|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  439 440 [441] 442 443   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:42:25   
Anoniman
ja se bojim pasa jos , ako vidim da nisu raspolozniuser posted image recimo kao ovaj od komsije on je vucijak meni je dovoljno da ja njega samo al samo vidim njegov izgled velike usi, mene strah prici ogradu .
Kad se slucajno sretnemo ja ga zaobilazim i velikom krugu jer me strah pa hadj .Kazu psi mogu namirisat/osjetiti kad se bojis ih a ja to nikako nemogu da pobjedim taj strah onda me jos vise uhvati prpa kad sam to cula , hebote reko sad on zna da me ga strahuser posted image sad ce jos vise rezat na mene . namjerno .


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11001
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:42:54   
Lady26
Pa bil prisla coporu i pomazila ih sve redom? Nemoj zezati...vise ne idu sami...minimalno ih ima 3-4 u gurpi...
Neki dan sam se vozila od Mojmila prema kuci, njih pa sigurno 10ak je lezalo na cesti, zauzeli cijelu jednu traku, moras preci u suprotan smjer da ih zaobidjes...mislis da je ijedan mrdnuo?!
Ja sam juce dosla do svog auta i njih 4 su njusili jedno po jedno auto i stali kod mog, ja sama, mrak...lijepo zaobidjem auto i zamolim momka koji cuva parking da me otprati do auta...
Nikad se nisam bojala pasa, ali ovo sad je grozno, najezim se kad ih ugledam...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11002
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:43:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja jaaaako volim životinje, naročito pse. evo moja beba odrasta u stanu sa psom jer moja ljubav prema toj životinji mi nije dozvolila da ga nekom poklonim kada se beba rodila....ali ovi ovoliki psi na ulicama, ovo je zastrašujuće. zna mi biti neugodno kada guram bebu u kolicima a okruži me 5-6 pasa. ja se zaista ne bojim ni jednog psa ali mi kroz glavu prođe misao da bi ih nešto moglo "prebaciti" pa da mi napadnu dijete.
i naravno za sve je kriva država za koju sam sve manje uvjerena da postoji. želimo evropske zakone pa ukinemo šintore (što mislim da je super) ali ne donesemo nikakvo alternativno rješenje šta sa psima na ulicama. i ono što me još više brije je što ide zima...te jadne životinje će biti gladne, promrzle i bojim se da napadi pasa neće više biti sporadične nego svakodnevne pojave.
naravno...i zato treba vrsiti pritisak na one koji su odgovorni
vasa mjesna zajednica...tj. nacelnik opstine...pa dalje
psima nije mjesto na ulici...da se razumijemo...al se zakon morao donjeti...vjerujte mi...da znate na koji nacin se "rjesavalo" pasa ne bi vam svejedno bilo...to su najveci monstrumi...mislim na sintore

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11003
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:45:49   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Neki dan sam se vozila od Mojmila prema kuci, njih pa sigurno 10ak je lezalo na cesti, zauzeli cijelu jednu traku, moras preci u suprotan smjer da ih zaobidjes...mislis da je ijedan mrdnuo?!


ahahah, još malo pa će k'o one krave u Indiji što leže na sred ceste i sve sretni ih zaobilazeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11004
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:47:24   
Lady26
Ma majke mi....zauzeli cijelu traku...nijedan ma ni da trepne, auta prolaze, sviraju oni nista....ako ih nije bilo 10 komaTa, evo glava (nemojte bar jos 2 dana, triba mi user posted image )

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11005
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:48:58   
Hanady RR
ja sam obavila svoju građansku dužnost što se tiče psa koji je napao moje dijete...
međutim, pas je kupljen za 800 eura ima uredne papire i vlasnika...

moje dijete nije ujeo...al prepao nas sve tri jeste...
kako zakon koji savršeno poznajem i kome nisma protivna je donešen u zemlji koja nema novaca za mehnizme da taj isti zakon sprovede ja sma problem psa rješila jednostavno...

5 dana iza toga u našu avliju ulijeće taj isti pas čiji vlasnik je malo došao i pustio ga da tako mahnito trči po mahali...
uleti pas među djecu na mojoj livadi a moje dvije vrišteee kao i ostalih troje djece ko sumanute...

ja siđem i pokupim djecu , suprug tjera psa ...a solazi gazda ...

i ja mu lijepo kažem...

nosi psa sa sedrenika kad o njemu ne znaš brinuti...još jednom smao još jednom neka uleti među moju djecu il u moju avliju ovako gladan i razjarne pucat ću u njega ...

i dadada bi...vjeruj mi d abi pa nek me Bog kazni al djeca sa tim psom i ovakvim vlasnikom u ovoj državi sa ovakvim zakonom i mehanizmima nisu zaštićena bila...ja sma svoju djecu štitila. i imama pravo na to isto kao što je on imap pravo d ame ismije na poziv policije jer mu je pas gladan i napda komšijsku djecuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11006
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:49:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: dadada

Draga mama75,
zasto mislis da su ljudi iz udruzenja odgovorni? Nije mi jasno...i nisi ti jedina koja misli da su ljudi iz udruzenja odgovorni...draga moja...mi svi smo odgovorni...a najvise ljudi koji su donjeli zakon a nisu mislili, pa tako jos uvijek koce izgradnju jednog, jedinog Azila u Sarajevu. Jel ti mislis da prije nije bilo lutalica? bilo ih je...i te kako...samo sto su  vrsili odstrel svako malo...znas kako su se ubijali psi uhvaceni od strane sintora...ubrizgavanjem deterdzenta za sudze u srce. Znas cime su se hvatali ti psi...postavicu ti sliku da vidis...znas koji su se psi uglavnom hvatalči...psi koji su imali ogrlice jer su znali da ce neko doci po jih i odkupiti ih...znas da je svaki lovac dobijao 10 km za rep psa...pitas li se sta se sad desava sa parama koje su se prije trosile za ubijanje pasa...a i dalje ih placas jkp radu...pitas li se sta trenutno sintori rade koji su na budzetu...pitas li se zasto je donesen ovakav zakon kakav je donesen...ko je odgovoran za ove pse...odakle oni u ovoj mjeri na ulici...ili je ipak najlakse kriviti skupinu gradjana koji imaju isti cilj a to je da se zaustavi najmoguci i najokrutniji nacin ubijanja bezpomocnih zivotinja


Nisam rekla da su oni odgovorni, ali kad su se vec okupili i toliko su glasni da brane prava tih zivotinja, onda neka budu jos glasniji da se taj azil napravi. Jer iskreno mene neko da pita da izaberem izmedju toga da mi dijete napadne pas i ono zavrsi istraumirano ili ne daj Boze ujedeno ili toga da se vrati stari zakon za pse, sta mislis sta bih ja izabrala? U momentu kada sam ugrozena ja i moja porodica vjeruj mi da me niti jedna ta slika ne moze dirnuti ni nasekirati. A ja ne smijem dijete pustiti vani samo jer su oko nas copori pasa. To je kao da pustim svoju kcerku od 6 godina vani sa repetiranim i napunjenim pistoljem i kazem: ma nebojte se, nece vas upucati, nikada nikog nije upucala do sada! Mislim, nemoj me pogresno shvatiti, ja sam protiv nasilja svake vrste, pa tako i ubijanja pasa. I Radu placam samo odvoz smeca, koliko sam upucena i prema onome sto pise na racunu.

ne placas im samo odvoz...placala si i sintore tj. i dalje ih placas

Ja opet ponavljam...PSIMA NIJE MJESTO NA ULICI
mi smo i dalje itekako glasni...sve je stvar medija...kako i kome oni okrecu vodu...vjeruj mi...svaki mjesec se sastanci sa guzonjama...naravno kada oni imaju vremena
dva put je bilo odobreno zemljiste za azil u sarajevu...sve skoro zavrseno...i onda se nadje neko ko to zakoci...neko kome nije u interesu da se na toj lokaciji gradi azil...jer u krugu od ne znam ni ja tacno...mislim da je 200 ili 500m ne smiju biti stambeni objekti...kada se gradi tog tipa nesto isto se ide po propisima...Azil koji gradi kampus je trebao prosle godine biti zavrsen tj i pretprosle...pa sto nije? pitaj

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 11007
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:49:42   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja jaaaako volim životinje, naročito pse. evo moja beba odrasta u stanu sa psom jer moja ljubav prema toj životinji mi nije dozvolila da ga nekom poklonim kada se beba rodila....ali ovi ovoliki psi na ulicama, ovo je zastrašujuće. zna mi biti neugodno kada guram bebu u kolicima a okruži me 5-6 pasa. ja se zaista ne bojim ni jednog psa ali mi kroz glavu prođe misao da bi ih nešto moglo "prebaciti" pa da mi napadnu dijete.
i naravno za sve je kriva država za koju sam sve manje uvjerena da postoji. želimo evropske zakone pa ukinemo šintore (što mislim da je super) ali ne donesemo nikakvo alternativno rješenje šta sa psima na ulicama. i ono što me još više brije je što ide zima...te jadne životinje će biti gladne, promrzle i bojim se da napadi pasa neće više biti sporadične nego svakodnevne pojave.
naravno...i zato treba vrsiti pritisak na one koji su odgovorni
vasa mjesna zajednica...tj. nacelnik opstine...pa dalje
psima nije mjesto na ulici...da se razumijemo...al se zakon morao donjeti...vjerujte mi...da znate na koji nacin se "rjesavalo" pasa ne bi vam svejedno bilo...to su najveci monstrumi...mislim na sintore



moja dadada, ja jedva stignem veš i suđe oprati a ne da još deveram oko pasa lutalica. sve ja tebe razumijem i ja sam prva veliki ljubitelj pasa ali pored posla, malog djeteta i kuće na leđima, zaista nemam vremena da se bavim lutalicama.

šintore definitivno mrzim i definitivno ne podravam ni eutanaziju a ne način na koji su tamo ubijani psi. vjerujem da će se već nekako naći neko rješenje ali se bojim da će do njega doći tek kada dijete nekog od "guzonja" napadne pas.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11008
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:50:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Pa bil prisla coporu i pomazila ih sve redom? Nemoj zezati...vise ne idu sami...minimalno ih ima 3-4 u gurpi...
Neki dan sam se vozila od Mojmila prema kuci, njih pa sigurno 10ak je lezalo na cesti, zauzeli cijelu jednu traku, moras preci u suprotan smjer da ih zaobidjes...mislis da je ijedan mrdnuo?!
Ja sam juce dosla do svog auta i njih 4 su njusili jedno po jedno auto i stali kod mog, ja sama, mrak...lijepo zaobidjem auto i zamolim momka koji cuva parking da me otprati do auta...
Nikad se nisam bojala pasa, ali ovo sad je grozno, najezim se kad ih ugledam...
pridjem i nahranim...mozda me zato voleuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11009
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:53:49   
Lady26
E onda ti skidam kapu user posted image
Blesavija si nego sto sam mislila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11010
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:54:38   
Anoniman
di moji
jedan azil nece biti nikakvo rjesenje
svaka opstina treba imati azil...a na nama svima je da vrsimo pritisak
isto kao sto se tice i kriminala na nasim ulicama
svi smo mi kao gradjani duzni da reagujemo i da se borimo za bolje sutra za nasu djecu a i nas same

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11011
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 22:56:13   
Anoniman
Ollauser posted image
Joj, kad smo kod lutalica, brrr, odavno ih zaobilazim koliko mogu, bojim se copora, kazu kad jedan napadne onda idu svi za njim, a na Otoci ih ima bas onako ogromnih, nisu nimalo slatki, barem meni, cim vide kesu odmah trce, znam da je uzasno i njima, gladni, promrzli, kao sto neko rece kako li ce tek zimu prezivjeti i kako li ce se tad ponasati, ovo je postao fakat ogroman problem sa njihovim smjestajemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11012
   [Obrisana poruka]
2.12.2011 22:56:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11013
   [Obrisana poruka]
2.12.2011 22:58:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 11014
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:00:13   
mama75
Evo opet isto: na temi o djeci mi 3 stranice o psima napisale. E ovo mene nervira: svi se nesto brinemo, pa nesto galamimo, pa se ko fol bunimo, a na kraju ostane isto: zakon donesen, cuke nas okupirale, azila nema... Nemojte da bi neko otvorio posebnu temu, posvadjali bi se 100%. user posted image
Najbolje bi bilo da i mi pocenmo rezati i ujedati, mozda nas neko i poslusa pa rijesi ovu situaciju. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11015
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:01:30   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

Lady, kako Nađa, je li bolje?



bolja. kašlje još i ima još šlajma ali nos manje curi pa se nadam da ćeo i ovaj šlajm riješiti do kraja siupom koji joj dajem.

btw, mene je pas ugrizao za lice prije nekih 20-ak godina i cijeli život imam ožiljak ispod oka. sekunda je falila da bez oka ostanem.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11016
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:02:44   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama75

Evo opet isto: na temi o djeci mi 3 stranice o psima napisale. E ovo mene nervira: svi se nesto brinemo, pa nesto galamimo, pa se ko fol bunimo, a na kraju ostane isto: zakon donesen, cuke nas okupirale, azila nema... Nemojte da bi neko otvorio posebnu temu, posvadjali bi se 100%. user posted image
Najbolje bi bilo da i mi pocenmo rezati i ujedati, mozda nas neko i poslusa pa rijesi ovu situaciju. user posted image



hajmo onda opet o čepićima, oni su za djecuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11017
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:03:37   
R&T@
IZVORNA PORUKA: mama75

Najbolje bi bilo da i mi pocenmo rezati i ujedati, mozda nas neko i poslusa pa rijesi ovu situaciju. user posted image



A zar ne radimo i touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11018
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:04:10   
ladyblue RR
evo počinje boks. Ćatić boksa za titulu svjetskog prvaka. sretno Adooooo!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11019
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:05:08   
R&T@
IZVORNA PORUKA: ladyblue


hajmo onda opet o čepićima, oni su za djecuuser posted image user posted image user posted image


Neeeeeeeeeeeemoj, mooooooooooliiiiiiiiiim teeeeeeeeeeee!

Mozemo o sisnjacima...
onaj u Lindexu sam gledala veceras...
bas je futrovaTi...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11020
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:05:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

evo počinje boks. Ćatić boksa za titulu svjetskog prvaka. sretno Adooooo!

sad moja mama uživa...bože me sakloni tri dana priča kako će joj u petak počet box na FTv a neće joj s ezavršit zvjezde na hajatuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11021
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:06:12   
mama75
Sta je bilo za cepice, to sam propustila? 

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11022
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:06:23   
ladyblue RR
neću o sisnjacima, ne trebaju mi futrovaTi. ja sam futrovala svoje iznutrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11023
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:07:48   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

evo počinje boks. Ćatić boksa za titulu svjetskog prvaka. sretno Adooooo!

sad moja mama uživa...bože me sakloni tri dana priča kako će joj u petak počet box na FTv a neće joj s ezavršit zvjezde na hajatuuser posted image


šta ti je ženo?! problemi su veliki. kod moje svekrve je veliki problem ako se Nađa probudi i ode joj u sobu a Larin izbor u tokuuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11024
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:07:55   
mama75
IZVORNA PORUKA: ladyblue

neću o sisnjacima, ne trebaju mi futrovaTi. ja sam futrovala svoje iznutrauser posted image user posted image user posted image

Moja prijateljica kupuje extra dobre futrovane u bagateli i placa ih po 5KM.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  439 440 [441] 442 443   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  439 440 [441] 442 443   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *