|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  492 493 [494] 495 496   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:13:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

ovo moje starije djete nikad nije samo trazilo da ide napoljeuser posted image
kad ja kazem da idemo nikad ne odbija al i netrazi samauser posted image




ne traži ni Nikola nikad sam,al vidim po njemu kad se uzvrti i ne zna sta ce od sebe da mu treba da malo izadjemouser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 12326
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:15:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

lana ne ujeda, ona se fino igra i u kuciuser posted image sutra ujutro ce joj doci drugarica pa ce se igrati. ja sam danas dosla kuci u 3 sata slomljena jer sam sinoc spavala samo 5-6 sati i gdje cu je izvesti po mraku kad je mrak u 4.a teta je cuvala do 12. poslije je dosla moja mama i lana je spavala
pa jel smatras to zdravimuser posted image
meni to, izvini, nije zdravo...zdravo dijete da je "zatvoreno" po citav dan u kuci...da mor...pa hajde...po mom misljenju nezdrava navika  totalno

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12327
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:16:02   
Malenaoduvijek
tiki
ti nas Bgm zezas user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12328
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:16:59   
R&T@
Mogu sad mirno spavati jer sam zakljucila da mi stan ne treba...
Neka mene u mojoj "vikendici"...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12329
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:18:27   
teacher75
mala, neka me jos 10 minutauser posted image sad sam se razbudilauser posted image ma i ja sam pozeljela da set_amo al to je grozno kad je umorna nema sanse da je natjeram da se penje, a ja je definitivno ne mogu i ne zelim nosati uz stepenice sad ovakva. jedva se i sama popnem. tako da uglavnom izadjem s njom kad znam da je mm moze ponijeti gore ili kad znam da se nece pospana i umorna vratiti pa ce htjeti nekako da se popne. poslije bazara se bila zakocenula od placa, jedva smo dosle kuci, i odmah je zaspala, poludjela sam bilauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12330
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:18:44   
bebacha
nije bas za ove teme al eto.mene ovo starije djete plasi.ona je kod kuce super,prica ko odrasli,zeza,cesto su to recenice da nas ostavi bez teksta.al u drustvu je skroz drugacija,bilo da su djeca il odrasli teko se uklap.sa djecom teze nego odraslim.nekako je povucena,tiha i mirna.i strasljiva,stalno se javlja neki novi strah.evo sljedece sedmice trebaju iz obdanista ici u kino gledat Zlatokosu.na sam spomen pocne plakat,boji se,tu ima vjestica(nije nikad gledala crtani).kod kuce joj pustila crtani i oci joj pune suze,u momentu se pojavi neka malo ruznija zena i ona u vriska,prava histerija,tuzni plac.bas se svi da se strasno boji.hiljadu put smo joj morali poslije ponovit da nece ici u kino.sta da radim da je bar malo oslobodim

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12331
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:20:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Ticerko, zivis u centru grada, a ne u nekoj vuko*ebini, da prostite...
okruzna si parkom, centrima, igraonicama, javni prevoz ti ispred nosa...

Da vidis moje mahale, kao iz 19. stoljeca... nigdje nikog i niceg...



ma nemoguće...zara takvo što postojiuser posted image user posted image

Joj majko moja...da se techer nedo bog udala na sedrenik...kuku majko...
vijdla je tjara moje ljepote...
svako jutro kad se probudim boga molim da smo na mjestu d anas špiscasta nije zgurala u ravnicuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12332
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:21:23   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

lana ne ujeda, ona se fino igra i u kuciuser posted image sutra ujutro ce joj doci drugarica pa ce se igrati. ja sam danas dosla kuci u 3 sata slomljena jer sam sinoc spavala samo 5-6 sati i gdje cu je izvesti po mraku kad je mrak u 4.a teta je cuvala do 12. poslije je dosla moja mama i lana je spavala
pa jel smatras to zdravimuser posted image
meni to, izvini, nije zdravo...zdravo dijete da je "zatvoreno" po citav dan u kuci...da mor...pa hajde...po mom misljenju nezdrava navika  totalno


vala ne smatram da ce joj ista biti ako 2-3 dana provede kuci, ionako je lose vrijeme, to nije navika jer smo izlazili ljetos i po dva puta sedmicno, al je lana takvo dijete da moze i vani i u kuci fino da se igra, ne pravi joj to problem nikakav. ima balkon pa izadje malo na balkon. meni ne pada napamet da je sada izvodim u igraone i shoping centre medju viruse i dim, a vani je ionako magla i smog bila ovih dana, nije nista propustila


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12333
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:22:47   
Malenaoduvijek
marijana za malog zavodnika user posted image

bebacha ne znam sta bih ti rekla, Luka se znao bojati nekih igracaka i ja ih sklonim i nakon odredjenog vremena mu ih vratim i on ih onda polako razgleda i cak mu budu onda i drage.
tako je bilo i sa klackalicom i ljuljom.
a Ajla je vec velika,mislim da joj mozes objasniti da vjestice ne postoje,da postoje samo u bajkama,da ne treba da se boji ne znam sta bi joj drugo moglo pomoci.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12334
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:23:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

lana ne ujeda, ona se fino igra i u kuciuser posted image sutra ujutro ce joj doci drugarica pa ce se igrati. ja sam danas dosla kuci u 3 sata slomljena jer sam sinoc spavala samo 5-6 sati i gdje cu je izvesti po mraku kad je mrak u 4.a teta je cuvala do 12. poslije je dosla moja mama i lana je spavala
pa jel smatras to zdravimuser posted image
meni to, izvini, nije zdravo...zdravo dijete da je "zatvoreno" po citav dan u kuci...da mor...pa hajde...po mom misljenju nezdrava navika  totalno


vala ne smatram da ce joj ista biti ako 2-3 dana provede kuci, ionako je lose vrijeme, to nije navika jer smo izlazili ljetos i po dva puta sedmicno, al je lana takvo dijete da moze i vani i u kuci fino da se igra, ne pravi joj to problem nikakav. ima balkon pa izadje malo na balkon. meni ne pada napamet da je sada izvodim u igraone i shoping centre medju viruse i dim, a vani je ionako magla i smog bila ovih dana, nije nista propustila


mašalllahuser posted image

joj sad ću da ti sve ove postove spasim pa kad s eporodiš aBd i hormoni ti s elsoćže da ti pustimuser posted image

prmedena si života miuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12335
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:23:29   
teacher75
nama kogod dodje u goste uzdise i kuka i pita kako se mi penjemo, slabo nam ljudi i dolaze, svima mrsko, kazu dodjite vi kod nasuser posted image pogotovo ove s djecom, dodju jednom i nema ih vise. i ja sam odrasla na brdu i znam sta je brdo al su ove stepenice meni 10 puta gore

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12336
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:24:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

lana ne ujeda, ona se fino igra i u kuciuser posted image sutra ujutro ce joj doci drugarica pa ce se igrati. ja sam danas dosla kuci u 3 sata slomljena jer sam sinoc spavala samo 5-6 sati i gdje cu je izvesti po mraku kad je mrak u 4.a teta je cuvala do 12. poslije je dosla moja mama i lana je spavala
pa jel smatras to zdravimuser posted image
meni to, izvini, nije zdravo...zdravo dijete da je "zatvoreno" po citav dan u kuci...da mor...pa hajde...po mom misljenju nezdrava navika  totalno


vala ne smatram da ce joj ista biti ako 2-3 dana provede kuci, ionako je lose vrijeme, to nije navika jer smo izlazili ljetos i po dva puta sedmicno, al je lana takvo dijete da moze i vani i u kuci fino da se igra, ne pravi joj to problem nikakav. ima balkon pa izadje malo na balkon. meni ne pada napamet da je sada izvodim u igraone i shoping centre medju viruse i dim, a vani je ionako magla i smog bila ovih dana, nije nista propustila


mašalllahuser posted image

joj sad ću da ti sve ove postove spasim pa kad s eporodiš aBd i hormoni ti s elsoćže da ti pustimuser posted image

prmedena si života miuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image ovo je bio lapsus, mislila sam dva puta dnevnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12337
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:24:35   
Malenaoduvijek
ja imam kumu na sedreniku i ona se uvijek zeza kad ces doci na moju planinu jer je gore def zrak drugaciji.

a nemojte tiki u mahalu ona ne bi znala sta bi sa sobom tamo

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12338
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:24:47   
bebacha
ona se niceg nije bojala do prije par mjeseci.sve sam ja to njoj objasnila hiljadu put,i ucitelj i ucitelja u obdanistu al nista ne pomaze.strah se samo povecaje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12339
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:25:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja imam kumu na sedreniku i ona se uvijek zeza kad ces doci na moju planinu jer je gore def zrak drugaciji.

a nemojte tiki u mahalu ona ne bi znala sta bi sa sobom tamo

zaista si smijesna, ja sam svoje 33 godine provela u mahali

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12340
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:25:23   
Anoniman
bebacha jel se uvijek tako plasila il joj je to sad doslo?možda je samo neka faza.. 


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12341
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:25:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

nije bas za ove teme al eto.mene ovo starije djete plasi.ona je kod kuce super,prica ko odrasli,zeza,cesto su to recenice da nas ostavi bez teksta.al u drustvu je skroz drugacija,bilo da su djeca il odrasli teko se uklap.sa djecom teze nego odraslim.nekako je povucena,tiha i mirna.i strasljiva,stalno se javlja neki novi strah.evo sljedece sedmice trebaju iz obdanista ici u kino gledat Zlatokosu.na sam spomen pocne plakat,boji se,tu ima vjestica(nije nikad gledala crtani).kod kuce joj pustila crtani i oci joj pune suze,u momentu se pojavi neka malo ruznija zena i ona u vriska,prava histerija,tuzni plac.bas se svi da se strasno boji.hiljadu put smo joj morali poslije ponovit da nece ici u kino.sta da radim da je bar malo oslobodim


ja mislim da je to faza...

kod mene je H radila tako il bar slično...
recimo ja kažem idemo u granap...a ona počne da dreći boji se hajre žene koja radi u granapu...i nema pite da ti nju natjeraš da se pozdravi sa tom ženom...
i u neko doba porđe...sad ako hajru vidi moramo stata da s eupita...a krila s eiza meneuser posted image

i sad tako zna reći kad pričamo o nečemu...ja s ebojim vuka...i hajd šetamo po baricama i mi kao učimo ih koje životinje žive po šumi...kad rekosmo vuk ja kad stade vrisštata...nema ovdje vuka ja s ebojim vukauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12342
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:26:25   
Malenaoduvijek
a tiki sta ces ti kad se porodis,mislim znam da ne mislis naredna 3 mjeseca izlaziti ali sta ces onda.pa zeno pomahnitat ces u kuci user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12343
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:27:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja imam kumu na sedreniku i ona se uvijek zeza kad ces doci na moju planinu jer je gore def zrak drugaciji.

a nemojte tiki u mahalu ona ne bi znala sta bi sa sobom tamo

zaista si smijesna, ja sam svoje 33 godine provela u mahali


al beze djece...
zna mala tiki gdje sma ja...ona je drugovala s amojom zaovom...
ja sma s ejadna pomirila sa ovom mahalom šta ću...al u mene mati nije nikada niti će...
kad joj kažem da dođe ovdje d aih čuva njoj se plače...
kaže da im šta bude niđe živog roba...trči trči pa kućauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12344
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:27:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

a tiki sta ces ti kad se porodis,mislim znam da ne mislis naredna 3 mjeseca izlaziti ali sta ces onda.pa zeno pomahnitat ces u kuci user posted image

ja sam vec napisala sta cu- bebu u sling i lanu za ruku jer se nadam da ce htjeti da se penje sama do tada (evo pocela sam pozitivno razmisljati, dobro uticete na mene)user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12345
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:27:49   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja imam kumu na sedreniku i ona se uvijek zeza kad ces doci na moju planinu jer je gore def zrak drugaciji.

a nemojte tiki u mahalu ona ne bi znala sta bi sa sobom tamo

zaista si smijesna, ja sam svoje 33 godine provela u mahali


ozbiljnouser posted image
eh pa sorry onda

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12346
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:28:10   
bebacha
ja se nadam da je faza jer ovaj plac nije normalan.bas se vidi da ne glumi.place i trese se a sva blijeda ko papir.
zao mi sto ce propustit odlazak u kinu,u subotu je kontam vodit na cirkus a sad mi ti pod upitnikom jer se boji klauna i zmije


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12347
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:28:42   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja imam kumu na sedreniku i ona se uvijek zeza kad ces doci na moju planinu jer je gore def zrak drugaciji.

a nemojte tiki u mahalu ona ne bi znala sta bi sa sobom tamo

zaista si smijesna, ja sam svoje 33 godine provela u mahali


al beze djece...
zna mala tiki gdje sma ja...ona je drugovala s amojom zaovom...
ja sma s ejadna pomirila sa ovom mahalom šta ću...al u mene mati nije nikada niti će...
kad joj kažem da dođe ovdje d aih čuva njoj se plače...
kaže da im šta bude niđe živog roba...trči trči pa kućauser posted image

al zato nema auta i izduvnih gasova i ovolike magle- sve ima svojeuser posted image uostalom kad imas veliku bastu ne moras nigdje ni ici svaki dan

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12348
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:29:59   
R&T@
Sad me ticerka zabrinula...

Hanady i ja se u ljeto 2009. zalijepile za RR, MALA proslo ljeto...jer nam je kao malo bilo komplikovano izvesti dijete i bebu...

Ticerko, ti nam neces vidjeti ni sunca ni mjeseca godinamauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12349
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:30:43   
teacher75
ma bice to sve abd ok, sad sam trudna i ne mogu je nosati, a nosila sam je dok nisam zatrudnjela pa smo hodale po 2 puta dnevno, nije mi bilo mrsko. tako da ce lana morati da se strpi jos dok prodje ova zima nema joj izlazaka svaki danuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  492 493 [494] 495 496   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  492 493 [494] 495 496   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *