|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  435 436 [437] 438 439   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 11:39:00   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: teki

sto se tice vina meni nema boljeg od Andrije crnog, a bijelo ne volim a Anrdino bjelo cak mogu


Simčić je isto čudo


šta vam je ljud, jeger je jeger user posted image žestica, popiješ pravo a dobar si i možeš hodati po žici bez da padneš..ja probala user posted image user posted image user posted image




ma i ja pijem žestinu. viski je piće moje mladostiuser posted image
samo ponekad popijem vino pa se uhelaćimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10901
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 11:42:05   
teki
hahah sto mame cugaju, ja cekam novu godinu da se namirim malca cu kod mame ostaviti, mamu sam ljetos rezervisala da ce M biti kod nje za novu hehe da ne bi ona sta planirala, grozna samuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10902
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 11:43:12   
Lady26
Dobar dan, nenspavana, popih kafu i sad odoh da rintam...
Odakle poceti?! user posted image user posted image user posted image
Mozda da prvo malo odspavam? user posted image user posted image
Jelo kako su djecica?
Chuci, kako je proslo kod dr, kako je Ajsa?
Marina, kako uVo, jesi isla hecimu?
Pusa svima velika user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10903
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 11:51:53   
nanika
Jutro svima i evo jedanuser posted image iako sam ja user posted image .
Moj maleni je prije dva mjeseca imao opstruktivni bronhitis i receno nam je da se to vraca. Evo prije 20 dana je poceo da kaslje i slini i ja ga odvedem kod dr kaze nije strasno, dao kapi za iskasljavanje i kapi za nosic. Poslije 10 dana ga opet odvedem jer nista nije bolje i kaze ima naznaka bronhitisa i ukljuci nam i ventolin sirup.  To je bilo u ponedjeljaki do danas je iskasljavao ali sad mu se sekret bas zgusnuo i tesko iskasljava. Dajem mu i sirup nase drage Hanady pa se nadam da ce pomoci. Nema temperature, bila jedan dan 37,2 sa jedan i sama spalauser posted image user posted image
Da ga opet vodim kod dr.......vise nisam pametna.

Ako iko ima ikakav savjet meni je dobrodosaouser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10904
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 11:52:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Uh, ja bas volim piti pivo...i tequila mi nije nimalo mrska...


vidi se da si u Pragu zivjelauser posted image ...ja cu te potpisatuser posted image

Dobro jutro,

za sve bolesneuser posted image
i moj A. je epoceo smrcati i kihatiuser posted image ...tako mi i treba kada vodim zdravo dijete u dom zdravljauser posted image
sada bih sse maljem po glavi lupala...nadam se samo da nije nista ozboljno navukao



(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 10905
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 11:52:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Uh, ja bas volim piti pivo...i tequila mi nije nimalo mrska...


vidi se da si u Pragu zivjelauser posted image ...ja cu te potpisatuser posted image

Dobro jutro,

za sve bolesneuser posted image
i moj A. je epoceo smrcati i kihatiuser posted image ...tako mi i treba kada vodim zdravo dijete u dom zdravljauser posted image
sada bih sse maljem po glavi lupala...nadam se samo da nije nista ozboljno navukao




e i aj bih te sad maljem u glavu d aznašuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10906
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:01:19   
bananica
pa ja nista ne mogu da stignem kupiti na onom BBuser posted image

dadada, ma sigurno je neki viruscic, koji ce brzo proci, ukljuci mu dosta vit C i eto ga, naoruzaj se limunom i narandzomuser posted image , a ja svojoj nekad dadnem cetvrtinu ili polovinu onog sumeceg vitc

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10907
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:05:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Uh, ja bas volim piti pivo...i tequila mi nije nimalo mrska...


vidi se da si u Pragu zivjelauser posted image ...ja cu te potpisatuser posted image

Dobro jutro,

za sve bolesneuser posted image
i moj A. je epoceo smrcati i kihatiuser posted image ...tako mi i treba kada vodim zdravo dijete u dom zdravljauser posted image
sada bih sse maljem po glavi lupala...nadam se samo da nije nista ozboljno navukao




e i aj bih te sad maljem u glavu d aznašuser posted image
slobodnouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10908
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:06:28   
Anoniman
bananice...i ja se nadam
nije mi uopste jasno kako je tako mgao brzo razviti...je li moguce...zar ne traje to malo duzeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10909
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:09:15   
Hanady RR
ma jok dadada nema to veze sa domom zdravlja ženo...
dijete malo viroze pokupilo...pa mora malo kako će steći imunitet...
smao c vitamin, tečnosti, isopuhujte nosić i biće on ko nov za 2-3 danauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10910
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:13:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma jok dadada nema to veze sa domom zdravlja ženo...
dijete malo viroze pokupilo...pa mora malo kako će steći imunitet...
smao c vitamin, tečnosti, isopuhujte nosić i biće on ko nov za 2-3 danauser posted image
ma znam...samo eto...tako kad se poklopi...a poklopilo se...ubila bih se...mislim, mogao je bilo gdje pokupiti...stalno smo vani...ne cuvam ga...al dzaba...meni dz u glaviuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10911
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:19:07   
leona81
http://www.youtube.com/watch?v=ReqBRD7LWNo

i ovdje da postavim:) nesto mi danas naumpade bisera, a i jelena nije nimalo losa

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10912
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:27:18   
bananica
mi cemo veceras poceti sa pravljenjem jestive kuciceuser posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 10913
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:29:50   
bananica
jeste li bile u Yusk-u, od jucer je trebalo snizenje pocetiuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10914
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:30:14   
Anoniman
glava me bolila mal sad se raspada naime skoro ja samo sek. usla u kucu anel vani sa malom od jetrve i sveki bila ja osla da donesem nesto kad ja cujem jaki plac vani a imam komisju ima cuku  vucijaka velikog on ga naucio da skace po osobama ko fol igra se anel ode od male par koraka sta on zna dozivao cuku on dodje odozdo s druge strane , i hop anelu na ledja skoci a ove dvijeuser posted image samo stoje u mjestu i vicu covjeka tog cuke nosi ga nijedna nece da otjera cuku strah ih ja izasla anel se zakoceno user posted image ja sam potrcala cuku nogom sutnila koliko sam mogla jedva se smirio mal nezaplaka od muke
pa reko jestel vas dvije normale pored vas cuko ga mogo pojest , kao strah ih on oso sam dozivo ga pa sta on zna djete je to nema pojma niceg se on ne boji
bem ti da ti bem
Sad ce se buditi nocu zbog togauser posted image uzas se prepo
pa zar ja jednu hebenu min. nemogu ostavit ga ......
Hb nista mu nije bilo sem se dobro prepo skocio mu na lejda i oborio ga meni unutrica sva igra , nemogu doc sebi da one ko dvi stuhe stoje pored i ne mrdaju !

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 10915
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:38:05   
Anoniman
Uh Felix gledaj da ga oslobodis straha,mene tako cuko zaskocio u Sa i dan danas se bojim ,milim obozavam zivotinje ali uvijek samna oprezuuser posted image ...Dusa mogu misliti kako se uplasio...A og komsiju natakni na nogu,majmun

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10916
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:41:31   
pocahontas
felix, pa je li cuko htio da se igra pa se sve tako nesretno zavrsilo po anela ili mislis da je cuko bio agresivanuser posted image
probaj se prvo ti smiriti pa onda anelu to kroz neku pricu ponovo prepricati sta se desilo upravo, ali na način da to maximalno predstavis kako je to slatki mali cuko koji se samo htio igrati s njim..moras pricati o tome s njim da mu ne ostane trauma i u losem sjecanju...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10917
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:44:00   
nanika
IZVORNA PORUKA: nanika

Jutro svima i evo jedanuser posted image iako sam ja user posted image .
Moj maleni je prije dva mjeseca imao opstruktivni bronhitis i receno nam je da se to vraca. Evo prije 20 dana je poceo da kaslje i slini i ja ga odvedem kod dr kaze nije strasno, dao kapi za iskasljavanje i kapi za nosic. Poslije 10 dana ga opet odvedem jer nista nije bolje i kaze ima naznaka bronhitisa i ukljuci nam i ventolin sirup.  To je bilo u ponedjeljaki do danas je iskasljavao ali sad mu se sekret bas zgusnuo i tesko iskasljava. Dajem mu i sirup nase drage Hanady pa se nadam da ce pomoci. Nema temperature, bila jedan dan 37,2 sa jedan i sama spalauser posted image user posted image
Da ga opet vodim kod dr.......vise nisam pametna.

Ako iko ima ikakav savjet meni je dobrodosaouser posted image


Sto me ignoriseteuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 10918
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:45:50   
rose 87
nanika ja bih ti odg. ali nemam nista pametno,nadam se da ce se neko javiti
felix uh  user posted image user posted image za A. mogu misliti kako se prepao a i ti,joj ja isto volim zivotinje al se cuka bojim pravouser posted image


< Poruku je uredio rose 87 -- 2.12.2011 12:47:03 >


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 10919
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:47:35   
Hanady RR
felix moju je F prije pola godine prepao vučjak...agresivan i gldana i skočio na nju...na zandjim nogama veći do nje bio...
ja sma stajala ukopana jer je i ona i starija dkočile na mene...
da nije izašao komšija iz kuće da automobilom psa otjera od nas ja nisma sigurna kako bi s ezavršilo...
F jeste plakla tu noć...al sma je utješila brzo...
a danima s ebojala psa...gdje god vidi velikoga cuku vrišti ko sumanuta...bilo me sramota ljudi koji svoje pse uredno na uzici vode...

još mi živimo sa psom pudlicom...značu mali pas...i onakaže nije Lea cuko ona je lea nj se ne bojim...

Međutim..ja sma najrpije smirila sebe o prestala sma govoriti kada porlazimo kraj psa nekog '' ne boj s ebobe neće ti ništa smao polako ne gldaj ga'' već sma u momnetima pirlazila psima i mazila ih ( naravno ne svim lutalicama redom već vezanim psima na uzici koji šetaju gradom) i tako nju pirvolila d avidi kako su oni fifni...

i prevazišle smo touser posted image

sad ih opet voli jako...

zato ti kažem najprije msiri sebe...i nemoj pokazivati srah od toga šra je moglo biti ili šta će biti...
polako jer sve to prenesemo na dijeteuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10920
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 12:49:44   
Anoniman
Felix bas mi je cao, ali sto ti rece pocahontas pokusaj kroz pricu da mu prezentujes to kako je cuko htjeo da se igra.

Kod mene je npr drugacija situacija, ja imam americkog staforda koji se boji mog djeteta, jedno vrijeme kad ga vidi bukvalno dusa joj je bila da ga zajase, a on joj se jadan jos i namjesti, onda od stezanja, rastezanja i ostalog jadan poceo da bjezi od nje. Cim mi izlazimo iz kuce on bjezi u kucicuuser posted image

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 10921
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 13:01:54   
teki
opasno je to kad se djete prepadne moze i poceti mucati, tako je moja sveki kad je naisao copor kerova onih lutalica a bile ona ja i mali u kolicima kad ona brze bolje sakri se iza mene i malog samo sto nju nisam napucala nogom a ne kera, ja cim ugledam tako cuku divljeg ili ensto prva mi je reakcija da stanem ispred kolica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10922
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 13:02:56   
emi7908
Felix znam da si se strašno uplašila ali slažem se sa Hanady i Pochahontas, objasni djetetu nemoj da cijeli život boji pasa i da živi u strahu ne treba mu to.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10923
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 13:09:43   
ladyblue RR
felix, je li taj pas agresivan ili je dobroćudan? ako je dobroćudan, obavezno izvedi A, zovi cuku i pomilujte ga zajedno. ispričaj priču o dobrom cuki, koji želi da se igra...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 10924
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 13:11:15   
Anoniman
ama nije njega strah psa to i jest fol anel svim cukama daje ruke a nezna koji je o.k a koji nije ovaj je bas veliki vucijak i mene ga strah dovoljno da ga vidim . To je problem anel ga dozivao sebi flasicu mu davao drzao caj, a ovaj vidio anel sakrije flasu za ledja ko neda a cuko mu na ledja skoci ... Da se bojao cuke nebi ga dozivao i nebi do ovoga doslo .

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 10925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  435 436 [437] 438 439   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  435 436 [437] 438 439   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *