|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  491 492 [493] 494 495   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:43:57   
teacher75
hvala bogu pa je imam, opet ponavljam i ja sam svjesna koliko sam sretna po tom pitanjuuser posted image a ona je rodjeni borac, eto skroz drugaciji tip od mene- nikad ne kuka i nista joj nije tesko i popne se s punim kesama kod mene a ja ih maltene ne mogu podici kad ih donese i redovno je ruzim zbog toga al djaba...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:45:30   
Malenaoduvijek
tiki

mi mozemo ovako u nedogled.meni nije cilj da te kritikujem ili bilo sta tome slicno ja samo kazem sreca ti je da imas mamu pored sebe i to zaista mislim.

ko je nema blizu zna kako je to i o cemu pricam.

draga moja moje dijete je bilo toliko puta u bolnici a nisam imala nikoga da me uhvati za ruku i kaze sine kako si a kamoli da kaze hajde lezi odmori.

ja ti o tome govorim,ali ja se ne zalim.ja bih sve uradila za svoje zlato i radila sam.tereza mi je dolazila 2 pune godine kuci i isli smo na kliniku i vjezbali jer sam znala da od kukanja i sazaljevanja nemam nista nego samo od rada.

zato me ne shvataj pogresno i nadam se da si skontala o cemu ti pricam.



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:47:09   
bebacha
sve se moze kad se hoce ovo mi je najdraza recenica
izmedu moji je razlika 2god i 4 mjeseca,cjelu trudnocu sam Ajlom izlazila,nosala je i sve ostalo jer smo bile same do minimalno 19 sati(u vrticu bude do 15,al cestto je bila bolesna,vikendi)
pred termin hodala s njom po klinici,djete se bukvalno gusi.od samod Alenovog rodenja sam sve oko njih radila.mm radi oko 10-12 sati dnevno.Alena prvi put cuvala moja mama kad je imao 13 mjeseci.svugdje idemo nas troje al bas svugdje.nikad to nisam gledala ko prepreku sto sam sama s dvoje male djece.ja kazem da mogu i odna stvarno mogu.i u kupovinu,park,setnju,igraonicu,dom zdravlja,... sve nas troje. vecere(znalo ih je biti i za 10-ak ljudi)pravim a sama sam s njima kuci,tako navikla.
kad bi me ko pitao opet bi sve ponovo

ovo bi ono u stilu "hvalite me usta moja......."user posted image user posted image morala sam sam.da vidite da s moze


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:47:45   
teacher75
hanady, jest, u pravu si, ja se ne znam opustiti, cesto razmisljam bas tako Sbb kbb, a mm mi je jos gori po tom pitanju, pa kad on jos pocne kukati i vidjeti crnjake meni jos gore.... a mama me uvijek ruzi i govori da ne razmisljam tako i da razmisljam pozitivno al djaba. nisam prije bila ovakva, bila sam skroz drugi tip dok sam bila "bezbrizna" odnosno bez obaveza, valjda nisam imala o cemu razmisljati sta liuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:52:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

hanady, jest, u pravu si, ja se ne znam opustiti, cesto razmisljam bas tako Sbb kbb, a mm mi je jos gori po tom pitanju, pa kad on jos pocne kukati i vidjeti crnjake meni jos gore.... a mama me uvijek ruzi i govori da ne razmisljam tako i da razmisljam pozitivno al djaba. nisam prije bila ovakva, bila sam skroz drugi tip dok sam bila "bezbrizna" odnosno bez obaveza, valjda nisam imala o cemu razmisljati sta liuser posted image user posted image


teacher ono što je činjenica da si ti iz svih svojih dosadašnjih strahova o kojima si pislaa na forumu izašla kao pobjednik...
pa neka ti to bude moto za sutra, prekosutra i godine ispred tebeuser posted image

ja mogu pisati svoja iskutva danima...
mogu ti pirčati kako sma znala noćima plakati a da niko ne vidi jer sam samaaaaaaaaaa na selu hebenom s advije bebe i dobila sma osptipaciju je rne mogu u halu kako treba...
al kažem ti sve bude i prođe...

i zato glavu gore...koji vrag razmišljaš ako padneš...padenš ko i lanom pa eto obe ste žove i zdrave...
mila moja nije kraj dok ne kaže gong...

vidi jelene...jelt i misliš ona je ovo zamišljala...nije 100%...
al kad se mora mora se...svaka majka to može...otac kako koji...al majka je jedna...i zvjezde da skineš i o njih da se opržiš ako trebauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:53:31   
Malenaoduvijek
bebacha user posted image user posted image

a mi svi sami sebi krojimo sudbinu.

mene su mazili i pazili dok sam bila dijete vi ne biste to vjerovali.uvijek sam bila maza samo takva i dodje onda vrijeme kada je trebalo pokazati zube i proci kroz odredjene situacije.

mama me mazila samo tako,sestra starija od mene 5 godina,ja mala uvijek bila.
ali istu tu mamu sam ja njegovala sa svojim tatom puna 3 mjeseca i umrla mi je na rukama.moja sestra ne....
i sada mi je drago da sam to uradila,user posted image  mi je puno jer je ta zena meni dala sve.

e to su stvari o kojima ja pricam.

covjek svasta radi kada mora,mi ni sami nismo svjesni za sta smo sposobni.

a jbg povuklo me sada izvinite,sad cu se jos i rasplakati....

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:54:56   
teacher75
mala, ma kontam te, ne ljutim se majke mi, znam da ima ljudi u puno tezoj situaciji i da uspijevaju, i da se sve moze kad se hoce. ima gorih i od meneuser posted image evo nekidan bili u gostima i jedna drugarica ima malu koja je par dana starija od lane i jos bolje i mirnije dijete (necete vjerovatiuser posted image ) od 6. mjeseca spava bez ikakvog budjenja sama u svojoj sobi, prije nekoliko mjeseci se vec navikla na tutu, nikad nije bila ozbiljnije bolesna, osim obicne prehlade, jede sta pozelis, sve zivo mete, nije navikla na cucu, nije imala grceve, ma dijete za pozelit. ona i muz imaju super poslove, ogromni stan, sve napucano i sredjeno. dok radi ima zenu koja joj i cuva dijete i kuha i cisti stan i teta je extra, bas su ono prezadovoljni s njom. e zamisli sad ovo: ona se meni divi sto sam ostala trudna i kaze da joj ne pada napamet jos jedno dijete i da joj je i ovo prevelika obaveza! i kaze da je svjesna da ima idealno dijete i da joj mnogi zavide al djaba, to je jace od nje, kaze mozda sam sebicna i previse volim sebeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:55:25   
Hanady RR
MALAuser posted image user posted image user posted image

nemoj plakati osmjhni se...jer ona je preponosna na tebeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:56:56   
teacher75
malauser posted image i mene ces rasplakatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12309
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:58:03   
Malenaoduvijek
to je jace od nje, kaze mozda sam sebicna i previse volim sebe


tiki drago mi je da si me razumjela o cemu pricam.

mislim ja postujem i ovo,kada neko kaze,necu,ne zelim nego da prica jedno a ovamo konta nesto deseto.

a srecom pa smo razliciti,ne bi valjalo da je drugacije user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:00:15   
teacher75
ja tatu ko da nemam, jer nisam s njim niukakvom kontaktu vec 20 godina.mama mi je bila tesko ranjena u ratu i u neku ruku sam prezivjela njenu smrt, jer sam je vidjela takvu i dozivjela sok i to nikada necu zaboraviti, ta slika ostaje vjecno u meni. doktori su je bili otpisali a ona borac je uspjela bez staka uci u kucu nakon samo mjesec dana. zato kazem da je borac i da joj se divim. nemam brata ni sestre i mama mi je sve kao i ja njojuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:01:28   
Anoniman
mala nemoj da se rastuzizuser posted image user posted image tvoja je majka ponosna na tebe sigurno .


(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 12312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:02:22   
Malenaoduvijek
necu ja plakati jer znam da me ona gleda i da je ponosna na mene user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:03:47   
Anoniman
ja necu poceti jer se bojim da ce zvucati kao atakuser posted image , a zaista to ne zelim...mislim ticerko da te hormoni drmajuuser posted image
samo radi sebe same, Lane ponajvise a i djeteta koje ti je u stomaku moras se malo trznuti-
Ja se pitam kako Lana izdrzi u kuci 3 danauser posted image ovaj moj ujeda nakon 3 sata provedena u kuci...samo bolest (pomicem se s mjesta) nas zadrzi u kuci...ja bih mozda i mogla ljeskariti po citav dan pogotovo kada je vrijeme bljak...al meni Andrej ne da...ma nema sanse...bez dva sata vani (to nam je minimum) ne prodje dan...obicno su 3-4 sata...i kazem na tome...hvala bogu...za mene to znaci da je zdrav...da ima snage...nisam ni ja ko mala ulazila u kucu osim da spavam...Ti radis...razumijem da dodjes umorna...ali ja onda toj teti ne bi rekla da je ne izvodi...neg dapace...citav dan hodaju...dobro i za tetu...a najvise za Lanu...tako se imunitet jaca...nix kuca i cuvanje...setanje, igra tj. fizicka aktivnost...hebemti...mene moja Jelena vazda kritikuje da sam flegma jer ne idem svaki slobodan cas na planinu tj. ne penjem se ko ona na vrhove svih vrhova...jer mi je mrskouser posted image ja po gradu hodam...pa tebe da upozna...svisnula biuser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 12314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:05:28   
Malenaoduvijek
e zato tiki pripazi mamu s vremena na vrijeme jer ona je to zasluzila.ona tebe pazi i cini sve za tebe.

priusti i ti njoj nesto lijepo user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:07:07   
teacher75
lana ne ujeda, ona se fino igra i u kuciuser posted image sutra ujutro ce joj doci drugarica pa ce se igrati. ja sam danas dosla kuci u 3 sata slomljena jer sam sinoc spavala samo 5-6 sati i gdje cu je izvesti po mraku kad je mrak u 4.a teta je cuvala do 12. poslije je dosla moja mama i lana je spavala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12316
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:08:22   
R&T@
Bjezite, ba, zene...

Vidite kako nam je dobro u zivotu kad imamo vremena za forum...user posted image

Jos samo koja godinica, pa cemo mi sve ovdje kukati da ne znamo gdje su nam djeca u ova doba...

Do tada, uzivajmo, kad nam je Bog dao mrvice nase drage...

Za njih preko svih granica...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:08:26   
Malenaoduvijek
a sto je neces izvesti po mraku,pa nece vas pojesti mrak.utoplite se i proset_ate malo i vratite se.dobro i njoj i tebi.

kad je zrak cist zasto da ne user posted image

< Poruku je uredio MALA1994 -- 8.12.2011 23:10:18 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:10:50   
Hanady RR
joj teacheruser posted image user posted image user posted image

s tobom vazda zanimljivo...

pa bona izvedi je gdje hoćeš...rošetaš do robora u robotu krug nek malo vidi oči napari...i vrati je u krevete...

ma hajd bježi...mrak u 16...
pa šta bi ja trebala majketi kad dođem kući s anjima u 17 ...da se osudimo na zatvaranje...

ma jok...

lijepoooo ti kažemmmmmmmmmm
sve se može kad s ehoćeeeeeeeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:10:55   
Anoniman
laku noc zene
idem ja probat A. nagovoriti da ide u krpe svako jutro ga budim pre 8 . a on polijen na polu snu ga obucem .
user posted image user posted image user posted image
lijepe i mirne snove vam zelim.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 12320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:11:26   
bebacha
ovo moje starije djete nikad nije samo trazilo da ide napoljeuser posted image
kad ja kazem da idemo nikad ne odbija al i netrazi samauser posted image



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:12:04   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MALA1994

a stoje neces izvesti po mraku,pa nece vas pojesti mrak.utoplite se i proset_ate malo i vratite se.dobro i njoj i tebi.

kad je zrak cist zasto da ne user posted image

dok sam ja dosla sebi vec je bilo 5 a onda je nju spucala nervoza jer nije danas spavala dugo pa je bila pospana tako da mi nije ni palo napametuser posted image a i prala sam kosuuser posted image eto vikenda prekosutra pa cemo hodatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:12:16   
R&T@
Ticerko, zivis u centru grada, a ne u nekoj vuko*ebini, da prostite...
okruzna si parkom, centrima, igraonicama, javni prevoz ti ispred nosa...

Da vidis moje mahale, kao iz 19. stoljeca... nigdje nikog i niceg...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:12:59   
Malenaoduvijek
felix
dusa moja draga on jos budan.iako ranije ustane nece ranije da legne jeli.pile maleno...

laku noc user posted image

tiki bjezi i ti u krevet,sutra ces se zaliti da se nisi naspavala,idi odmaraj user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 23:13:11   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Ticerko, zivis u centru grada, a ne u nekoj vuko*ebini, da prostite...
okruzna si parkom, centrima, igraonicama, javni prevoz ti ispred nosa...

Da vidis moje mahale, kao iz 19. stoljeca... nigdje nikog i niceg...

da sam na prizemlju lako bih ja al kad pomislim na povratak i stepenice i lanino histerisanje odmah mi se nigdje ne ide

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  491 492 [493] 494 495   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  491 492 [493] 494 495   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *