|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  462 463 [464] 465 466   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:33:53   
Leena
Iman, pa zar ste tu za novu?

Ladyblue, super za papatest! A sta si tacno pila? Ja pijem immuno G 500, je li to isto?

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:34:19   
Anoniman
De reci Dadada  sad si nas zainteresovalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11577
   [Obrisana poruka]
5.12.2011 22:35:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 11578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:36:18   
rose
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moje tugo moja kako su s enavikle same odu upale usisivaš i ispušu se...posbeno mlađa jer starija i zna u toaletu to obaviti regularnim putem...
al F s ene budi...ona to sama sebi zan sreditiuser posted image
inače sam dok su bebe bile uvijek praktikovala da uspavama bebu pa usisavam da ih naviknem na zvukoveuser posted image
ja sve radim a one ko mali topići spavajuuser posted image


ma i ja sam to radila...mjesec dana sam je umirivala zvukom usisavaca...al prvi put kad sam krenula usisavati dok je budna...dreka i tako svaki put


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:41:01   
rose
IZVORNA PORUKA: Leena

Ja samo da mahnem, evo me na terenu, javljam se iz hotelske sobe, a zaboravila sam ponijeti naočale, pa jedva i pisem i citamuser posted image


priotisnes ctrl i onda onaj kolutic na misu pomjeras gore dole...e sad posto vjeroovatno imas laptom a mozda nemas mis, ne znam kako na integrisanom al probaj nesto s crtl user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:43:01   
DM

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Leena

Ja samo da mahnem, evo me na terenu, javljam se iz hotelske sobe, a zaboravila sam ponijeti naočale, pa jedva i pisem i citamuser posted image


priotisnes ctrl i onda onaj kolutic na misu pomjeras gore dole...e sad posto vjeroovatno imas laptom a mozda nemas mis, ne znam kako na integrisanom al probaj nesto s crtl user posted image


ctrl i +


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 11581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:43:30   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Leena

Ja samo da mahnem, evo me na terenu, javljam se iz hotelske sobe, a zaboravila sam ponijeti naočale, pa jedva i pisem i citamuser posted image


priotisnes ctrl i onda onaj kolutic na misu pomjeras gore dole...e sad posto vjeroovatno imas laptom a mozda nemas mis, ne znam kako na integrisanom al probaj nesto s crtl user posted image



ctrl + na laptopuuser posted image


< Poruku je uredio Emica_sa -- 5.12.2011 22:44:05 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 11582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:43:34   
Anoniman
meni je Ana tako jednom, nije imala ni godinu dana, skinula pidžamu, otkopcala bodi, odlijepila pelenu i po putnom krevetcu razmecala sadrzaj user posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 11583
   [Obrisana poruka]
5.12.2011 22:43:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 11584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:45:05   
Emica_sa
jeelena kako dijeca?

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:51:54   
Anoniman
Noa ujutro idem nesto kupovat pa cu potražiti kabanicu,a i pitat cu svekrvu gdje je Nikoli kupila. Ima li sanse da popijemo kavu sutra oko podne? ljubi mi malu balerinuuser posted image  


(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 11586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:53:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

De reci Dadada  sad si nas zainteresovalauser posted image
odgojne metode iz 1932 pa sad ti kontajuser posted image ...recimo da ga je ostavila u govnima u velikom skafu...tad su oni drveni bili...ko bacve za vino...samo sire...umazanog...na suncu...et...ukratkouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:58:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

Noa ujutro idem nesto kupovat pa cu potražiti kabanicu,a i pitat cu svekrvu gdje je Nikoli kupila. Ima li sanse da popijemo kavu sutra oko podne? ljubi mi malu balerinuuser posted image  





moram provjeriti rasporeduser posted image user posted image user posted image user posted image javim ti se do podneuser posted image haj pliz pitaj svekrvu ranom zorom treba mi baš baš..ufurala se balerina da je Pepa pig i skace po ''bvatnim vokicama''user posted image user posted image user posted image jakna i kaput su prljavi a vidi vremena ko zna kad ce mi se osušitiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:58:33   
ladyblue RR
Leena,mislim da je to sto pijes na bazi Beta glucana. Ne znam koliko kosta taj Imuno,ovi Beta glucani najjeftiniji su 60 KM i to oni slabiji koji u biti i jesu za podizanje imuniteta dok se oni jaki koriste kod tezih oboljenja.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:01:44   
ladyblue RR
vani kisa a meni valja ujutro u Mostar. Pri tome idem sama pa mi jos valja i voziti. Pih...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:04:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

De reci Dadada  sad si nas zainteresovalauser posted image
odgojne metode iz 1932 pa sad ti kontajuser posted image ...recimo da ga je ostavila u govnima u velikom skafu...tad su oni drveni bili...ko bacve za vino...samo sire...umazanog...na suncu...et...ukratkouser posted image user posted image



Joj kako je to midilo puha sto bi danci rekli user posted image user posted image jel barem ten dobar imao user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:07:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

De reci Dadada  sad si nas zainteresovalauser posted image
odgojne metode iz 1932 pa sad ti kontajuser posted image ...recimo da ga je ostavila u govnima u velikom skafu...tad su oni drveni bili...ko bacve za vino...samo sire...umazanog...na suncu...et...ukratkouser posted image user posted image



Joj kako je to midilo puha sto bi danci rekli user posted image user posted image jel barem ten dobar imao user posted image user posted image
boga pitajuser posted image user posted image ...to nam je vazda prepricavao...ko ono u stilu...nemamo mi pojma sta znaci odgojuser posted image ...isto i moj deda, mamin otac, i njegove ratne partizanske price...zaledjeni prsti...crvav snijeg...i tako touser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:08:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: marijanna

Noa ujutro idem nesto kupovat pa cu potražiti kabanicu,a i pitat cu svekrvu gdje je Nikoli kupila. Ima li sanse da popijemo kavu sutra oko podne? ljubi mi malu balerinuuser posted image  






moram provjeriti rasporeduser posted image user posted image user posted image user posted image javim ti se do podneuser posted image haj pliz pitaj svekrvu ranom zorom treba mi baš baš..ufurala se balerina da je Pepa pig i skace po ''bvatnim vokicama''user posted image user posted image user posted image jakna i kaput su prljavi a vidi vremena ko zna kad ce mi se osušitiuser posted image user posted image



kupim joj ja ujutro,naci cu je negdje a i ostavio joj je sv.Nikola nesto kod nas pa bi voljela da popijemo kavu, ako se organiziras javiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:09:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

vani kisa a meni valja ujutro u Mostar. Pri tome idem sama pa mi jos valja i voziti. Pih...



pih vala ni za kavu da se javisuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:10:18   
Anoniman
Vidis dadada i kod mene ima tih prica samo su to tad ljudi pricali sa osmjehom na licu a danas roditelj pukne cvoku dijete ga tuzi hahaha,mislim znam da je bilo i ruznih metoda al se zato imalo o cemu i pricati

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:10:59   
Anoniman
marijanna potrudit cu seuser posted image a gdje joj je ''tata''user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:12:35   
Anoniman
user posted image ispao  veceras na turniru i to na penale pa tugujeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:14:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

user posted image ispao  veceras na turniru i to na penale pa tugujeuser posted image user posted image



e onda smo i mi tuzneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:14:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Vidis dadada i kod mene ima tih prica samo su to tad ljudi pricali sa osmjehom na licu a danas roditelj pukne cvoku dijete ga tuzi hahaha,mislim znam da je bilo i ruznih metoda al se zato imalo o cemu i pricati
ma naravno...skroz druga vremena...moj dida je svog oca i majku persirao...sve ti govori...zamisli da sad moj A. mene persirauser posted image ...pa bi nas odmah u ludaru smjestiliuser posted image ...danas mojoj mami ucenica kaze pred citavi razredom "nisi TI normalna"user posted image

mislim danas u ovom vaktu...a ne danas...ima tomeuser posted image


< Poruku je uredio dadada -- 5.12.2011 23:15:43 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11599
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 23:16:26   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: ladyblue

vani kisa a meni valja ujutro u Mostar. Pri tome idem sama pa mi jos valja i voziti. Pih...



pih vala ni za kavu da se javisuser posted image user posted image user posted image

ako imas vremena,ja sam za. Imam nekog posla na sudu ali ne vjerujem da cu se dugo zadrzati.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  462 463 [464] 465 466   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  462 463 [464] 465 466   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *