|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  467 468 [469] 470 471   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:20:43   
Malenaoduvijek
ja pristavila malo dijete u krevet navila Tonija Cetinskog i meditiram ali kuhinja me zove a meni se ne ide user posted image

uh ja bih mogla te nezdrave hrane malo....dala si mi ideju za veceras kono user posted image

kafa kada ce da se pije user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11701
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:21:03   
megi
tekja
vedo je ko med, vidi se da je uzivao


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11702
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:25:44   
Malenaoduvijek
Igor uzeo Luki flasicu i on mene udara,kao ti si kriva a njemu ne prilazi user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11703
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:29:54   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MALA1994
uh ja bih mogla te nezdrave hrane malo....dala si mi ideju za veceras kono user posted image

kafa kada ce da se pije user posted image


Kad hoces... user posted image
Samo nista Alta i to..meni je to daleko za pauzu...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11704
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:35:01   
Anoniman
tekja user posted image kod vas se moze snjesko napravi fajjjj koliko snijega kod nas bilo i oso user posted image V je meden 
Zvala sam od mm brata da veceras kad bude kupio, malog iz obdanista da se raspita sa tetama cjena i mozel da ga dovodim svaki dan 2 sata i sta treba da uradimo dal trebaju neki nal da se vade il sta vec kako to ide da bi ga vodila znat cu veceras sve user posted image kad mi javi.

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11705
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:42:12   
DM
E i mi smo uživali u snijegu-samo se nismo slikaliuser posted image
Djeca se i grudBalauser posted image i čak su ručali po ulasku u kućuuser posted image (ovo malo dijete mi tekpočelo normalno jesti nakon onog pancefa što popi zbog uha-a tome ima i mjesec dana)


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11706
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:43:59   
Lady26
Felix to ti je jako jako pametna ideja....
I da se odvojite, a i da se Anel igra ipak sa svojim vrsnjacima....
Sretno! user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11707
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:45:41   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

dobar dan,mi nismo mogli s lady blue na kavuuser posted image user posted image user posted image ja nisam imala kome ostaviti Nou a marijana zaglavila na fakultetu..bas mi je krivo al nadam se da ce opet dolazitiuser posted image





sad ne znam ni smijem li doci do Mostarauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11708
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:46:33   
Anoniman
ma lady meni su odavnooooooooooooo govorili vodi ga on se ubio za obdanista ja sve necu zao mi, pa svasta bgm ovdje procitam za te vrtice viruse,virozice, bolesti ma mislim si ak ce sta biti neka bude zao mi ga nemogu vise vako , ako se samo to mogne rijesi bez razmiljanja ga saljem a tu ima mali od mm brata pa mozda mu nece biti tesko jer njega zna , lako ce se previci ima neko poznat medju djecom .

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11709
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:49:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

dobar dan,mi nismo mogli s lady blue na kavuuser posted image user posted image user posted image ja nisam imala kome ostaviti Nou a marijana zaglavila na fakultetu..bas mi je krivo al nadam se da ce opet dolazitiuser posted image





sad ne znam ni smijem li doci do Mostarauser posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image nemas pojma kako mi je krivouser posted image hebi ga sama a nisam mobilnauser posted image hm za ovo sam sama kriva al dat ce Bog valjda da i ja polozim vozackiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 11710
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 13:54:46   
bananica
a sta bi meni rekla, polozila prije koliko hoces godinauser posted image user posted image user posted image , a za volan nikako, ni s puskom da me natjerajuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11711
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 14:04:40   
selebriti
Tekja...presladak je user posted image Je li zauzet? user posted image Imam djevojku za njega user posted image

I mi smo danas uživali u zimskim radostimauser posted image , ... Isle smo do Doma zdravlja po uputnicu za bris za jaslice, .. u koje btw još nećemo, al da imam spremljeno, ne bi li kakav poslić izletio. Usput sam tražila da je pregleda jer mi kašlje nekako zrelo, al kaže dr. da joj nije ništa user posted image ... Ima i osip neki, .. kaže da je gljivični, te nam je prepisao kremu da je mazukam, a ja sam u međuvremenu ttretirala Jekogalom i crvenilo je vidno manje user posted image
Kupila sam joj i one kapi za desni/zubiće što mi je Pocahontas rekla...
Sad je zaspala, a ja odoh kuhat user posted image

user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11712
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 14:33:05   
Lady26
Jel bitno kad cu Lani dati B-komplex da popije?
Ja bih joj to dala recimo kad dodje kuci od tete...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11713
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 14:33:56   
Anoniman
mersiha...eno sam ti stavila dva teksta na http://www.ringeraja.ba/forum/m_22352/mpage_4/key_/tm.htm#1139277
nisam nasla prikladniju temu...mozda hanady zna je li ima neka koja vama vise odgovara
elem sve normalno...no sikiriki

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 11714
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 14:35:02   
Anoniman
tekjauser posted image user posted image
i mi smo se valjali po snijegu/blatuuser posted image puna dva satauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11715
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 14:41:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

tekjauser posted image user posted image
i mi smo se valjali po snijegu/blatuuser posted image puna dva satauser posted image




ima li ti Andrejevic čizme za snijegauser posted image kako su slatke one u intersportuuser posted image user posted image ja bi ih kupila Noi al sto ce jojuser posted image user posted image user posted image kod nas i ako padne bude 2mm a mi se radujemo koda smo u Aspenu na skijanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11716
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 14:43:15   
Lady26
IZVORNA PORUKA: noa

kod nas i ako padne bude 2mm a mi se radujemo koda smo u Aspenu na skijanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
jao sto se ismijah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11717
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 14:43:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

tekjauser posted image user posted image
i mi smo se valjali po snijegu/blatuuser posted image puna dva satauser posted image




ima li ti Andrejevic čizme za snijegauser posted image kako su slatke one u intersportuuser posted image user posted image ja bi ih kupila Noi al sto ce jojuser posted image user posted image user posted image kod nas i ako padne bude 2mm a mi se radujemo koda smo u Aspenu na skijanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image dodjite kod nasuser posted image
naraFno da ima...kupilas mu mama drugi dan bajramauser posted image user posted image ....cicibanke koje nepropustaju...i fakat ne propustajuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11718
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 14:49:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: noa

kod nas i ako padne bude 2mm a mi se radujemo koda smo u Aspenu na skijanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
jao sto se ismijah user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image evo nek mi Emica neda lagatiuser posted image user posted image user posted image ljudi se polomise,autima se nigdje ne ide,svi kukaju itduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11719
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 14:55:47   
Emica_sa
Ja se sjecam prije jedno 7-8 godina palo 2 cm snijega,mi dosli u skolu,kaze nama profesorica,hajte vi dijeco kuci,ne rade autobusi,a ipak imamo i ovih sto vozare,ma Mostar i snijeg to je showuser posted image

< Poruku je uredio Emica_sa -- 6.12.2011 14:56:31 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11720
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:00:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja se sjecam prije jedno 7-8 godina palo 2 cm snijega,mi dosli u skolu,kaze nama profesorica,hajte vi dijeco kuci,ne rade autobusi,a ipak imamo i ovih sto vozare,ma Mostar i snijeg to je showuser posted image




user posted image user posted image user posted image ja trudna usla u deveti mjesec a snijeg pao,kad ide moj svekar pjeske uz ulicu s posla(a mi smo malo u strani) ja ga gledam znam da je covjek otisao s automuser posted image kaze on meni ''nevjesta ja sam auto ostavio dole kod rođaka,sta ako tebe uhvati a mi ne mozemo sici''user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 11721
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:02:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
e nite normalniuser posted image user posted image user posted image

nama su samo te famozne 2000te uveli vanredno stanje pa se nije islo u skolu/fakultet...tj. kad je bilo preko 1m snijega u graduuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11722
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:03:09   
bebacha
hehehehe.znaci Noa i vas snijeg iznenadi u decembruuser posted image  
kad ti spomeni nevjesta sjeti se pokajnog tetka od muza on je meni sve govorio "nevjesta puna te besika"user posted image meni to stvarno bilo simpaticno jer niko me nije zvao nevjesta a drugi dio recenice samo govori o mojim proporcijamauser posted image user posted image
ja skonta da moje veliko djetze nema cizme za snijeguser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11723
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:07:16   
Malenaoduvijek
ova noa je stvarno genijalna,sto neko rece da je nema trebalo bi je izmisliti user posted image user posted image

a 2000 je bilo famozno,ja sa drugaricom isla od m.dvora do otoke pjeske do pijace da "nesto" vidim,proglasili nas ludim user posted image





_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11724
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 15:08:17   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: MALA1994
uh ja bih mogla te nezdrave hrane malo....dala si mi ideju za veceras kono user posted image

kafa kada ce da se pije user posted image


Kad hoces... user posted image
Samo nista Alta i to..meni je to daleko za pauzu...


hajde mogle smo u cetvrtak posto sutra idemo Irmi user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  467 468 [469] 470 471   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  467 468 [469] 470 471   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *