|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  436 437 [438] 439 440   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 13:11:29   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Kod mene je npr drugacija situacija, ja imam americkog staforda koji se boji mog djeteta, jedno vrijeme kad ga vidi bukvalno dusa joj je bila da ga zajase, a on joj se jadan jos i namjesti, onda od stezanja, rastezanja i ostalog jadan poceo da bjezi od nje. Cim mi izlazimo iz kuce on bjezi u kucicuuser posted image



kod mene pas u stanu. jadnik sav je isprepadan od Nađe...nema šta mu ne radi. sada ima logu, leži u kupatilu i ne izlazi nikako kada je ona budna i leta po kući. čim je stavim na spavanje, on se izvuče i dođe kod nas.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10926
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 13:18:47   
Anoniman
zaboravila sam se pohvaliti juce gledam anel zino ide mu vjerovali il ne donja 4 zuba svi su probili meso zar je moguce da 4 zuba odjednom krenu svi ....
On je uzas nervozan ovi dana znaci zubi , Donji je imao samo prednja dva sad idu dva s lijeve dva s desne strane na donjoj vilici .
Kud se naucio sve sto nadje baca u kantu za smece i tako sinoc uzeo kapi detinoxs na stolu stoje gleda me vice ocu bacit reko nemoj to puno kaze on aj majo user posted image ko da baci ma aj reko bila prazna kanta reko samo cu izvaditi kad se okrene i ja zaboravim
Skoro trazi sam da mu namazem cucu kapima, ja trazim nema kad se sjeti sinoc kesu iznela smeca a tu kapi
Boze mene neznam sad moram rec mm da nam uzme danas nemozemo bez njih a neznam sta da mu slazemuser posted image ja sam kriva .
Danas je kod nas pretoplo anel bio u bundi vruce sav se oznojio pa ja ga presvucem obucem dux . Ko proljece vani .

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 10927
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 13:23:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

felix, je li taj pas agresivan ili je dobroćudan? ako je dobroćudan, obavezno izvedi A, zovi cuku i pomilujte ga zajedno. ispričaj priču o dobrom cuki, koji želi da se igra...
prije bi ovo rekla kako su nabavili tog, cuku ja nesmijem sa A prismrdit kod drugariceuser posted image ajgore sto taj covjek uci ga da skace po osobama , kao tako se igra snjim , mene licno strah da je melem cuko jos vucijak ma ja mu ne vjerujem i Bog .Od mm tetka imala vucijaka nabavila malog da joj cuva vikendicu, hranila ga pazila mazila da bi je taj isti cuko dva puta dobro ujo .
Ja ne volim vucijake strah me mi smo imali rotvajrela zlatnog , veliki bio ko tele  cupav kad ga neko vidi prepo bi se al je bio kucni cuko umiljat ma ko tele mutavuser posted image nikad nije lajo
A je imao 1 god hodao , vjerujes da taj cuko kad zine moze ga svega progutat anel njega dira , mazi metlicom ga vani udara ganja a on od njega bjezi pogne glavu nista ko krme volio djecu takva rasa zivotinje.
Al nam uginouser posted image tako nam fali . Vjeovala il ne A i danas dan kad odemo van vidi boxs njegov vice aaa mama ode bobi ezi. Ovdje bobi lezo .


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 10928
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 13:40:55   
megi
pozdrav

felix mogu misliti kako si se prepala
tesko je ostati pribran, ja se trudiom da se Adna ne boji ali tesko je kad oko nase zgrade uvijek ima bar 10 pasa luitalica, koji su neki dna iz cista mira na moje oci napali zenu sa djetetom,
tako da sto kazu ostale zene samo polako da mu ne ostane trauma, i ja non stop pricam kakos u cuke lijepeuser posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10929
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 13:58:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama2009

http://www.obalne-lekarne.si/izdelki-galenskega-laboratorija/farmacevtske-oblike/svecke2/bronhopulmin-svecke-za-otroke/


ovo sam ja narucila i cula samo pohvale, NE TREBA RECEPT provjereno od kolega iz Slovenije, ovaj sto ste dali taurus link je za odrasle, al ima ovaj za djecu....



evo sad meni moj kontakt javio...
ovi s emogu kupiti samo u ovoj apoteci u jednom kraju slovenije koja je na granici s aitalijom...

s tim da je to privatna apoteka koje su rijetke u sloveniji pa ni ne treba recept....

u ostalim apoetkama u sloveniji potreban je recept i za D3 kapi...

eto...ako mojoj kolegici iz ove apoteke pošalju poštom na adresu i doći će mi...

a one druge koje sam tražial njih nema uopće u sloveniji u registru lijekova da ima za njih bi trebao recept...kao što bi trebao i za ove da se radi o državnoj apoteci.

Uglavom na biljnoj su bazi i sa pažnjom doziranja rjšavaju porblem.

ja sma rkela ako dođu poštom neka mi ponese...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 10930
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 14:21:18   
Anoniman
felix...taj pas nije agresivan koliko sam skontala...ti si se prepala...on vjerovatno nije ocekivao njega zato se i on prepao...svi ste se istraumitrali

nego de ti fino zamoli tog covjeka ciji je pas  da njih dvojica...znaci on i Anel fino pridju psu....i to par puta...da ga pomaze...jer se ascare i ti bojis tog psa, a to A. osjeti. Pas koji je agresivan prema djeci ima lose iskustvo sa djecom...tj. maltretiran je od strane djece...inace nikad, niti jedan pas iz cista mira nece napasti dijete...to da znate

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10931
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 14:25:22   
Anoniman
Al ste se raspisali oko recepta za cepice...u Sloveniji za sve sem paracetamola treb recept, preporuka ljekara kao i u svim zemljama EU.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10932
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 14:27:30   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Al ste se raspisali oko recepta za cepice...u Sloveniji za sve sem paracetamola treb recept, preporuka ljekara kao i u svim zemljama EU.


za ove u Italiji ne treba

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10933
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 14:45:08   
Ninushka
Zdravo mame...

Mi smo se danas po prvi put opekli, dlanom pa na vruću platu. Rekla sam sebi sad, i nikad više neću dopustiti da mu se to ponovodesi. Malo je reći da je plakao punih sat vremena, evo maloprije je zaspao, čim se probudi idemo doktoru da pogleda. user posted image
Bože mili, prvo sam uradila ono najgore što se može, pod hladnu vodu pa u ruke leden grašak, dok nisam nazvala pa saznala da se to ne smije raditi.

Pozdravljamo vas sve puno, puno....



(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10934
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 14:51:09   
nanika
Ninushka ja sam se nedavno oprzila i imala opekotine 2 i 3 stepena. I ja sam stavljala sat vremena u vodu i dr kaze da me to spasilo da ne izadje puno vise plikova nego sto ih je bilo. Ipak ga odvedi da mu to pregledaju i javi sta je bilo. Sretno!!

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 10935
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 14:54:18   
teki
nemoj se sekirati polako samo znam da je to grozno i ja bi pomahnitala a je li mu velika opekotina ako nije dubo imaju razni dobri melemi za to

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 10936
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 14:56:41   
Ninushka
Hej hvala maci, evo čim se probudi i ruča idemo, nadam se samo da mu nisam odmogla. Sa djecom vazda neki dernek-reče meni jednom jedna med. sestra kada smo ljetos ležali u bolnici zbog sunčanice....baš i jeste tako, i svaki put kažem da do sljedećeg neću dati da dođe....pih user posted image

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 10937
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 14:58:10   
Apotekarka
Dan...Kod mene na poslu guzva...Ali moram vam se pohvaliti nesto Antonio sinoc piskio i kakio u tutu,bio je sretan a i ja s njim....Samo jutros je sjedio 2 put ali nista....Opet u pempu obavio na kraju,ali ja sam sretna da je napokon prihvatio tutu da sjedi na njoj jest da svasta iznosimo pred njeg dok sjedi na njoj ali i to je neki korak....
Eh da ne slusa nas,pokvario dvd paleci i gaseci i kompjutor nestop zeznuo na popravci je,jsa ga maslo pruticom nekad istucem ali dijete se ne boji,mislim da smo ga razmazili i sad me pravo strah taj kad nesto zavre ne popusta,tvrdoglav je mozes ga i tuci ali on po svom i gotovo....
FElix bas mi je zao,nadam se da ce Anelko biti ok i nece imati strahove
Nanika bole li ruke...
Kako su mi ostali...
Ja se navukla na seriju Larin izbor,uz sinosnju epizodu mogla sam i plakati kaze mm da nisam normalnauser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10938
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 14:58:21   
Ninushka
Melem sam mu odmah i stavila nakon te scene za graškom iz zamrzivača, pa nam je jedan drug donio kremu koja hladi i neku da plikovi brže zarastu. Zvala sam dispanzer, pa kažu da ga svejedno odvedem da pogledaju. 

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 10939
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:00:58   
Anoniman
Ne bih se bas slozila sa tobom Dadada,psi imaju karaktere neki su fini i mogu se pustiti sa djecom  neki ne...Zar nsii nikad vidjela cuku sa brnjicom a nikad nije bio maltretiran...

U svakom slucaju Felix probaj ga osloboditi straha...

(odgovor članu Ninushka)
  Neposredna veza do poruke: 10940
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:03:37   
Apotekarka
Ninuska da si imala jecoderm da malo namazes jesu li velike opekotine,dusa draga kako je i zaspao,mogu misliti al ga boli,meni jednom mlijeko pokipilo na ruke toliko me bolilo da sam vani hodala ko mahnita pola noci,ljetni perids bio i tata me namazao necete vjerovati totnom masti onoi nesto od auta i smirilo se sve,ujutro plikovi bili ali bolilo nije nista

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 10941
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:10:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

felix...taj pas nije agresivan koliko sam skontala...ti si se prepala...on vjerovatno nije ocekivao njega zato se i on prepao...svi ste se istraumitrali

nego de ti fino zamoli tog covjeka ciji je pas  da njih dvojica...znaci on i Anel fino pridju psu....i to par puta...da ga pomaze...jer se ascare i ti bojis tog psa, a to A. osjeti. Pas koji je agresivan prema djeci ima lose iskustvo sa djecom...tj. maltretiran je od strane djece...inace nikad, niti jedan pas iz cista mira nece napasti dijete...to da znate


znaš šta dadad ja stavrno pištujem tvoju ogromnu ljubav za psima...al mislim ovaj ti stav nije istinit...

naime pas koji je napao moje dijete iza čega čvrsto stojim, napao je F jer je najmanja među nama bila je bio gladana...i niti jedno dijete nije njega mučilo...taj pas ima vlasnika koji ga drži na sedreniku u kuću u kojoj ne žive...kad dolaze daju mu d ajede sve živo, navikli ga na meso i gozbe a onda po 2-3 dana ne dođu d aga obiđu...on se otkinuo i otkačio do gladi.
ja stavrno nisma znala d aje tu...
sve i da jesma zarad mira svojoj djeci trebala sam valjda stavit jednu šniclu u tašnu pa krenut u šetnju sa djecom rođenom mahalom....

Ja znam da su psi fine životinje...ali imaš i one pse kojima se zaista ne smije prići...veličina psa koji je prepao farah je ogromna...
prepao je mene kako je režao i skakao na nas...a akmoli nju ovolicnuuser posted image

i sad kako ja da znam kad je pas tuđi gldan žedan i jel njemu mirno u sotmaku npr. lutalici koja je gladnauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10942
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:13:38   
Ninushka
Ma ne mogu ti ni opisati kako mu je bilo, nosala sam ga punih sat vremena i mazala melemom dok nam jedan naš drug i njegov tata nisu donijeli te kreme koje su i oni nedavno trošili baš zbog opeklina. A koliko sam puhala u rukicu mislila sam da ću se onesvjestiti, a on čim bih prestala odmah u plač. Onda smo se nekako počeli igrati listajući album s njegovim slikama da malo zaboravi na bol, pa nam je došao jedan drug pa se malo s njim razigrao. Ma ne znam šta da ti kažem, rekla sam sebi sad i nikad više, ma ne znam.....

Hvala drage moje,  

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 10943
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:17:08   
teki
cestitam apotekarko user posted image user posted image user posted image za tutu ja jedva cekam kad cu docekati da bar sjedne na tutu jer on nece da sjedne na nju ni pod razno a skoro su mu 2 godine

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10944
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:19:01   
Apotekarka
Ma teki Antoniu je 2 god i 5 mj i nikad nije sjedio duze na tuti od pola min nece i nece i to jedva do sinoc,naravno uz nagovore te dat cemo ti siokic te ovo ono i eto,jos malkice se kanuo veli ja pkakoio smoki i isao mistresti tutu kad je piskio sav happy

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10945
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:22:37   
teki
hahahah interesantno mu bilo, meni nije jasno kad pricaju zene djete im sa godinu dama i manje cak kaki i piski u tutu

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 10946
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:25:58   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teki

hahahah interesantno mu bilo, meni nije jasno kad pricaju zene djete im sa godinu dama i manje cak kaki i piski u tutu


vjeruj mi da je moja Nađa uredno išla na tutu sa 10 mjeseci i kako je krenula u jaslice sve nam se pokvarilo. sada neće na tutu jer joj je dosadno da sjedi.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10947
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:29:00   
teki
ne mislim ono kad ponekad djete ide na tutu znam tih slucajeva vec kad kazu da su skroz pelene skinuli tako mali to ne kontam kako djete zna reci da hoce da piski sa npr 10 mjeseci ne zna ni da hoda doduse mi smo vec pomalo poceli hodati sa 10 mj a sa 11 zvanicno smo trcali

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10948
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:35:09   
dubravka01
ninushka zao nam je drugara,da sto prije prođe...
apotekarko user posted image za tutu

felix ja sam skoro pisala kako je mene i malog napao pas lutalica i spasili nas neki penzioneri,srećom ništa osim straha više nije bilo...
e sad da ja ne bih stvarala diskusiju ali od tad ja s malim sama ne izlazim van....
cekam mm s posla ili virkam kad ima vise svijeta u parkiću.
Moj O. je hvala Bogu oduševljen ne samo psima vec svim zivotinjama, on bi cini mi se i pitonu rucicu pruzio,"komunicira" s zivotinjama ciji su vlasnici prisutni a ovi napusteni,neka hvala...
Nadam se da je taj strah brzo prolazan i da nece imati bas posledice to tipa buđena...pusa vam


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10949
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 15:43:56   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teki

ne mislim ono kad ponekad djete ide na tutu znam tih slucajeva vec kad kazu da su skroz pelene skinuli tako mali to ne kontam kako djete zna reci da hoce da piski sa npr 10 mjeseci ne zna ni da hoda doduse mi smo vec pomalo poceli hodati sa 10 mj a sa 11 zvanicno smo trcali


da ti kažem, svi smo mi sa godinom ili oko godine dana bili odviknuti od pelena jer mame više nisu mogle da ih peru. sada smo razmažene i mi i naša djeca tako da period proveden u pelenama traje prilično dugo.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  436 437 [438] 439 440   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  436 437 [438] 439 440   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *