|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  464 465 [466] 467 468   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:10:15   
Leena
Jutrooo! Jedina prednost terena je sto se covjek naspava kao nekad prije trudnoce i bebeuser posted image . A mana mog odlaska na teren je sto su Esma i mm prespavali i on je propustio neki bitan sastanak na poslu... Sreca pa me zabrinulo sto nije odveo Esmu mojoj mami i sto je nedostupan, pa sam mu poslala komsinicu da vidi sta je s njima... Probudila ih zena zvonom, inace bi do 12 oni odvalili... Naravno, kad sam ja kuci, Esma se budi u 7user posted image U Zenici nema snijega, tako da ne znam o cemu pricateuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:13:30   
Anoniman
I anel kasno zaspe sinoc u 00.00 nece da ide , ja vicem amo anele ma jok djete se raspricalo sav se upljuvo uziviouser posted image samo da ne ide lec . Al kad legnemo zaspi ne okrece se 

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 11627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:13:33   
tekja
Joj Tiki i ja sam bila trudna, isla na posao javnim prevozom, malo se vise cuvala - nisam se klizala iz zafrkancije kao sto obicno radim i to je to...doduse nikad nemam mokre noge, pogotovo trudnoci..ravne cizme, nepropusne, sa dobrim djonom i uzivancijauser posted image ...joj tebe k'o knjeginja na zrnu graskauser posted image ...neka snijega, vakat mu jeuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:13:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

nema djeteta u meni kad valja na posao po ovom kijametu, a ne mogu se obuci ko da idem na planinuuser posted image ja zimi uzivam jedino kad namjenski odem na planinu s punom opremom, zimu u gradu i hodanje po bljuzgi ne volim nikakouser posted image user posted image pogotovo sad kad sam trudna moram paziti da se ne okliznem i ne padnem, prosle zime sam 2 puta bas bila gadno pala, a da ne govorim da su mi od kad znam za sebe noge mokre i cizme blatnjave, puno pjesacim ,ne vozim auto i uvijek mi je to problem, lako je mojim kolegicama sto autom dolaze na posao pa rade u cipelicama i sukniicama
ma daj ticerko...malo optimizma...haj brzouser posted image user posted image user posted image user posted image
i ja sam po snijegu bila trudna....trcala za psom ko budala...neces pasti...Lana ce ti uzivati...izvedi dijete...neka se valja i jede smedje ledenice ko mi nekaduser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:17:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

nema djeteta u meni kad valja na posao po ovom kijametu, a ne mogu se obuci ko da idem na planinuuser posted image ja zimi uzivam jedino kad namjenski odem na planinu s punom opremom, zimu u gradu i hodanje po bljuzgi ne volim nikakouser posted image user posted image pogotovo sad kad sam trudna moram paziti da se ne okliznem i ne padnem, prosle zime sam 2 puta bas bila gadno pala, a da ne govorim da su mi od kad znam za sebe noge mokre i cizme blatnjave, puno pjesacim ,ne vozim auto i uvijek mi je to problem, lako je mojim kolegicama sto autom dolaze na posao pa rade u cipelicama i sukniicama
ma daj ticerko...malo optimizma...haj brzouser posted image user posted image user posted image user posted image
i ja sam po snijegu bila trudna....trcala za psom ko budala...neces pasti...Lana ce ti uzivati...izvedi dijete...neka se valja i jede smedje ledenice ko mi nekaduser posted image




jutrouser posted image

o kakvim vi bljuzgama i snijegu pricateuser posted image ,  samo ga po krovovima ima, ulice ciste, istina mokre,kao poslije kise

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:18:41   
Emica_sa
felix u tebe anel bas kasno zaspe moji zaspu oko 9 i spavaju do 7 bez budenjauser posted image


Tiki razumijem te,ja sam prosle godine bila trudna,porodila se 18.2.katastrofa,2-3 puta sam bila jako blizu pada,a stomak do zuba.
Cuvaj se,sad ce brzo raspustuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:20:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

nema djeteta u meni kad valja na posao po ovom kijametu, a ne mogu se obuci ko da idem na planinuuser posted image ja zimi uzivam jedino kad namjenski odem na planinu s punom opremom, zimu u gradu i hodanje po bljuzgi ne volim nikakouser posted image user posted image pogotovo sad kad sam trudna moram paziti da se ne okliznem i ne padnem, prosle zime sam 2 puta bas bila gadno pala, a da ne govorim da su mi od kad znam za sebe noge mokre i cizme blatnjave, puno pjesacim ,ne vozim auto i uvijek mi je to problem, lako je mojim kolegicama sto autom dolaze na posao pa rade u cipelicama i sukniicama
ma daj ticerko...malo optimizma...haj brzouser posted image user posted image user posted image user posted image
i ja sam po snijegu bila trudna....trcala za psom ko budala...neces pasti...Lana ce ti uzivati...izvedi dijete...neka se valja i jede smedje ledenice ko mi nekaduser posted image




jutrouser posted image

o kakvim vi bljuzgama i snijegu pricateuser posted image ,  samo ga po krovovima ima, ulice ciste, istina mokre,kao poslije kise

Dze ti zivisuser posted image ...nama ima snijega u parku...netaknutoguser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 11632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:21:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

nema djeteta u meni kad valja na posao po ovom kijametu, a ne mogu se obuci ko da idem na planinuuser posted image ja zimi uzivam jedino kad namjenski odem na planinu s punom opremom, zimu u gradu i hodanje po bljuzgi ne volim nikakouser posted image user posted image pogotovo sad kad sam trudna moram paziti da se ne okliznem i ne padnem, prosle zime sam 2 puta bas bila gadno pala, a da ne govorim da su mi od kad znam za sebe noge mokre i cizme blatnjave, puno pjesacim ,ne vozim auto i uvijek mi je to problem, lako je mojim kolegicama sto autom dolaze na posao pa rade u cipelicama i sukniicama
ma daj ticerko...malo optimizma...haj brzouser posted image user posted image user posted image user posted image
i ja sam po snijegu bila trudna....trcala za psom ko budala...neces pasti...Lana ce ti uzivati...izvedi dijete...neka se valja i jede smedje ledenice ko mi nekaduser posted image


mene snijeg odmah baci u depresijuuser posted image a bona, ja sam ti smotana vazda bila, ne znam ni trcati kako treba, u sekundi padnem, da znas kao dijete sam se ispadala ko niko, koljena mi puna oziljaka, a nikad jos nisam ni voljela vratolomije, tipa penjanje po drvecu itd... nego onako iz cista mira padnem, kordinacija pokreta nula poena. tako da uvijek hodam ko po jajima. jos sam jednom imala napuklo koljeno i od tada mi je znalo iskakati, bas se moram paziti, dr mi rekli ako ga jos jednom zeznem moracu na operacijuuser posted image pa prosle zime kad sam pala, uzasno je nateklo, bas me bilo strah, al srecom nista ozbiljno. al ja definitivno ne znam obucu kupiti il ne znam hodati, stagod da kupim noge mi budu hladne i mokre- imam problema i sa cirkulacijom

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:24:04   
bananica
Dze ti zivisuser posted image ...nama ima snijega u parku...netaknutoguser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image samo ti mastajuser posted image user posted image topi se na dodir s rukom, taj netaknutiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:24:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

felix u tebe anel bas kasno zaspe moji zaspu oko 9 i spavaju do 7 bez budenjauser posted image


Tiki razumijem te,ja sam prosle godine bila trudna,porodila se 18.2.katastrofa,2-3 puta sam bila jako blizu pada,a stomak do zuba.
Cuvaj se,sad ce brzo raspustuser posted image
ja sam vala u trudnoci bila stabilnija nego saduser posted image ...valjda mi se sapa prosirilauser posted image ...a i kako sam se gegala...sjecam se da sam trcala za leni...izvela je bez povodca...kontam stara...nece mi pobjeciuser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 11635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:25:40   
teacher75
a u osnovnoj skoli imala sve petice a iz fizickog 1-2 pa mi na kraju naravno progledaju kroz prste zbog ostalih ocjena i zakljuce 5user posted image kozlic nikad nisam ni pokusala preskociti, zaletim se i kazem nastavnici da ne mogu da mi da 1. vjezbe na gredi katastrofa, kosarka i odbojka isto grozno- imala 1 iz dvokoraka, morala vjezbati da ispravim a na odbojci dobila 1 pa moja mama isla u skolu da prica sa nastavnicom i nastavnica kaze: sva djeca trce prema lopti a ona bjezi od lopte da je ne udariuser posted image user posted image user posted image eto koliko sam smotana vazda bila. a valjda naglo izrasla, pa mi je kooridnacija bila uzasna, ko roda krakata i smotana, da sam bar kosarku mogla igrati, nego ni touser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 6.12.2011 10:26:16 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:26:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

Dze ti zivisuser posted image ...nama ima snijega u parku...netaknutoguser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image samo ti mastajuser posted image user posted image topi se na dodir s rukom, taj netaknutiuser posted image

daj bauser posted image ...pustite me...necu danas na ovu temu dolaziti kad ste tako pesimisticne...pokvariste mi "modzo"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 11637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:26:39   
Emica_sa
dadada ja sam iz Mostara,ovdje sam tek 4 godine,meni je snijeg misaona imenicauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:27:27   
teacher75
ja sam eto nekidan pala, okliznula se na list, razvalila koljeno, krvavo, rana mi danima bila, a sad kad pomislim jos na snijeg i led odmah me panika hvatauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:28:30   
Leena
E ja sam u trudnoci, hajvan, trehnula na leđa i pružila se koliko sam duga(srećom, to nije baš puno, metar i šumska jagodauser posted image ) i još plakala k'o malo dijete, a mm izašao iz garaže i gleda odakle ja to nesto, a ja govorim:"evo me... dole"user posted image Ali, evo Esme, žive i zdrave, ništa joj nije bilo... Samo poslije do kraja trudnoce nisam nosila martinke, napokon sam priznala da se kližuuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:28:54   
teacher75
a jednom sam kao dijete na sankanju spucala u zid i malo razbila glavu, srecom nisam puno, pa me nakon toga dosta dugo bilo strah i sankanja- eto toliko o mojim zimskim radostimauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:31:22   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

Dze ti zivisuser posted image ...nama ima snijega u parku...netaknutoguser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image samo ti mastajuser posted image user posted image topi se na dodir s rukom, taj netaknutiuser posted image

daj bauser posted image ...pustite me...necu danas na ovu temu dolaziti kad ste tako pesimisticne...pokvariste mi "modzo"user posted image user posted image user posted image




ma volimo i mi snijeg, al ovo sto je palo je ravno nuliuser posted image , ja cekam ona suhi, lijepi, da ga napada metar, da se mozes bacati u njega, kazu iza 20. ce bas pasti pravi, samo da se i dugo zadrzi


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:31:46   
teacher75
nadam se da lana nece biti smotana na mene, al bogami kakva je strasljiva i oprezna dabogda da ne bude

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:32:31   
Emica_sa
Joj tiki izvini ali se ismijahuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:32:52   
mama2009
jutro i od nas, ja sam na bolovanju, za moje dijete dr nemaju dijagnozu, temperatura je rasla i rasla, grlo malo crveno, urin OK, leukociti nam malo povecani.....dijete se budi nocu i place cim joj desni namazem vinom ona se smiri, ja i dalje vjerujem da su zubi plus malo crveno grlo ....plus vakcina....

juce sam narucila od tog Ante Tešića med i sirup, med je za jačanje imuniteta kod djece koja imaju problema sa disajnim putevima, a sirup je na bazi borovih iglica.....jutros stigao ciko donjeo paket i za teta Jelenu i za nas....moje dijete je popilo prvu dozu....

nadam se da ce nam pomoci i da ce biti nekog efekta.....

svim bebicama zelim sto brze ozdravljenje....

jutros samo kad se D probudila i plakala vidjeli snijeg idila vani, kad smo joj pokazali dijete prestalo plakati sa uzvikom eeeeeeeeeee...

uzivajte zene u snijegu




_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:33:42   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

a u osnovnoj skoli imala sve petice a iz fizickog 1-2 pa mi na kraju naravno progledaju kroz prste zbog ostalih ocjena i zakljuce 5user posted image kozlic nikad nisam ni pokusala preskociti, zaletim se i kazem nastavnici da ne mogu da mi da 1. vjezbe na gredi katastrofa, kosarka i odbojka isto grozno- imala 1 iz dvokoraka, morala vjezbati da ispravim a na odbojci dobila 1 pa moja mama isla u skolu da prica sa nastavnicom i nastavnica kaze: sva djeca trce prema lopti a ona bjezi od lopte da je ne udariuser posted image user posted image user posted image eto koliko sam smotana vazda bila. a valjda naglo izrasla, pa mi je kooridnacija bila uzasna, ko roda krakata i smotana, da sam bar kosarku mogla igrati, nego ni touser posted image



user posted image user posted image ove vratolomije nisam ni ja voljela, kod nas je fizicko u skolama smijesno, sta se u Njemackoj radi, ja sam redovno izostajala s tih casovauser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:34:18   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Joj tiki izvini ali se ismijahuser posted image user posted image

ma nema veze smijem se i ja- od mukeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:34:23   
mama75
IZVORNA PORUKA: teacher75

a u osnovnoj skoli imala sve petice a iz fizickog 1-2 pa mi na kraju naravno progledaju kroz prste zbog ostalih ocjena i zakljuce 5user posted image kozlic nikad nisam ni pokusala preskociti, zaletim se i kazem nastavnici da ne mogu da mi da 1. vjezbe na gredi katastrofa, kosarka i odbojka isto grozno- imala 1 iz dvokoraka, morala vjezbati da ispravim a na odbojci dobila 1 pa moja mama isla u skolu da prica sa nastavnicom i nastavnica kaze: sva djeca trce prema lopti a ona bjezi od lopte da je ne udariuser posted image user posted image user posted image eto koliko sam smotana vazda bila. a valjda naglo izrasla, pa mi je kooridnacija bila uzasna, ko roda krakata i smotana, da sam bar kosarku mogla igrati, nego ni touser posted image

A sto se zena nahvali user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:37:51   
mama75
Eh imam da vam napisem nesto vezano za temu od neki dan: psi lutalice. 1. tuzna vijest: prije par dana je pas lutalica ujeo dijete ispred skole Grbavica 2, na velikom odmoru. Djecak od 8-9godina user posted image Eh, sada ona malo bolja vijest: vijece roditelja i nastavnika iste skole nakon tog nemilog dogadjaja donijelo je odluku da pise ZAHTJEV nacelnicim opstina, gradonacelniku itd itd da se rijesi problem pasa lutalica u KS. Ako se ogluse slijedi bojkot nastave u trajanju od 1 casa. Pa ako se opet ogluse, cijeli dan itd dok se nesto ne uradi. Eto dadada mi se pokrenuli. Nadam se da nece biti prazne rijeci na papiru.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.12.2011 10:41:01   
Emica_sa
Ovdje na ciglanama je katastrofa sa psima,ima jedan copor od sigurno 20 pasa,ja stvarno volim zivotinje,ali ne mogu psi biti vazniji od sigurnosti ljudiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  464 465 [466] 467 468   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  464 465 [466] 467 468   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *