|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  410 411 [412] 413 414   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:17:50   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image samo vi meni na muku prisjedajteuser posted image user posted image user posted image ja isto nemam tegoba nikakvihuser posted image tocna u dan al me isprepadase ''nekakvim'' slucajevima pa sam svauser posted image user posted image user posted image user posted image
a i mm se prepo pa me narucio na mamografijuuser posted image ja ga ubjeđujem da moje(.)(.) ne mogu stati u aparat al džabauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image ma ima da stanu, zato na mamografijuuser posted image ja sam uvijek mislila da je to pregled za starije zene iliti hanumeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10276
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:18:05   
pocahontas
R. mi malo šmrca i kašlje od jučer..roknuću se (to sam i jučer napisala ali eto, ne da mi se roknuti nikakouser posted image user posted image )...
davala mu sinoć špinovan (jel se tako kažeuser posted image user posted image ) smeđi šećer sa mlijekom i puterom, ali džaba, opet kašlje..doduše, nije povraćao hB što ima običaj ali eto..sad za sada nema temp. i na kapima je i baby vac+usisivačuser posted image user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 30.11.2011 12:19:35 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10277
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:21:07   
Leena
Nanika, ladyblue nam rekla za neke cepice koji izvlace slajm.


E, nemam ti pojma kako reče da se zove, .... kad bi mi rekla mogla bih ti potvrdit.. ili ne

Pričala je kako se virusi prenose, ... o higijeni ruku, .... o tome da se ne trči kod doktora za svvaku sitnicu, .., način skidanja temperature, ... da dijete koje ima temperaturu preko 38, a u biti je veselo i dobro jede, treba da se liječi prvo "prirodnim" metodama, tipa tuširanja mlakom vodom i sl. .. pa onda tek posezati za lijekovima, ....
Ne mogu se više sjetiti, ...


Ma vjerovatno primarijusica Junuzovic, ali koja god da je, sve su iste, ona jos kao najbolja, pa uzas. Ma svasta pricaju, a rade upravo suprotno...ja se na mrtvo ime posvađah da mi ne daju djetetu antibiotik kad su joj cisti nalazi i brisovi!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 10278
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:23:10   
Anoniman
bila moja svekrva na ultrazvuku dojki i rekla joj doktorica da je sve vise mlađih zena oboljelo i tako me ustravila al sam skontala koliko me mm voli odma me naruciouser posted image user posted image user posted image ili konta da vidi kad ce me se kutarisatiuser posted image user posted image [image]sad sam malo zbunjena[[/image]user posted image user posted image user posted image
pocahontas moj grudni kos je razvijen kao u curice od 12 godinauser posted image user posted image user posted image [image]


< Poruku je uredio Hanady RR -- 30.11.2011 12:28:31 >

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 10279
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:23:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Leena

Nanika, ladyblue nam rekla za neke cepice koji izvlace slajm.


E, nemam ti pojma kako reče da se zove, .... kad bi mi rekla mogla bih ti potvrdit.. ili ne

Pričala je kako se virusi prenose, ... o higijeni ruku, .... o tome da se ne trči kod doktora za svvaku sitnicu, .., način skidanja temperature, ... da dijete koje ima temperaturu preko 38, a u biti je veselo i dobro jede, treba da se liječi prvo "prirodnim" metodama, tipa tuširanja mlakom vodom i sl. .. pa onda tek posezati za lijekovima, ....
Ne mogu se više sjetiti, ...


Ma vjerovatno primarijusica Junuzovic, ali koja god da je, sve su iste, ona jos kao najbolja, pa uzas. Ma svasta pricaju, a rade upravo suprotno...ja se na mrtvo ime posvađah da mi ne daju djetetu antibiotik kad su joj cisti nalazi i brisovi!


sigurno dr. junuzović...
to je naša doktorica...
njom sam azadovoljna i s anjom uvijek postignem kompomis i imama neki razgovor...nju sve možeš pitatai i dobiti odgovor...
nije ona koja leti za reklamne preparate za imunitete čim uđeš...i zaista pazi koje lijekove i kada daje...
sa njom sam najsretnija ako mi već doktor trebauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10280
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:23:33   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Leena

Nanika, ladyblue nam rekla za neke cepice koji izvlace slajm.


E, nemam ti pojma kako reče da se zove, .... kad bi mi rekla mogla bih ti potvrdit.. ili ne

Pričala je kako se virusi prenose, ... o higijeni ruku, .... o tome da se ne trči kod doktora za svvaku sitnicu, .., način skidanja temperature, ... da dijete koje ima temperaturu preko 38, a u biti je veselo i dobro jede, treba da se liječi prvo "prirodnim" metodama, tipa tuširanja mlakom vodom i sl. .. pa onda tek posezati za lijekovima, ....
Ne mogu se više sjetiti, ...


Ma vjerovatno primarijusica Junuzovic, ali koja god da je, sve su iste, ona jos kao najbolja, pa uzas. Ma svasta pricaju, a rade upravo suprotno...ja se na mrtvo ime posvađah da mi ne daju djetetu antibiotik kad su joj cisti nalazi i brisovi!


user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10281
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:25:11   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: noa

bila moja svekrva na ultrazvuku dojki i rekla joj doktorica da je sve vise mlađih zena oboljelo i tako me ustravila al sam skontala koliko me mm voli odma me naruciouser posted image user posted image user posted image ili konta da vidi kad ce me se kutarisatiuser posted image user posted image user posted image sad sam malo zbunjenauser posted image user posted image user posted image user posted image
pocahontas moj grudni kos je razvijen kao u curice od 12 godinauser posted image user posted image user posted image user posted image



Noa citas li ti pravila koliko smajlija smije biti za redom,bit ces banovanauser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10282
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:27:46   
Anoniman
Noa sretno na pregledu, da sve bude ureduuser posted image a i ja sam isla na mamografiju nedavno,napipala neku kvržicu pa otisla da me pregleda,sve je bilo uredu al sam odlucila ici jednom godisnje i ubuduce. Bananice moja  prijateljica 89.godiste napipa kvržicu i ode na pregled,kad tamo tumor, sreca dobrocudni ,svaka bi žena trebala raditi samopreglede dojki i jednom godisnje ici na mamografiju jer kad se otkrije na vrijeme sve se može izljeciti..

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 10283
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:27:58   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

bila moja svekrva na ultrazvuku dojki i rekla joj doktorica da je sve vise mlađih zena oboljelo i tako me ustravila al sam skontala koliko me mm voli odma me naruciouser posted image user posted image user posted image ili konta da vidi kad ce me se kutarisatiuser posted image user posted image user posted image sad sam malo zbunjenauser posted image user posted image user posted image user posted image
pocahontas moj grudni kos je razvijen kao u curice od 12 godinauser posted image user posted image user posted image user posted image



i kod mene isto Vako user posted image zato htjedoh kod Karabega ali eto, kupih u lindexu odličan grudnjak user posted image preporuČam user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10284
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:29:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: noa

bila moja svekrva na ultrazvuku dojki i rekla joj doktorica da je sve vise mlađih zena oboljelo i tako me ustravila al sam skontala koliko me mm voli odma me naruciouser posted image user posted image user posted image ili konta da vidi kad ce me se kutarisatiuser posted image user posted image user posted image sad sam malo zbunjenauser posted image user posted image user posted image user posted image
pocahontas moj grudni kos je razvijen kao u curice od 12 godinauser posted image user posted image user posted image user posted image



i kod mene isto Vako user posted image zato htjedoh kod Karabega ali eto, kupih u lindexu odličan grudnjak user posted image preporuČam user posted image




a nisi se tada sjetila vise komada uzetiuser posted image user posted image da nam podjelis

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10285
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:29:41   
Hanady RR
emice dok ja smanjih ovaj 4 smajli jer tri u redu možeuser posted image ti citirauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10286
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:30:12   
selebriti

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: noa

bila moja svekrva na ultrazvuku dojki i rekla joj doktorica da je sve vise mlađih zena oboljelo i tako me ustravila al sam skontala koliko me mm voli odma me naruciouser posted image user posted image user posted image ili konta da vidi kad ce me se kutarisatiuser posted image user posted image user posted image sad sam malo zbunjenauser posted image user posted image user posted image user posted image
pocahontas moj grudni kos je razvijen kao u curice od 12 godinauser posted image user posted image user posted image user posted image



i kod mene isto Vako user posted image zato htjedoh kod Karabega ali eto, kupih u lindexu odličan grudnjak user posted image preporuČam user posted image



Molim te koliko je para tajčuveni grudnjak user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10287
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:30:51   
Leena
sigurno dr. junuzović...
to je naša doktorica...
njom sam azadovoljna i s anjom uvijek postignem kompomis i imama neki razgovor...nju sve možeš pitatai i dobiti odgovor...
nije ona koja leti za reklamne preparate za imunitete čim uđeš...i zaista pazi koje lijekove i kada daje...
sa njom sam najsretnija ako mi već doktor treba


bila sam i ja dok mi prosli put nije odbila pregledati dijete, jer "je pregledala njena kolegica" i ostala je pri tome da joj treba antibiotik 100% dok nisam donijela ciste nalaze i brisove. A i tada nije napisala nista u karton u koji je prethodno uredno upisala:"Majka odbija terapiju"- malo je reci da sam razocarana u nju. Da Bog da nam sto manje trebali, stvarno

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10288
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:31:33   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: noa

bila moja svekrva na ultrazvuku dojki i rekla joj doktorica da je sve vise mlađih zena oboljelo i tako me ustravila al sam skontala koliko me mm voli odma me naruciouser posted image user posted image user posted image ili konta da vidi kad ce me se kutarisatiuser posted image user posted image user posted image sad sam malo zbunjenauser posted image user posted image user posted image user posted image
pocahontas moj grudni kos je razvijen kao u curice od 12 godinauser posted image user posted image user posted image user posted image



i kod mene isto Vako user posted image zato htjedoh kod Karabega ali eto, kupih u lindexu odličan grudnjak user posted image preporuČam user posted image




a nisi se tada sjetila vise komada uzetiuser posted image user posted image da nam podjelis



je li ti ja ličim na charity organizationuser posted image user posted image
imaš lindex u BBI..kolekcija grudnjaka bomb shell...pisah negdje ovdje-efekat bombastično fantastičan....user posted image user posted image

a grudnjak nije skup-to me jos neko pitao-zaboravim cijenu da napišem jer je po meni nebitna 35KM...u la senzi sam plaćala po petobanku ali nisam zadovoljna kao sa bombom! user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 30.11.2011 12:32:35 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10289
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:32:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: marijanna

Noa sretno na pregledu, da sve bude ureduuser posted image a i ja sam isla na mamografiju nedavno,napipala neku kvržicu pa otisla da me pregleda,sve je bilo uredu al sam odlucila ici jednom godisnje i ubuduce. Bananice moja  prijateljica 89.godiste napipa kvržicu i ode na pregled,kad tamo tumor, sreca dobrocudni ,svaka bi žena trebala raditi samopreglede dojki i jednom godisnje ici na mamografiju jer kad se otkrije na vrijeme sve se može izljeciti..



ma svasta se desava, znamuser posted image al ja bjezim od doktora ko djavo od krsta, zadnji put su me porodiliuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10290
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:33:05   
Leena
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: noa

bila moja svekrva na ultrazvuku dojki i rekla joj doktorica da je sve vise mlađih zena oboljelo i tako me ustravila al sam skontala koliko me mm voli odma me narucio ili konta da vidi kad ce me se kutarisati sad sam malo zbunjena
pocahontas moj grudni kos je razvijen kao u curice od 12 godina



i kod mene isto Vako zato htjedoh kod Karabega ali eto, kupih u lindexu odličan grudnjak preporuČam




a nisi se tada sjetila vise komada uzeti da nam podjelis


Joj ne zalite se vi sa malim sisama, ja sam imala male i bila presretna s njima, sta god obuces, taman dekolte do pupka, nije vulgarno... a sad, jadi moji, 90 D, pa zakopcana do grla izgledam k'o pevaljkauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10291
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:33:50   
bananica
je li ti ja ličim na charity organizationuser posted image user posted image
imaš lindex u BBI..kolekcija grudnjaka bomb shell...pisah negdje ovdje-efekat bombastično fantastičan....user posted image user posted image


ja sam skoro uzela lisicin grudnjak, sa silikonskim umecima, super on stoji, super izgleda, al sto je tezak, ramena mi otpadajuuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10292
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:34:00   
pocahontas
jedem čokoladu za kuhanje-eto koliko sam očajna user posted image kolega me počastio...koji biser...otići u granap i kupiti čokoladu za kuhanje! WTFuser posted image user posted image user posted image user posted image

to je tačno leena...fakat, ja uglavnom hodam bez grudnjaka bez ikakvih problema...samo kada izlazim vani obučem grudnjak..mogla bih skakati na fitnesu do mile volje bez grudnjaka i da mi je savršeno udobno i komotno! user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 30.11.2011 12:36:22 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10293
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:35:01   
Emica_sa
Ima li koji da smanji sise,ja imam viskauser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10294
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:35:06   
selebriti

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: noa

bila moja svekrva na ultrazvuku dojki i rekla joj doktorica da je sve vise mlađih zena oboljelo i tako me ustravila al sam skontala koliko me mm voli odma me naruciouser posted image user posted image user posted image ili konta da vidi kad ce me se kutarisatiuser posted image user posted image user posted image sad sam malo zbunjenauser posted image user posted image user posted image user posted image
pocahontas moj grudni kos je razvijen kao u curice od 12 godinauser posted image user posted image user posted image user posted image



i kod mene isto Vako user posted image zato htjedoh kod Karabega ali eto, kupih u lindexu odličan grudnjak user posted image preporuČam user posted image




a nisi se tada sjetila vise komada uzetiuser posted image user posted image da nam podjelis



je li ti ja ličim na charity organizationuser posted image user posted image
imaš lindex u BBI..kolekcija grudnjaka bomb shell...pisah negdje ovdje-efekat bombastično fantastičan....user posted image user posted image

a grudnjak nije skup-to me jos neko pitao-zaboravim cijenu da napišem jer je po meni nebitna 35KM...u la senzi sam plaćala po petobanku ali nisam zadovoljna kao sa bombom! user posted image



Je li ti neobično bez njega user posted image Kakav je osjećaj kad ga skineš user posted image user posted image user posted image

Kupujem i ja obavezno, .. prijeko mi je potreban user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10295
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:36:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Leena

sigurno dr. junuzović...
to je naša doktorica...
njom sam azadovoljna i s anjom uvijek postignem kompomis i imama neki razgovor...nju sve možeš pitatai i dobiti odgovor...
nije ona koja leti za reklamne preparate za imunitete čim uđeš...i zaista pazi koje lijekove i kada daje...
sa njom sam najsretnija ako mi već doktor treba


bila sam i ja dok mi prosli put nije odbila pregledati dijete, jer "je pregledala njena kolegica" i ostala je pri tome da joj treba antibiotik 100% dok nisam donijela ciste nalaze i brisove. A i tada nije napisala nista u karton u koji je prethodno uredno upisala:"Majka odbija terapiju"- malo je reci da sam razocarana u nju. Da Bog da nam sto manje trebali, stvarno

user posted image

ma i sama sma imala porbleme u domu zdravlja ...
ne s anjom...sem informativni razgovor al nakon što sma dokazala koje su ''greške'' prema mome djetetu napravljene saslušala se i sada je stavrno OK....
al sma imala baš porbleme koje sma možfda i smaa preosjetljivo prihvatala....al to je moje dijete i moje najveće razočaranje je dr. Aida koja me vratila sa vrata u 13.55 20.avgusta 2009 godine...moja F ima turu 40 a završila sa sumamedom dan prije...a oni ne rade drugu smjenu i šalje me u vrazovu...vani +40 dijete mi u bunilu na rukama a ona neće da me primiuser posted image
tada sma doživjela nervni slom...nakon toga sve je drugačije...
ja znam 100% d aje tada bila junuzovićka ili ona lejla koja je sada u vrazovoj d abi mi pirmile dijete...je rje bila mala i imala brohitis i karton je t...m
ma niko nije svaršen...user posted image
al nužno su nam zlo...sa njom sam zadovoljna za sada zaista...i vjeruj mi da sam svjedokom da je do sada milion grešaka svojih kolegica isparvila...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10296
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:36:24   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Leena

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: noa

bila moja svekrva na ultrazvuku dojki i rekla joj doktorica da je sve vise mlađih zena oboljelo i tako me ustravila al sam skontala koliko me mm voli odma me narucio ili konta da vidi kad ce me se kutarisati sad sam malo zbunjena
pocahontas moj grudni kos je razvijen kao u curice od 12 godina



i kod mene isto Vako zato htjedoh kod Karabega ali eto, kupih u lindexu odličan grudnjak preporuČam




a nisi se tada sjetila vise komada uzeti da nam podjelis


Joj ne zalite se vi sa malim sisama, ja sam imala male i bila presretna s njima, sta god obuces, taman dekolte do pupka, nije vulgarno... a sad, jadi moji, 90 D, pa zakopcana do grla izgledam k'o pevaljkauser posted image


Jel' to ti nas provociraš? user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10297
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:36:48   
Leena
Ima li koji da smanji sise,ja imam viska


drugarice, ako nađeš, javi, ima nas jošuser posted image . Ja nasla neki na snizenju u BBI u Lisci, 30KM, krasan, ne smanjuje, ali se protivi gravitaciji user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 10298
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:38:48   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Leena

Ima li koji da smanji sise,ja imam viska


drugarice, ako nađeš, javi, ima nas jošuser posted image . Ja nasla neki na snizenju u BBI u Lisci, 30KM, krasan, ne smanjuje, ali se protivi gravitaciji user posted image



Ja kad odem da kupim grudnjak nude mi one teretne,sto ih babe nosajuuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 10299
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 12:40:03   
pocahontas
ma navikla sam ja da vani izgledam fancy jer imam čarobni grudnjak, a u kući da sam kao curica...ne bole ramena, ok mi je skroz! user posted image
a apropo tih grudnjaka i efekta-nešto kontam kako je to sve ipak za javnost i okolinu, a koliko se mi zapravo trudimo da izgledamo za druge lijepo i veliko user posted image ..u krevetu je to sasvim druga priča..u krevetu samo karabeg pomaze user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 10300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  410 411 [412] 413 414   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  410 411 [412] 413 414   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nejelo
škorpija

Kad vaša beba (dijete) neće da jede da li ga

Tjerate da jede riječima (39%)

Na silu mu dajete hranu (3%)

Tučete ga počne da jede (3%)

Pustite dijete na miru (23%)

Preskočite taj obrok, ali insistirate na slijedećem (15%)

Ništa od navedenog (17%)


Broj svih glasova: 183

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *