|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  409 410 [411] 412 413   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:38:15   
tekja
Tekja, ne budi lijena molim te da uradis papa.


Sad zvala i narucena sam krajem decembrauser posted image

Btw, kasni mi dva danauser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 10251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:38:26   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ako mi moja veza ne javi sutra pozitivne vjesti...pocy podjestim te ja...

znači za sada smo na 4 kutijeuser posted image u potrebama...meni, maloj selmi, pocy i anamuser posted image


javim ti i ja dok vidim ima li Ozopulmin-a u Beču

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:38:51   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: tekja

Tekja, ne budi lijena molim te da uradis papa.


Sad zvala i narucena sam krajem decembrauser posted image

Btw, kasni mi dva danauser posted image ...


ih, to je ništa..meni kasni po 15 dana i na kraju uvijek dobijem user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:39:57   
tekja
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: tekja

Tekja, ne budi lijena molim te da uradis papa.


Sad zvala i narucena sam krajem decembrauser posted image

Btw, kasni mi dva danauser posted image ...


ih, to je ništa..meni kasni po 15 dana i na kraju uvijek dobijem user posted image



Bog te cuouser posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:42:18   
pocahontas
hej zene iz SA, ide li ko u coloseum 3.12. na flamingose? ja kontala ici s mm, pa se dvoumim da li da odemo onako ili da uplatimo rezervacijuuser posted image nisam bila vani od SFF-a user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:42:38   
bebacha
Tekja sta ja to procitauser posted image user posted image jel da navijamo da dode il nedodeuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:44:21   
tekja
Navijamo da dodjeuser posted image ...ipak bih prvo na remontuser posted image ..mada se ja osjecam bas zdravouser posted image  al' eto...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:46:17   
Hanady RR
ja idem na mostar sevdahuser posted image ..jok na falmingoseuser posted image


nego nedavno ja s ajednom kolegicom pirčam i tako u priči kažem neka isjsutav sa teme iščekivanje, pa ono trudna sma itd...elem kaže ona meni...a imate li vi neku temu ''molitva u čekanju da user posted image dođe'' pa rkeo nemamo što će nam bona touser posted image laže ona '' evidim meni malo malo pa kasni ja poludim ja bih na toj temi bila stalna''user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:46:47   
rose 87
dan drage
joj mi smo jutros nadoknadili onih par noci loseg sna,do pola 10 smo spavali,nemogu sebi doci nikako
felix duso user posted image user posted image nedaj se,hB ima lijeka,sad se cuvaj,lijeci i ubuduce pazi na sebe,dosta mojih prijateljica ne radi papu al ja od poroda svaku godinu,rekla sam sebi zbog svog dijeta jer mu treba zdrava mama,a prije poroda ga nikad nisam uradila,a hiljadu puta sam rekla sutra cu
nadam se da su nam svi ozdraviliuser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:49:37   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja idem na mostar sevdahuser posted image ..jok na falmingoseuser posted image




oh ženo draga, nema dosadnije grupe na svijetu. meni su oni interesantni 3-4 pjesme ali nakon toga su smor živi. oni imaju par onih bržih obrada sevdalinki a sve ostalo je teravija živa. a i Ilijas, što pjeva, samo čekam kad će umrijeti na bini. ja sam par puta bila "primorana" da ih slušam i nadam se da više neću biti. ja imam te obaveze "po službenoj dužnosti" ali njih zaista više ne mogu da slušam.

naravno, ovo je smo moje mišljenje...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:50:25   
bebacha
Hanady imali smo mi takvu temu,samo se nemogu sjetit kako se zvala.ja tu tipkala kad smo Alena napraviliuser posted image
Tekja da samo znas kako su super ta neplanirana djecauser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 10261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:50:51   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja idem na mostar sevdahuser posted image ..jok na falmingoseuser posted image



joj, ja ih volim..simpa su mi...dva ublehaša koja znaju napraviti odličan dernek user posted image

a MO SEVDAH-ma ne gumo ja te muzike..ja sam rocker u duši..respect sve, ali..ne osjećam to nikako...


< Poruku je uredio pocahontas -- 30.11.2011 11:52:16 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:53:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja idem na mostar sevdahuser posted image ..jok na falmingoseuser posted image




oh ženo draga, nema dosadnije grupe na svijetu. meni su oni interesantni 3-4 pjesme ali nakon toga su smor živi. oni imaju par onih bržih obrada sevdalinki a sve ostalo je teravija živa. a i Ilijas, što pjeva, samo čekam kad će umrijeti na bini. ja sam par puta bila "primorana" da ih slušam i nadam se da više neću biti. ja imam te obaveze "po službenoj dužnosti" ali njih zaista više ne mogu da slušam.

naravno, ovo je smo moje mišljenje...


ama iskreno idem radi supruga u zeta.....
zetu mi rođkas sutra...
a kad smo na balaša išli moj suprug mojoj seki ustupi kartu i njih dvojica ostanu čuvati djecu...
tad nas dvije obećamo vodimo njih dvojicu na sevdah...ma biće nam dobro...gdje god ima šank meni je dobrouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 11:59:49   
nanika
Mahanje i od nas
Moja cura bolje jos iskasljava......odoh da pravim caj po receptu nase HanadyRRuser posted image
Maleni sad dobio temperaturu ali ne ide preko 37,5.
Moje ruke su dobrohB, izmucile su me momacki, toliko da sam za ovih 15 dana sletila 3kguser posted image

Nadam se da su bolesna djecica bolje.
Mala1994 sta je taj Singular sto dajes malom, sirup ili....user posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:02:38   
Anoniman
dobar dan ja narucena na ''remont'' veceras,strah me koda na giljotinu idemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 10265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:04:00   
Leena
Jutro, zene!

Evo, ja s posla da se javnem, danas sam opet od jutra do sutrauser posted image

Selebriti, rece li ta da se ne izrazavam ruzno na tv kako ona licno prepisuje djeci antibiotike za viruse? Kako me nerviraju u tom domu zdravlja... Ne znam zna li iko moze li se promijeniti svojevoljno dom zdravlja? Da odem u Vrazovu ili tako nesto?

Ladyblue, i esma tako povraca slajm svako malo... kako mi je dodijelo prati posteljine, drzim lavor pored kreveta, cim krene kenkati znam sta jeuser posted image ... da mi je te cepice nabaviti nekako, majku mu... evo citam clanke svi ih hvale

Dadada, ako ima sanse da se nabave cepici, musterija ima puno, nazalost



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:04:04   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

dobar dan ja narucena na ''''remont'''' veceras,strah me koda na giljotinu idemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čuj na "remont" VEČERAS...jesi ti sigurna na koji remont idešuser posted image user posted image
i ja nisam bila od poroda tj. od one prve kontrole nakon poroda i tada sam radila papa test, sve bilo ok...a trebala bih, jel deuser posted image ? a što bih trebala kada ne osjećam nikakve tegobeuser posted image user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 30.11.2011 12:07:37 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:06:44   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

dobar dan ja narucena na ''remont'' veceras,strah me koda na giljotinu idemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni to malo sumnjivouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:09:11   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: noa

dobar dan ja narucena na ''''remont'''' veceras,strah me koda na giljotinu idemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čuj na "remont" VEČERAS...jesi ti sigurna na koji remont idešuser posted image user posted image
i ja nisam bila od poroda tj. od one prve kontrole nakon poroda i tada sam radila papa test, sve bilo ok...a trebala bih, jel deuser posted image ? a što bih trebala kada ne osjećam nikakve tegobeuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:12:24   
nanika
IZVORNA PORUKA: Leena


Dadada, ako ima sanse da se nabave cepici, musterija ima puno, nazalost



O kakvim cepicima se radi???


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:13:36   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image samo vi meni na muku prisjedajteuser posted image user posted image user posted image ja isto nemam tegoba nikakvihuser posted image tocna u dan al me isprepadase ''nekakvim'' slucajevima pa sam svauser posted image user posted image user posted image user posted image
a i mm se prepo pa me narucio na mamografijuuser posted image ja ga ubjeđujem da moje(.)(.) ne mogu stati u aparat al džabauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 10271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:14:07   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Leena

Selebriti, rece li ta da se ne izrazavam ruzno na tv kako ona licno prepisuje djeci antibiotike za viruse? Kako me nerviraju u tom domu zdravlja... Ne znam zna li iko moze li se promijeniti svojevoljno dom zdravlja? Da odem u Vrazovu ili tako nesto?



E, nemam ti pojma kako reče da se zove, .... kad bi mi rekla mogla bih ti potvrdit.. ili ne user posted image

Pričala je kako se virusi prenose, ... o higijeni ruku, .... o tome da se ne trči kod doktora za svvaku sitnicu, .., način skidanja temperature, ... da dijete koje ima temperaturu preko 38, a u biti je veselo i dobro jede, treba da se liječi prvo "prirodnim" metodama, tipa tuširanja mlakom vodom i sl. .. pa onda tek posezati za lijekovima, ....
Ne mogu se više sjetiti, ...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:14:35   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: Leena


Dadada, ako ima sanse da se nabave cepici, musterija ima puno, nazalost



O kakvim cepicima se radi???



oj burek u svemiru user posted image šalim se draga...user posted image
malo se vrati unazad stranicu, dvije...čepiči za pokakivanje šlajma za djecu i odrasle


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 10273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:16:07   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image samo vi meni na muku prisjedajteuser posted image user posted image user posted image ja isto nemam tegoba nikakvihuser posted image tocna u dan al me isprepadase ''nekakvim'' slucajevima pa sam svauser posted image user posted image user posted image user posted image
a i mm se prepo pa me narucio na mamografijuuser posted image ja ga ubjeđujem da moje(.)(.) ne mogu stati u aparat al džabauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa koišni je to aparat miša li mu user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:17:02   
nanika
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: Leena


Dadada, ako ima sanse da se nabave cepici, musterija ima puno, nazalost



O kakvim cepicima se radi???



oj burek u svemiru user posted image šalim se draga...user posted image
malo se vrati unazad stranicu, dvije...čepiči za pokakivanje šlajma za djecu i odrasle


user posted image user posted image user posted image , hvala za odgovoruser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  409 410 [411] 412 413   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  409 410 [411] 412 413   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

kucni ljubimac
amaniamanic

Da li imate kucnog ljubimca-kojeg?

da imam (52%)

ne nemam (48%)


Broj svih glasova: 66

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *