|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  411 412 [413] 414 415   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:41:18   
Leena
al nužno su nam zlo...sa njom sam zadovoljna za sada zaista...i vjeruj mi da sam svjedokom da je do sada milion grešaka svojih kolegica isparvila..

Vjerujem ti, ali ovu Aidinu (opet!) nije htjela... Ma hajde, sto kazes, nuzno zlo!

Selebriti, ne provociram, naprotiv, kad su meni bile moje krasne male, ja sam bila sretna! I jos stajale lijepo.... uh... i da, uvijek sam pricala kako ne volim velike sise.. I eto ti ga, samo pricaj...

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:42:34   
pocahontas
leena, daj nam reci kako su ti narasle siseuser posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:43:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Leena

Ima li koji da smanji sise,ja imam viska


drugarice, ako nađeš, javi, ima nas jošuser posted image . Ja nasla neki na snizenju u BBI u Lisci, 30KM, krasan, ne smanjuje, ali se protivi gravitaciji user posted image


ia ja sma ovaj uzelauser posted image na sniženjuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:43:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

leena, daj nam reci kako su ti narasle siseuser posted image user posted image


jele košpe iz lubeniceuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:43:45   
Leena
Ja kad odem da kupim grudnjak nude mi one teretne,sto ih babe nosaju


Ma i meni, ali imali su ovaj (fini, normalni) D i E... E, ako nosis F, pomoci ti nema, samo babski se i proizvode, drugi ne mogu to drzatiuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:44:42   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Leena

Ja kad odem da kupim grudnjak nude mi one teretne,sto ih babe nosaju


Ma i meni, ali imali su ovaj (fini, normalni) D i E... E, ako nosis F, pomoci ti nema, samo babski se i proizvode, drugi ne mogu to drzatiuser posted image



D sam user posted image srecom

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:44:43   
Anoniman
ja sam isprobala sve te carobne grudnjake al nistauser posted image veselila se trudnoci sto zbog bebe sto zbog mita o velikim grudimauser posted image user posted image user posted image ćorak..dobih prekrasnu bebu,20 kg viška al sike ostadose na istomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 10307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:46:36   
Leena
leena, daj nam reci kako su ti narasle sise

Draga moja, reci mi da ti kazem... U trudnoci krenule rasti, pa samo kvasale... Esma dojila samo 6 mjeseci, znaci vec preko godinu ne doji, dzaba, one stoje kako stoje... A s mamine strane su mi sve zene sisate plaho, sa tatine ravne, ja sve kontala da sam na ove tatine... sta bi ne znam.

Hanady, znaci i ti si kupila, ma divni su, odavno ljepsi nisam nasla u ovim nasim velicinamauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:46:41   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

ja sam isprobala sve te carobne grudnjake al nistauser posted image veselila se trudnoci sto zbog bebe sto zbog mita o velikim grudimauser posted image user posted image user posted image ćorak..dobih prekrasnu bebu,20 kg viška al sike ostadose na istomuser posted image user posted image user posted image



dobro si prosla, meni se smanjiseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10309
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:46:44   
Hanady RR
joj moram ići...al da začas ispričam fol sa košpama iz lubenice...
kod moje seke najbolja frendica totalno nerazvijena cura bila...
ja dođem s aposla a one sa fax-a kod nas na balkonu i svaki hebeni dna jedu lubenicu...i ova žensak nešta čoprka onu lubenicu, pa izdvaja košpe, pa pljucka ...meni išla na živce...
I ja mrtvaozbiljna kažem ''M što bona bacaš košpe pa do njih rastu sise'' jao kad je jadna cura stala jesti košpe...jedno 3-4 dana ona je jadn avadila i s anašij komada košpe i rukama gurala u uastauser posted image user posted image user posted image onda smo i prestali jesti pa smo prešli na kokiceuser posted image njih nije pljuckala pa sma je pustila na miruuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:47:15   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

ja sam isprobala sve te carobne grudnjake al nistauser posted image veselila se trudnoci sto zbog bebe sto zbog mita o velikim grudimauser posted image user posted image user posted image ćorak..dobih prekrasnu bebu,20 kg viška al sike ostadose na istomuser posted image user posted image user posted image


joj, i meni su bile odlične dok sam dojila..pa jos kada nadodje mlijeko..dekolte boli glava...a sada...ispuhale i iste kao sto su bile trudnoce dok sam bila curetakuser posted image ali dobro, zato imam pozadinu mašala pa se ne žalimuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:47:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna
. Bananice moja  prijateljica 89.godiste napipa kvržicu i ode na pregled,kad tamo tumor, sreca dobrocudni ,svaka bi žena trebala raditi samopreglede dojki i jednom godisnje ici na mamografiju jer kad se otkrije na vrijeme sve se može izljeciti..
ja imam dvije kvrzice na obe dojke , bole me kad trebam dobiti ...... bila sam kod dokt za to al nisam isla nikad na mamografiju to nema kod nas ima u doboju .
Pa videcu sa ginickom , kad budem isla po papa test sta stim?Ja sam za to ispila lekova i lekova jos kao djevojka , dok sam bila al se nije nimalo povuklo
O jado moja jesam sva "trofac"user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:48:10   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Leena

i da, uvijek sam pricala kako ne volim velike sise.. I eto ti ga, samo pricaj...


Znači to je recept user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:51:16   
Anoniman
ama niste vi mene skontaleuser posted image user posted image moje nisu micale s mjesta,malesne bile i ostaleuser posted image user posted image user posted image cak i ono malo dok sam dojilauser posted image user posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 10314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:53:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

ama niste vi mene skontaleuser posted image user posted image moje nisu micale s mjesta,malesne bile i ostaleuser posted image user posted image user posted image cak i ono malo dok sam dojilauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ti znaci nisi ni ono par mjeseci bila ponosna na dekolteuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:53:53   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

ama niste vi mene skontaleuser posted image user posted image moje nisu micale s mjesta,malesne bile i ostaleuser posted image user posted image user posted image cak i ono malo dok sam dojilauser posted image user posted image


koji ti broj nosiš? probaj s lindexom vjeruj mi...samo nadjes svoj broj..imaju pravo malih..ja nosim inače 75B i taj sam uzela i sada mi je dva broja veći..ma tri broja brat-bratu....


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10316
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:54:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

ama niste vi mene skontaleuser posted image user posted image moje nisu micale s mjesta,malesne bile i ostaleuser posted image user posted image user posted image cak i ono malo dok sam dojilauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ti znaci nisi ni ono par mjeseci bila ponosna na dekolteuser posted image user posted image







nisamuser posted image user posted image user posted image samo sam kupila 2 veca grudnjaka jer sam bila preko leđa ko Hulk Hoganuser posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio noa -- 30.11.2011 12:55:13 >

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 10317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:56:20   
tekja
tajra, lady, malauser posted image ...je l' to negdje skupa kahveniseteuser posted image user posted image

Ja ove svoje 90D bih evo sada mijenjala za 75B prije trudnoce...MM ne bi...pa eto...makar neko sretan sa njimauser posted image user posted image user posted image

felix, felix...obavezno idi na uz dojke...za pocetak...mlada si...ne treba tebi mamografija jos....

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:57:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: noa

ama niste vi mene skontaleuser posted image user posted image moje nisu micale s mjesta,malesne bile i ostaleuser posted image user posted image user posted image cak i ono malo dok sam dojilauser posted image user posted image


koji ti broj nosiš? probaj s lindexom vjeruj mi...samo nadjes svoj broj..imaju pravo malih..ja nosim inače 75B i taj sam uzela i sada mi je dva broja veći..ma tri broja brat-bratu....





ma i ja kupim 75B nema manjih brojevauser posted image user posted image user posted image user posted image nisam nigdje vidjela lindexov ves kod nasuser posted image moram pisati narudžbu za Norwayuser posted image user posted image user posted image inace mi tetka donese ves i stvarno je per deriuser posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 10319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:58:18   
bananica
nisamuser posted image user posted image user posted image samo sam kupila 2 veca grudnjaka jer sam bila preko leđa ko Hulk Hoganuser posted image user posted image user posted image


i bolje ti je, nisi dozivjela onu tugu kad su pocele da ispuhavajuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:59:08   
Leena
joj, i meni su bile odlične dok sam dojila..pa jos kada nadodje mlijeko..dekolte boli glava...a sada...ispuhale i iste kao sto su bile trudnoce dok sam bila curetak ali dobro, zato imam pozadinu mašala pa se ne žalim

Pa to je, bona, bitnije.user posted image

Selebriti, jasta nego recept. Tako sam i kukala na svoju čičkavu kosu, kad eto ti ga i tu, na porodu se nesto desilo sa kosom, sad je UZAS, ni ravna ni ono lijepo cickava, nego uzas neki s kojim ne znam sta bihuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:59:13   
pocahontas
http://img16.imageshack.us/img16/8884/anisae.th.jpg

o ovome vam ja pričam user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:00:39   
bananica
cim ugrabim vremena trcim do lindex-a, da i tebi noa jedan uzmemuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:01:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja

ma  user posted image

felix, felix...obavezno idi na uz dojke...za pocetak...mlada si...ne treba tebi mamografija jos....
pa kucu onda isla sam na uzv tad mi dokt rekao da ce proci kad rodim -tad cura bila kao kad budem dojila ja dojila nisamuser posted image i ovo mi ostalo .


(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 10324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:02:50   
Leena
Ja ove svoje 90D bih evo sada mijenjala za 75B prije trudnoce...MM ne bi...pa eto...makar neko sretan sa njima


Znaci nisam jedina sa ovim brojkama. Jos sto je najtuznije, one 75B stajale ravno, ove vise li vise--osim sa ovim liscinim grudnjakom, samo ih ne kupih vise, pa se tacno vidi kad je na pranjuuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  411 412 [413] 414 415   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  411 412 [413] 414 415   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Muškarci
veeseelaa

da li vam se često nabacuju muškarci bez obzira na činjenicu da ste udate

da, često (49%)

Ponekad (22%)

Rijetko (8%)

Ne sjećam se kad mi se neko udvarao (14%)

Ne (8%)


Broj svih glasova: 133

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *