|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  468 469 [470] 471 472   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:10:10   
Anoniman
Samo da vam mahnemo...

Moje veliko dijete od danas je ispisano iz vrtica, tako da se nadam konacno i smanjenu ovih zdravstvenih problema jer ja poludih vise, za nepuna dva mjeseca kad sam skontala oko 40 noci je neko od njih imao temperaturu, sto znaci moje dezuranje oko njih, ja nisam mogla vise ni psihicki, ni fizicki. Velikom dijetetu brisevi uredni user posted image , malom djetetu jutros dali briseve, pa rezultati u petak. Jutros nas na ilidži u mikrobiologiji docekali sa recenicom "nije vas bilo par dana" nisam znala da li da se smijem ili placem vise.

Nego i ja skontah da moje veliko dijete nema cizme za snijeg, ima li ko kakvu preporuku, ali iskreno da nije sta papreno skupo, jer mi se ne bacaju velike par sto ce par puta na snijeg izaci, imamo par zimskih futrovanih cizmica, ali za suvo vrijeme, treba nam nesto nepromocivo.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 11726
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:10:47   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image ma ima toga josuser posted image user posted image nego bebacha trci u intersport po čizme za Ajluuser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 11727
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:12:29   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Lady26

Jel bitno kad cu Lani dati B-komplex da popije?
Ja bih joj to dala recimo kad dodje kuci od tete...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11728
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:12:42   
bananica
jelena super da i kod vas ide na bolje, konacno da i ti malo odahnesuser posted image

cizmice pogledaj u Intersportu, 40KM su bile na snizenju, neko je na jednoj od tema stavio sliku pa vidi, odlicne su pravo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11729
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:13:42   
Emica_sa
U mostaru cim se krovovi zabijele odmah vanredno stanjeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11730
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:14:47   
Lady26
Jelena na temi cipelice, u intersportu, 40KM nepromocive...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11731
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:14:51   
Emica_sa
Lady ja mislim da nije bitno,svakako treba vremena da pocne da djeluje

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11732
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:15:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Lady26

Jel bitno kad cu Lani dati B-komplex da popije?
Ja bih joj to dala recimo kad dodje kuci od tete...




ja sam pila ujutru na tašteuser posted image ti njoj daj prije tete,da joj se otvori apetituser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11733
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:16:39   
Emica_sa
Lady evo nasla sam vitamine B ili B kompleks kao i E vitamin je najbolje uzimati ujutro, uz hranu na početku danauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11734
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:16:55   
Lady26
Ma joj, ujutro popija mlijeko i to je to...jedino da dam teti, pa da joj ona u caj stavi ili nesto...hm...
Bum skontala nesto user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11735
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:17:59   
Lady26
IZVORNA PORUKA: noa


ja sam pila ujutru na tašteuser posted image ti njoj daj prije tete,da joj se otvori apetituser posted image


Kako djeluje user posted image ? Osjecas glad ili sta?
Daj Boze samo bar malo da "pogura"....na granici sam vise... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11736
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:18:04   
bebacha
za one koji Denivit plus sirup pitanj:
koliko dugo se moze piti,ja cu davat obadvome,trenutno imam jednu bocicu al cemo brzo dobit jos,pa me interesuje koliko flasica smiju popit.ja bi bila najsretnija ako smiju piti do proljecauser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11737
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:22:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: noa


ja sam pila ujutru na tašteuser posted image ti njoj daj prije tete,da joj se otvori apetituser posted image


Kako djeluje user posted image ? Osjecas glad ili sta?
Daj Boze samo bar malo da "pogura"....na granici sam vise... user posted image
osjecas monstruoznu gladuser posted image ...barem ja...isto ko kad trebas dobiti pa ti se stalno  nesto jede...e sad...da li ce i na nju to tako djelovati...ne znamuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11738
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:24:18   
Anoniman
Meni je teta u apoteci kad sam ti kupovala rekla da je bitno da se posle davanja istog pola sata nista ne jede i ne pije da se to kako treba rastvori i djeluje, da se daje tri puta i da se treba ispiti bocica. Ako ti niko ne odgovori provjerim ti ja bebacha.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 11739
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:27:37   
Anoniman
lady napisah pila samuser posted image user posted image user posted image udebljala se 5 kg i prestalauser posted image ovo je bilo u srednjoj skoliuser posted image
bebacha ne pise nista za denivit,ja cu ga davati dok ne potrosim pa onda cu vidjetiuser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 11740
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:28:52   
Anoniman
Sad trazim po netu broj denida apoteke i skontam po adresi da im je proizvodnja u mom komsiluku, Bebacha mozes davati koliko hoces, sad sam ih zvala jer je sve na biljnoj bazi.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11741
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:30:31   
Anoniman
jelena, pa tebi bi se isplatilo kupiti i bolje cizme...mislim da ides na sigurno...mada mi i ove u intersportu izgledajuuser posted image e sad...ne znam je li garantuju da su nepromocive...ove cicibanke imaju garanciju...a svakako ce ih Luka fino moci naslijediti...samo gledaj da nisu rozeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11742
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:31:46   
bananica
ko dolazi u cetvrtak na kafu u Importane???l

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11743
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:32:23   
Anoniman
Ja sam Ani davala beviplex granule i nama iskreno nista nisu pomogle, cak sta vise dok ih popije razmucene zasiti je pa nece nista da jede. Sad smo na Apetitu i meni se cini da djeluje ili jednostavno dijete dolazi malo sebi od svih bolesti pa projelo se samo od sebe.

Bebacha rekla mi je teta u apoteci, ako pored ovog njihovog sirupa dajes neki multivitaminski sirup, a dijete ne kaslje u tom trenutku, nema problema sa bronhijama da mozes smanjiti dozu denivit plus-a

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11744
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:34:07   
Anoniman
doduse...sad vidim Ana avgust, a Luka februar...i nije dobra idejauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11745
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:34:15   
Lady26
Od rodjaka curica mete sve zivo, pije beviplex neko vrijeme...dijete samo zvace...Kad su bili kod nas na rodjendanu, onaku "u hodu" je pojela 2 bataka....ja sanjam da vidim Lanu kako jede bilo sta osim supe i gnjecene hrane

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11746
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:35:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

doduse...sad vidim Ana avgust, a Luka februar...i nije dobra idejauser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image e ne vidis dobrouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11747
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:35:13   
Anoniman
Dadada ko zna hoce li njemu moci, hoce li on nositi taj broj u zimskom periodu. Posto gospodin vec nosi 18/19 broj, a Ana 20/21. Ove u Intersportu mi bas dobro izgledajuuser posted image . Imam ja neke gumene futrovane, ono guma do clanka i ne klizaju se, ne propustaju, ali iskreno nisu mi one za grada, mozda grijesim. Neke bi malo ljepse, a ove u Intersportu su mi super.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11748
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:36:22   
Lady26

IZVORNA PORUKA: dadada

doduse...sad vidim Ana avgust, a Luka februar...i nije dobra idejauser posted image


user posted image  user posted image  user posted image Jao Dadada user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11749
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:37:16   
Malenaoduvijek
kono ja zaboravih odgovoriti,svi sirupi je najbolje da se piju ujutro ako se daju 1x dnevno tako sam barem ja zapamtila.

daj Boze da vas to sta pogura iako ja niusta ne vjerujem jer je Lana probirac hrane.

a igor i dalje nece nista normalno da jede.

Luka je juce katastrofalno jeo kao i prethodnih par dana,ali jucerasnji dan necemo racunati jer je bio lud.danas je vec bolji,jutros kod sveki nije htio nista pa kad sam dosla ja mu prospricala nos jer mu je bio zacepljen i onda pojeo dorucak a solidno je i rucao.

eh pitanje,dajete li vi djci ovoj starijoj od 2 i starijim uzine da jedu.ja kad Luki dam on nece da jede glavni obrok nikako tako da sam bas u dilemi ????

< Poruku je uredio MALA1994 -- 6.12.2011 15:40:54 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  468 469 [470] 471 472   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  468 469 [470] 471 472   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *