|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  469 470 [471] 472 473   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:38:39   
Lady26
Uzina, sta je to?  user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11751
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:39:00   
bananica
moja je uvijek imala uzinu, sat do sat i po poslije glavnog obroka i tako je isto sada

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11752
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:40:18   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

kono ja zaboravih odgovoriti,svi sirupi je najbolje da se piju ujutro ako se daju 1x dnevno tako sam barem ja zapamtila.

daj Boze da vas to sta pogura iako ja niusta ne vjerujem jer je Lana probirac hrane.

a igor i dalje nece nista normalno da jede.

Luka je juce katastrofalno jeo kao i prethodnih par dana,ali jucerasnji dan necemo racunati jer je bio lud.danas je vec bolji,jutros kod sveki nije htio nista pa kad sam dosla ja mu prospricala nos jer mu je bio zacepljen i onda pojeo dorucak a solidno je i rucao.

eh pitanje,dajete li vi djci ovoj starijoj od 2 pa nadalje uzine da jedu.ja kad Luki dam on nece da jede glavni obrok nikako tako da sam bas u dilemi ????


oplakala sam na ovu recenicuuser posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11753
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:40:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: dadada

doduse...sad vidim Ana avgust, a Luka februar...i nije dobra idejauser posted image


user posted image  user posted image  user posted image Jao Dadada user posted image user posted image user posted image  
malo se zahebunilauser posted image grozna siuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11754
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:40:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Od rodjaka curica mete sve zivo, pije beviplex neko vrijeme...dijete samo zvace...Kad su bili kod nas na rodjendanu, onaku "u hodu" je pojela 2 bataka....ja sanjam da vidim Lanu kako jede bilo sta osim supe i gnjecene hrane
pa nemoze se ni udebljat kad jede gnjecenu hranu tako meni rece jedna zena  ja A. vec odavno ne gnjecam al ona nece drugacije da jede jel da....al projest ce od B comx.sigurnouser posted image
Jelena pa L je musko nije dzaba muskouser posted image A nosi br 23 ... ja sam mislila veci ce broj jel kazu kod muski je uvjek veca noga od zenskiuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11755
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:41:41   
rose 87
dan kako ste nam
mi dobro,ja odmaram E. tek uspavala bili nam neki gosti citavo jutro,bas je bio za spavanje,sudja imam brdo,rucak je gotov i etouser posted image
joj sinoc smo sisali E. ma jedva i kazem sreca pa ga ja sisam inace mislim da niko nebi htjeo da ga osisa,vrti se,okrece,masinicu nesmijem ni ukljuciti odmah place,ma cirkus nam bude u kuci dok sve ne zavrsimo
jelena bas mi je drago da su djeca bolje da se i ti malo odmorisuser posted image
felix hoce to A. u obdaniste,super,ja razmisljam isto aBd na proljece bar po par sati da ga vodim pa vidjecemo


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11756
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:42:46   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ja sam Ani davala beviplex granule i nama iskreno nista nisu pomogle, cak sta vise dok ih popije razmucene zasiti je pa nece nista da jede. Sad smo na Apetitu i meni se cini da djeluje ili jednostavno dijete dolazi malo sebi od svih bolesti pa projelo se samo od sebe.





kakav je ovo sirup


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11757
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:44:37   
Emica_sa
Ja ne znam koje cizme da kupim curici,jos uvijek mi je dijete u tenamauser posted image

Ona ne hoda jos uvijek sama,ali samo sto nije prohodala pusti se malo i sjedne,ne isplati mi se da kupujem nehodalice,a vala kod nas i nije neki izbor...

Kontala sam joj kupiti prave cizme,samo mi je problem sto ona nosi broj 19,a cizme idu od 20,i na njoj izgledaju prevelikouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11758
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:46:17   
tekja
Mala sta ti njemu dajes pod uzinom?...V. ima uzinu prije spavanja, ali je nama to kao neki lagani rucak, tipa supa, petit plus voce, pura, namazana kifla sa soljom mlijeka, muffin i sl. E onda izmedju rucka i vecere jede voce i to nam je kao druga uzina, plus tri glava obroka...on fino jede i uzina mu ne remeti obroke...

felix, a sto se ne bi djeca debljala od gnjecene hraneuser posted image ...bolje je da zbog razvoja vilice i zuba jedu "normalnu", ali to nema veze sa debljanjem...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11759
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:46:43   
Malenaoduvijek
vidi ove emice ona mene zeza,a aj ozbiljna teta u godinama user posted image user posted image

nego na kojim ste vi ciglanama ....

bananice ma nema sanse da on pojede rucak ako mu izmedju dorucka i rucka ubacim nesto i ja odustala jer ionako je mrsavica i ja odustala od toga da ga udebljam bitno mi je da je zdrav.



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11760
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:46:55   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MALA1994

kakav je ovo sirup



Apetito, meni ga je spominjala mama75, kaze da je dobar...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11761
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:49:39   
Lady26
IZVORNA PORUKA: felix

pa nemoze se ni udebljat kad jede gnjecenu hranu tako meni rece jedna zena  ja A. vec odavno ne gnjecam al ona nece drugacije da jede jel da....al projest ce od B comx.sigurnouser posted image  


Ovo nije tacno, nema to veze uopste, a Lana bira hranu....ne gnjecim nista mjesecima, ali posto nece svasta da jede, npr. "maskiram" povrce u supu.
Spomenula sam gnjeceno jer mi je pojam da pojede komad mesa, sniclu, buraniju i sl...
I meni ne treba da se udeblja, nego samo da jede....a kile manje-vise...

< Poruku je uredio Lady26 -- 6.12.2011 15:50:50 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11762
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:50:04   
Malenaoduvijek
tekja
pa kod mene je uzina isto neka vocka sa keksom ili sutlija,jogurt i tome sl.

a monte mu dam npr poslije rucka kao nagradu kad sve pojede.

a felix sto se ne bi mogi udebljati zbog cega dali ti je objasnila





_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 11763
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:52:16   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: MALA1994

kakav je ovo sirup



Apetito, meni ga je spominjala mama75, kaze da je dobar...


a cini mi se da je onda rekla da je cura povracala od njega zar ne...

ma ja ne dajem vise ni jedan u smislu da ocekujem da ce poceti jesti jer to nema kod moje djece.
sve smo probali i ni jedan nema ucinka,cak i onaj apivit smo pili i nista .ispade ko najbolji pikovit user posted image

emice kupi djetetu normalne cizme,broj 20 nona ce brzo narasti.

mi imamo 3 para cizama,dvoje donijela moja sestra iz austrije prosle godine s tim da su one jedne nekakve teske pa ne mogu u njima trcati.a ispadose najbolje futrovane iz fisa za 20 KM

< Poruku je uredio MALA1994 -- 6.12.2011 15:54:32 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11764
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:52:34   
Anoniman
a neznam na moru kad sam bila zena bila s nama malac anelovo god jede sve zivo ama trpa ga malte ne stalno stalnooooooooooooooooooo trce za njim kad je vidila da anel jede supe rizu hm kuhano kaze nije ni cudo sto se nemoze udebljat jede gnjecavo sve samo proleti kroz njega i iz kakiuser posted image a njen svasta jeo nije mix vecinom filete meso , dorucak , jaje il ustipke , rucak , pite il mu meso pohuje ugl jede jacu hranu !

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 11765
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:56:36   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MALA1994
a cini mi se da je onda rekla da je cura povracala od njega zar ne...

ma ja ne dajem vise ni jedan u smislu da ocekujem da ce poceti jesti jer to nema kod moje djece.
sve smo probali i ni jedan nema ucinka,cak i onaj apivit smo pili i nista .ispade ko najbolji pikovit user posted image


Ne sjecam se za povracanje, meni ga je ljetos spominjala...ima 3-4 mjeseca...Ma ja sam luda vise majke mi....ja samo supe kuham user posted image user posted image  a teta makarone...Danas cu joj reci da nema ni makarona ako nece rucak...i tacka....Hebo te od 7 dana u sedmici ona 5-6 ruca makarone....i to samo sa sirom ili same...nidje veze....Malo teta ide linijom manjeg otpora jer nema sanse da je natjera, ali ako nece rucak-nema ni makarona...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11766
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:57:16   
Anoniman
mala ako te tjesi, a znam da te ne tjesiuser posted image , ni moj A. zadnjih dana skoro nix ne jede... minimalno...ja krivim zubeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11767
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:57:57   
megi
e mala i ja sam u nedoumici oko ove uzine
adna slabo jede voce  pa joj pokusavam uvaliti koju vocku, ali uspije nam kako kad
ona ako nije bas gladna nece da jede
a sad kako smo prehladjeni sve nekako bira

a felix nema veze kakva je hrana jel izgnjecena il u komadu

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11768
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:58:57   
Malenaoduvijek
felix pa sad koliko je to hrana primjerena djecaku od 2 godine dalo bi se diskutovati i sutra kada bude gojazan bice problem.

a nista mi nema mrze nego kada djecu non stop hrane i trce za njima da im utrpaju da jedu....

valjda svako zna kakva je probava kod djeteta.Igor jede sve kruto pa kaki da izvines ko grlica...a ima ga masala.a Luka je susta suprotnost i ako jednom obavi veliku nuzdu dobro i jeste

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11769
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:59:04   
Lady26

IZVORNA PORUKA: dadada

mala ako te tjesi, a znam da te ne tjesiuser posted image , ni moj A. zadnjih dana skoro nix ne jede... minimalno...ja krivim zubeuser posted image


sta cemo kad im izadju svi zubi? user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11770
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 16:03:41   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: MALA1994
a cini mi se da je onda rekla da je cura povracala od njega zar ne...

ma ja ne dajem vise ni jedan u smislu da ocekujem da ce poceti jesti jer to nema kod moje djece.
sve smo probali i ni jedan nema ucinka,cak i onaj apivit smo pili i nista .ispade ko najbolji pikovit user posted image


Ne sjecam se za povracanje, meni ga je ljetos spominjala...ima 3-4 mjeseca...Ma ja sam luda vise majke mi....ja samo supe kuham user posted image user posted image  a teta makarone...Danas cu joj reci da nema ni makarona ako nece rucak...i tacka....Hebo te od 7 dana u sedmici ona 5-6 ruca makarone....i to samo sa sirom ili same...nidje veze....Malo teta ide linijom manjeg otpora jer nema sanse da je natjera, ali ako nece rucak-nema ni makarona...


i sta ces onda postici,Igor isto nista nece ali ja se tjesim sto hoce koju vocku ovako pojesti samu i kiflu suhu i omakne mu se nekada nesto normalno ako ostane na stolu on to pokusa...

dadada tjesi me utoliko sto vidim da dosta djece pravi probleme,a ja samo izmisljam sta da im pravim,kod mene su sve neki posebni recepti da bi bolje pojeli.

evo danas sam pravila mijesano neko povrce kao sos (luk,prasa,mrkva malo paradajza i bosiljak ) i Luka je pojeo to sa palentom,a hairliji cu probati to dati sa makaronama da vidim hoce li....user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11771
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 16:05:17   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: dadada

mala ako te tjesi, a znam da te ne tjesiuser posted image , ni moj A. zadnjih dana skoro nix ne jede... minimalno...ja krivim zubeuser posted image


sta cemo kad im izadju svi zubi? user posted image user posted image



ma ja ne krivim zube jer kod njih zubi nisu problematicni nikada bili posebno ne po danu,ako onda po noci...kod Luke mogu samo biti afte i to sto je razmazen

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11772
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 16:06:14   
Lady26


Pa sta cu postici s tim da mi svaki dan jede suhe makarone? ili eventualno sa malo pavlake?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11773
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 16:10:02   
chuci
Emice sa i moja je rano prohodala pa smo deverali sa malim brojevima. njoj trebale cipele 17 kad je tek prohodala. Imaš u cicibanu uvijek neki model skroz male brojev, mislim da ima i za čizmice. A i ja bi kupila 20 broj jer se nose i deblje čarapice a i čizme su većinom podstavljene pa neka je veći broj.

Moja ajša neki dan sa stola ''maznu'' sniclu, pileću pohovanu. Govorim mm vidi je sad kad počne pljuvati, kad jok. dvije male pojela fino. inače joj ne pravim a i nama rijetko pohovane pržene šnicle. a ona meso neće plaho. samo kad ga nasitno isjeckamo pa u nekom varivu, nije ljubitelj. Samo voli suho meso ali od bifteka da je mehkouser posted image user posted image , i sudžuku user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11774
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 16:10:05   
Malenaoduvijek
pa pojede barem nesto sto ce je drzati,ovako ne bi nista pojela.

koliko znam ona je jako tvrdoglava i kontam da ces se samo iznervirati bez veze a da pri tome ona nece nista pojesti.

hajde probaj s tim b kompleksom drzimo fige da uspije pa da pocne jesti ko co'jk...

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  469 470 [471] 472 473   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  469 470 [471] 472 473   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *