|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  494 495 [496] 497 498   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:42:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Razmisljam sad da li da rodim 2013.user posted image
Tada ce mi i mama i svekar u penziju...



user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12376
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:43:34   
R&T@
Jelena, iskreno se nadam da je bolest iza vas...
Danas me malo uplasila ta temperatura, ali ti znas najbolje...
user posted image user posted image user posted image


Bebacha, ta reakcija nije zakasnjela, vec je dosla u pravo vrijeme...
A. sad hoda, privlaci paznju,javlja se...
vise nije "lutka", vec jos jedno dijete...

Samo sto vise zajednickih trenutaka i proci ceuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12377
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:43:48   
Leena
ma jok kažem ti tiki s anjom drugovala zna ona gdje sam ja...
svi su na brdu i jelena i tajara i mama alma...al moje brdo nema niđe...


E vala nema ni mog brda, ko je bio znauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 12378
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:44:27   
Malenaoduvijek
hanady pocela si opet zabusavati,zeno neMerem te citati opet obrces rijeci.

tiki ja mislim da ce ti biti jos teze a ti me/nas iznenadi pa neka ne bude tako user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12379
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:45:09   
Anoniman
Mala mi smo je vec ispraznili, tj tacno ostalo 5ml za sutra za trecu dozu. U bocici dodje 15ml, a ona pije po 5. ml se daje na 14kg, a ona ima vise od 13, a kao s obzirom da je bas jaka angina da joj dajem 5, tako rekla.
Narucila onaj sirup od iglica bora i med za jacanje prirodnog imuniteta -1. S tim da sam joj veceras prvi put dala med i odmah je povratila, povratila je ovo malo sto je pojela, pa mi zao. Ona nema problema sa bronhijama pa nije slajma imala izbaciti, a malena od mame2009 je odmah bukvalno gutu ogromnu izbacila slajma.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 12380
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:45:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

lana ne ujeda, ona se fino igra i u kuciuser posted image sutra ujutro ce joj doci drugarica pa ce se igrati. ja sam danas dosla kuci u 3 sata slomljena jer sam sinoc spavala samo 5-6 sati i gdje cu je izvesti po mraku kad je mrak u 4.a teta je cuvala do 12. poslije je dosla moja mama i lana je spavala
pa jel smatras to zdravimuser posted image
meni to, izvini, nije zdravo...zdravo dijete da je "zatvoreno" po citav dan u kuci...da mor...pa hajde...po mom misljenju nezdrava navika  totalno


vala ne smatram da ce joj ista biti ako 2-3 dana provede kuci, ionako je lose vrijeme, to nije navika jer smo izlazili ljetos i po dva puta sedmicno, al je lana takvo dijete da moze i vani i u kuci fino da se igra, ne pravi joj to problem nikakav. ima balkon pa izadje malo na balkon. meni ne pada napamet da je sada izvodim u igraone i shoping centre medju viruse i dim, a vani je ionako magla i smog bila ovih dana, nije nista propustila

hajde, majketi, ti provedi tri dana zdrava u kuci...poludices...izvini...al te fakat ne mogu da shvatim...pa nije ne daj boze majkl dzekson da ne smije izlaziti...ili onaj film babl boj...gluho i daleko bilo...halo ...4 zida=zatvor...ma kako da se ona super igra...treba joj dodatnih informacija...njoj je sve novo...pa mi se vozimo tramvajem "nako"user posted image ...njemu dozivljaj...pa onda izadjemo na pofalicima recimo...pa pjehe do otoke...pa jos jedan sat u igraonu...pa nekad do grada...pa nekad do alipasinog...ma nekako dan prodje u skitnji...dodje kuci legne i odvali tri sata...nekad idemo gledati ribice u ovom bazenu...ima veliki akvarijuser posted image ...njemu to sve dozivljaj...svaki dan padne igraona...al se nikad ne zadrzimo vise od sat...on me tamo odvede...meni vec dosadilauser posted image ...al brate ima gdje da se seta...ako si ti umorna...ne moras je ti voditi...nek je teta vodi...a to da nece da se penje...ma pusti to...i A. je to pokusavao...samo na ignore...plakace par puta onda ce skontati da joj nema drugeuser posted image


dadada, pretjerujesuser posted image
u cemu...da znamuser posted image

jelo...ja vam drzim palceveuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12381
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:47:22   
bananica
jelena, bas mi je drago da je malena bolje, jos veceras i sve ce to biti iza vas...ima li sada temp?

kako je L?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12382
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:47:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady i ja sam to posumnjala jer je ona odjednom postala velikaa maza.samo bi sjedili u krilu,spavala samnom u krevetuuser posted image ,samo me zove da je ljubim,grli me.sve kontam da nije sad reakcija na bratauser posted image samo kasni nestouser posted image user posted image  


ne kasni...nego je ona tek sada svjesna...tek sada je velika...

u trenutku moja je H izgubila sjaja u oku...jer ko god dođe u F gleda kokad je u afzi iz bebe u curetak pa svima zanimljiva...a moja H tuguje i pati...

Mi smo to vratili ''samčkim'' kolačima...upismo na hor princes krofne i maženjem kad nas niko ne vidi...
uspvamo seku a ona glumi da spava...a babo nam nije došao aona s ekotrlja u moje krilo...ona duga sva mi se šćućuri i miluje se i kaže ''ja sma tvoja beba'' samo tada i ni pred kim drugim nikada (jer to je naša tajan) ja kažem: ti si moja prva beba, moj prvi uzdah i omijh i najveća radot to mjesto niko ne mjenja'' a ona onda kaže ''hajd mi opte reci onu našu tajnuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12383
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:47:52   
bebacha
Tajra hvala.ako ti tako kazes onda sam sigurna da je to to.ja bi provodila puno vise vremena s njom al nema nam ko cuvat Alena al nacemo mi sebi vremena,vec u subot.
Hanady hvala i tebi.ja njoj cesto kazem "ti si moja prva" a ona hoce da crknem od dragosti.
znam sta mi je cinit i znam koje greske sam napravila,sad sam onako tuzna i krivo mi sto nisam slusala onaj svoj osjecaj.al hvala sto ste mi otvorile oci,nije jos kasno za popravit sve


< Poruku je uredio bebacha -- 8.12.2011 23:50:23 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12384
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:48:01   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Leena

ma jok kažem ti tiki s anjom drugovala zna ona gdje sam ja...
svi su na brdu i jelena i tajara i mama alma...al moje brdo nema niđe...


E vala nema ni mog brda, ko je bio znauser posted image


A gdje si ti?

Kod mene nije visoko, koliko je krivudavouser posted image
ali se tjesim da imam lijep pogleduser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 12385
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:48:09   
Anoniman
Ima ona jos temperaturu. Oko 16h je bila 41,1 pa sam joj dala lupocet pa je bila spala na 37,9, pa opet skocila na 39, dala joj dalsy, preznojila se i evo spava. I sad je vruckasta, ali nista strasno kakva je danas bila i kakav nam je i dan i noc bila.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12386
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:48:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MALA1994

hanady pocela si opet zabusavati,zeno neMerem te citati opet obrces rijeci.

tiki ja mislim da ce ti biti jos teze a ti me/nas iznenadi pa neka ne bude tako user posted image

sumnjam, lakse mi je nositi bebu u slingu nego ovaj stomak- penjala se i sa bebom u slingu i sa stomakom, pa vidim kako mi je lakseuser posted image a i necu ici na posaouser posted image joj evo me zgaravica uhvatila, samo sto ne povratim, moram popit mlijeka

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12387
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:49:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Leena

ma jok kažem ti tiki s anjom drugovala zna ona gdje sam ja...
svi su na brdu i jelena i tajara i mama alma...al moje brdo nema niđe...


E vala nema ni mog brda, ko je bio znauser posted image


ja garantujem najgora sam...
pa bona ja nemam ulicu...ja imam Parlin sokakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 12388
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:49:18   
Malenaoduvijek
eh pa da,Igor je imao manje kila i uzimao je manje ml pa nam je ostalo za jos 1-2.

moji su hB dobro ali ne daj Boze potrebe ja sam kopirala one linkove sto mi je ladyblue postavila.

a on svakakvih trava pomijesa,moj O.je uzimao njegov med neki koji se morao stalno mijesati i bas je bio jak.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12389
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:52:21   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

hanady pocela si opet zabusavati,zeno neMerem te citati opet obrces rijeci.

tiki ja mislim da ce ti biti jos teze a ti me/nas iznenadi pa neka ne bude tako user posted image

sumnjam, lakse mi je nositi bebu u slingu nego ovaj stomak- penjala se i sa bebom u slingu i sa stomakom, pa vidim kako mi je lakseuser posted image a i necu ici na posaouser posted image joj evo me zgaravica uhvatila, samo sto ne povratim, moram popit mlijeka


ti znasuser posted image

a pijes mlijeko kod zgaravice,meni bi jos gore od njega bilo.
meni je samo banana mogla pomoci i nista drugo a i to tesko

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12390
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:52:58   
bebacha
Tiki al ne zaboravi jednu cinjenicu "stomak jos nije ziv".ne place u setnji,ne buni se pun...
ovo sve iz iskustva,sve smo to prezivjele i znamo da treba jaka volja,jaka psiha a bogami i misici.al ti imas mamu,jos malo pa u penzij,tako da tebi treba svega ovog punooooo manje al cuvaj i mamu


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12391
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:53:20   
teacher75
jedino mi mlijeko pomaze, da sam bogdo znala u prosloj trudnoci, koliko sam samo povracalauser posted image popijem gutljaj mlijeka i automatski se smiri

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12392
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:54:45   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ja kažem: ti si moja prva beba, moj prvi uzdah i omijh i najveća radot to mjesto niko ne mjenja'' 


Molim te, nemoj vise pisati...
svakim "primjerom" me taknes u srce, jer zivimo isti zivot...

Ja kazem: Ti si moja prva beba...
a ona: Je li tako da je to najvaznije?

Sada izbjegavam da ih kupamo zajdno...vec nas dvije pobjegnemo i zakljucamo se u kupatilo (dok R. pegla tatuuser posted image ), pa je mazim, ljubim, sminkam, kupam... stalno kupujemo nove igrice u DM, npr. one pucketave kupke, onda je umotam u ogtac i seta po kuci "kao velika"...
a u ocima sjajuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12393
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:55:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bebacha

Tiki al ne zaboravi jednu cinjenicu "stomak jos nije ziv".ne place u setnji,ne buni se pun...
ovo sve iz iskustva,sve smo to prezivjele i znamo da treba jaka volja,jaka psiha a bogami i misici.al ti imas mamu,jos malo pa u penzij,tako da tebi treba svega ovog punooooo manje al cuvaj i mamu


ni prva ni poslednja sa dvoje djece, meni je samo problem to penjanje o ostalom ne razmisljam puno, psihicki sam jaca nego fizicki

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12394
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:55:48   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: bebacha

Tiki al ne zaboravi jednu cinjenicu "stomak jos nije ziv".ne place u setnji,ne buni se pun...
ovo sve iz iskustva,sve smo to prezivjele i znamo da treba jaka volja,jaka psiha a bogami i misici.al ti imas mamu,jos malo pa u penzij,tako da tebi treba svega ovog punooooo manje al cuvaj i mamu



a Bgm ne treba ni mamu toliko "handriti"pa sebi radja djecu a ne mami.treba i nju cuvati,zena ide u godine.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12395
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:56:33   
R&T@
IZVORNA PORUKA: bebacha

Tiki al ne zaboravi jednu cinjenicu "stomak jos nije ziv".ne place u setnji,ne buni se pun...
ovo sve iz iskustva,sve smo to prezivjele i znamo da treba jaka volja,jaka psiha a bogami i misici.al ti imas mamu,jos malo pa u penzij,tako da tebi treba svega ovog punooooo manje al cuvaj i mamu



user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12396
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:56:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ja kažem: ti si moja prva beba, moj prvi uzdah i omijh i najveća radot to mjesto niko ne mjenja'' 


Molim te, nemoj vise pisati...
svakim "primjerom" me taknes u srce, jer zivimo isti zivot...

Ja kazem: Ti si moja prva beba...
a ona: Je li tako da je to najvaznije?

Sada izbjegavam da ih kupamo zajdno...vec nas dvije pobjegnemo i zakljucamo se u kupatilo (dok R. pegla tatuuser posted image ), pa je mazim, ljubim, sminkam, kupam... stalno kupujemo nove igrice u DM, npr. one pucketave kupke, onda je umotam u ogtac i seta po kuci "kao velika"...
a u ocima sjajuser posted image

user posted image user posted image
isto, sve isto...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12397
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:57:15   
Malenaoduvijek
tajra,kako je tvoja velika cura umiljata i njezna,ja se svaki put istopim kad je vidim user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12398
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:59:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: bebacha

Tiki al ne zaboravi jednu cinjenicu "stomak jos nije ziv".ne place u setnji,ne buni se pun...
ovo sve iz iskustva,sve smo to prezivjele i znamo da treba jaka volja,jaka psiha a bogami i misici.al ti imas mamu,jos malo pa u penzij,tako da tebi treba svega ovog punooooo manje al cuvaj i mamu



a Bgm ne treba ni mamu toliko "handriti"pa sebi radja djecu a ne mami.treba i nju cuvati,zena ide u godine.

pa ne bi je ni ja handrila al ona sama to hoce, jedva ceka da vidi lanu i mene, ona poludi sama u kucetiniuser posted image ja joj stalno govorim da ne dolazi tako cesto al ona kaze da jedva izdrzi za vikend 2 dana da nas ne vidiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12399
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 0:02:52   
Leena
A gdje si ti?

Kod mene nije visoko, koliko je krivudavo
ali se tjesim da imam lijep pogled

_______________________


Ma ja sam dooobro iznad tranzita, iznad Bistrtičke stanice

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  494 495 [496] 497 498   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  494 495 [496] 497 498   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *