|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  525 526 [527] 528 529   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:20:39   
Anoniman
ja da se javim pa cu vas onda citatiuser posted image
nalazi urađeni i predati sad mi preostaje samo cekati rezultate pa da vidim sta dalje..danas sam psihicki puno boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image kazu da i to lijeci pa se nadam da cu biti OK.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13151
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 21:21:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:23:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

ja da se javim pa cu vas onda citatiuser posted image
nalazi urađeni i predati sad mi preostaje samo cekati rezultate pa da vidim sta dalje..danas sam psihicki puno boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image kazu da i to lijeci pa se nadam da cu biti OK.

MA STA SI MI SE PREPAAALA...NE DAM TE JA NIKOMuser posted image JA GLEDAM JEL TE IMA NA GMAILU A TEBE NIDJE...DANAS SADIM...JEL DER...DA BI SE OBOGATILA POSLIJE

sori na capsu...A. ukljucio

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:24:14   
Anoniman
Iman bit ce junija user posted image user posted image polako ja sam A. ljetos bacala da da bacala namjerno bucnem ga potopim vodom da se napije da udje u sve rupice nos usiuser posted image user posted image nije plakao njemu smjesno nisam ga drzala vec samo potopim ne dugo
Odma proslinio jedno 2 dana curio nosic  ponekad se znao nakasljat zrelo a zdravog ga odvela  posle 5 dana ko nov user posted image hm more je cudo .....
Pose se sam bacao heheheh cucne u vodu nos zacepi ko fol i oce da legne user posted image ne reko djete bez mog prisustva ....


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 13154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:26:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

ja da se javim pa cu vas onda citatiuser posted image
nalazi urađeni i predati sad mi preostaje samo cekati rezultate pa da vidim sta dalje..danas sam psihicki puno boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image kazu da i to lijeci pa se nadam da cu biti OK.

noa ne padaj u depru sacekaj mene jos koji dan pa cemo zajedno kukat  dok moj papa bude gotovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:58:29   
R&T@
Iscitah, pa da vidimo sta upamtihuser posted image

Jelena, super da ste izvadili nalaze i da je princeza zivnula... sve ce to biti dobro...morauser posted image

Dadada, nadam se da ce A. brzo progovoriti "naski" i da ces kukati da ti treba malo tisineuser posted image

Noa, nije puter da se istopi...popravit ce doktori nju brzinski...samo se ti nemoj sikiriki... ko ce te ludu trpitiuser posted image

Iman, zao mi je sto mora piti antibiotik...ali ta bakterija je "vrticka"...sve dok ide u vrtic ce se vracati... user posted image


Ja sam vam od 1993. do 1997. godine bila u Prvoj... razrednica mi bila hemicarka, sad direktorica...dusa od zene...sta mi je samo neopravdanih opravdalauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13156
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:05:33   
Lady26
Jelena hvala Bogu da je Ana bolje user posted image
Ljubim je puno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 13157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:08:37   
dafri
veče,
Jelena drago mi je da je A bolje
noa ma biće to sve ok
dadada propričaće on ubrzo ali neka si ti njega odvela
za sve bolesne user posted image
moja cura zaspala sa mm,napokon dočekah i to,nadam se da će nam to postati rutinauser posted image user posted image


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 13158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:08:43   
teacher75
svi ste vi puteri, ja zavrsila 1.gimnaziju 1994.user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:10:23   
selebriti

IZVORNA PORUKA: teacher75

svi ste vi puteri, ja zavrsila 1.gimnaziju 1994.user posted image


Ima još jedna takva čini mi se


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13160
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:11:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75

svi ste vi puteri, ja zavrsila 1.gimnaziju 1994.user posted image


Ima još jedna takva čini mi se


mislim da je mala1994 tu negdje al ne znam koju skolu je ona zavrsila

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:12:51   
Hanady RR
moje seleberti davno sma ja u treću gimnaziju išla....ihhhhhhhhh ni sama se ne sjećam višeuser posted image
samo znam lad ke vratiše nakon rata mi tad završismo...nismo u obnovljenu ušli na vilsu nažalost...
al eto zvali su nas na dan škole ( prvi dna porljeća) da se družimo sa predsjednikom klintonomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:13:12   
selebriti

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75

svi ste vi puteri, ja zavrsila 1.gimnaziju 1994.user posted image


Ima još jedna takva čini mi se


mislim da je mala1994 tu negdje al ne znam koju skolu je ona zavrsila


Ladyblue?


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:13:48   
teacher75
jel i ona 1.gim. zavrsila? onda se znamo sigurno iz vidjenjauser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.12.2011 22:14:04 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13164
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:14:33   
Lady26
Gud morning user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13165
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:14:38   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moje seleberti davno sma ja u treću gimnaziju išla....ihhhhhhhhh ni sama se ne sjećam višeuser posted image
samo znam lad ke vratiše nakon rata mi tad završismo...nismo u obnovljenu ušli na vilsu nažalost...
al eto zvali su nas na dan škole ( prvi dna porljeća) da se družimo sa predsjednikom klintonomuser posted image


Et, ja sam samo prvi razred završila u staroj školi, .. ostatak u novoj... ali mene nisu zvali da se družim s Klintonom ... kmeeeuser posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:16:31   
bebacha
jel se Mala javljala danasuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13167
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:17:59   
Hanady RR
znači kad sam ja bila IV ti si bila prviuser posted image logično...vidi kako sam pametnauser posted image
ma i nas zvali jer smo mi onaj prvi maskembal pokrenuli na vilsu u razrušenoj školi...pa eto ko direktorica nas malo pozvala...
a iskreno i sda mi je ta žena draga al baš...a nedavno sretnem u grandu svoju razrednicu..prepozna me Roljić Gordana...bože kako tu ženu volim.user posted image

Nju i džemu prof.sociologije...njih se sjećam ono pozitivno skroz ovo ostalo...maso -menouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:18:34   
selebriti

IZVORNA PORUKA: bebacha

jel se Mala javljala danasuser posted image


Nije user posted image user posted image user posted image
Sve sam pregledala user posted image user posted image

Nešto mi je promaklo danas i ne nađoh user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:21:57   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: felix

Iman , ja mislila ti si nedje 81 80,, il 72 nezanm tako mi se cinila  po postovima ne mislim u smislu stara stara vec hajmo rec zrela user posted image user posted image nista lose ......




Ti mene s Lady u generaciju....user posted image ....mislim volem ja Lady...al ona mene redovno po cigare šalje!user posted image i naruži user posted image



moja draga cipiripi, ko će te ružiti ako ne ja?!user posted image  

ipak sam ja ovdje najstarija u raji. ima nas nekoliko isto godište ali ja sam najstarija rodila prvo dijete, sa 35. ja to po istilahu, nigdje nisam žurilauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13170
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:22:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: bebacha

jel se Mala javljala danasuser posted image


Nije user posted image user posted image user posted image
Sve sam pregledala user posted image user posted image

Nešto mi je promaklo danas i ne nađoh [sm=smiley36.gif]user posted image user posted image

user posted image
brzina je moja vrlinauser posted image

nego bebacha vidim tu i...ti si meno domaćica divna...vidi šta pravim sad majketi reci mi ti da sam normalan evo muž me ismijava kaže sve ćeš pobacat to a potoršila si tri kvalitetan doručkauser posted image
http://www.coolinarika.com/recept/topljeni-masni-sir/
jesil nalijetala na ovo...šta misliš hoćel valjat il da odustanem dok se još cijediuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:24:03   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bebacha

jel se Mala javljala danasuser posted image

Ne radi joj laptop, Igor je bio vrijedan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13172
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 22:26:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 13173
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:27:21   
teacher75
jutros poceo sajam knjige, jel neko bio? kontam sutra otici...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:28:41   
bebacha
a joj Igore.
Hanady neces mi vjerovat al juce sam trazila nesto ovako i nisam nasla.ja nasla recept tza puter i maskarpone.jos mi samo treba hrabrostiuser posted image al vjerovatno probam sljedece sedmice.ove imam dvije narucene torte.eto da se pohvalimuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  525 526 [527] 528 529   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  525 526 [527] 528 529   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *