|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  437 438 [439] 440 441   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:44:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

felix...taj pas nije agresivan koliko sam skontala...ti si se prepala...on vjerovatno nije ocekivao njega zato se i on prepao...svi ste se istraumitrali

nego de ti fino zamoli tog covjeka ciji je pas  da njih dvojica...znaci on i Anel fino pridju psu....i to par puta...da ga pomaze...jer se ascare i ti bojis tog psa, a to A. osjeti. Pas koji je agresivan prema djeci ima lose iskustvo sa djecom...tj. maltretiran je od strane djece...inace nikad, niti jedan pas iz cista mira nece napasti dijete...to da znate


znaš šta dadad ja stavrno pištujem tvoju ogromnu ljubav za psima...al mislim ovaj ti stav nije istinit...

naime pas koji je napao moje dijete iza čega čvrsto stojim, napao je F jer je najmanja među nama bila je bio gladana...i niti jedno dijete nije njega mučilo...taj pas ima vlasnika koji ga drži na sedreniku u kuću u kojoj ne žive...kad dolaze daju mu d ajede sve živo, navikli ga na meso i gozbe a onda po 2-3 dana ne dođu d aga obiđu...on se otkinuo i otkačio do gladi.
ja stavrno nisma znala d aje tu...
sve i da jesma zarad mira svojoj djeci trebala sam valjda stavit jednu šniclu u tašnu pa krenut u šetnju sa djecom rođenom mahalom....

Ja znam da su psi fine životinje...ali imaš i one pse kojima se zaista ne smije prići...veličina psa koji je prepao farah je ogromna...
prepao je mene kako je režao i skakao na nas...a akmoli nju ovolicnuuser posted image


i sad kako ja da znam kad je pas tuđi gldan žedan i jel njemu mirno u sotmaku npr. lutalici koja je gladnauser posted image
i ja se sama bojim cuki lutalica,  a jos manje ovi vucijaka dovoljno da ga vidim jednostavno me strah izgleda njegovog a kamli sta drugo.
Da sam slucajno u tm momentu bila van ma hebo me svako ako ga ja nebi nogom sutnila pa neka me ujede .
Kako da ja znam dal se on , igra il oce ujest tim psima takvim nimalo ne vjerujem .


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10951
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:47:37   
teki
a vjerovatno, sjednu nas na tutu po cjeli dan da sjedimo i tako valjda to bude

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10952
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:48:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ninushka

Melem sam mu odmah i stavila nakon te scene za graškom iz zamrzivača, pa nam je jedan drug donio kremu koja hladi i neku da plikovi brže zarastu. Zvala sam dispanzer, pa kažu da ga svejedno odvedem da pogledaju. 


odvedi ga obavezno,necu te nista prepadati al opekotina može biti opasna jer  ne znas koliko je duboko otislo,na povrsini vidis samo plik. Razumijem te potpuno kako vam je,Nikola se opržio na peglu kad je imao godinu dana,kažu može se svakom dogoditi al ja nikad to sebi necu oprostitiuser posted image nadam se da ce sve biti ureduuser posted image

(odgovor članu Ninushka)
  Neposredna veza do poruke: 10953
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 16:17:34   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: MALA1994

iskreno ja sam nesto skepticna sto se tice tih cepicia bez konsultacije dr,jer cim je to tako agresivno nije sigurno bezazleno ne znam.

ja se za takve stvari vollim konsultovati sa dr.user posted image




pa da ti kažrem i sama sam pomislila to...
naime kolegica kad mi reče da su u apoteci rekli bez recepta ništa kaže vidjet će još u nekim apotekama...rekoh joj nemoj gledati...ja nebih na svojur uku davala bez konsultacije sa doktorom jer ipak treba recept za touser posted image

Posebno nebih sari...em je mala em je zeza brohitis...mislim bez doktora ništauser posted image


kakav recept? to su čepići na biljnoj bazi a ne lijek. u Italiji se kupuju najnormalnije.

i da, ne pada mi na pamet da idem doktoru jer ćer me ispeglati bez potrebe, dati 100 sirupa i antibiotika + dijete će mi se patiti povraćajući šlajm. ovako sve izbacuje na sloticu i Bog te veselio. 


svakako ne bih dala ovako nesto,a nakon ovoga sta je taurus napisala ni pod tackom razno.
svako ima svoje, a ja ZNAM za sebe da ne zelim djetetu da ostetim crijevnu floru nakon cega moze imati problema cijeli zivot.a postoji mnogo drugim metoda koje se mogu primjeniti a da nisu tako agresivne.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10954
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 17:13:16   
Anoniman
Moja cura vec sat i deset minuta sjedi na tuti i nema sanse da ustane, a kakila pa me miomiris opiuser posted image , ja posla da je dignem ona u vrisku i evo drzi zdjelicu punu integralnih stapica i zvanja li zvanja, ali nema sanse da ustane sa tute, a posto je tuta puna moram da dezuram da ne bi naglo ustala pa se sadrzaj nasao na poduuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 10955
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 17:18:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

felix...taj pas nije agresivan koliko sam skontala...ti si se prepala...on vjerovatno nije ocekivao njega zato se i on prepao...svi ste se istraumitrali

nego de ti fino zamoli tog covjeka ciji je pas  da njih dvojica...znaci on i Anel fino pridju psu....i to par puta...da ga pomaze...jer se ascare i ti bojis tog psa, a to A. osjeti. Pas koji je agresivan prema djeci ima lose iskustvo sa djecom...tj. maltretiran je od strane djece...inace nikad, niti jedan pas iz cista mira nece napasti dijete...to da znate


znaš šta dadad ja stavrno pištujem tvoju ogromnu ljubav za psima...al mislim ovaj ti stav nije istinit...

naime pas koji je napao moje dijete iza čega čvrsto stojim, napao je F jer je najmanja među nama bila je bio gladana...i niti jedno dijete nije njega mučilo...taj pas ima vlasnika koji ga drži na sedreniku u kuću u kojoj ne žive...kad dolaze daju mu d ajede sve živo, navikli ga na meso i gozbe a onda po 2-3 dana ne dođu d aga obiđu...on se otkinuo i otkačio do gladi.
ja stavrno nisma znala d aje tu...
sve i da jesma zarad mira svojoj djeci trebala sam valjda stavit jednu šniclu u tašnu pa krenut u šetnju sa djecom rođenom mahalom....

Ja znam da su psi fine životinje...ali imaš i one pse kojima se zaista ne smije prići...veličina psa koji je prepao farah je ogromna...
prepao je mene kako je režao i skakao na nas...a akmoli nju ovolicnuuser posted image

i sad kako ja da znam kad je pas tuđi gldan žedan i jel njemu mirno u sotmaku npr. lutalici koja je gladnauser posted image
Draga Hanady, ovo sto si ti napisala isto spada u mucenje zivotinje...to ti je jasno...ti valjda radis kao pravnica...procitaj zakon o zastiti i dobrobiti zivotinja, prijavi slucaj policiji i vet. inspekciji...kao i nacelniku opstine.

Marina...da postoje agresivni psi...niko nije rekao da ne postoje...samo sto ti psi nisu sami po sebi agreesivni...ljudi su ih napravili agresivnim. Pas napada onda kada se osjeca ugrozenim ili kad osjeca da je njegov gazda ugrozen. Vecina "ugriza" (99%) nisu ugrizi nego upozorenje...kao sto ljudi pokazu saku. Mene je po vama onda mali milion puta ugrizao pas...a zapravo me samo upozorio.

Pas je domaca zivotinja...onog momenta kada postane agresivan, ako zivi vani sam, on postaje divlji pas ili ti cagalj...a zato je potrebno malo vise generacija...i takvi psi se boje ljudi

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10956
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 18:52:24   
Mala Selma
Samo da vam kazem za cepice, meni je dr.Meliha na Vojnickom polju, pedijatrica, preporucila ove cepice i rekla je da su 100% prirodne tj.sastav je ja mislim 80% borove iglice.Tako da nema potrebe konslultacije sa dr. u vezi ovih cepica, to je moje misljenje.
Ja jedva cekam da ih nabavim i da A.stavim jer sam ubijedjena da ima slajma

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10957
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 18:56:24   
mama2009
mala selma ja sam nama narucila cepice, kad budu trazili ne damo nikome hahhahahahahha

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 10958
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 18:59:28   
Mala Selma
ti si velikouser posted image , hvala ti.Ti mi javi kad dodju pa da se nadjemo da ti dam novac user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 10959
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 19:02:09   
mama2009
no frks samo da dodju...

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 10960
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:18:52   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama2009

http://www.obalne-lekarne.si/izdelki-galenskega-laboratorija/farmacevtske-oblike/svecke2/bronhopulmin-svecke-za-otroke/


ovo sam ja narucila i cula samo pohvale, NE TREBA RECEPT provjereno od kolega iz Slovenije, ovaj sto ste dali taurus link je za odrasle, al ima ovaj za djecu....



evo sad meni moj kontakt javio...
ovi s emogu kupiti samo u ovoj apoteci u jednom kraju slovenije koja je na granici s aitalijom...

s tim da je to privatna apoteka koje su rijetke u sloveniji pa ni ne treba recept....

u ostalim apoetkama u sloveniji potreban je recept i za D3 kapi...

eto...ako mojoj kolegici iz ove apoteke pošalju poštom na adresu i doći će mi...

a one druge koje sam tražial njih nema uopće u sloveniji u registru lijekova da ima za njih bi trebao recept...kao što bi trebao i za ove da se radi o državnoj apoteci.

Uglavom na biljnoj su bazi i sa pažnjom doziranja rjšavaju porblem.

ja sma rkela ako dođu poštom neka mi ponese...


kontak ti bas i nije informisan, licno sam prosle godine kupovala u par navrata  u Sloveniji singular BEZ RECEPTA  jednoj forumasici jer je tamo 50% jeftiniji nego kod nas


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10961
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:25:29   
Hanady RR


najprije jeste informiran i obilazila je apoteke...
lijepo je rekla da tamo ima malo privatnih apoetka a u njima može bez recepta...
u skladu sa EU dosta toga uzimaju na recept...
ona ista morala je za Ad kapi imati recept pa kako joj je bilo mrkso sa time se natezati po potrebi ona kad je bila u sa kupila sebi u apoteci nekoliko bočica...

za ove čepiće reče mi koja je to apoteka...na granici sa italijom je to mjesto...malo ...čuj malo puno dalje do nje...
al tamo mogu regularno bez recepta

kako ih nabavi tako će ih i donijeti...

mislim čemu ovolika priča i natenazenje...kupila si singular u nekoj od privatnih apoteka...ti bila na porputovanju a žena živi tamo i nema blizu sebe privtanu apoteku koja pordja ove čepićeuser posted image

meni ne pada napamet ulaziti u meritum njenog znanja ili ne znanja o istom jer je državljanin te zemlje...a pored toga ima malo dijete i sa doktorima i apotekom u sloveniji žena redovno komunicira kao i svi mi.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 10962
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:32:02   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Hanady RR



najprije jeste informiran i obilazila je apoteke...
lijepo je rekla da tamo ima malo privatnih apoetka a u njima može bez recepta...
u skladu sa EU dosta toga uzimaju na recept...
ona ista morala je za Ad kapi imati recept pa kako joj je bilo mrkso sa time se natezati po potrebi ona kad je bila u sa kupila sebi u apoteci nekoliko bočica...

za ove čepiće reče mi koja je to apoteka...na granici sa italijom je to mjesto...malo ...čuj malo puno dalje do nje...
al tamo mogu regularno bez recepta

kako ih nabavi tako će ih i donijeti...

mislim čemu ovolika priča i natenazenje...kupila si singular u nekoj od privatnih apoteka...ti bila na porputovanju a žena živi tamo i nema blizu sebe privtanu apoteku koja pordja ove čepićeuser posted image

meni ne pada napamet ulaziti u meritum njenog znanja ili ne znanja o istom jer je državljanin te zemlje...a pored toga ima malo dijete i sa doktorima i apotekom u sloveniji žena redovno komunicira kao i svi mi.user posted image


ja sam na proputovanju  u Sloveniji svaka tri mjeseca jer slucajno radim za Slovence.....a ovaj grad je na granici sa  Austrijom....

al svako neka nabavlja kako zna....i umije, napisala sam ti ovo iz razloga jer dajes pogresne informacije


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10963
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:47:03   
Anoniman
Ovo sa cepicima me bas toliko povuklo za jezik i ako mi hvala Bogu ne trebaju pa sam sad pitala prijateljicu koja zivi u Velenju da nazove dezurnu apoteku i pita za cepice i evo sta mi kaze:
"jele imaju i kostaju 6,95eura"

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 10964
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:49:08   
bananica
jelena, kako su ti djecica?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10965
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:49:09   
Hanady RR


ja sma čepiće poželjal sebi nabaviti...
i ne kontam zašto ti je toliko stalo dokazati da sma ja u krivu...
pa jučer sma saznala za postojenja istih...a trebali bi koliko sad da je moguće...
user posted image

a poredt oga...koja je tačno pogrešna informacija koju sma plasirala.user posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 10966
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:52:04   
Anoniman
Bananice hvala sto pitas. Ana i dalje ima temperaturu, ali vidim da je dosta bolje, samom tim sto je danas solidno jela, znaci nema vise toliko boli koja joj smeta da zvace, pije antibiotik, a evo i Luka mi poceo kasljati.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10967
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:54:27   
bananica
hvala Bogu pa je curici bolje, sad ce ona zacas to prevazici

a kod malenog je viroza??

moj brat vodio sina na kontrolu, jos uvijek nije potpuno izlijeceno, sad mu je dao kapi za usi i sirup, dr se nada da ce to biti zadnja terapija

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10968
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:56:22   
Anoniman
Ma mali slini od nedjelje po malo, ustvari vise mu je zacepljen nosic, a evo zaspao u osam i sve ok bio, a sad prije 20minuta bas jako poceo kasljucati. Stavila sam mu luk pored glave pa cu vidjeti, prethodnih noci nam je pomagao, ali nije kasljao. 

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 10969
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:57:21   
R&T@
Vecer, zeniceuser posted image

Bananice, jesi li kupila slikovnicu?
Ima u bbi centru, u one2play...samo nisu princeze, vec zvoncica s projektorom, cijena 38 KM...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10970
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 20:57:35   
bebacha
vece.
evo ako nekog interesuje mi smo super prosli na kontroli.samo da sredimo anemiju i bice sve ok.vise nemoramo na kliniku ici.sad da pije bisolvon da ovaj slajm izbaci i to je to.ima 11kg i 80cm.za 2 mjseca nije se pomaknuo u tezini a skratio se 2cmuser posted image user posted image
eto to je to


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10971
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:01:39   
Anoniman
Bebacha user posted image user posted image user posted image za Alena.

ps. javi samo kad stigne ono, rekli su mi za dva-tri dana najdalje.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 10972
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:02:59   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

Vecer, zeniceuser posted image

Bananice, jesi li kupila slikovnicu?
Ima u bbi centru, u one2play...samo nisu princeze, vec zvoncica s projektorom, cijena 38 KM...



pa ti si za mustulukauser posted image ,  njoj nije bitno koja je slikovnice vec samo da ima projektor

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10973
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:03:17   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

vece.
evo ako nekog interesuje mi smo super prosli na kontroli.samo da sredimo anemiju i bice sve ok.vise nemoramo na kliniku ici.sad da pije bisolvon da ovaj slajm izbaci i to je to.ima 11kg i 80cm.za 2 mjseca nije se pomaknuo u tezini a skratio se 2cmuser posted image user posted image
eto to je to



super, bas mi je drago

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10974
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:05:43   
R&T@
Bravo za Alena, bas mi je drago...
jos se sjecam kako ste rodjendan proveli u bolnici, dusa draga...


I svi danas pretjeraste s cepicima...
pa svakom lijeku mozemo naci zamjerku...
ko zeli da gura neka gura, a daj Boze da nikome ne zatrebaju...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  437 438 [439] 440 441   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  437 438 [439] 440 441   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *