|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  518 519 [520] 521 522   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:36:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e hvala cure
hanady dobro si me napomenula, idem vidjeti u Bingu
a ako ne bude obidjem Merkator i Wisu
ma nama trebaju fifi tanjiri jer malena hoće i Fifi tortu, a Fifi smo imali prošle godine .... tać user posted image



e fifi daj bože da nađeš...
nekad je konzum imao...pogledaj u onome na koreji...imaju i oni izbor neki...
ja sma fifi za prvi rođkas farah tražila...jedva smo nešta iskombinovali a Bih sam pretrrljala...
sreća F je pametno dijete...ona se ufatila Kitty i ne popušta je...olakšala mi skorzuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12976
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:37:22   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e hvala cure
hanady dobro si me napomenula, idem vidjeti u Bingu
a ako ne bude obidjem Merkator i Wisu
ma nama trebaju fifi tanjiri jer malena hoće i Fifi tortu, a Fifi smo imali prošle godine .... tać user posted image



e fifi daj bože da nađeš...
nekad je konzum imao...pogledaj u onome na koreji...imaju i oni izbor neki...
ja sma fifi za prvi rođkas farah tražila...jedva smo nešta iskombinovali a Bih sam pretrrljala...
sreća F je pametno dijete...ona se ufatila Kitty i ne popušta je...olakšala mi skorzuser posted image


samo jedno upozorenje-ja se borim protiv Hello Kitty krivotvorina za klijenta iz Japana, pa pazite gdje i od koga kupujete user posted image
ozbiljna sam smrtno! user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12977
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:38:35   
veeseelaa
sreća F je pametno dijete...ona se ufatila Kitty i ne popušta je...olakšala mi skorzuser posted image


moja je bila mala za 1 i drugi rodjendan da bi uopće znala šta bi
al sad za treći je već velika curica i već je svima onako samoinicijativno rekla da će imati haljinu koja se okreće i tortu fificu user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12978
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:39:39   
veeseelaa
Hanady jel to Fifi niej tražena pa je nema na tržištu il je previše tražena pa se brzo rasporoda?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12979
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:40:40   
Hanady RR
pocy vjerujem al ja ne uzimama od kineza...pogotovo ne tanjire jer sa toga s ejede...imama blagi strah do njihove plastike u rukama djetetauser posted image

vesela moja i valeika i mala imale su najdraže crtiće do 1 godine...
recimo handi je voljela jagodicu bobicu više do mene hamanuser posted image
a farah fifi...
i odna promjenila...
sad šta god ti nju pitaš d ajoj kupiš ona kaže kittyuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12980
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:40:49   
rose 87
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: rose 87

kako mi je to bezveze,cuj nije joj drago
E. staru nenu pozdravlja sa manet a to ga je ona naucila nisam ja,on za njom ponavlja kad se pozdravljaju,a za ostale je taoooouser posted image

ma sta djete zna  ja ga nicemu nisam ucila sam kaze cao papa
Cak se zna zahvaliti kad mu neko nesto da ,il od mene trazi bezzz stvari bezbroj puta na dan kaze fava ti user posted image user posted image
i tebi reko fava hahahha
kako je drug imal sta noovo vidim rodjendan se blizi abd user posted image


joj on ko moj E. samo govori fava,ja kazem molim on opet fava bas mi bude smijesan,a drug super,slusa,ide na tutu to mi je bas drago,zdrav to je najbitnije samo da nam tako ostane do rodjendana a pripreme vec u toku,treba mi par dana da razmislima gdje da smjestim sve te ljude user posted image
kako ste nam vi,kako slusa u vrticu


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12981
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:40:50   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sreća F je pametno dijete...ona se ufatila Kitty i ne popušta je...olakšala mi skorzuser posted image


moja je bila mala za 1 i drugi rodjendan da bi uopće znala šta bi
al sad za treći je već velika curica i već je svima onako samoinicijativno rekla da će imati haljinu koja se okreće i tortu fificu user posted image user posted image



a je li vasa djeca bas ono bez daha gledaju te crtaneuser posted image
jer mom R. nije crtani od početka do kraja niti jedan dovoljno zanimljiv da bi ga odgledao..on čisto informativno zna za Boba, roryja, pa i fifi i doru ali nije gledao tj, ne gleda crtani..kad pocne, samo naslovnu numeru i zivo prijatno..ode on svojim poslom user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12982
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:41:40   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pocy vjerujem al ja ne uzimama od kineza...pogotovo ne tanjire jer sa toga s ejede...imama blagi strah do njihove plastike u rukama djetetauser posted image



e moja ti, namjanje su probelm kinezi..ima svegaaaaaaaaaa i od svakogaaaaaaaaaaaa


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12983
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:42:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Hanady jel to Fifi niej tražena pa je nema na tržištu il je previše tražena pa se brzo rasporoda?




nisma sigurna koji je razlog...
baš je bila hit hitova kad sam ja farah prvi rođendan slavila...
al džaba nije je bilouser posted image
jedno vrijeme je imao TL...tada sma našla najmanje one tanjiriće kod njih...al nakon toga nema ništauser posted image

ne znam...mislim da je one2plaxy za taj brend fifi zastupnik...nisma baš upućena kd njih u tanjriće i tu papirnu kolekciju ukrasa...ne što ne vdijeh u posjetama...al moguće da i oni imaju nešto sada...mada kažem ti tada nisma fifi lako našla nikakouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12984
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:43:02   
veeseelaa
ma moja kći slabo gleda crtane, mi smo stalno u pokretu.... gleda crtiće od 19 sati na TVSA user posted image traju nekih 30-45 min
Fifi ne sjećam se kad smo pogledali, ima i 20 dana, nego moja vidi od druge djece u vrtiću... zna ona sve te likove al nismo od onh koji često gledamo crtaće, bar ne u zadnje vrijeme
mislim sad voli fox live da gleda user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12985
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:43:06   
Anoniman
poci A doskoro nije voli crtane sad sam ih gleda nista drugo ne gledam sem crtica po citav dan user posted image nekad i ne gleda al samo da je na kanalu crtici
vecinom voli garfilda , i skubidubi duja user posted image wearju sto anel kaze ne miga tad ......


(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 12986
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:43:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sreća F je pametno dijete...ona se ufatila Kitty i ne popušta je...olakšala mi skorzuser posted image


moja je bila mala za 1 i drugi rodjendan da bi uopće znala šta bi
al sad za treći je već velika curica i već je svima onako samoinicijativno rekla da će imati haljinu koja se okreće i tortu fificu user posted image user posted image



a je li vasa djeca bas ono bez daha gledaju te crtaneuser posted image
jer mom R. nije crtani od početka do kraja niti jedan dovoljno zanimljiv da bi ga odgledao..on čisto informativno zna za Boba, roryja, pa i fifi i doru ali nije gledao tj, ne gleda crtani..kad pocne, samo naslovnu numeru i zivo prijatno..ode on svojim poslom user posted image user posted image



moje gldaju....

doduše smao ujutro gledjau crtiće..i eventulano navečer pred spavanje na TV-sa onu blesavu princezuuser posted image

valjd akako ima malo dajemo d avide one jadne to vrijeme iskoriste da odgledaju do krajauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12987
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:45:13   
rose 87
pocahontas E. gleda crtani al bas se uzivi,prije ih nije bas volio,al u zadnje vrijeme cim se probudi samo daj crtani,draze mu je to nego ici napolje ili se igrati,pa sad imamo ogranicenje pola sata ujutro i pola popodne i nema vise pa po citav dan govori mama Bo paja jeste reko,a voli da gleda onaj Bo u pokretu il tako nesto i Rory

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12988
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:46:21   
Anoniman
rose , sad zasad sve kuc, kuc, kuc ....
Koja ce tortica kod vas da bude user posted image masallah sad ce to jos malo .
Super za tutu user posted image mi kako smo krenuli nece nauciti do iduceg ljeta mozda user posted image user posted image user posted image njemu tuta za igranje nosanje, i mene zahebaje skini me skinem nece sjedi, sjedi, sjedi, sjedi, poreda okolo igracki, sjedi, sjedi, sjedi, reko ako neces kakit ustani
Poslije ces  kaze aj može obucem ga
Kad pogledam posle oso za cosak kakiuser posted image ...


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12989
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:47:14   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: emi7908

google translate - merhaba = bok (croatian) ili hello (English)


jao kraljice user posted image "google translate" ovo mi je najjače user posted image


ma ne, apropo teme ili off teme, pogledah prevod da znam o čemu pričaju ljudi..salim se naravno...nemam nista protiv ničega, pa Boze i sama pripadam islamu, ali da kazem nekome u prevodu Bok u nekoj sluzbenoj istituciji ili na poslu mi je too much...user posted image



pa zato fino kazes merhabauser posted image ili ti hello(google translate user posted image )

hanady ne znam sta tacno trazis ali nazovi bingo i pitaj,ja sam ih zvala kada sam trazila neku ljulju i bili su jako susretjivi i ljubazni,cak su i silazile u trgovinu da provjere imaju li user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12990
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:47:39   
emi7908
ma ne, apropo teme ili off teme, pogledah prevod da znam o čemu pričaju ljudi..salim se naravno...nemam nista protiv ničega, pa Boze i sama pripadam islamu, ali da kazem nekome u prevodu Bok u nekoj sluzbenoj istituciji ili na poslu mi je too much...

ma znam draga, nego mi je fascinantno dokle je sve otišlo user posted image a uparvu si sve što kažeš...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12991
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:48:08   
pocahontas
joj, ja se ovako nekad zabrinem kada vidim kako neka djeca mogu mirno sjediti po sat vremena..jer sve kontam da ne pati od manjka koncentracije user posted image
i kontam, Boze kako će on u školi sjediti dva časauser posted image user posted image on će učiteljici sve po razredu hodati user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12992
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:49:43   
rose 87
felix i ja sam mislila nece na tutu do skole,E. isto se krije kad kaki i nikad nije kakio a da ga ja gledam,ja njega odnesem u sobu i stavim na tutu i zatvorim vrata,on obavi sta treba i zove da vidim
a tortu mu pravi moja mama i bit ce ili taj Rory ili BO ili Tomica jos se trebamo dogovoriti pa sta nam bude lakse


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12993
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:50:40   
veeseelaa
heheh dobra si pa ima još do škole
ja znam da su mi u vrtiću rekli da u periodo od 2 godine djecu uče da što više sjede, na neki način ih zadržavaju na stolicama il na podu u krugu, jer kao tada su djeca spremna za učiti se na mirovanje u jednom mjestu
moja Ajša je aktivna baš al zna i odsjediti il odležati ko velika s nogom preko noge user posted image inače ne smeta mi uopće odavno u kućanskim poslovima a kažu da je zvrk al valjda je prošlo, hvala dugujem vrtiću


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12994
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:53:32   
Anoniman
poci i A. kako  naleti neku noc je sjedio dva i po sata igro se serpama . Meni bilo cudno ah reko c cudno mi kad miruje nisam navikla .
Da bi oko 22.30 usto s poda izcefio i do 00 00 skako vozo se namjerio svoje sjedenje
a ja se obradovala reko sad ce crtic i neka lezi jos malo u krpe ma jok , draga taj dok nije namjerio svoje skakanje nije se prosouser posted image
Kasno mi preko dana zaspi probudi se oko pola 4 il 4 pa on nikad odma ne ustaje jos + 1 sat lezi to je do 5 izlezava se gleda crtani pa dok dodje sebi onda skace
pa mi kasno navecer zaspi


(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 12995
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:57:09   
emi7908
i ja nešto kontam kako ćemo dobiti informaciju, a bezveze pa ima nas još na RR može se još negdje organizovati proslava. Ja sam sasvim slučajno ujutro pogledala temu i prijavila se a da nisam ne vidim razloga da se ljutim ali hajde...Htjedoh ti reći za R. proćiće to njega s vremenom, i moj malac je bio takav ali sad kad mu je crtić interesantan odgleda ga u cjelosti. A što se tiče hiperaktivsnosti mene nekad isto strah kako će biti sa školom jer nigdje mira on nema. user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12996
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 14:02:39   
pocahontas
nadam se..moze jedino kada s njim sjedim i čitam slikovnice, o to jako voli..mozda da sjednem i crtani s njim da gledam i da mu sve tumačim, mozda bi mirovao, ali gdje sam tu ja user posted image nigdje me nema user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 12997
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 14:05:17   
bananica
Jelena , kako ste vi??

a sta se zakljucalo?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12998
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 14:22:50   
Hanady RR
a jeste ja sam moderator i ovo je ''moj'' pdfuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 12999
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 14:24:38   
R&T@
Ne vjerujem da cete u Sa naci Fifi program... nazalostuser posted image

Ali mozes naruciti iz Velike Britanije...


Moja djeca spavaju, ja pocistila dvije prostorije...dosta od mene...
ostalo masine odradile...
rucak ne moram praviti, mm ce peci ribu...user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  518 519 [520] 521 522   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  518 519 [520] 521 522   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *