|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  508 509 [510] 511 512   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 23:43:55   
bananica
sad trazim nesto po netu i naidjem na ovu recenicu
Gubitak sluha: svakog jutra i veceri,uzimanje jednakih dijelova meda i cimeta vraca sluh

mozete li vi to vjerovatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12726
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 23:51:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

sad trazim nesto po netu i naidjem na ovu recenicu
Gubitak sluha: svakog jutra i veceri,uzimanje jednakih dijelova meda i cimeta vraca sluh

mozete li vi to vjerovatiuser posted image

pa i ne basuser posted image

Jelena, moze li se ta eserihija izlijeciti uvom ili je potreban antibiotik?

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12727
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 23:59:18   
bananica
dadada, ja mislim da si ti pojela nesto sto ti je tesko palo, preopteretila zeludac i osjecas se kako se osjecasuser posted image , napravi neki caj, majcinu dusicuuser posted image il nanu i do sutra si kao nova

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12728
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:03:03   
Anoniman
Ako nije u velikim kolicinama mozda i mogne, sve zavisi koliko su "ucahurene", a imas i tinkturu herbion kapi ili uva kapi u apoteci hvale ih da su dobre.

Bananice njoj to traje dugo vremena, tako ne garantujem ni ne tvrdim da je urin u pitanju, ali ne vjerujem da je od teske hrane i da toliko traje.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12729
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:04:33   
bananica
a to nisam znala, skontala sam da joj je to danas tako, ne inace,sorry

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12730
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:04:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

dadada, ja mislim da si ti pojela nesto sto ti je tesko palo, preopteretila zeludac i osjecas se kako se osjecasuser posted image , napravi neki caj, majcinu dusicuuser posted image il nanu i do sutra si kao nova
nije...ovo vec traje dva-tri dana...a i prije toga sam dva put imala onu "stomacnu virozu" sa slicnim simptomima...pa kontam da bi fakat mogla biti ili neka bakterija ili nesto goreuser posted image (ovo gore jer sam ja hipohondar.comuser posted image pa odmah najgore moguce bolesti sebi izmisljam)

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12731
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:06:15   
bananica
a moze biti i da ti odredjena namirnica smetauser posted image
kad ti se javlja bol? poslije jela?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12732
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:07:49   
Anoniman
za urin cu morati pricekati bar ovu heftu da mi prodjeuser posted image

Odoh vam u krpe...laka vam noc...jedan posebno, velikiuser posted image za Anu
ima sutra da bude bez temp.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12733
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:09:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

a moze biti i da ti odredjena namirnica smetauser posted image
kad ti se javlja bol? poslije jela?

ma nije bol...nego tezina, napuhan i mucnina...svaki dan jedem nesto drugo...a opet sve isto sto jedem citav zivotuser posted image ...ma ovo je nesto...ili ta bakterija...ili user posted image ...nesto jeste

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12734
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:10:53   
bananica
ma nije nistauser posted image samo bez brige
Jelena, spava li ti malena? ima li sada temp?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12735
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:12:37   
Anoniman
dadada, moram priznati da sam i ja imala iste tegobe, i sad ali vrlo rijetko, meni je npr. pomogao enterofuril, kako sam njega popila fakat se sve smirilo, i naravno pro life uzeti cesce, mislim pretpostavljam da je rijec o upali, ne vjerujem da je nesto drugo, u svakom slucaju nalaz urina ce ti pomoci da odgonetnes, sretno

jelena, ljubac za tebe i princezuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12736
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:14:14   
mama75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

a moze biti i da ti odredjena namirnica smetauser posted image
kad ti se javlja bol? poslije jela?

ma nije bol...nego tezina, napuhan i mucnina...svaki dan jedem nesto drugo...a opet sve isto sto jedem citav zivotuser posted image ...ma ovo je nesto...ili ta bakterija...ili user posted image ...nesto jeste


A jesi li probala onaj jogurt, zaboravila sam kako se zove, reklamiraju ga stalno. Cula sam da je stvarno efikasan.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12737
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:17:21   
bananica
mama75, kupila sam waxoluser posted image cini mi se da dobro napisah, uglavnom sam joj prsnula, iako se nije vise zalila na uho,al eto nece odmoci, hocu li i sutra jednom uprskati ili da prodje par dana?

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 12738
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:20:27   
mama75
IZVORNA PORUKA: bananica

mama75, kupila sam waxoluser posted image cini mi se da dobro napisah, uglavnom sam joj prsnula, iako se nije vise zalila na uho,al eto nece odmoci, hocu li i sutra jednom uprskati ili da prodje par dana?

1x sedmicno je dovoljno. To bi sada trebalo samo da se cisti, vjerovatno ce ti izaci malo one smole i vani, pa budi spremna na redovno ciscenje, da se negdje ne obrukas user posted image Malena ti je medena user posted image Koju igracku je dobila? user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12739
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:22:53   
bananica
hvalauser posted image
kako do sada nije nista izaslo?? il ce to tek kasnije?
koristis li ti ovaj sprej?

uzela je jednu od winksica, sad ovu turu sa krilima


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 12740
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:27:53   
mama75
Ma to ti pomalo izlazi. Nece sad odjednom, nego kao "uho se samo cisti" u tom fazonu.
Uh moja starija ima sve Winxice. Prvu je dobila sa 2,5 godime. I sve su joj bile kao nove dok ih se sestra - cunami nije docepala. Krila polomljena, jedna nema glavu, drugoj otkinuta noga... Sve su gole... user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12741
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:29:28   
bananica
user posted image user posted image user posted image
kod nas su barbike takve, a winksice se dobro cuvajuuser posted image
sad su na red dosle one mini wink beliviksuser posted image user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 12742
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 0:42:26   
rose
pozz zene moje...od juce citam i niakko da se javim...vidim da nam je Anuska bolesna user posted image i zelim joj brzu dijagnozu i oporavak ...pile malo

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12743
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 9:04:50   
bebacha
jutro.vikend i nigdje nikoguser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 12744
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 9:58:06   
ladyblue RR
jutro i od mene...

cura otišla na spavanje. popile smo antibiotik ali vam ne moram opisivati kakva joj je guza. ja "hvatam" svalu stolicu i odmah je presvlačim ali nema učinka...jaadnica, mogu misliti kako je peče. jutros mi se čini kao da je guza bolja jer ni stolica više nije onako tečna. više mi je zlo od ovih njenih stolica.

Jelena, nadam se da je jutros bolja situacija.

esmina, dobro nam došla na "veliku" temu. N još nije prohodala samostalno. Salko momak praviuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12745
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 10:00:21   
bebacha
lady pa opet na antibiotiku.bemu misa
Jelena kako je Ana
ja tuzna od samog jutra.jos jedan mladi zivot izgubljen.bem ti


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12746
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 10:02:34   
ladyblue RR
moja bebach, jučer smo završili antibiotik. samo je pitanje koliko će ovaj put izdurati do novog...ali šta da se radi. ona je manje-više dobra. još po malo kašljuca a nos više i nekonstatujem. povadim sline i idemo dalje jer slini već mjesec dana.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12747
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 10:04:34   
bebacha
nisam to upratila.znam kako ti je.Ajla je tek skoro posla se manje razboljevat.a neznamkoliko je antibiotika popila do sad

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12748
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 10:54:24   
Anoniman
ladyblue, koliko ti... da kazem...izdrzis njenu temp. prije nego sto joj ukljucis antibiotik..mislim na dana...3-4 dana visoke temp. je sasvim normalna kod virusnih prehlada...sve nakon toga treba lijeciti vjerovatno antibioticima. Obicno temp. traje 3 dana i to je to...a slinjenje zna i po 10-15 dana kod virusa trajati...bitno je samo da su sline providne tj. bijele...djeca najcesce i kad pocnu kasljati, kaslju radi tih slina sto im se slijevaju...kazem, najcesce...treba svakako dijete odvesti kod pedijatra da je pod kontrolom...al nekad treba mozda i drugo misljenje potraziti sto se terapije ticeuser posted image

dobro jutro
Kako nam je ana
sahara...sta ti je touser posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 12749
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 11:03:30   
leona81
mi smo tako jednom cekali 5 dana, konstantna temperatura, ali je padala uz kupke i paracetamol-dalsy u kombinaciji, uhvatio nas weekend, vadili odmah nalaze u ponedjeljak, jos me doktorica napala sto nismo dosli u petak, bili idealni, neki nas gadan virus strefio, tako da je za par dana proslo...virusi znaju biti bas zeznuti.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  508 509 [510] 511 512   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  508 509 [510] 511 512   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *