|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  472 473 [474] 475 476   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:34:52   
Anoniman
Hanady nadam se da ce te brzo popustiti.. Ja nisam ni prehladjena nit ista drugo,samo eto temperatura . danas u 3 ipo popijem paracetamol jer je bila 39,pa u 4ipo popijem opet paracetamol jer mi narasla na 39,8. U 7 mjerim kad prelso 40 i ja fino cepic i tek mi tad spala. Malo sam pretjerala sa lijekovima al nije mi bilo druge nego tako..
Jelena žao mi je sto se patite,da Ana brzo ozdraviuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 11826
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:36:06   
R&T@
Ne daj se...

Pusti cigare... pusit ce se, ima vakta...

Nego na sebi primjeni sve ono sto bi i na djeci...

i jednu vitaminsku bombu smuckaj, obavezno...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11827
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:57:35   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Moja Ana opet ima temperaturu...ja cu stvarno skocit s mosta, samo moram dublju rijeku od Miljacke naci. Sto kaze pochacontas roknucu se majke mi. Vise ne znam sta je, peti dan pije antibiotik. Ali zato cura je danas od pola tri do maloprije sve piskila u tutu, nije ni jednom u gacice, mami srce ko planeta user posted image


bas mi je zao ljepotice maleneuser posted image user posted image , a za tutu veliko bravouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11828
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:59:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Moja Ana opet ima temperaturu...ja cu stvarno skocit s mosta, samo moram dublju rijeku od Miljacke naci. Sto kaze pochacontas roknucu se majke mi. Vise ne znam sta je, peti dan pije antibiotik. Ali zato cura je danas od pola tri do maloprije sve piskila u tutu, nije ni jednom u gacice, mami srce ko planeta user posted image


bas mi je zao ljepotice maleneuser posted image user posted image , a za tutu veliko bravouser posted image user posted image



nisam pitala kako je bebica?

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11829
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 22:02:11   
Amani12
Hanady da brzo ozdravis i ti i curice user posted image
Jelena pa hebemu vise i turu,zar opet...user posted image
Joj da vas hoce vise popustiti,grlimo puno user posted image
Mala 1994 najveci user posted image

Moj djecak u svijetu snova,muzek i ja odmaramo uz Fox crime user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11830
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 22:07:44   
bebacha
Jelena hvala ti puno.posto su sad zdravi ja cu njima smanjiti na dva put dnevno po kasiku.
nadam se da ce Ana ozdravit brzo,misa mu i tu temp.
Hanady udri po vitamina,mozda rhinostopuser posted image ,inhaliraj se malo.



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 11831
   [Obrisana poruka]
6.12.2011 22:15:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 11832
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 22:17:10   
R&T@
Zar i Iman...jojuser posted image

Nadam se da je nesto prolazno...


A mi smo ipak okruzeni olimpijskim planinama... u mojoj avliji jos ima snijega...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11833
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 22:22:12   
Anoniman
Iman brzo ozdravljenje curi .
Marijana isto tako i vama brzo ozdravljenje user posted image
Tajra , kod mene ravnica nema snijega sto je bilo oso za pola sata user posted image al zato kod mame ima kako kazeuser posted image ....pa cemo njoj na sankanje .
Hanady nedaj se draga user posted image
amancek u carstvu snovauser posted image samo uzivajte mila .....
Tajra sta tvoje curke rade, jesul se obradovale snijegu prvom?
Ja i Moj Hairlija gledamo gafilda user posted image na boomerangu user posted image navuklo me djete na crtice i ja volim snjim lec pa pogledat gafilda sto on kaze .
Kad cemo u carstvo snova neznadem jos user posted image
Bananice sta ima kod vas , jel cura zaspala .

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11834
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 22:26:30   
bananica
spava, spava
ja pijem fantu i citam desavanja na netu, usput pisem neke ponude
mm otisao na stanicu da preuzme paket,jedva cekam da dodje kuciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11835
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 22:26:43   
teacher75
evo iman snijega na nasem balkonu danas i radosno lice djevojciceuser posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11836
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 22:28:33   
Anoniman
tiki vidi joj se na licu da je radosna user posted image snjeguljica mala .

< Poruku je uredio felix -- 6.12.2011 22:31:46 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11837
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 22:29:10   
teacher75
da usput pohvalim nase nove pollino cizmice, na vlasicu je skakala po lokvama i danas po mokrom snijegu i noge su ostale suheuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11838
   [Obrisana poruka]
6.12.2011 22:32:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11839
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 23:02:18   
tekja
Mi smo danas bili u parkicu na snijegu, cist, netkanut, mi ga razgaziliuser posted image ..ma divno..eto Tiki, vidis da u snijegu ima i nesto dobro...Lana uziva, a to je dovoljan razlog da ga i ti gotivis...eto ne moras da ga volisuser posted image

Iman, Hanadi, Marijanna, ozdravite brzouser posted image ...vjerujete li da je ne pamtim da sam ikada u zivotu imala temp. a budem bas bas bolesnauser posted image

V. zaspao, mm nocna, a ja puna energije, ne znam sta mi je...user posted image user posted image user posted image ...mala sto ti mene vise ne volis? ni na kafu me vise ne zovesuser posted image , samo onu zgodnu konuuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11840
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 23:04:03   
bebacha
evo ja otvorila novu temu,na ovom pdf-u,pa hajte napisete koju pametnu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 11841
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 23:06:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bebacha

evo ja otvorila novu temu,na ovom pdf-u,pa hajte napisete koju pametnu

nemam inspiracije za nesto pametno veceras, al evo tuspasila sam se cisto reda radiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11842
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 8:32:33   
bebacha
jutro.
kako su bolesni


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11843
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 8:35:16   
ladyblue RR
jutro...

jučer bila u Mostaru...lijepog li vremena...13 stepeni, sunce, nema vjerta...

svašta ste ispisale jučer...ne mogu sve da pohvatam.

vidim pisalo se o jelu...i kod nas jelo postaje problematično. do prije 15-ak dana je jela sve bez problema, tačno po satnici ali sada se pretvorilo u horor. jedva ja nju nahranim, pa hoće, pa neće...poslije vrtića joj dam supu i ona na silu uguram malo lgg-a. i oko 18:30 frutolino ili nešto. ne mogu nikako ni stolicu da joj stabilizujem. evo isključila sam i mlijeko, uključila AD (koji više neće nego što hoće) ali ništa se ne dešava. i dalje ima obimne i više tečne nego kašaste stolice koje su jako obimne. dajen i Prolife ali valjda je ovi antibiotici slomiše pa crijevna flora nikako da dođe na svoje.

Jelena, šta je sada sa temperatumom, majku mu?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11844
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 8:58:31   
Malenaoduvijek
dobro jutro

tekja to si sad rekla i nikad vise jesi cula...ti si uvijek pozvana na kafu to si valjda skontala
user posted image


za ove bolesne tete zelim da brzo prodje i da opet budete fit user posted image

kako su bolesna djecica jutros?

ladyblue ne znam sta bih ti rekla za tu stolicu,jesi pratilla da nije od neke hrane jos,jeste radili prtrage da nema nesto ne daj Boze,neke bakterije ili nesto jer joj evidentno nesto smetauser posted image





_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11845
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 8:59:01   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: felix

pa nemoze se ni udebljat kad jede gnjecenu hranu tako meni rece jedna zena  ja A. vec odavno ne gnjecam al ona nece drugacije da jede jel da....al projest ce od B comx.sigurnouser posted image  


Ovo nije tacno, nema to veze uopste, a Lana bira hranu....ne gnjecim nista mjesecima, ali posto nece svasta da jede, npr. "maskiram" povrce u supu.
Spomenula sam gnjeceno jer mi je pojam da pojede komad mesa, sniclu, buraniju i sl...
I meni ne treba da se udeblja, nego samo da jede....a kile manje-vise...


ovo mi je isto niđe veze...kako onda bebe koje piju AD mlijeko na flašicu prvih 6 mjeseci zživota rastu i debljaju se ( a pričamo samo o tečnosti)user posted image i piju samo tekućinu, a pokake baš potvrdo govance user posted image

moj R. isto uglavnom jede blendano još uvijekuser posted image , radim na tome da to promijenimo ali kada skontam kako dobro, odlično kuc kuc jede na ovaj način i kako neka djeca koja žvaču ništa zapravo kvalitetno ne pojedu, onda ne znam šta je bolje/gore: žvakati samo kiflu i makarone ili gutati sve, ali doslovno sve što mu spremim-svo povrće, supe, meso, svo voće, mlijeko, žitarice, jogurte, hljeb, pite, čokolina itd.)user posted image A ne mogu reći da ništa sada ne žvače-žvače i jede ono što on voli, a ono što mu postane mrsko i kada kaže "dota je bevi više" onda ja lijepo sve vratim u blender i sve smaže i mirna Bosna!



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11846
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 9:04:53   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: MALA1994


ladyblue ne znam sta bih ti rekla za tu stolicu,jesi pratilla da nije od neke hrane jos,jeste radili prtrage da nema nesto ne daj Boze,neke bakterije ili nesto jer joj evidentno nesto smetauser posted image




sačekat ću da popije i ovaj antibiotik pa ću onda vidjeti šta ću i kako ću. ako ne prestane, tražit ću uputnicu da se uradi analiza te stolice da vidim u koja je doba.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11847
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 9:05:02   
pocahontas
joj neki dan kad mi srce nije stalo-R. me čeka u autu u AS uredno svezan, ja ga tako ostavim par sekundi da mi ne izleti na ulicu dok ne povadim iz auta i gepeka šta mi sve treba..ali da se ne bi dernjao, moram mu dati ključ od auta da on to tipka i pritišće...i ja tako njemu uvalila ključ od auta da ga tipka i pritišče da me ne smara i ne dere se i zalupim mahinalno vrata od auta..i on kako je tipkao to, naravno zaključa se...ja za bravu auta da otvorim, ne može...user posted image user posted image joj reko majko mila, zeeennnn smiri se, ne prepadaj ga, ne paniči, lijepo mu samo objasni da klikne opet dugme na ključu -to, to Rafi dugme, desno desno...jojjjjjjjjjjjjjjuser posted image hajd naravno da je skontao, ali kad sam samo skontala da je bio SVEZAN i da je ključ recimo mogao ispasti na pod šta bi tada..pa lijepo bi se roknula user posted image user posted image
ojjjj svakakvih čuda s ovom djecom majko rođena user posted image e neće beba više voziti auto niti doći u posjed kljuca miša li mu njegovog...user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 11848
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 9:07:15   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: MALA1994


ladyblue ne znam sta bih ti rekla za tu stolicu,jesi pratilla da nije od neke hrane jos,jeste radili prtrage da nema nesto ne daj Boze,neke bakterije ili nesto jer joj evidentno nesto smetauser posted image




sačekat ću da popije i ovaj antibiotik pa ću onda vidjeti šta ću i kako ću. ako ne prestane, tražit ću uputnicu da se uradi analiza te stolice da vidim u koja je doba.



ona opet pije antibiotik,ne upratih,sta sad pije?user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11849
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 9:13:04   
Anoniman
jutro
oso moj A  mm ga odveo, jutros u vrtic uh kako li ce biti.....poci nisam jednom nabelajila zbog kljucevauser posted image anel bio mm izgubio kad neku noc nadje stavio ispod trosjeda digo jastuk od trosjeda i tu ga uguro a mi nema dje nismo trazili.


< Poruku je uredio felix -- 7.12.2011 9:16:03 >

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 11850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  472 473 [474] 475 476   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  472 473 [474] 475 476   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *