|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  413 414 [415] 416 417   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:17:23   
Lady26
Aaaaaaaaaaaaj kako volim kupinovo vino user posted image user posted image user posted image
Moram doci na flasicu (casica je malo user posted image )
Haj prodaj litar da se upucam djetetu za rodjendan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10351
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:17:26   
salmy
IZVORNA PORUKA: Lady26

Salmy ne ljutis se sto ja 'nako napisah na temi za spavanje?
Ma ne,sto bi se ljutila.....nas dvoje smo se "ubili" za malo kritike....vidjela sam sinoc sta si pisala,ali nisam imala vise snage da pisem.Dok je zaspao poplavili smo svo troje
Sve okuser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10352
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:18:06   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Samo da vam javim za cepice.Ja sam obisla sve drzavne i privatne apoteke u KS, Mostaru, Tuzli,Zenici, Breza ,Visoko i sl., nigdje nema, jednostavno ti cepici nemaju licencu da se uvezu i BiH, tako mi rece teta u apoteci iako oni imaju dobavljace iz Slovenije.
Obisla sam citavu Dalmaciju-nema, prijatelji Zagreb-nema, Mariboro-nema, Beograd i N.Sad-nema, Budva, Herceg Novi-nema.
Zamolia bi forumasice iz svedske, holandije, Bbelgije, austrije da vide ima li tamo Bronhopulmin-proizvodjac slovenija i Ozopulnim-proizvodjac Italija da li tamo ima, da nam kupe i posalju ( sad pojma nemam mogu lise lijekovi slati postom), mi cemo platiti postarinu i poslati pare preko banke...
Eto, izvinite na duzini posta, ali bas su mi prijeko potrebni ovi cepiciuser posted image


ja cu kratko na poslu sam uletila samo sec....ako ti nesto znaci ja idem 16.12 ako Bogda u slo pa ti mogu kupiti...btw napisi za sta je ovo cini mi se da i meni je ovo interesantno (po nazivu)


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 10353
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:18:25   
leona81
ja cu sigurno kod Karabega nakon 2 ili 3 trudnoce...godine cine svoje:)
a godisnji me pregled ceka, kasnim praaavo al moram ga raditi iduce sedmice...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 10354
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:19:16   
salmy
mama2009 pa gdje ste Vi??stavrno ste zaista.....kako nam je drugarica?

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 10355
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:19:38   
Lady26
Ja Boga mi samo iskreno i kazem ono sto sam vidjela....
Lana itekako zna za*ebavati prilikom uspavljivanja, ja samo ustanem i kazem ja odoh, sad spavaj sama i izadjem...
Budem malo u dnevnoj a ona pocne plakati mama vrati se, evo spavam....ali onda mi stisne ruku da ne mgu maknuti ali ubrzo zaspe...
Zasad to pali - do kada vidjet cemo....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10356
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:20:47   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja Boga mi samo iskreno i kazem ono sto sam vidjela....
Lana itekako zna za*ebavati prilikom uspavljivanja, ja samo ustanem i kazem ja odoh, sad spavaj sama i izadjem...
Budem malo u dnevnoj a ona pocne plakati mama vrati se, evo spavam....ali onda mi stisne ruku da ne mgu maknuti ali ubrzo zaspe...
Zasad to pali - do kada vidjet cemo....


imamo isti sistem:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10357
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:21:13   
Lady26
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ana mi i danas ima temperaturu ali ne prelazi 38user posted image , ako sutra bude imala moracu je voditi opet dr. Bas mi nije jasno ovo njeno stanje, kontam da je kakva upala upala bi se uvecavala pa bi rasla i temperatura, ali jok njoj od petka temperatura do 38, samo u nedjelju vece jednom bila 39. Luka slini, ihnaliram ga pa bude pola sata dobar pa opet jovo na novo i sve tako.

Fkt koji vrag moze biti? Ima li kakvih drugih simptoma? Ili samo tura?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10358
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:22:03   
Anoniman
ja mislila bananica se zahebava samnomuser posted image a imam vina kako da ne a ima i rakije domace  , ... treba se probat bolje to nego antibiotikuser posted image da se moze kako i djetu to davatuser posted image ....
Nego uzela sam sok brusnica cista , dal smijem mogu i A. dat da se napije ?
Idacha user posted image
Salmy kad zaspa mali gospodinuser posted image .
Jelena i vama brzo ozdravljenje djeci da se ture i dr.boljke ne vracaju . A znasli da je meni ovo sve od krajnika .Dok sam bila kao djete /cura isprimala sam boca ko niko na dunjaluku malo malo pa fasujem upalu krajnika tad su me i zglobovi bolili kao malu secam se.
Da bi sad po starim danima, ja vise rijetkost kad da fasujem upalu krajnika al ta se upala sad sva slila dole , i skoro svaki mjes. je fasujem jer imam slab i imunitet .
Mama mi se i dan danas kaje sto ne izvadi krajnike kad sam bila , narucena ma sve eto bilo joj zao , a ja i danas dan zbog krajnika se mucim.
Najgore od svega sto i moje djete ima uvecane krajnike kao ja (moro je sve lose, od mene pokupiti sto mm kaze) .
Al zato cu ja svom abd vaditi cim dodje vrijeme za to . ako bogda insallah


< Poruku je uredio felix -- 30.11.2011 14:25:40 >

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 10359
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:22:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mahanje i od nas... ja djecu uspavala pa da malo dusom dahnem...Ana mi i danas ima temperaturu ali ne prelazi 38user posted image , ako sutra bude imala moracu je voditi opet dr. Bas mi nije jasno ovo njeno stanje, kontam da je kakva upala upala bi se uvecavala pa bi rasla i temperatura, ali jok njoj od petka temperatura do 38, samo u nedjelju vece jednom bila 39. Luka slini, ihnaliram ga pa bude pola sata dobar pa opet jovo na novo i sve tako.


Sto se tice poprsnih bubulojica ja ih bas tko mogu nazvati, kod mene saka jada ni lindex nepomazeuser posted image
Felix zelim brzo ozdravljenje, a dobro ti bananica rece kupinovo vino ti je lijek za sve. Meni tetak neki dan donio deset_ litara domaceg i posto sam jutros popila poslednji antibiotik sutra se bacam na kupinovo vino, ujutru i uvece mala casica rakijska, a moze i vise i sve boljke nestanu. Ja sam sa kupinovim vinom kao djevojka zeljezo sa 3 povecala na 17 samo za mjesec dana po dvije male casice dnevno tako da se opet bacam na tu terapiju.



a joj, pa zar jos uvijek ta dosadna tura? sto prije da prestane user posted image user posted image , a nadam se da ce i bebica ubrzo biti bolje

hmmm je li to zoves na lijecenje user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10360
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:24:08   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

ja mislila bananica se zahebava samnomuser posted image a imam vina kako da ne a ima i rakije domace  , ... treba se probat bolje to nego antibiotikuser posted image da se moze kako i djetu to davatuser posted image ....
Nego uzela sam sok brusnica cista , dal smijem mogu i A. dat da se napije ?
Idacha user posted image
Salmy kad zaspa mali gospodinuser posted image .



user posted image cuj ja da se zezam s tobomuser posted image user posted image preporucila ti najbolju terapiju - samo ti kupinovo vino ukljuci i za tren ces biti kao novauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10361
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:24:43   
ladyblue RR
Lady26, opravak je meni bio potpuno bezbolan. gore mi je bilo nakon krajnika. malo se osjeti pritisak dok ne izvade drenove i onda je sve super. postoji prsluk koji se nosi mjesec dana tako da ih je najbolje raditi u toku zime kaa se taj prsluk ne vidi ispod odjeće. vjeruj, tabletu protiv bolova popila nisam.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10362
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:24:43   
Anoniman
Bilo je prije u BG ovih cepica kupovati znam da je moja sestra kupovala malenom, ovih Bronhopulmin, pitam je da pogleda pa mi javi. Posto oni imaju par apoteka u BG koji prodaju lijekove i bez licence, na crno.

Lady nemam pojma sta je, slini i temperatura, ne kaslje. S tim da je od juce vidno iscrpljena ide dijete normalno po sred sobe i sama sebi zapne od svoje noge i padne, tacno vidim da nema snage.

Mama2009 user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 10363
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:25:32   
mama2009
IZVORNA PORUKA: salmy

mama2009 pa gdje ste Vi??stavrno ste zaista.....kako nam je drugarica?


tu smo, vrtic, kuca i svaki dan isto vrtimo se u krug...javni te se ponekad za skitnju....sta ima kod vas radis li gdje mi princ ko ga cuva.....zovem te veceras da se cujemo

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10364
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:26:24   
ladyblue RR
nema čepića ni u Beču. ostajke nam "naFatati" nekog ko ide u Italiju. hajmo žene, raspitajte se. mora neko ići za Novu godinu, Božić, nešto....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10365
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:27:05   
emi7908
Lady pa ti baš okrutna... sram te bilo user posted image user posted image a propo spavanja kod mene ni to ne pali, maleni me izluđuje sve više i više kad treba na spavanje a sad po belaju više ni neće u svoju sobu pa zaspe sa mnom u krevetu pa ga jamoram poslije prenositi a to dodijalo..
Amani bona šta se ti žališ? Sram te bilo dok drugi tugu zbog svojih cica ti se žališ ccccccc nemoj da te čujem više..user posted image
K'o bude prvi naručen kod Karabega neka se javi da vidim rezultate i meni je prijeko potreban user posted image
jedva čekam BB da vidim ove lijepe trebe što poznajem a one što ne znam valjda i upoznam konačno ..

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10366
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:27:27   
Malenaoduvijek
leena mozes ti traziti da ti prebace karton u drugi DZ,popunis zahtjev i oni ga sluzbenim putem prebace najvise za 7 dana.ti mozes svoje dijete da lijecis gdje hoces.

nanika to su tbl za zvakanje,imaju i granule za malu djecu ali njih ne placa socijalno a kosta oko 100 KM.a tbl su oko 85 ali ih placa socijalno.

moj Igor pije 3/4 tbl on to fino sazvace i samo mogu reci ne bih ga mijenjala ni za sta,onu prethodnu zimu ne bih pozelila opet,a evo ga zdrav je od marta hB.

felix duso moja ti si mlada i trebas da se pazis jer trebas jos dugoooo da ostanes zdrava i prava.


ladyblue a ima veze HPV i carski i cudi me da su te pustili da se porodis prirodno.
jer prolaskom kroz porodjajni kanal beba moze da pokupi sve viruse i bakterije koje majka ima u kanalu.
zato mnogo beba rodjenih prirodno ima infekciju ociju i sl. kad majka ima neku infekciju,




_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10367
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:27:37   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: salmy

mama2009 pa gdje ste Vi??stavrno ste zaista.....kako nam je drugarica?


tu smo, vrtic, kuca i svaki dan isto vrtimo se u krug...javni te se ponekad za skitnju....sta ima kod vas radis li gdje mi princ ko ga cuva.....zovem te veceras da se cujemo


kuća-pos'o, pos'o-kuća....k'o Ekrem Jevrićuser posted image



_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 10368
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:27:57   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Lady26

Aaaaaaaaaaaaj kako volim kupinovo vino user posted image user posted image user posted image
Moram doci na flasicu (casica je malo user posted image )
Haj prodaj litar da se upucam djetetu za rodjendan user posted image user posted image user posted image


A ovo si ignorisala jel user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 30.11.2011 14:28:54 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10369
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:27:58   
Anoniman
bananice znaci max dvi caseuser posted image ne vise  znam da je i rakija dobra za upale sve al hebiga pojaka je dere utrobuuser posted image .......
Mama2009user posted image


(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 10370
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:28:32   
salmy
Jelena mi smo imali turu 7 dana,i bila je jaka upala grla.Kad smo promjenili pedijatra i sirup,isti dan je spala.Odvedi je dr,nemoj je zavlaciti

Felix zaspali smo ne pitaj,ne mogu da se ponavljamuser posted image  zaspo između nas,pa ga ja prebacim kod njegauser posted image pa se on probudio,i dere se:hocu kod tajeeeee,pa ga ja vratimuser posted image i u neka doba vidim sva utrnula,i prebacim ga kod "njega"koja su doba bila Bog zna
Veceras ide novi rezim:on spava kod "njega"a ja sa tajomuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 10371
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:28:33   
mama2009
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: salmy

mama2009 pa gdje ste Vi??stavrno ste zaista.....kako nam je drugarica?


tu smo, vrtic, kuca i svaki dan isto vrtimo se u krug...javni te se ponekad za skitnju....sta ima kod vas radis li gdje mi princ ko ga cuva.....zovem te veceras da se cujemo


kuća-pos'o, pos'o-kuća....k'o Ekrem Jevrićuser posted image




ma on je maca mala za nas.....ima kad i snimit pjesmu mi ni to ne stizemo.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10372
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:29:03   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: MALA1994

ladyblue a ima veze HPV i carski i cudi me da su te pustili da se porodis prirodno.
jer prolaskom kroz porodjajni kanal beba moze da pokupi sve viruse i bakterije koje majka ima u kanalu.
zato mnogo beba rodjenih prirodno ima infekciju ociju i sl. kad majka ima neku infekciju,





pa i ja sam pretpostavila da je to tako ali ja se porodih uredno a Nađa nije imala nikakvih baja na sebiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10373
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:29:06   
Anoniman
Mahanje i od nas,jeste se raspisale ne merem ja to stici procitati...
Noa  sretno !!!
Felix mila opusteno,bice ok samo moras paziti na sebe ,papa test nije strasan za uraditi...

Mi bili u setnji pa do prodavnice.kupila sam mu za Bozic nekih sitnica,kontala  odjelce ali sam se predomislila...Uzela sam bijelu kosulju sa crvenom kravatom...

http://www.hm.com/dk/product/95318?article=95318-C#article=95318-A


Crni cardigan i dzins,samo odemo na sisanje...Ja i on cemo biti par on  crvenu kravatu,mama crvenu haljinuuser posted image




(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 10374
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:30:09   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama2009


ma on je maca mala za nas.....ima kad i snimit pjesmu mi ni to ne stizemo.....user posted image user posted image user posted image



ništa mi ne govori. kako sam počela raditi ne znam gdje mi je glava gdje guzica. još ova mala non stop nešto bolesna, prehlađena...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 10375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  413 414 [415] 416 417   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  413 414 [415] 416 417   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

osiguranje
š t a

Ovih dana razmišljam o životnom osiguranju, imam ponudu za Uniqa. Kakva su vam iskustva?

zadovoljni (45%)

ne zadovoljni (0%)

nemamo osiguranje (40%)

imamo neko drugo (15%)


Broj svih glasova: 67

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *