaru ujutro make će je odvesti kad nas razvuče da se malo konultujemo šta daljeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13538
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:22:37   
Anoniman
.još mi F kaže'' ti grozna ženo, Leu moju divaš''user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 13539
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:23:25   
Anoniman
dadada, bravo z apitu, ma ne bh da se hvalim ali to je fakat lako, posebno od gotovih jufki, ja je ne volim nesto posebno pa se i netrudimuser posted image

tiki, protiv opstipacije pojedi suhih sljiva ili kivi, sigurno ce ti pomoci

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 13540
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:26:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sahara

dadada, bravo z apitu, ma ne bh da se hvalim ali to je fakat lako, posebno od gotovih jufki, ja je ne volim nesto posebno pa se i netrudimuser posted image

tiki, protiv opstipacije pojedi suhih sljiva ili kivi, sigurno ce ti pomoci

nisam se vise mogla patiti pa sam "gurnula" cepic, sad je lakse. al ubuduce moram poraditi na prehrani, grozna sam, samo suho jedemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13541
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:28:05   
Anoniman
tiki pa gledaj da svaki dan imas supe kad dodjes kuci s posla da pjedes jedan tanjur moze stajat supa u frizideru Kod mene skoro svaki dan supa domaca sto zbog A  sto zbog mm kad dodje s posla obavezno oce jer dole jede suho ...


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 13542
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:29:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: sahara

dadada, bravo z apitu, ma ne bh da se hvalim ali to je fakat lako, posebno od gotovih jufki, ja je ne volim nesto posebno pa se i netrudimuser posted image

tiki, protiv opstipacije pojedi suhih sljiva ili kivi, sigurno ce ti pomoci

nisam se vise mogla patiti pa sam "gurnula" cepic, sad je lakse. al ubuduce moram poraditi na prehrani, grozna sam, samo suho jedemuser posted image


Ne smijem napadati trudnice, ali fakat, moras malo pazitiuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 13543
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:32:50   
teacher75

IZVORNA PORUKA: felix

tiki pa gledaj da svaki dan imas supe kad dodjes kuci s posla da pjedes jedan tanjur moze stajat supa u frizideru Kod mene skoro svaki dan supa domaca sto zbog A  sto zbog mm kad dodje s posla obavezno oce jer dole jede suho ...



lana svaki dan jede supu a ja u prosjeku jednom sedmicno, nikad je nisam voljela i bas se natjeram da je pojedem, a sada kako sam trudna varivo ne mogu ni pomirisati, rijetko sta od variva mogu, nekidan sam pravila nesto u pretisu i usput povratila 2 puta samo od mirisauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13544
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:37:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: felix

tiki pa gledaj da svaki dan imas supe kad dodjes kuci s posla da pjedes jedan tanjur moze stajat supa u frizideru Kod mene skoro svaki dan supa domaca sto zbog A  sto zbog mm kad dodje s posla obavezno oce jer dole jede suho ...



lana svaki dan jede supu a ja u prosjeku jednom sedmicno, nikad je nisam voljela i bas se natjeram da je pojedem, a sada kako sam trudna varivo ne mogu ni pomirisati, rijetko sta od variva mogu, nekidan sam pravila nesto u pretisu i usput povratila 2 puta samo od mirisauser posted image
napisala sam ti vec...donat smijes...svaki dan po malu casu...regulisace ti stolicu...a ako ti supa izaziva mucninu...pravi sebi ono cudo od brasna...mislim supu sa brasnom...to je mene spasavalo...ajnpren...jel se tako zoveuser posted image ...to se za cas napravi...stavis jos malo kima unutra...bude mljac...barem kad si trudanuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 13545
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 19:55:37   
ladyblue RR
dadadauser posted image  za pitu. i ja sam nedavno napravila svoju prvu i zeljanicu i sirnicu. od gotovih jufki, naravno.

N u krevetu odavno. nije se naspavala pa nekakva nervozna a ja je liferovala na spavanje. još ne spava, čujem je da nešto "melje" ali zaspat će ona nekako...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13546
   [Obrisana poruka]
14.12.2011 20:02:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 13547
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 20:08:41   
Anoniman
vecer ženeuser posted image mi bili na veceri kod roditelja od mm, taman dosli kuci.. sad cu Nikoli dat cokolino iako je danas jeo barem 10 puta i lec ga na spavanje. Danas sam napravila popis kolaca sto pravim za Božic,jedva cekam user posted image
Jelena drago mi je da je curica boljeuser posted image
Dadada bravo za pituuser posted image user posted image


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 13548
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 20:18:23   
teki
dobro vece svima malima i velikima. ja bi trebaal cistiti kucu ali mi se ne da nesto nikako.jedva cekam kad cu na odmor od nove godine pa do sredine januara. svaka cast na piti dadada ja se ne sjecam kad sam pitu napravila mrsko mi kako ne znam sukati a nisam neki fun ovih gotovih jufki iako bi se mogla nakaniti jednom.
znaci marijana kod tebe za Bozic na kolace ja volim on sitne razne.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13549
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 20:28:29   
vila_7
evo mene padobranca da vas nesto pitam. E.je imala malo pelenskog osipa po stidnoj kosti-bas na donjem dijelu stomaka i sad je vec prosao,ali pred spavanje se pocne tu ceskati i sve trazi moju ruku da joj malo pomognem pa ja skinem pelenu malo rukom predjem preko znaci donjeg dijela stomaka-bas gdje je bio osip i onda mirno zaspe- i to vec traje par noci a nema nigdje nista!? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 13550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  540 541 [542] 543 544   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  540 541 [542] 543 544   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *