|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  524 525 [526] 527 528   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 20:45:33   
mama2009
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: bananica

user posted image user posted image user posted image jesi ti felix namazana, cuj donio deda mraz
pa neznam to mi prvo na um palo. bojao ga se eto znaju ove zene  moje stare od prije davnoooooooooo sam pisala dok mu je bila godina ma plako cim ga vidi
Danas ga budim reko ajde ustani evo vidi doneo djeda mraz konju
a on deda kono reko nije djeda mraz doneo
ma dzaba kono ded i gotovouser posted image




ma hajde neka je dedo konjo, samo neka se A ne boji


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13126
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 20:47:53   
Anoniman
ma ja ba mama2009 svjedno mi prasinu skupljo u ostavi ja se bila premisljala da ga nekom da kome ce posluziti jer ga on nece
kad danas slucajno doneso ne boji se vise .
Ma da je i mama kono briga me user posted image samo nesto neka je novo od igracki .
Nego dajetel vi djeci ribu mislim filet onu ledo smrznutu u stapice ?
Ja sam Neki dan uzela pa skoro a. Isprzila pojeo 2 stapica ona ....Nisam dosad davala tu

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 13127
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 20:48:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13128
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 20:50:43   
Lady26

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: Lady26

user posted image user posted image user posted image
Sto je svijet maaaaaaaali
Ja sam 1997-2001
[/quot

I ja sam isla u I gimnaziju 1995-1999


Hocu tvoju sliku, moram te znati 100%, koji si razred isla, tj koje odjeljenje?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 13129
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 20:50:45   
Lady26

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: Lady26


A pokojna Snjezana Babic user posted image do IV...

Sta je ono ona predavala, jeli matematikuuser posted image


Engleski, kratko osisana, stroga...ali vesela...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 13130
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 20:51:15   
Anoniman
Mahanje i od nas... vidim ispisale ste se i nema sanse sve da procitam.

Mi smo jutros vadili nalaze...posebno se zahvaljujem forumasici koja nas samo cita, znace ona koja jeuser posted image . Da nije bilo nje ne bi nam ELISA nalaz koji nam je najbitniji uradili, ovako su uzeli krv i u petak ili ponedjeljak ce biti gotov nalaz. Reagense nisu imali za hepatogram tako da nismo radili, pricala sam sa pedijatricom, posto imaju reagense u DZ ali da je ne bi ponovo boli sacekacemo da vidimo ostale nalaze pa vidjeti da li da radimo hepatogram, ima li potrebe. Ostali nalazi sutra gotovi. Ona i dalje ima temperature ali spada sama i raste, ne dajem joj nista od antipiretika, ali i temp ne prelazi 38,5. Ona je hvala Bogu pravo zivnula, pocela i da jede, prezadovoljna sam jer ipak od utorka je temperatura velika mucila. E sad pregledala je pedijatrica, nema vise gnoja na krajnicima i ona prvo kaze da je sigurno gnojna angina bila, da nije mono, kao nije imala gdje mono pokupiti, ali kad sam ja rekla da mi je vaspitacica u vrticu rekla da su joj uzimali flasicu djeca i da se svadjala sa njima i samom vaspitacicom zbog toga tada je pedijatrica rekla moguce onda da je i mononukleozauser posted image . Zatim smo otisli kod ORL, ona je ubjedjena da je bila mono, jer kao kod gnojne angine kad otpadne gnoj ostaju crvene prirasline, kao oziljci jedan period na krajnicima, a Ana toga nema, a vidjevsi nalaz infektologa kaze ne moze da vjeruje da ima obje dijagnoze jer to se moze desiti jednom u par miliona osoba. Tako da mi jos ne znamo sta je. Uglavnom slezina palpatorno se vratila u granice normale, ali jetra jos dosta odskace od normale. Sad smo bez terapije i cekamo nalaze.

Mene je tek danas uhvatio umor da sam ja bukvano sjedeci zaspala i odspavala neka dva sata kad sam se probudila nisam znala bukvalno gdje se nalazim i to me sveki probudila jer se jadna zena zabrinula da je nesto hitno jer mi je 12 puta zvonio telefonuser posted image .

Ljubimo vas sve pa se pisemo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13131
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 20:52:08   
DM
Hvala Bogu izbjegošmo Sumamed, nadam se da Zinat nije isto sr*** samo drugo pakovanje user posted image

Iman , nisam upratila-što vam je dala antibiotik?
Mi smo pili zinat, pa netom poslije pancef i dijete mi se tek oporavilo od istih-mjesec dana smo ludi bili od nj nejela etc.


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13132
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 20:54:10   
DM
Jelo, jelenauser posted image
Da aBda krene na bolje


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13133
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 20:54:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Dadada, nemoj opet Vučka, nikad mi nisi ni objasnila onu vjevericu od nedavno...cipiripi il tako nekako...user posted image ...ko on bi...bez zeze pitam!user posted image
user posted image user posted image cekaj da se prvo umijem i dodjem sebi od sokauser posted image user posted image
vjeverica je Zagi...maskota Zagrebacke "univerziade"...nesto na fazon sarajevske zime...samo mi se cini da se odrzavalo ljeti...nek me ove starke ispraveuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 13134
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 20:56:39   
bananica
Jelena bas mi je drago da temperatura polako prolazi user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13135
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 20:56:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 13136
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 20:58:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13137
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 20:59:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Iman83

Dadada, nemoj opet Vučka, nikad mi nisi ni objasnila onu vjevericu od nedavno...cipiripi il tako nekako...user posted image ...ko on bi...bez zeze pitam!user posted image
user posted image user posted image cekaj da se prvo umijem i dodjem sebi od sokauser posted image user posted image
vjeverica je Zagi...maskota Zagrebacke "univerziade"...nesto na fazon sarajevske zime...samo mi se cini da se odrzavalo ljeti...nek me ove starke ispraveuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
Fakat pojma imala nisam...
Ja sam imala 8 godina kad je rat počeo, nisam ni tako mlada bila da se ničeg ne sjećam, al vjeruj da sam ja i Brenu iz preratnog perioda izbrisala iz memorije...ničeg se ne sjećam...osim možda Tajči user posted image user posted image user posted image

koje si ti godiste 84 ??
Ja sam iskreno mislila da si starija ? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 13138
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:00:47   
DM
u vrtiću joj je rađen bris nosa i izolovana steptococcus pneum...

Pa zar nije mogao antibiotik lokalno, a za kašalj nešto drugo?
Jeste li radili CRP ili leukocite bar?

A apetit- da od antibiotika-mislim pored dijagnoze koju je imao(prvi put laringitis i one tačkiuce po grlu....pored kojih je jeo normalno dok nismo krenuli sa antibiotikom, pa onda upala uha(uho mu procurilo)i drugi antibiotik......sad da kucnem u drvo,a bilo je svega i svačega


< Poruku je uredio doublemum -- 12.12.2011 21:02:58 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13139
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:04:48   
Anoniman
Jelena
samo sad pazi, koliko god da to glupo zvucalo, sta jede...to ti je kod mono. hman najbitnije...da se drzis djetalne ishrane...nista masno...nista sto se dugo vari
ako hoce da ti jede ribu...probaj joj pastrmku skuhati...leso...supice isto...nek su vise vodene neg sto imas nesto u jnjima
Bice sve superuser posted image user posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 13140
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:05:33   
bananica
IZVORNA PORUKA: Iman83

Doublemum, u vrtiću joj je rađen bris nosa i izolovana steptococcus pneum...uz to kašlje užas i evo par dana već ima turu, ne po cijeli dan, al od jednom skoči.
I danas smo dobili Zinaat, prvi dr htio dati sumamed, al meni to djelovalo preagresivno, pa se nadam da će ovaj antb pomoći i da ćemo se rješiti baje.

Jel dječak apetit izgubio od antb ili?




zinnat je izuzetno dobar antibiotik, samo je uzasno gadan za popiti, skroz je odvratnog okusa, zna se desiti da dijete povrati poslije, da se ne prepadnes ako se desi
za mene licno sumamed je dosta bolji

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13141
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 21:06:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 13142
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:07:05   
Anoniman
i nama je zinat uvjek pomagao user posted image a anel nemam problema stim sirupima sve on pije ako su malo bljutkavi samo se strese poslijeuser posted image ako su slatkasti vice oš user posted image oce jos slatko mu .

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13143
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:08:19   
DM
Mi smo imali stafilokok u nosu i riješili ga sa antibiotikom lokalno...
A ako već idete sa tim zinatom-daji joj pro life ili linex, i što više jogurta-ab kultura i onih sa lgg bakterijom-držimo fige da ne poremeti ishranu!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13144
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 21:08:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13145
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:08:29   
Anoniman
Iman , ja mislila ti si nedje 81 80,, il 72 nezanm tako mi se cinila  po postovima ne mislim u smislu stara stara vec hajmo rec zrela user posted image user posted image nista lose ......


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13146
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 21:11:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 13147
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 21:12:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13148
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:15:29   
Anoniman
Iman i sama sam sa A. kuburila  2 puta je imao jednu te istu tu bakt jednom u nosu dr.put u grlu prosle god od janura ja sam hodala dva puna mjeseca snjim malo malo pa bolestan i sve tako , vazda nesto bilo neki baja kad se okrene kolo  imal ista gore hb dragome zdrav je kuc, kuc nista necu rec kad god sam rekla presjeklo meuser posted image
kuc,kuc masallah da ne ureknem ......
Dosta smo i bili bolesn red bi bio da jednom ta bolest izadje kroz vrata  nasa ....
Tako da vas sve razumijem koje kuburite sa svako malo bolescugama djece , ne volim pmetovati nisam ja taka , majka si znas sta je i kako najbolje za svoje djete sta mu davati i kako u davati
Ja samo mogu rec brzo ozdravljenje malenoj user posted image a boze strpljenja sve u svoje vrijeme , nece vjecno ....... pusa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 13149
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 21:16:34   
bananica
Popila ga je uz plač i na silu kao i sve ostalo od ljekova...tu baš muku mučim s njom i ganjam je špricom po kući user posted image

Nije ga povratila, a Xciklav nedavno kad je pila odmah povratila.

Sumamed je i teži, jači...pa 6 mjeseci poslije ne smiješ piti antibiotik...ne smijem riskirati s tim, ipak ona ide u vrtić...user posted image


super, i moja ga na srecu nikada nije povracala, al sva djeca u mojoj okolini jesu, jer je dosta gust i nekako zrnast, ja sam jednom liznula i u ustima mi je dugo bilo gorko

a zasto ne bi smjela 6 mjeseci poslije sumameda piti neki antibiotik?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  524 525 [526] 527 528   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  524 525 [526] 527 528   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *