|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  412 413 [414] 415 416   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:04:51   
Anoniman
felix rece li tebi dr.od cega su ti te kvrziceuser posted image
moja prijateljica je jednom dok je imala menstruaciju digla nesto tesko i tad joj iskocila kvrzica..ona je odradila sve preglede i sve je ok.
pojavljuje joj se i boli je uvjek kad dobijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10326
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:08:26   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: tekja

ma  user posted image

felix, felix...obavezno idi na uz dojke...za pocetak...mlada si...ne treba tebi mamografija jos....
pa kucu onda isla sam na uzv tad mi dokt rekao da ce proci kad rodim -tad cura bila kao kad budem dojila ja dojila nisamuser posted image i ovo mi ostalo .





nista se ne brini, da je bilo nesto alarmantno vec bi te tada uputio dalje, odi na pregled, spomeni dr i za to, pa ce ona najbolje znati sta i kako dalje

neka bona, sta si se prepala, samo polako, vidjet ces da to nije nista

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10327
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:10:40   
bananica
felix, ako ces mene slusati, svaki dan popij po casu kupinovog vina i sve te upale i upalice ce se izlijeciti

casa je po preporukama, al ni od vise glava ne boliuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10328
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:12:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

felix rece li tebi dr.od cega su ti te kvrziceuser posted image
moja prijateljica je jednom dok je imala menstruaciju digla nesto tesko i tad joj iskocila kvrzica..ona je odradila sve preglede i sve je ok.
pojavljuje joj se i boli je uvjek kad dobijeuser posted image

meni su rekli hormoniuser posted image kao kaki je vakat doso niko nece da jede kajamak mlijeko mlecne proizvode sto je jako zdravo to me prvo pito jedesli ml.proizv reko ne nasmijo se 
Rekao mi , da grudnjak ne nosim sa zicama da ga ne skidam kad spavam niposto jer se dojke opuste to daje tezinu pa zato jos vise te boli
mene boli pred mengu da ruku dic ne mogu
kako rece to su neki cvorici ko ciste  tako nesto al kao nista opasno radila uzv .


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10329
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:13:03   
tekja
felix...taj uz davno bio...kvrzice mogu mijenjati oblik, velicinu i sastav...trudnoca puna hormonalnih reakcija mogla je ili poz. ili neg. uticati na te kvrzice...otidji na uz...a dr. ce nakon pregleda znati treba li te slati na punkciju i patohistolosku analizu istih ili ne...vec sam ti o ovome pisalauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10330
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:16:21   
Anoniman
napomenit cu joj bgm . prosli put nisam jer je bio stari dokt . i nije on neki vako njemu je sve nije to nistauser posted image .
Pa vidjet cu sta ce mi reci,......

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 10331
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:17:42   
salmy
Samo da pozdravimo generaciju


Felix user posted image user posted image ne daj se misa mu





(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10332
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:17:46   
bebacha
prvo da napisem da sam ludaaa od srece.
Alenov nalaz pluca odlican,nema nista,cisto
hemoglobin 102,ko i prije 20 dana.s obzirom da nije pio sirup ja skrozz sretna


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10333
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:19:28   
Leena
prvo da napisem da sam ludaaa od srece.
Alenov nalaz pluca odlican,nema nista,cisto
hemoglobin 102,ko i prije 20 dana.s obzirom da nije pio sirup ja skrozz sretna

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10334
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:21:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leena

prvo da napisem da sam ludaaa od srece.
Alenov nalaz pluca odlican,nema nista,cisto
hemoglobin 102,ko i prije 20 dana.s obzirom da nije pio sirup ja skrozz sretna

user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image i od nasuser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 10335
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:22:01   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Leena

prvo da napisem da sam ludaaa od srece.
Alenov nalaz pluca odlican,nema nista,cisto
hemoglobin 102,ko i prije 20 dana.s obzirom da nije pio sirup ja skrozz sretna

user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image i od nasuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10336
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:32:12   
selebriti

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Leena

prvo da napisem da sam ludaaa od srece.
Alenov nalaz pluca odlican,nema nista,cisto
hemoglobin 102,ko i prije 20 dana.s obzirom da nije pio sirup ja skrozz sretna

user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image i od nasuser posted image




user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10337
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:32:20   
idacha
i ovdje da virnemo i posaljemo pusu veliku do neba....
nadam se da ste svi dobro i da djecica slusajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moji momci rastu mashallah, ali jos uvijek ne stizem da sjednem rahat i tipkam do besvjesti... hehehehe... uskoro aBd...
kissssssssssssssssssss svima


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10338
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:40:51   
ladyblue RR
bebacha, bravo za nalazeuser posted image

idachaaaaa, gdje si ženo?!

ma kod Karabega po nove cice i vozdra. doduše meni nije pravio Karabeg ali ja sam zadovoljnauser posted image . jesu se malo smanjile od dojenja ali su i dalje k'o pišta!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 10339
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:44:34   
salmy
bebacha super za nalaze user posted image
a ja bih sad kod Karabegauser posted image samo me malo prpauser posted image user posted image

i kupih taj grudnjak u lindexu,hmmm pa otkida.....jos tigrastiuser posted image user posted image user posted image kaze mm ma kupicemo jos koji kad ti tako dobro stoji

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10340
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:48:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: salmy

bebacha super za nalaze user posted image
a ja bih sad kod Karabegauser posted image samo me malo prpauser posted image user posted image

i kupih taj grudnjak u lindexu,hmmm pa otkida.....jos tigrastiuser posted image user posted image user posted image kaze mm ma kupicemo jos koji kad ti tako dobro stoji


user posted image

rekoh li ti ja ....user posted image tigriceeeeeeeeee user posted image (zamisli da je ovo tigar user posted image )




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10341
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:51:30   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue


ma kod Karabega po nove cice i vozdra. doduše meni nije pravio Karabeg ali ja sam zadovoljnauser posted image . jesu se malo smanjile od dojenja ali su i dalje k'o pišta!


a ko je tebi pravio siseuser posted image user posted image
joj, ko o čemu ja o sisama na temi bebe user posted image ma možemo im tako tepati, pa neće biti da je OT user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10342
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:56:16   
salmy
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: salmy

bebacha super za nalaze user posted image
a ja bih sad kod Karabegauser posted image samo me malo prpauser posted image user posted image

i kupih taj grudnjak u lindexu,hmmm pa otkida.....jos tigrastiuser posted image user posted image user posted image kaze mm ma kupicemo jos koji kad ti tako dobro stoji


user posted image

rekoh li ti ja ....user posted image tigriceeeeeeeeee user posted image (zamisli da je ovo tigar user posted image )



ja te neznam licnouser posted image ali na slici koju sam vidjelauser posted image sta ce tebi Karabeg???' izgledas boli glava,i sto ti treba onaj grudnjak......
ja sam ravna dibidus,i onaj se ubio za mene 

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10343
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:57:59   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: salmy

bebacha super za nalaze user posted image
a ja bih sad kod Karabegauser posted image samo me malo prpauser posted image user posted image

i kupih taj grudnjak u lindexu,hmmm pa otkida.....jos tigrastiuser posted image user posted image user posted image kaze mm ma kupicemo jos koji kad ti tako dobro stoji


user posted image

rekoh li ti ja ....user posted image tigriceeeeeeeeee user posted image (zamisli da je ovo tigar user posted image )



ja te neznam licnouser posted image ali na slici koju sam vidjelauser posted image sta ce tebi Karabeg???' izgledas boli glava,i sto ti treba onaj grudnjak......
ja sam ravna dibidus,i onaj se ubio za mene 


e pa to je taj čarobni efekat..da svi misle kako sam boli glava (a ono nisam zaopraveuser posted image )


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10344
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 13:59:09   
Lady26
Felix zao mi je zbog "gospodje" aBd da to rijesis sto prije i da bude u najboljem redu...
I ja moram raditi papa test user posted image
Bebacha, odlicnoooo hB da je sve ok kod djecaka user posted image

Ladyblue, boga ti jel boli oporavak od bub-djoba user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10345
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:00:20   
Lady26
Salmy ne ljutis se sto ja 'nako napisah na temi za spavanje?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10346
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:14:33   
Amani12
Idachauser posted image Ljubi djecake drage i cim mognes ,cesce nam se javi...
Bebacha user posted image
Joj pricate o cicama.
Moje su bile savrsene prije trudnoce.Taman.
U trudnoci narasle i dan danas tako ''stoje'' user posted image
Sad imam problem,sto sam mrsavija ,one sve vece i vece... Mislim,izgledaju vece...user posted image  


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10347
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:15:53   
Lady26
Suti i budi sretna sto stoje...moje ispuhale....kako sam smrsala user posted image user posted image
Mislim da ni moja nana nema iste duzine cice kao ja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 10348
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:15:59   
Anoniman
Mahanje i od nas... ja djecu uspavala pa da malo dusom dahnem...Ana mi i danas ima temperaturu ali ne prelazi 38user posted image , ako sutra bude imala moracu je voditi opet dr. Bas mi nije jasno ovo njeno stanje, kontam da je kakva upala upala bi se uvecavala pa bi rasla i temperatura, ali jok njoj od petka temperatura do 38, samo u nedjelju vece jednom bila 39. Luka slini, ihnaliram ga pa bude pola sata dobar pa opet jovo na novo i sve tako.


Sto se tice poprsnih bubulojica ja ih bas tko mogu nazvati, kod mene saka jada ni lindex nepomazeuser posted image
Felix zelim brzo ozdravljenje, a dobro ti bananica rece kupinovo vino ti je lijek za sve. Meni tetak neki dan donio deset_ litara domaceg i posto sam jutros popila poslednji antibiotik sutra se bacam na kupinovo vino, ujutru i uvece mala casica rakijska, a moze i vise i sve boljke nestanu. Ja sam sa kupinovim vinom kao djevojka zeljezo sa 3 povecala na 17 samo za mjesec dana po dvije male casice dnevno tako da se opet bacam na tu terapiju.

< Poruku je uredio jelenaT -- 30.11.2011 14:20:17 >

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 10349
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:16:23   
Mala Selma
Samo da vam javim za cepice.Ja sam obisla sve drzavne i privatne apoteke u KS, Mostaru, Tuzli,Zenici, Breza ,Visoko i sl., nigdje nema, jednostavno ti cepici nemaju licencu da se uvezu i BiH, tako mi rece teta u apoteci iako oni imaju dobavljace iz Slovenije.
Obisla sam citavu Dalmaciju-nema, prijatelji Zagreb-nema, Mariboro-nema, Beograd i N.Sad-nema, Budva, Herceg Novi-nema.
Zamolia bi forumasice iz svedske, holandije, Bbelgije, austrije da vide ima li tamo Bronhopulmin-proizvodjac slovenija i Ozopulnim-proizvodjac Italija da li tamo ima, da nam kupe i posalju ( sad pojma nemam mogu lise lijekovi slati postom), mi cemo platiti postarinu i poslati pare preko banke...
Eto, izvinite na duzini posta, ali bas su mi prijeko potrebni ovi cepiciuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  412 413 [414] 415 416   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  412 413 [414] 415 416   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Horoskop
sporty mamaa

Vjerujete li u horoskop(ne mislim na one dnevne, nego recimo na odredene osobine koje opisuju vas znak,imali istine u tome)

Da (28%)

Ne (42%)

Pomalo (30%)


Broj svih glasova: 79

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *