|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  471 472 [473] 474 475   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 17:37:58   
Anoniman
evo nas rekli su da moze al stim da najprije dovodim ga da se navikava , par dana to nam nece naplacivati dok ne vidi mozel to A. il ne moze prihvatiti jer ima djece koja placu ne mogu se navici a on je mali a tu su vecinom djeca od 3+ pa nadalje ...
Pa da ga dovedem malo sutra ,   od 8 do 12 je 120km ....


(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 11801
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 17:42:51   
Amani12
Felix sretno u vrticu user posted image
Drzimo fige da se drugar navikne cim prije,da sve prodje u najboljem redu user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11802
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 18:25:49   
nanika
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Jelena, bas cu probati i ja davati nocu, jer moja nocu zna popiti cijelu bocicu vode. Samo ne znam koliko to smije stajatiuser posted image Ja sam nekako mislila da se to mora popiti odmah jer nema efekta kasnije...

Nemoj ponoci sok zbog zubica


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 11803
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 19:26:23   
Lady26
Evo mene....
Kuham od pola 6 user posted image , posto dama jede supu, danas sam iskuhala povrca ne znam ni ja sta sve ima unutra, dobro izmiksala i vratila u vodu, napravila kao krem supu i dodala fideline...masallah pojela je sve sto sam izvadila a dodatno sam zadrobila hljeba u to...jest da je tajo izmisljao igre i slicno ali je pojela user posted image
Pa pravit cu jbg ovako dok ne krene kako treba jesti...radi ovaj B-komplex user posted image user posted image user posted image salim se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 11804
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 19:45:36   
Anoniman
SUPER Da je jela user posted image user posted image user posted image a mene do skoro ruzila za B compxuser posted image user posted image user posted image .....
Mi nista necemo rec za jelo bolje da sutimuser posted image da ne urecem  ....


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11805
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 19:46:57   
Hanady RR
Veče..
ja d analetim vidim jelo na tapeti...eto moje jedu...al su mis labe ...F me malo zeza s ajelom al normala kad joj je nos ko nijagarin vodopad...
sreća nema ture...sreća...kod njih
al ima kod mene...ja sma donja...
evo me sa krompirom na nogama ko posljednji alkos smrdim jer mi paracetamol nije pomogao...
ne mogu d apušim...e kad ja ne mogu d azapalim to je znak d asma plaho bolesnauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11806
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 19:48:20   
Lady26
Ma zezam se za b komplex, nije ga ni popila user posted image user posted image
Od ujutro aBd...
Nego ja je natjeram donekle onda mm "uleti" sa igrama i zehebancijama i pojela je...
Ima supe i za sutra user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11807
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 19:49:22   
bananica
aj Hanady, ko vas pravo zaredalo, sreca pa je curama bolje, ti ces to lakse prevaziciuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11808
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 19:50:13   
Lady26
Nisam skontala da su ti cure bolesne user posted image
Sta im je?
Sta je tebi?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11809
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 20:03:05   
Anoniman
hanady brzo ozdravljenje user posted image user posted image   curama .....i tebi auuu cim ne mozes zapaliti znaci dobro te stislo, tako i mene sve dobro dok mogu zapaliti cim ne mogu znaci dobro sam fasovala ...uh joj nedaj te se user posted image
Lady de mi kazi kako to napravi taj bučkurus od supeuser posted image ne ozbiljno user posted image hajd na pp ako nes ovdje .....kako zacini scim da i ja A. napravim 

< Poruku je uredio felix -- 6.12.2011 20:06:01 >

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11810
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 20:07:44   
Anoniman
Vecer, raja, sta mai?
Samo da mahnem, pusa svima, ljubite djecicu i da nam bolesna djecica brzo ozdraveuser posted image
Kod nas hvala Bogu sve ok, postajemo pravi mali maheri u izmisljanju, da ne kazem laganju, svako malo nesto izmisli, i obicno kaze da je to uradio neko ko u tom trenutku nije tuuser posted image , danas je pravila prvog snjeska ove godine sa tetomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11811
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 20:13:58   
Lady26
Neki sezonski mix Ledo, grasak, buranija, mrkva, brokula, karfiol, krompir...ma svega...
Iskuhala sa malo ulja, onda samo povrce ubacila u blender, i vratila nazad u vodu (dobila krem supu), dodala fideline, malo vegete, persuna kao u obicnu supu...i to je to...
Nije lose mogu ti reci....znam da je pojela kvalitetno...
Nisam imala mesa, inace bih na mesu iskuhala povrce...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11812
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 20:51:29   
tekja
Hvala cureuser posted image

Lady, ja ti danas htjedoh napisati, pa smetnuh...po meni je najvaznije da dijete voli da jede supe...bilo na nekom mesu, bilo samo povrce...pod ovim mislim na supe, kuhanja, corbe, krem juhe...ne opterecuj se sto nece zaglabati batak ili sniclu...bice vremena i za to...ako vec voli makarone, nek' ih jede, probaj joj praviti mesno povrtne sosove, pa samo prelij preko tjestenine..super za danasnji rucakuser posted image

Felix, sretno sa vrticem...nesto razmisljam, a sto ne sacekate proljece, to ti je jos 3-4 mjeseca, ipak je on njeznica slabijeg imuniteta...al' eto kako god odlucite, nek' je hairliuser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11813
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 20:54:41   
Anoniman
tekja ni sama neznam ev glava me boli razmisljajuci sta cu , ne ide mi se jedino sto placam 4 sata 120km + tu su samo velika djeca user posted image nema anelovog uzrasta , + teta rekla cim je cula godine , kao prvo neka dodje par dana da vidi ocel htjet ostaajat
Neznam a i zima je sto kazes .....
Nisam pametna nikako sta da radim...... A od proljeca ljeta sam mislila raditi abd . pa tad bi ga dal obdaniste il seka da ga cuva .....
Il da idem pitat druga obdanista dje imaju djece A. uzrasta vrsnjaka ...


(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 11814
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 20:56:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Neki sezonski mix Ledo, grasak, buranija, mrkva, brokula, karfiol, krompir...ma svega...
Iskuhala sa malo ulja, onda samo povrce ubacila u blender, i vratila nazad u vodu (dobila krem supu), dodala fideline, malo vegete, persuna kao u obicnu supu...i to je to...
Nije lose mogu ti reci....znam da je pojela kvalitetno...
Nisam imala mesa, inace bih na mesu iskuhala povrce...
aha ja mislila ti pricinila s necim brasnom recimo da bude krem bas supa pa zato pitam ...


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11815
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 20:59:18   
Malenaoduvijek
dobarvece

cim je utakmica evo mene ovdje user posted image

moj Igor rucao danas da kucnem 5 puta) da se ne urekne,nabadao makarone kao veliki sa onim sosom.

cova talijan voli tjesteninu i bosiljak user posted image

ja uzela veceras onu mjesavinu boba sto je tajra govorila u amku.super kombinacije imaju i ja cu sutra od toga da pravim corbicu.

kono super za curu,danas jeste utorak ali izgleda neki nafakali user posted image

fellix super za malog dekaca neka je sretno user posted image

amani duso user posted image

hanady ne daj se...

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 11816
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:00:58   
Malenaoduvijek
felix
a mozes ga odvesti cisto da vidis i ti kako to izgleda,nigdje ne pise da mora ostati,ha ja,

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11817
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:07:02   
Anoniman
Moja Ana opet ima temperaturu...ja cu stvarno skocit s mosta, samo moram dublju rijeku od Miljacke naci. Sto kaze pochacontas roknucu se majke mi. Vise ne znam sta je, peti dan pije antibiotik. Ali zato cura je danas od pola tri do maloprije sve piskila u tutu, nije ni jednom u gacice, mami srce ko planeta user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 11818
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:09:28   
Anoniman
pa odvecu ga sutra pa vidjecu kak ce reagovati .....
Jelena misa mu brzo ozdravljenje i Bravo za pi,pi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11819
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:24:42   
Anoniman
Hanady u istom smo sosu,evo ja citavu vecer nemogu spustiti ispod 39 temperaturu ,ovo mi je sigurno isti virus kao kod Nikole jer nista me drugo ne boli ,samo visoka temperatura. Njemu je proslo za 2 dana,valjda cu i ja brzo doc sebi..


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11820
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:25:31   
Anoniman
Jelena, pa bas mi je zao, kako si se porodila nikad da predahnete, zelim vam sto prije da nestane tih glupih tura i kaslja i da uziavate bez briga, pusa djecici i posebno Anuskiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11821
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:25:59   
R&T@
Iscitah i zaboravihuser posted image
postajem senilna...

U mojoj porodici se jedino ja iznenadila i obradovala kad sam vidjela snijeg...
a pao je, valjda, jer sam ja pronasla dobru "drzavnu" zubarkuuser posted image

Pricate o hrani...ja moram sutjeti...jer u mojoj porodici, opet ja jedina zaboravim jestiuser posted image

Saljem user posted image  svim bolesnim...
a zdravim drzim fige da takvi ostanu...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11822
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:26:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: marijanna

Hanady u istom smo sosu,evo ja citavu vecer nemogu spustiti ispod 39 temperaturu ,ovo mi je sigurno isti virus kao kod Nikole jer nista me drugo ne boli ,samo visoka temperatura. Njemu je proslo za 2 dana,valjda cu i ja brzo doc sebi..



ja evo ko mungos...
trese me groznica a visoka mi temperatura...
ne silaziuser posted image
ja nešto radim za posao d asutra po mužu pošaljem jer užas...sam ema šanse da sutra ovako deveram...
al mene grlo boli i u plućima užas jednauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11823
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:30:05   
R&T@
Hanady, jesi li pravila slatko od ruze?
Ili znas nekoga da ima?

Pojedi kasiku toga i vjerovatno ce ti spasti temperatura...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11824
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 21:32:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Hanady, jesi li pravila slatko od ruze?
Ili znas nekoga da ima?

Pojedi kasiku toga i vjerovatno ce ti spasti temperatura...


nisma slatko imama sok...od ruže...evo pijem to...
ma užas sam ti ženo...ne pamtim da sma vako slaba bila...
kad ja ne mogu d apušim moš mislit kako smauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  471 472 [473] 474 475   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  471 472 [473] 474 475   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *