|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  432 433 [434] 435 436   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:31:22   
Emica_sa
Ja volim vino,ali vise sam ljubitelj zestokih pica ne volim ova fancy zenska pica,vise sam za Viski,stok,gin i takouser posted image

A pila sam mali milion puta i napila se mali milion puta,znali smo se pravo ubitiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10826
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:32:23   
pocahontas
ljudi sta vam je, nemoj da me ko pogrešno shvati...nisam ni ja cugerka, mene bi 7 jegera lijepo na CUM poslalo...bila trudna 9 mjeseci, 2 godine dojila, to ti ga dodje da haman pa 3 godine nisam gucnula alkohol...a nikad ni prije nisam cugala sad..pice, dva i vozdrica! ali samo jeger! user posted image vino mi je bljak, ubije me kiselina od pola čaše, pivu nisam nikad pihnula, a ni ostalo! user posted image

joj, evo nas o cugi pričamo, još će nas banovati ko one tuberane koji besjediše o pušenju user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 2.12.2011 9:33:33 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10827
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:33:10   
Anoniman
esmica kakva si u picu, ja kad popijem ja se samo smijem isto "napusena"user posted image user posted image ma prst mi pokazi ja se odvaljujem sve mi smjesnouser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 10828
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:37:30   
Hanady RR
Jutro...
vidim težak život požele smo cugatuser posted image

ja ću sutra aBd...kod kuma na svadbi da zadam...
rekla sma mami d anas ne gleda kakvi se kući vraćamouser posted image

Još smo pod presijom smao takvom do te svadbe...kad sve bude gotovo sutra biće ludilouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10829
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:37:38   
teki
dobro jutro drage zenice, kako su bolesna djecica, jelena kako je uho kod Ane?
mene moj djecak obradovao jutros po prvi put samovoljno je otisao u vrtic poljubio me otisao teti mahno mi i poljubac mi poslao ni teta ni ja nismo mogli vjerovati, bas me obradovao nakon ne prespovane noci, sinoc sam se premorila pa nisam mogla da spavam bas. kako djete moze uljepsati dan

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10830
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:38:54   
Hanady RR
Eh a sad obavjet o onim čepićima...
U sloveniji nema...no u apoteci je rečeno ako i ima nebi mogle dobiti bez receptauser posted image
Tako da od zemalja u Eu ništa...Pocy napomenemo mi tebe pred venecijuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10831
   [Obrisana poruka]
2.12.2011 9:40:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 10832
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:40:54   
Mya_81 RR
Uh, ja bas volim piti pivo...i tequila mi nije nimalo mrska...

Mi smo danas pravo poranili...a danima slabo spavam, jer je M počela intenzivno pričati u snu...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10833
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:41:16   
Malenaoduvijek
auuuu

zene drage da otvorimo liniju "ja pozelila da se napijem"

ja mogu popiti jednu casu i ne vise,pocne da me nosa.necete mi vjerovati ja se nikada nisam napila u zivotu jer jednostavno ne podnosim mLogo alkohola user posted image

onaj bacardi breezer mi je dobar, jednu casu njega ui sto kaze felix sve mi smijesno

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10834
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:44:03   
Malenaoduvijek
iskreno ja sam nesto skepticna sto se tice tih cepicia bez konsultacije dr,jer cim je to tako agresivno nije sigurno bezazleno ne znam.

ja se za takve stvari vollim konsultovati sa dr.user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10835
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:46:12   
Hanady RR
ja pive mogu popiti hektolitrom ništa mi...
al nju smao uz ove roštiljeks specijalitete započnem pa nastavim i kad s ezavrši jelouser posted image

ja sam gemišt women...njega mogu i to smo nek vina...
i da votka sprite kombinacije.....
a žestoka pića...niks...jednom i nikada višeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10836
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:47:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MALA1994

iskreno ja sam nesto skepticna sto se tice tih cepicia bez konsultacije dr,jer cim je to tako agresivno nije sigurno bezazleno ne znam.

ja se za takve stvari vollim konsultovati sa dr.user posted image




pa da ti kažrem i sama sam pomislila to...
naime kolegica kad mi reče da su u apoteci rekli bez recepta ništa kaže vidjet će još u nekim apotekama...rekoh joj nemoj gledati...ja nebih na svojur uku davala bez konsultacije sa doktorom jer ipak treba recept za touser posted image

Posebno nebih sari...em je mala em je zeza brohitis...mislim bez doktora ništauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10837
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:48:03   
emi7908
ljudi sta vam je, nemoj da me ko pogrešno shvati...nisam ni ja cugerka, mene bi 7 jegera lijepo na CUM poslalo...bila trudna 9 mjeseci, 2 godine dojila, to ti ga dodje da haman pa 3 godine nisam gucnula alkohol...a nikad ni prije nisam cugala sad..pice, dva i vozdrica! ali samo jeger!  vino mi je bljak, ubije me kiselina od pola čaše, pivu nisam nikad pihnula, a ni ostalo! 

joj, evo nas o cugi pričamo, još će nas banovati ko one tuberane koji besjediše o pušenju


a da me vidi baaaaaabbboo da se opijam .....user posted image user posted image

Pochi što si se ismija...
Jutro prije svega, dječici što prije da ozdrave a mojoj mloj krajiškinji šaljem veeeeeliki user posted image nadam se da nije ništa strašno, jer kod mene djete kašlje danima. Bio na sirupu kao malo ga popustilo ali nikako da skroz izbaci onaj šlajm više mi preko glave majke mi. A ne volim mu ni davati toliko sirupa...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10838
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:48:50   
bananica
jutrouser posted image

pa zar niko ne zna gdje imam kupiti knjigu sa projektorom, ona je velika, ljubicasta, disney, bila jedna u Mercatoru i vise nemauser posted image

jesu li malisani ozdravili??

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10839
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:51:19   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Eh a sad obavjet o onim čepićima...
U sloveniji nema...no u apoteci je rečeno ako i ima nebi mogle dobiti bez receptauser posted image
Tako da od zemalja u Eu ništa...Pocy napomenemo mi tebe pred venecijuuser posted image


no frksuser posted image ...slobodno računajte na mene jer ja aBd sto posto idem, Boze zdravlja user posted image

ima li apoteka u venecijiuser posted image user posted image ne, ozbiljno..nemojte se smijati user posted image od one vode i kanala, ja ne vidjeh nigdje apAteku (što bi moja nana reklauser posted image )


< Poruku je uredio pocahontas -- 2.12.2011 9:54:30 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10840
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:52:48   
taurus
a može li mi neko reći sastav tih čepića pa da znam o čemu pričateuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10841
   [Obrisana poruka]
2.12.2011 9:52:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 10842
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:53:03   
Hanady RR
j bananice sliku toga...možda sma i negje poršla karj nje al ne znam da samuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10843
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:54:40   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: MALA1994

iskreno ja sam nesto skepticna sto se tice tih cepicia bez konsultacije dr,jer cim je to tako agresivno nije sigurno bezazleno ne znam.

ja se za takve stvari vollim konsultovati sa dr.user posted image




pa da ti kažrem i sama sam pomislila to...
naime kolegica kad mi reče da su u apoteci rekli bez recepta ništa kaže vidjet će još u nekim apotekama...rekoh joj nemoj gledati...ja nebih na svojur uku davala bez konsultacije sa doktorom jer ipak treba recept za touser posted image

Posebno nebih sari...em je mala em je zeza brohitis...mislim bez doktora ništauser posted image


znas kako ja razmisljam

ako sa tako agresivnim stvarima krenes tako rano sta ce biti za koju godinu.onda ce djetetu trebati teski neki lijekovi za lijecenje mnogo cega.

moji su prosle godine mucili muku sa slajmom i iskreno meni je onaj caj od luka i jabuke napravio haos,izaslo je sllajma ja nisam mogla vjerovati.
ali Igor je preko 10 dana bio na inhalacijama ujutro i navece,8 dana na urbasonu,znaci teski opstruktivni bronhitis ali uspjeli smo to sanirati.

takodje mislim da se taj slajm skuplja i kod ne dobro izljecene upale,jbg Luka je imao upalu pluca,poslije saracevickine terapije nije uopste bilo problema.

pa bolje onda pribjeci i inhalacijama i urbasonu da se to sanira nego nesto uzimati na svoju ruku.




_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10844
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:55:59   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: taurus

a može li mi neko reći sastav tih čepića pa da znam o čemu pričateuser posted image


taurus ladyblue ce ti najbolje reci jer je ona juce ili prekjuce postavljala link, bronho...nesto

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 10845
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:56:02   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: emi7908

ljudi sta vam je, nemoj da me ko pogrešno shvati...nisam ni ja cugerka, mene bi 7 jegera lijepo na CUM poslalo...bila trudna 9 mjeseci, 2 godine dojila, to ti ga dodje da haman pa 3 godine nisam gucnula alkohol...a nikad ni prije nisam cugala sad..pice, dva i vozdrica! ali samo jeger!  vino mi je bljak, ubije me kiselina od pola čaše, pivu nisam nikad pihnula, a ni ostalo! 

joj, evo nas o cugi pričamo, još će nas banovati ko one tuberane koji besjediše o pušenju


a da me vidi baaaaaabbboo da se opijam .....user posted image user posted image

Pochi što si se ismija...
Jutro prije svega, dječici što prije da ozdrave a mojoj mloj krajiškinji šaljem veeeeeliki user posted image nadam se da nije ništa strašno, jer kod mene djete kašlje danima. Bio na sirupu kao malo ga popustilo ali nikako da skroz izbaci onaj šlajm više mi preko glave majke mi. A ne volim mu ni davati toliko sirupa...



Ljubi tebe tvoja krajiškinja! user posted image



kogauser posted image mene ili emiuser posted image haj i ja tebe  user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10846
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:56:15   
Hanady RR
Proizvodi: GALENSKI LABORATORIJ Nova Gorica,Rejčeva ulica 2 Sestava in delovanje 1 svečka vsebuje 60 mg eteričnega olja bora ( Pini aetheroleum). Pomožna snov: trda mast. Eterično olje bora deluje antiseptično in mukolitično, redči bronhialno sluz in omogoča izkašljevanje. Svečke priporočamo pri okužbah dihalnih poti in bronhitisu pri majhnih otrocih. Kaj morate vedeti, preden vzamete Bronhopulmin svečke Ne dajajte Bronhopulmin svečk otroku, če je preobčutljiv na eterično olje bora. Dolgotrajno jemanje lahko povzroči preobčutljivost. Nosečnost in dojenje Navodilo velja, če bi Bronhopulmin svečke vzela odrasla oseba. Ne uporabljajte  Bronhopulmin svečk, če ste noseči ali dojite. Kako jemati Bronhopulmin svečke Otroci nad 4 mesecev: enkrat do dvakrat dnevno 1 svečko v črevo. Shranjevanje Shranjujte pri temperaturi do 15ºC. Shranjujte nedosegljivo otrokom. Pakiranje: 10 svečk Ovo sam kopirala sa stranice http://www.gal-lab.si/nai-izdelkigl/320-bronhopulmin-.html


evo taurus ovo imamouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10847
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:58:25   
pocahontas
ma ja bih ove čepiće iskreno koristila samo ako bi mi se dijete doslovno gušilo od šlajma...on obično kada ga šlajm muči povrati i vozdrica..nije tako strašno nikad bilo...
a obzirom da ti čepići koštaju 5 EUR neka ih kući, pa nije šteta ni ako propadnu neiskorišteni!
a i meni to nešto plaho agresivno zvuči sudeći koliko mala od ladyblue kakiuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10848
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 9:58:28   
Amani12
Dobar jutar user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10849
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 10:02:23   
emi7908
koga mene ili emi haj i ja tebe 

Mene,mene user posted image user posted image ma i tebe sigurno kad si tako medena ...
Amani pa meraba ima li te kafe ?

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 10850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  432 433 [434] 435 436   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  432 433 [434] 435 436   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

bismillah


ucitel vi vasoj djeci/bebama bismilluh kad ih npr.oblacite,kupate , stavljate da spavaju ,.. I sta jos uz bismilluh je dobro djetu prouciti?? Koje dove navedite.... Uz anketu....

da-ucim uz dovu ???...koju (69%)

ne...neucim (19%)

Ponekad -uz dovu navedite??? (12%)


Broj svih glasova: 108

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *