|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  484 485 [486] 487 488   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:45:45   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

O paketicima puno ne mislim...
jer sam skontala da uvijek bespotrebno pretjeram,
pa sakrivam slatkise pola godine....
a igracku kupim na brzinu jer, zaboga, tad treba izabrati nesto...


Sad ponovo mastam i drzim fige sama sebi, ali ne smijem da vam napisem zasto jer cete mi opet zavidjeti...kao sto bih i ja vamauser posted image

Gdje ides ovaj put user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12126
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:48:19   
R&T@
Emice_sa...user posted image

Umorna si, treba ti drustvo starijih od dvije godine, zima je pa se manje kreces...

Imam samo jedan savjet, vjerovatno glup, ali djelotvoran: poravni...

Naspi veliku casu soka, sjedi u fotelju i uzivaj.

Jer:
1. Pa sta ako skida carape?
Od toga se ne umire, nece po snijegu hodati...
2. Pa sta ako lupa komsijama?
Pojacaj muziku pa ce im to biti veci problem...
3. Pa sta ako su igracke na podu?
Bolje da ih kupis jednom dnevno, nego svaki sat...
4. Pa sta ako trci po uglu?
Oprezni su oni vise ngo mislimo...nece pasti, a kupit ces novi ugao...

Ili jednostavno sto bi dadada rekla: Zeeeeeeeeeeeeeenuser posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12127
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:49:56   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: tajra

O paketicima puno ne mislim...
jer sam skontala da uvijek bespotrebno pretjeram,
pa sakrivam slatkise pola godine....
a igracku kupim na brzinu jer, zaboga, tad treba izabrati nesto...


Sad ponovo mastam i drzim fige sama sebi, ali ne smijem da vam napisem zasto jer cete mi opet zavidjeti...kao sto bih i ja vamauser posted image

Gdje ides ovaj put user posted image user posted image user posted image


Šššššššššššššššššššššššššš

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12128
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:50:56   
marinčii
poz žene
bolesnima želimo brzo ozdravljenje
J a uletih vidim pocy tražiš alfa romeo ,mi smo M ateju uzeli u konzumu nedavno pa eto pogledaj,ovaj moj navalio oće mazdu i toyotu a ja nikako da ih nađem sve sam obišla i nema pa nema,a njega zeznut ne možeš jer sve ih raspoznaje,autići su mu postali opsesijauser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12129
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:51:09   
Lady26
user posted image user posted image
Samo ti sanjari, da ti se i ostvari aBd user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12130
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:54:17   
Lady26
Ja sam isto poravnila koliko se moze....
Vise ne galamim na Lanu, ne puckam je...ako vidim da ne pali kad je naruzim, okrenem se i ona prestane, jer skonta da ne reagujem pa joj nije zanimljivo vise....
Sad se vise volimo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12131
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 11:59:57   
R&T@
Lady, drago mi je da si pojjednostavila, jer je tako zaista lakse...
Onako se ti iznerviras, mislis danima, i ispadnes Baba Roga...

Uvijek ja podjem od sebe...da me neko tuce i tjera na nesto, ja bih bila gorauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12132
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 12:14:05   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Mene Alan izludi,on mene nista ne slusa,evo citavo jutro mi pravi problemeuser posted image

On je oduvijek bio tersonja pravi, ako mu nesto ne dam imao je fazu kad se bacao po podu,udarao glavom,jedno vrijeme sam bila luda zbog toga.Carape nije nikada htio da nosi,stalno ih je skidao,pa smo osudeni na hulahopke,a sada je i to poceo da skida,jednostavno voli da je bez odijeceuser posted image Ja ga znam i naruziti i fino mu reci,ali ne pomaze,po 10 puta se on skine,ja ga oblacim i tako u krug

Penje se po uglu i trci,po 10 puta mu kazem da side,nebi me poslusao nema sanse,povisim i ton jer nakon sto mu 10 puta nesto kazem nemam ni ja vise zivaca za normalan razgovor

Kad mu kazem da ne lupa zbog komsija on namjerno lupauser posted image

Uvijek voli da je sve razbacano,imamo 2 velike kutije igracaka i on ih samo prospe i ode,ako hocu da pokupim,on opet prospe

Kocke mu nisu uopce interesantne,ali bitno je samo da su po podu razbacane,ako hocu da ih pokupim pada u trans

Bilo bi tu jos stvari da napisem,ali dajte neki savjet kako da izadem na kraj s njimuser posted image


isto, ali isto ovako je i kod nas, samo sto ja uopste ne ludim...bas me briga...
sto se tiče igračaka po podu, daj da vidim kod koga je to kuca cakum pakum a ima djecu-e hebem ti takvu kucu i roditelje...djeca se moraju igrati i ja te mrvice po podu i igracke ne bih mijenjala ni za sta na svijetu user posted image
a sto se tice skakanja - pusti neka skace...smorice se i gotovo..pa i ako padne neka padne, i tada se uči nečemu a to je da malo bolje pazi na sebe drugi put..

vriska-e tu sam malo zeznuta jer me ubija..uredno ga upozorim da sve moze, ali vristati mi ne smije...i onda mu ja lijepo kazem da cu ja njemu vrisnuti na uho ako ne prestane pa da vidi kako je (i to sam kao ludjakinja i uradila par puta) pa je sada dovoljno samo da ga podsjetim na taj nemili dogadjaj i vriska prestaje user posted image
uostalom ,sve ce to proci, ali ti lijepo ne budali zbog ovih stvari..samo ih prihvati jer nemas drugog izbora user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12133
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 12:38:19   
bananica
definitivno nigdje slikovniceuser posted image
nema koju radnju nisam nazvala

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12134
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:06:06   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

definitivno nigdje slikovniceuser posted image
nema koju radnju nisam nazvala



šta tražiš? koju slikovnicu?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12135
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:08:17   
bananica
nekako sam uspjela smanjiti slova, sve mi je minijaturno, sreca pa dobro vidimuser posted image kako cu ih povecatiuser posted image

a trazim disney princeze sa projektorom

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12136
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:09:32   
bebacha
jel ja dobro nevidim il nesto drugouser posted image
il Felix pisala danas.izgleda da nas bojkotujeuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12137
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:13:37   
R&T@
IZVORNA PORUKA: bananica

nekako sam uspjela smanjiti slova, sve mi je minijaturno, sreca pa dobro vidimuser posted image kako cu ih povecatiuser posted image





Pritisni ctrl i vrti kuglicu na misu ili +/-

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12138
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:14:17   
R&T@
IZVORNA PORUKA: bebacha

jel ja dobro nevidim il nesto drugouser posted image
il Felix pisala danas.izgleda da nas bojkotujeuser posted image



Uziva zena, prvi put u tri godineuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12139
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:15:24   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica


a trazim disney princeze sa projektorom



kome materuser posted image user posted image
nemam pojma o čemu pričaš, ali hajd, imala sam dobru volju da ti pomognem...da si rekla crvenkapica ili graditelj bob pa hajd...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12140
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:15:32   
bebacha
vidim da pise po drugim temama pa kontam nije mi valjda promaklo da je ovdje pisala kako je Anel jutros u vrticu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12141
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:17:38   
Malenaoduvijek
emice
ja imam duplo ne,ne.

kopiraju jedan drugog i sve sto se ne smije raditi rade.sto se vise uzbudjujes gore je i njima a Bgm i tebi.

a ti kao mm,on isto ludi i meni kaze ti si prava flegma.aha rekoh vidjela bih tebe da si s njima stalno dali bi bio takav...

a skacu,trce,udaraju se.da vidis kod Igora sljiva mislila bi da ga neko maltretira,sve jedna na drugu.
ali sta da mu radim,da ga tucem..ne pada mi napamet.

igracke skupljam ali sam se prestalaprevise nervirati,samo ponekad.

a vidis da je to kod svoju isto,u pet deka.

a ne cudi se vi ste non stop u kuci sami.bice malo bolje kad krenete izlaziti

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12142
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:20:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Jutro,ja sam vise luda ali stvarno su mi postali tanki zivci da je to za pricuuser posted image


Mene Alan izludi,on mene nista ne slusa,evo citavo jutro mi pravi problemeuser posted image


On je oduvijek bio tersonja pravi, ako mu nesto ne dam imao je fazu kad se bacao po podu,udarao glavom,jedno vrijeme sam bila luda zbog toga.Carape nije nikada htio da nosi,stalno ih je skidao,pa smo osudeni na hulahopke,a sada je i to poceo da skida,jednostavno voli da je bez odijeceuser posted image Ja ga znam i naruziti i fino mu reci,ali ne pomaze,po 10 puta se on skine,ja ga oblacim i tako u krug

Penje se po uglu i trci,po 10 puta mu kazem da side,nebi me poslusao nema sanse,povisim i ton jer nakon sto mu 10 puta nesto kazem nemam ni ja vise zivaca za normalan razgovor

Kad mu kazem da ne lupa zbog komsija on namjerno lupauser posted image

Uvijek voli da je sve razbacano,imamo 2 velike kutije igracaka i on ih samo prospe i ode,ako hocu da pokupim,on opet prospe

Kocke mu nisu uopce interesantne,ali bitno je samo da su po podu razbacane,ako hocu da ih pokupim pada u trans

Bilo bi tu jos stvari da napisem,ali dajte neki savjet kako da izadem na kraj s njimuser posted image
ovo sve sto sam pocrnila isto radi anel da znas user posted image user posted image da nisi jedina pgotovo skida carape i dan-danas al kad skine on se pokrije lezi nedam da hoda bos zna me prevariti pa preletit sobu al brzo obucem
Strample neda skida isto !.
Kockica nema dje nema ja slozim on namjerno uzme kutiju i sve na sred sobe vise ih ne kupim samo zguram u cosak.
znala sam prije kad histerise pucnit ga urlat na njega, sad samo ignorisem on  nesto trazi a zna da ne moze, urla dere se ko da ga kolju, ja samo izadjem iz sobe urlaj kome hos  kad se smiris pricat cemo .
On de dereeee, cojk bi reko vani kud smo blizu ceste oce ljudi mislit da ga udaram ma koljem ga .a on ustvari sam urla.
Kad se smiri udjem kazem suti A. smiri se dobro te ....uzmem tako se smiri ninam ga ,kad usuti sam vice necu pjakat necuuser posted image reko nes kad si  sve suze izplako,izurliko se...
Neka su igracke, razbacane i kod mene su sveki je bezbroj puta mi rekla kao jao nemogu proc od igracki, kao sve bi ja to pobacala .
Reko ne kupila ja ćaći svom vise, ja pokupim posklonjam slozim on  kad se probudi prvo sta radi trce i sve na sred sobe izvrne ja sad samo u cose jedno,s guram da se nebi nasadila na neku igrackuuser posted image
Da , si neku noc mi dosla u dnevnu rekla bi grom pukouser posted image jos + doneo iz dr.sobe jastuke naslonjace 4 znaci i pravio si kucicu user posted image igracki nema dje nema ja samo kuliralauser posted image kad je ocefio odnela .
Jer da mu nisam dala da prenosi pravi mi krs , ispala bi svadja medju nama pobili bi se i sta imam od toga nista .
Vako ocefio, odnela bez problema posle na mjesto.
I njima je dosadno moraju nedje svoje bjesne gliste izvoditi !


(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 12143
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:20:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: bananica

nekako sam uspjela smanjiti slova, sve mi je minijaturno, sreca pa dobro vidimuser posted image kako cu ih povecatiuser posted image





Pritisni ctrl i vrti kuglicu na misu ili +/-


user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12144
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:22:24   
bananica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica


a trazim disney princeze sa projektorom



kome materuser posted image user posted image
nemam pojma o čemu pričaš, ali hajd, imala sam dobru volju da ti pomognem...da si rekla crvenkapica ili graditelj bob pa hajd...user posted image



hvala u svakom slucaju

sad sam zvala Mercator, pa je zena rekla da ce provjeriti ima li kod njih negdje na stanju, a ako ne zvace distributera da vidi s njima, pa ce javiti sutra u toku danauser posted image
a ja sam vec zvala i egmont i tropik, oni je nemajuuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12145
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:24:47   
emi7908
eeehhhh mame što su u potrazi za autićima bujrum kod mene, vozni park šarolik. Nema marke i modela kojeg nema od kamiončića,kombija,kabrioleta, viljuškara,bagera,itd da ne nabrajam ... a model koji poželiš user posted image mene je djete izludilo sa tim autićima i ne može se desiti ni jedan ulazak u bilo koju radnju ili tržni centar a da mu se nešto ne kupi... user posted image  stvarno sam počela šiziti, a stan k'o minsko polje..user posted image hoće li to prestati ikad?

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12146
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:28:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emi7908

mene je djete izludilo sa tim autićima i ne može se desiti ni jedan ulazak u bilo koju radnju ili tržni centar a da mu se nešto ne kupi... user posted image  stvarno sam počela šiziti, a stan k'o minsko polje..user posted image hoće li to prestati ikad?

ovak je i kod nas user posted image cim udjemo  trci , prema igracka i vice daj daj dajjjjjj a haj ne kupi baco bi se po podu, scenu mi napravio i kad mu vicem ne moze ne radi pokvareno to ne valja ma hej da me uopce ferma ma jok.!
A samo reda, rijetkost kad se zaigra ......


(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 12147
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:34:49   
Lady26
Ja igracke ne skupljam dok ne krenemo spavati jer nema svrhe....tacnije mm skupi dok ja Lanu uspavam...
Od rodjendana pun pod balona, samo ih sutamo i krcimo put jer se ne smiju bacati ni probiti user posted image user posted image neka je jos koji dan i idu Khali user posted image
Ako su igracke slozene, samo prodje pored komode i rukom obori sve sto moze i nastavi put...ja samo cooliram user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12148
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:35:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica


a trazim disney princeze sa projektorom



kome materuser posted image user posted image
nemam pojma o čemu pričaš, ali hajd, imala sam dobru volju da ti pomognem...da si rekla crvenkapica ili graditelj bob pa hajd...user posted image



hvala u svakom slucaju

sad sam zvala Mercator, pa je zena rekla da ce provjeriti ima li kod njih negdje na stanju, a ako ne zvace distributera da vidi s njima, pa ce javiti sutra u toku danauser posted image
a ja sam vec zvala i egmont i tropik, oni je nemajuuser posted image


bananice...jel to ovo...može s eon line kupiti al to je tebi sad i kasno jel da
http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proizvod&kat=682&id=133091

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12149
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:38:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ako su igracke slozene, samo prodje pored komode i rukom obori sve sto moze i nastavi put...ja samo cooliram user posted image
interesantno, kako je skoro svako djete istouser posted image user posted image ni moj ne voli slozeno Ja neku noc kockice pokupila u kutiju a on kad opazi da su slozene usta ispod deke i uze kutiju izvrni na sred sobe i istrese ih user posted image user posted image user posted image eto, samo neka nije slozeno a nece se igrati!user posted image
Hanady, jesil ozdravila ?


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 12150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  484 485 [486] 487 488   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  484 485 [486] 487 488   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *