|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  517 518 [519] 520 521   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 12:39:20   
ladyblue RR
odem nešto da završim, ostavim vas da se lijepo igrate i poslije sat i po imam šta i vidjeti...ko o čemu, one o pi****.cccccc, žene, majke, domaćiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

kad smi kod istih, rekoh li vam da mu je papa test bio bez CIN-a.user posted image  napokon! samo neka puala pa sam "turala" vaginalete. valjda je sada dobro ali to neću uskoro saznati. tek za 4 mjeseca ponovo papa.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12951
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 12:57:13   
bananica
ladyblueuser posted image super za nalaz, bas mi je drago

mi se vratili sa vakcine, sve super proslouser posted image u rukicu je dobila

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12952
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:02:08   
ladyblue RR
bravo za vakcinuuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12953
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:03:50   
rose 87
d.dan zenice moje
joj ja udjem da vidim kako je Jelena i A. a imam sta i procitati,bas vam se ismijah,pa na jutru ranomuser posted image
mi smo dobro,super,poceli smo vec pripreme za rodjendane moj i E. jedva cekam,E. zdrav hB,ja kasljem pijem neki sirup valjda ce mi pomoci
ladyb. user posted image user posted image za papa t.



_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12954
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:04:25   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: tajra

pocahontas, jesi li se ti jutros naspavala?

Emi, sto bi pitala jedna stara profa: Sta to vide naocare moje?user posted image user posted image user posted image ...
user posted image
P.S. Ti imas stelu, zbog imena...user posted image


što bona? ne kontam ja tebe nekad, mozda zato sto je u formi tipkanja zaHebancija pa sam malo slow user posted image user posted image
ok, djeca u školi te pozdrave sa kako ste? pa sta? ok, nije savršeno, ali nije vala ni spomena vrijedno..sto rece tičerka, meni je za diskusiju ovo pomos bog i selam alejkum u drzavnim institucijama ..ovo kako ste mi nije ni  upalo u oko user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12955
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:06:24   
R&T@
IZVORNA PORUKA: rose 87

mi smo dobro,super,poceli smo vec pripreme za rodjendane moj i E. jedva cekam,



Kad je tvoj rodjendan?

Moj za deset danauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 12956
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:09:14   
Aiša
Upalila sam računar da vidim kako je Ana, kad ono nema čega nemauser posted image user posted image

Moj user posted image je super hB, sada sam ja na tapeti, ali kod mene je upaljeno grlo i jedva govorim i kašljem - pretpostavljam da mi je imunitet slabiji nego njemu, proći će...

Imala sam jednu profesoricu bosanskoga jezika koja je odskakala od huje ako je neko pozdravi sa - Kako ste?

Meni lično ne smeta, ako me koji student pozdravi tako, a i ponekad sam u dilemi, kao što Lady napisa, pozdravim nekoga sa- Poštovanje, kako ste (sviđalo se to nekome ili ne user posted image . Neki ljudi jednostavno šute kako god da ih pozdraviš, pa se čovjek nađe u nezgodnoj situaciji, a ne može samo proći kao da nema nikoga.

U principu, mislim da ne treba dizati frku oko toga, djeca će naučiti pozdrave u kući, a to što nekad čuju drugačije pa ponove nije strašno.


Svim bolesnim bebicama, ali i mamama brzo ozdravljenje user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12957
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:11:41   
R&T@
Poki, meni je tuzno da zivimo u drustvu u kojem se ne zna sluzbeni pozdrav... a i ako se zna, onda se odbija jer je, Boze sacuvaj na slavenskom jeziku...

Tada se traze neke "multikulturne" varijante, koje nisu kulturne...

Meni stalno "upada u uho" i ne odgovaram na isto jer mi nije primjereno za javnu ustanovu,

vec mi je na nivou onog: Uranila, kono, jesi li se naspavala!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12958
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:14:57   
gvendolina
Ja sam naucena da se na javnim mjestima pozdravlja sa "dobar dan" i jezim se kada cujem neki drugi pozdrav ...ali kod nas na fakultetu pojedinim profesorima kada bi rekao DD naprosto ti nista ne odgovori i ti se osjecas ko pouser posted image ran....i onda ne znas kako da se pozdravis i "kako ste" ostane najbolje rijesenje iako bi ga najradje poslao u pm

tajra a sta kazes na to da sam ja slusala u holu na faxu da se pozdravljaju sa "alajhmanet" user posted image user posted image sta na to reci i kako se sa njima pozdravitiuser posted image user posted image ja sam za to da se te stvari ostave kod kuce,a na javnim mjestima da se koristi sluzbeni pozdrav


< Poruku je uredio gvendolina -- 12.12.2011 13:18:27 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 12959
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:15:33   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: tajra

Poki, meni je tuzno da zivimo u drustvu u kojem se ne zna sluzbeni pozdrav... a i ako se zna, onda se odbija jer je, Boze sacuvaj na slavenskom jeziku...

Tada se traze neke "multikulturne" varijante, koje nisu kulturne...

Meni stalno "upada u uho" i ne odgovaram na isto jer mi nije primjereno za javnu ustanovu,

vec mi je na nivou onog: Uranila, kono, jesi li se naspavala!


meni je sasvim ok Dobar dan! sta fali tome? ne kontam?user posted image što je to loše, što ti reče, samo zato jer je na NAŠEM jeziku a ne na nekom drugom?
i da, i ja se nekad nađem da na moje Dobar dan neko tamo jednostavno šuti jer je "hadžija", "hadžinica", a na Kako ste uredno odgovori...vidiš, u pravu si ti, nisam o tome razmišljala..sad cu namjerno svima govoriti na sav glas samo Dobar dan (čak i kad padne mrak!user posted image

a mozda ti djeci ličiš na hadžinicu pa nisu načisto kako da te pozdraveuser posted image user posted image



< Poruku je uredio pocahontas -- 12.12.2011 13:17:50 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12960
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:16:26   
rose 87
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: rose 87

mi smo dobro,super,poceli smo vec pripreme za rodjendane moj i E. jedva cekam,



Kad je tvoj rodjendan?

Moj za deset danauser posted image

ja sam prije tebe 20.12 jedva cekam,a 19-tog mi je godisnjica,pa onda 26-tog E. rodjendan ma ja u decembru samo slavim user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12961
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:20:30   
Aiša
Što me nasmijasteuser posted image

Zapravo nema pravila kod nas, sa DD barem znam na čemu sam, ali sam bila u situaciji kada sam s nekim ljudima u kontaktu svake sedmice, pa sam isprobala sve ove varijante, a na kraju odgovaraju na ovo - Poštovanje..., tako da otprilike znam kako s kim mogu da se pozdravim, a za ostalo - DD ostaje.


Zna li neko šta je sa Jelenom, kako je Ana?

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 12962
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:20:49   
Anoniman
ej zene , moj A. bio u vrticu posle ga djed pokupi odveo ga na prestavu od jetrve maloj bio sluso je jeo i evo uspavljujem ga
Kod nas kisa pada evo skoro pocela .
Sto se tice pozdrava neka , se pozdravlja ko kako hoce al recimo meni je glupo u okolici imama pokrivene zene imaju curicu 4 god . kad smo jednom setali A. pozdravi malu cao nezna drugacije ili pa pa ....
Da bi njoj nana rekla reci ti njemu manet -alahimanet .....
Il kad smo isto tako jednom prolazili i A. stao pored te seke mi posli kuci , njoj ce opet nana kazi manet a A ce njoj caoooouser posted image user posted image
I nekako vidim po faci, da joj nije drago user posted image kad malu pozdravi sa cao .


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 12963
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:23:16   
Anoniman
ladyblue za papuuser posted image user posted image user posted image uh kakav li je moj .....necu ni da mislim .....noa jesil isla ginici iiiiiiii sta bi nejavlja se ??'

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 12964
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:27:03   
rose 87
kako mi je to bezveze,cuj nije joj drago
E. staru nenu pozdravlja sa manet a to ga je ona naucila nisam ja,on za njom ponavlja kad se pozdravljaju,a za ostale je taoooouser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12965
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:28:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: rose 87

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: rose 87

mi smo dobro,super,poceli smo vec pripreme za rodjendane moj i E. jedva cekam,



Kad je tvoj rodjendan?

Moj za deset danauser posted image

ja sam prije tebe 20.12 jedva cekam,a 19-tog mi je godisnjica,pa onda 26-tog E. rodjendan ma ja u decembru samo slavim user posted image



joj i ja sam u pripremana za rodjendan, haljinicu smo kupili u subotu
ostaje torta, tanjirići, kapice i ostali ukrasi
Znal ko gdje ima dobar izbor tanjirića i sl?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 12966
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:30:16   
pocahontas
google translate - merhaba = bok (croatian) ili hello (English)



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12967
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:30:31   
Hanady RR
vesela kažu u bingu al ja dole još ne odoh nikakouser posted image
kažu i povoljnije i veći izbor...kod mene zaova kupovala i baš je zadovoljna...
ja kako trebam hello kitty znam da ima u merkatoru pa i ne hodam...al kontam da mi ko dole u bimgu vidi ječl ima hello kitty porgram da mi javiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12968
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:31:41   
emi7908
joj i ja sam u pripremana za rodjendan, haljinicu smo kupili u subotu
ostaje torta, tanjirići, kapice i ostali ukrasi
Znal ko gdje ima dobar izbor tanjirića i sl?


Pogledaj u Wisi i mercatoru..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12969
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:32:06   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

vesela kažu u bingu al ja dole još ne odoh nikakouser posted image
kažu i povoljnije i veći izbor...kod mene zaova kupovala i baš je zadovoljna...
ja kako trebam hello kitty znam da ima u merkatoru pa i ne hodam...al kontam da mi ko dole u bimgu vidi ječl ima hello kitty porgram da mi javiuser posted image


misliš merhaba maco user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12970
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:32:59   
emi7908
google translate - merhaba = bok (croatian) ili hello (English)


jao kraljice user posted image "google translate" ovo mi je najjače user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 12971
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:33:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose 87

kako mi je to bezveze,cuj nije joj drago
E. staru nenu pozdravlja sa manet a to ga je ona naucila nisam ja,on za njom ponavlja kad se pozdravljaju,a za ostale je taoooouser posted image

ma sta djete zna  ja ga nicemu nisam ucila sam kaze cao papa
Cak se zna zahvaliti kad mu neko nesto da ,il od mene trazi bezzz stvari bezbroj puta na dan kaze fava ti user posted image user posted image
i tebi reko fava hahahha
kako je drug imal sta noovo vidim rodjendan se blizi abd user posted image

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 12972
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:33:54   
veeseelaa
e hvala cure
hanady dobro si me napomenula, idem vidjeti u Bingu
a ako ne bude obidjem Merkator i Wisu
ma nama trebaju fifi tanjiri jer malena hoće i Fifi tortu, a Fifi smo imali prošle godine .... tać user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12973
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:34:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

vesela kažu u bingu al ja dole još ne odoh nikakouser posted image
kažu i povoljnije i veći izbor...kod mene zaova kupovala i baš je zadovoljna...
ja kako trebam hello kitty znam da ima u merkatoru pa i ne hodam...al kontam da mi ko dole u bimgu vidi ječl ima hello kitty porgram da mi javiuser posted image


misliš merhaba maco user posted image



ja to mislimuser posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12974
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 13:34:55   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: emi7908

google translate - merhaba = bok (croatian) ili hello (English)


jao kraljice user posted image "google translate" ovo mi je najjače user posted image


ma ne, apropo teme ili off teme, pogledah prevod da znam o čemu pričaju ljudi..salim se naravno...nemam nista protiv ničega, pa Boze i sama pripadam islamu, ali da kazem nekome u prevodu Bok u nekoj sluzbenoj istituciji ili na poslu mi je too much...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 12975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  517 518 [519] 520 521   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  517 518 [519] 520 521   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *