|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  438 439 [440] 441 442   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:06:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma mali slini od nedjelje po malo, ustvari vise mu je zacepljen nosic, a evo zaspao u osam i sve ok bio, a sad prije 20minuta bas jako poceo kasljucati. Stavila sam mu luk pored glave pa cu vidjeti, prethodnih noci nam je pomagao, ali nije kasljao. 


imas u apotecij kupiti Melissa etericno ulje, par kapi stavis u posudicu za vodu na radijatoru , extra je za zacepljen nosic

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10976
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:06:46   
bebacha
Jelo javim cim dode,mada mislim da nece do ponedeljaka.nevjerujem da subotom rade postari

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10977
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:09:49   
Anoniman
Bananice stavljam Minzol (japansku metvicu), ali iskreno brzo mi nekako izlapi, par sati i to je to, a moze li ova Melissa cijelu noc "izdurati"


Bebacha tebi ce samo postar donijeti obavjest pa ces ti morati ici do poste da podignes ja mislim posto je to u paket spakovanouser posted image , ne vjerujem da postari nose paketeuser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 10978
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:11:24   
bananica
meni se i ujutro osjeti, nekad bas moram prosuti vodu jer mi bude prejako

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10979
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:12:08   
bebacha
ovo nasi ne nosaju ni koverteuser posted image user posted image
neki dan mi donese obavjest da podignem paket al u koverti,i ja u postuuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10980
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:12:24   
bananica
a mozda ja samo pretjeram sa kapanjemuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10981
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:44:35   
Anoniman
bebacouser posted image user posted image user posted image za A.

jelena...vidis da te vise ne zovem Jelooooouser posted image ...drzi mi se ko i dalje...sta da ti kazemuser posted image ...procice i to sve

Ja sam kupila A. govornu slikovnicu...svidja mu seuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 10982
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:46:24   
bebbe RR
Evo mene, vanzemaljca na vašoj temi, ali čitam da pričate o čepićima, pa da s vama podijelim informaciju koju imam u državi u kojoj živim - dakle, SLO. Neću vam držati lekciju iz geografije, ali svi znamo da je Slovenija relativno mala zemlja, podjeljena u regije. Ja živim u Celjskoj. Što znači da su mi i Celje, i Velenje i Maribor i austrijska granica relativno blizu, a LJubljana je udaljena satak vožnje. Ovdje su i apoteke podjeljene po regijama - znači, u regiji u kojoj ja živim su Celjske lekarne, u drugim regijama primjereno kraju. Privatnih apoteka je jako malo, obično su biljne ili specijalizovane.
Bronhopulmin čepići se proizvode u gradu koji se zove Nova Gorica i nalazi se na italijanskoj granici. Laboratorij koji ih proizvodi je Galenski, pripadaju apotekama koje se nazivaju Obalne lekarne.
Farmaceutkinja u apoteci s kojom sam ja danas razgovarala nikada prije nije ni čula za ove čepiće. Tokom razgovora samnom ih je potražila u registru i našla, te mi objasnila da je to njihov lokalni proizvod te da se može nabaviti samo u Obalskim lekarnama - dakle Nova Gorica i mjesta na četresetak kilometara slovenačke obale. Udaljeno od nas neka dva, dva i po sata. Ali, ne i nepremostivo.
Druge čepiće koje pominjete (trenutno im se ne mogu sjetiti imena, počinje sa O, i ima dodatak G), nije ni našla u registru lijekova.
Ovdje je tako da je gotovo za sve lijekove neophodno imati racept. Prošle godine kada je moja mama bila kod mene imali smo problem da nismo mogli kupiti lijek za cirkulaciju koji ona u SA godinama kupuje bez recepta. To je direktiva EU... Ne znam je li ostalo još nešto nejasno iz vaše rasprave o ovoj temi, ali ovo su informacije iz prve ruke, pa eto, da ne bude zabune kakve...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10983
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:48:07   
Anoniman
Ma dadada ti mozes kako god hoces da me zoves, i kozo ako ti ćejf user posted image

Ja sam skontala da moje dijete zna da prica kad hoce. Neki dan ja hranim luku u dn boravku i ona vristi hoce flasicu, a njena stoji na komodi i ja joj govorim eno tvoje flasice tamo i pokazujem, a ona nista ma ni da mrdne glavom, reko ili me ne konta ili me ne cuje, tako ja ponovila jedno pet puta ona i dalje gleda u mene, ne mice pogled i zgevce za lukinom flasicom i onda joj ja kazem daj mami tvoju flasicu, dijete usta, donese flasicu i jos kaze evouser posted image . Onda jutros pocinje onaj Timmy crtani a ona obozava onu uvodnu muziku i uvijek se polomi plesuci uz nju i jutros poce plesati, a ja se od dragosti nasmijah, a ona meni "beđi pesem" i gura me iz dnevnoguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10984
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:54:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma dadada ti mozes kako god hoces da me zoves, i kozo ako ti ćejf user posted image

Ja sam skontala da moje dijete zna da prica kad hoce. Neki dan ja hranim luku u dn boravku i ona vristi hoce flasicu, a njena stoji na komodi i ja joj govorim eno tvoje flasice tamo i pokazujem, a ona nista ma ni da mrdne glavom, reko ili me ne konta ili me ne cuje, tako ja ponovila jedno pet puta ona i dalje gleda u mene, ne mice pogled i zgevce za lukinom flasicom i onda joj ja kazem daj mami tvoju flasicu, dijete usta, donese flasicu i jos kaze evouser posted image . Onda jutros pocinje onaj Timmy crtani a ona obozava onu uvodnu muziku i uvijek se polomi plesuci uz nju i jutros poce plesati, a ja se od dragosti nasmijah, a ona meni "beđi pesem" i gura me iz dnevnoguser posted image

lutka dragauser posted image user posted image
ovo ti je za ovo prvo goreuser posted image user posted image user posted image ...nikad u zivotu

Ma nego sta nego cuje...samo su bezobrazni...mene A. zna nekad satima ignorisat...a kad njemu nesto treba sve slusa i sve cujeuser posted image




(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10985
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 21:58:01   
ladyblue RR
kud spomenuh čepiće...sve sam ovo ja zakuhalauser posted image

neću više ništa spominjati, ni šta dajem ni kako dajem...ispadoh ja najgora mati. još da počnem o homeopatiji pričati tek će onda belaj nastatiuser posted image

N je bolja, manje kašlje ali šlajma još ima a čepića više nemamo...pihhhh

Mala Selma, samo da ti kažem da ove čepiće ne treba stavljati dok djetetu nije zreo kašalj i kada je spremno da ga izbaci. to što misliš da ima šlajma nije dovoljno da bi koristila čepiće jer neće imati nikakvog efekta.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 10986
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:01:13   
Anoniman
Lady nemajko jedna user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 10987
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:09:25   
mama2009
IZVORNA PORUKA: ladyblue

kud spomenuh čepiće...sve sam ovo ja zakuhalauser posted image

neću više ništa spominjati, ni šta dajem ni kako dajem...ispadoh ja najgora mati. još da počnem o homeopatiji pričati tek će onda belaj nastatiuser posted image

N je bolja, manje kašlje ali šlajma još ima a čepića više nemamo...pihhhh

Mala Selma, samo da ti kažem da ove čepiće ne treba stavljati dok djetetu nije zreo kašalj i kada je spremno da ga izbaci. to što misliš da ima šlajma nije dovoljno da bi koristila čepiće jer neće imati nikakvog efekta.



oooo nemajko No1


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10988
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:15:22   
mama75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

felix...taj pas nije agresivan koliko sam skontala...ti si se prepala...on vjerovatno nije ocekivao njega zato se i on prepao...svi ste se istraumitrali

nego de ti fino zamoli tog covjeka ciji je pas  da njih dvojica...znaci on i Anel fino pridju psu....i to par puta...da ga pomaze...jer se ascare i ti bojis tog psa, a to A. osjeti. Pas koji je agresivan prema djeci ima lose iskustvo sa djecom...tj. maltretiran je od strane djece...inace nikad, niti jedan pas iz cista mira nece napasti dijete...to da znate


znaš šta dadad ja stavrno pištujem tvoju ogromnu ljubav za psima...al mislim ovaj ti stav nije istinit...

naime pas koji je napao moje dijete iza čega čvrsto stojim, napao je F jer je najmanja među nama bila je bio gladana...i niti jedno dijete nije njega mučilo...taj pas ima vlasnika koji ga drži na sedreniku u kuću u kojoj ne žive...kad dolaze daju mu d ajede sve živo, navikli ga na meso i gozbe a onda po 2-3 dana ne dođu d aga obiđu...on se otkinuo i otkačio do gladi.
ja stavrno nisma znala d aje tu...
sve i da jesma zarad mira svojoj djeci trebala sam valjda stavit jednu šniclu u tašnu pa krenut u šetnju sa djecom rođenom mahalom....

Ja znam da su psi fine životinje...ali imaš i one pse kojima se zaista ne smije prići...veličina psa koji je prepao farah je ogromna...
prepao je mene kako je režao i skakao na nas...a akmoli nju ovolicnuuser posted image

i sad kako ja da znam kad je pas tuđi gldan žedan i jel njemu mirno u sotmaku npr. lutalici koja je gladnauser posted image
Draga Hanady, ovo sto si ti napisala isto spada u mucenje zivotinje...to ti je jasno...ti valjda radis kao pravnica...procitaj zakon o zastiti i dobrobiti zivotinja, prijavi slucaj policiji i vet. inspekciji...kao i nacelniku opstine.

Marina...da postoje agresivni psi...niko nije rekao da ne postoje...samo sto ti psi nisu sami po sebi agreesivni...ljudi su ih napravili agresivnim. Pas napada onda kada se osjeca ugrozenim ili kad osjeca da je njegov gazda ugrozen. Vecina "ugriza" (99%) nisu ugrizi nego upozorenje...kao sto ljudi pokazu saku. Mene je po vama onda mali milion puta ugrizao pas...a zapravo me samo upozorio.

Pas je domaca zivotinja...onog momenta kada postane agresivan, ako zivi vani sam, on postaje divlji pas ili ti cagalj...a zato je potrebno malo vise generacija...i takvi psi se boje ljudi


Molim objasnjenje: moja prijateljica je odvela dijete u skolu. Izasla iz skolskog dvorista i odjednom je pas lutalica skocio na nju i ugrizao je za nogu. Srecom imala je nove farmerice, pa ugriz nije bio predubok. Ali naravno morala je da primi tetanus i 15-ak dana je isla na previjanje. Primila je jos jedan tetanus nakon mjesec dana i jos jedan ce nakon godinu. Ona je zbog toga morala prestati dojiti svoju bebu user posted image Da li ce mozda neko iz ovih udruzenja za zastitu zivotinja platiti Ad mlijeko za njenu bebicu od 2 mjeseca? Da li ce mozda neko od njih da joj da novac za taxi jer se 15 dana taxijem vozila na previjanje rane, posto nema polozen vozacki a muz je morao ostajati u kuci sa djecom? Da li ce joj neko od njih kupiti nove farmerice koje su btw kupljene par dana prije za prve izlaske nakon poroda? I na kraju ko ce njoj kompenzirati njen strah koji je pretrpila? Ja zaista razumijem ljubav prema zivotinjama i mrzim maltretiranje bilo koga ( pa i biljaka) ali ovo sto se desava je teror nad nama ljudima. Ako se nisu mogla obezbijediti utocista za te pse, onda se trebao ostaviti stari zakon, a ne ovako. Ja sam je poslije toga zezala: hajd ne sekiraj se, sterilisan je :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10989
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:17:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Bravo za Alena, bas mi je drago...
jos se sjecam kako ste rodjendan proveli u bolnici, dusa draga...


I svi danas pretjeraste s cepicima...
pa svakom lijeku mozemo naci zamjerku...
ko zeli da gura neka gura, a daj Boze da nikome ne zatrebaju...


bebacha najbolje za anemiju ti je  prepelicina jaje .user posted image milion posto pouzdano provjerno moja tetka malom davala hej djete se preporodilo a svako malo krv primalo anemican bio do boga milog


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 10990
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:21:33   
R&T@
Uh, zamalo zaspah u kadi...

Moja djeca prije pola sata izasla iz igraonice i produzila kod nane...

Ja sam super nemajkauser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 10991
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:22:26   
Anoniman
joj mama75 zalosno je, ali mene bas nasmija. Ovako ja isto kazem za mrsu, ko ce meni platiti sto sam isla prvih mjesec dana svaki drugi dan privatno kod hirurga jer su drzavni odbijali i cuti da je to mrsa i ako sam imala bris uradjen, ko ce meni platiti pet boca plivasepta koji kosta jedna boca 28KM, ko0 ce meni platiti gaze koje su generalno papreno skupe, a ja previjala na svako dva sata, pa ko ce meni platiti nekih deset_ak bocica rivanola, pa hidrogena, bivacina, more nekih lijekova i ostalo. Pa na kraju sad ko ce mi platiti AD koje kosta cc26KM kutija, jer nazalost pored dosta isprobanih jedino mu to odgovara, a ta kutija mu traje maksimum dva i po dana... tako izgleda kad meni do*urci ova mrsauser posted image . Da ne obracunavam kilometrazu od Pofalica do Ilidže kad smo mjesec i po svaki dan neko iz kuce isao ili da vadi briseve ili da podize...

< Poruku je uredio jelenaT -- 2.12.2011 22:23:07 >

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 10992
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:24:21   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: ladyblue

kud spomenuh čepiće...sve sam ovo ja zakuhalauser posted image

neću više ništa spominjati, ni šta dajem ni kako dajem...ispadoh ja najgora mati. još da počnem o homeopatiji pričati tek će onda belaj nastatiuser posted image

N je bolja, manje kašlje ali šlajma još ima a čepića više nemamo...pihhhh

Mala Selma, samo da ti kažem da ove čepiće ne treba stavljati dok djetetu nije zreo kašalj i kada je spremno da ga izbaci. to što misliš da ima šlajma nije dovoljno da bi koristila čepiće jer neće imati nikakvog efekta.



oooo nemajko No1



šta da ti kažem?! user posted image user posted image user posted image

popravit ću se, obećavam! časna pionirska riječ!user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 10993
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:26:46   
mama75
Ma znam Jelo, i ja sam se smijala. Kupila zena sebi u Tom T. farmerice, da ima poslije poroda. I cuko ih popapao! user posted image I da tuzi nekoga nema pojma koga.
Neki dan uciteljica povela cijeli razred negdje i onde kod Vjecne vatra copor pasa im se pridruzio. I ona jadna ne zna sta ce, ona djeca se prepala, a neka zena ce njo: pa gdje si ih ovamo povela??? Eto uciteljica kriva sto je izvela djecu. Valjda zato sto je ovo grad pasa a ne ljudi i sto je Ferhadija setaliste za pse? Ne kontam!
A tu mrsu, pa to si ti od kuce donijela, sta ti je! Uhhh user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10994
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:28:47   
Anoniman
Draga mama75,
zasto mislis da su ljudi iz udruzenja odgovorni? Nije mi jasno...i nisi ti jedina koja misli da su ljudi iz udruzenja odgovorni...draga moja...mi svi smo odgovorni...a najvise ljudi koji su donjeli zakon a nisu mislili, pa tako jos uvijek koce izgradnju jednog, jedinog Azila u Sarajevu. Jel ti mislis da prije nije bilo lutalica? bilo ih je...i te kako...samo sto su  vrsili odstrel svako malo...znas kako su se ubijali psi uhvaceni od strane sintora...ubrizgavanjem deterdzenta za sudze u srce. Znas cime su se hvatali ti psi...postavicu ti sliku da vidis...znas koji su se psi uglavnom hvatalči...psi koji su imali ogrlice jer su znali da ce neko doci po jih i odkupiti ih...znas da je svaki lovac dobijao 10 km za rep psa...pitas li se sta se sad desava sa parama koje su se prije trosile za ubijanje pasa...a i dalje ih placas jkp radu...pitas li se sta trenutno sintori rade koji su na budzetu...pitas li se zasto je donesen ovakav zakon kakav je donesen...ko je odgovoran za ove pse...odakle oni u ovoj mjeri na ulici...ili je ipak najlakse kriviti skupinu gradjana koji imaju isti cilj a to je da se zaustavi najmoguci i najokrutniji nacin ubijanja bezpomocnih zivotinja

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 10995
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:29:26   
Lady26

IZVORNA PORUKA: dadada

nego de ti fino zamoli tog covjeka ciji je pas  da njih dvojica...znaci on i Anel fino pridju psu....i to par puta...da ga pomaze...jer se ascare i ti bojis tog psa, a to A. osjeti. Pas koji je agresivan prema djeci ima lose iskustvo sa djecom...tj. maltretiran je od strane djece...inace nikad, niti jedan pas iz cista mira nece napasti dijete...to da znate


Bjez ba Dadada, jako si mi draga ali ovo je nidje veze da se tako izrazim....
Jako volim pse ali ovi danasnji su uzas....ne samo da ce napasti iz cista mira, nego i ujesti i jos sta gore napraviti...
user posted image user posted image user posted image
Kako neko moze znati sta je njemu u tom trenutku u glavi....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10996
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:29:32   
Anoniman
Mrsa je nas kucni ljubimacuser posted image , ma sto je najgore niko mi nije rekao da sam od kuce donijela vec da nisu dobro uradili briseve, nije to tacno kazuuser posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 10997
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:36:59   
mama75
IZVORNA PORUKA: dadada

Draga mama75,
zasto mislis da su ljudi iz udruzenja odgovorni? Nije mi jasno...i nisi ti jedina koja misli da su ljudi iz udruzenja odgovorni...draga moja...mi svi smo odgovorni...a najvise ljudi koji su donjeli zakon a nisu mislili, pa tako jos uvijek koce izgradnju jednog, jedinog Azila u Sarajevu. Jel ti mislis da prije nije bilo lutalica? bilo ih je...i te kako...samo sto su  vrsili odstrel svako malo...znas kako su se ubijali psi uhvaceni od strane sintora...ubrizgavanjem deterdzenta za sudze u srce. Znas cime su se hvatali ti psi...postavicu ti sliku da vidis...znas koji su se psi uglavnom hvatalči...psi koji su imali ogrlice jer su znali da ce neko doci po jih i odkupiti ih...znas da je svaki lovac dobijao 10 km za rep psa...pitas li se sta se sad desava sa parama koje su se prije trosile za ubijanje pasa...a i dalje ih placas jkp radu...pitas li se sta trenutno sintori rade koji su na budzetu...pitas li se zasto je donesen ovakav zakon kakav je donesen...ko je odgovoran za ove pse...odakle oni u ovoj mjeri na ulici...ili je ipak najlakse kriviti skupinu gradjana koji imaju isti cilj a to je da se zaustavi najmoguci i najokrutniji nacin ubijanja bezpomocnih zivotinja


Nisam rekla da su oni odgovorni, ali kad su se vec okupili i toliko su glasni da brane prava tih zivotinja, onda neka budu jos glasniji da se taj azil napravi. Jer iskreno mene neko da pita da izaberem izmedju toga da mi dijete napadne pas i ono zavrsi istraumirano ili ne daj Boze ujedeno ili toga da se vrati stari zakon za pse, sta mislis sta bih ja izabrala? U momentu kada sam ugrozena ja i moja porodica vjeruj mi da me niti jedna ta slika ne moze dirnuti ni nasekirati. A ja ne smijem dijete pustiti vani samo jer su oko nas copori pasa. To je kao da pustim svoju kcerku od 6 godina vani sa repetiranim i napunjenim pistoljem i kazem: ma nebojte se, nece vas upucati, nikada nikog nije upucala do sada! Mislim, nemoj me pogresno shvatiti, ja sam protiv nasilja svake vrste, pa tako i ubijanja pasa. I Radu placam samo odvoz smeca, koliko sam upucena i prema onome sto pise na racunu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10998
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:38:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: dadada

nego de ti fino zamoli tog covjeka ciji je pas  da njih dvojica...znaci on i Anel fino pridju psu....i to par puta...da ga pomaze...jer se ascare i ti bojis tog psa, a to A. osjeti. Pas koji je agresivan prema djeci ima lose iskustvo sa djecom...tj. maltretiran je od strane djece...inace nikad, niti jedan pas iz cista mira nece napasti dijete...to da znate


Bjez ba Dadada, jako si mi draga ali ovo je nidje veze da se tako izrazim....
Jako volim pse ali ovi danasnji su uzas....ne samo da ce napasti iz cista mira, nego i ujesti i jos sta gore napraviti...
user posted image user posted image user posted image
Kako neko moze znati sta je njemu u tom trenutku u glavi....
mene za mog zivota nikad pas nije napao iz cista mira
svakom lutalici pridjem i pomazim ga...zajedno sa Andrejom
Ako vidim da se pas sklanja...necu mu ni prilazit...pa valjda ti znas kako se pas kojeg je strah ponasa

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 10999
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:39:14   
ladyblue RR
ja jaaaako volim životinje, naročito pse. evo moja beba odrasta u stanu sa psom jer moja ljubav prema toj životinji mi nije dozvolila da ga nekom poklonim kada se beba rodila....ali ovi ovoliki psi na ulicama, ovo je zastrašujuće. zna mi biti neugodno kada guram bebu u kolicima a okruži me 5-6 pasa. ja se zaista ne bojim ni jednog psa ali mi kroz glavu prođe misao da bi ih nešto moglo "prebaciti" pa da mi napadnu dijete.
i naravno za sve je kriva država za koju sam sve manje uvjerena da postoji. želimo evropske zakone pa ukinemo šintore (što mislim da je super) ali ne donesemo nikakvo alternativno rješenje šta sa psima na ulicama. i ono što me još više brije je što ide zima...te jadne životinje će biti gladne, promrzle i bojim se da napadi pasa neće više biti sporadične nego svakodnevne pojave.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  438 439 [440] 441 442   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  438 439 [440] 441 442   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *