|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  308 309 [310] 311 312   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:58:08   
teacher75
lana gotovo isto kao juce, ujutro hodala normalno a popodne nije htjela i plakala da je bole noge. imali smo goste, jednu curicu pa se s njom malo igrala ali nije mogla dugo hodati. zaspala je vec oko 6 i budila se par puta placuci al je nastavila i evo spava

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 7726
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:16:48   
Anoniman
jelo...znam da ti sve znas sta trebas...a reko ako si zaboravila...puno limuna tj. limunade...jedi sto kiseliju hranu...nadam se da ce te brzo popustiti...mogu misliti kako ti je tesko i fizicki i psihicki...drzi seuser posted image

ne znam ticerko...ja opet vjerujem vise nekim privatnim lab. nego onim na ilidzi...mozda zato sto sam znala jednu curu koja je tamo stazirala...koja mi je svasta pricala...mislim kako to izgleda...e haj ti sad znaj...meni je dosta toga u nasem zdravstvu pod velikim upitnikom...ja sam eto zivjela i u Pragu...nije ono da kazem mrtvi zapad...pa da sad imaju najnoviju tehnologiju...pa su mi opet izolovali mono. za  tri dana...i to u njihovom Domu zdravlja...a kod nas moras na infektivnu...a nalaz cekas tri sedmice...kao ne moze brzeuser posted image Nista meni ovdje nije jasno...majkemi

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7727
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:18:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Drage moje, neznam sta da radim. moja mala evo vec nekoliko mjeseci stalno noci place. Ide to u fazama. Nekad je dobro i nekad opet pocne da po citavu noc place, stalno ustajem. ili place kroz za san ili se probudi i place. Nece da pije, nece AD, nista samo bi da je nosim i pokazuje da hoce da ide u dnevnu. I ako je pred zoru stavim kod nas u krevet isto tako se budi i place.... Neznam dali su zubi ili nesta drugo. Imali mozda neka tema da malo prictam
imao je i A. ovu "fazu"...ne znam jesu li zubi...sta je...proslo je...hvala bogu

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 7728
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:26:15   
bananica
tu sam opet, o cemu se veceras pricauser posted image

spremamo li se za Tz??


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7729
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:26:22   
Anoniman
evo i mene,mm mi je rekao da sam pukla totalnouser posted image da li da se razvedemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Noa gleda Pepu pig i ne zeli spavati,ne kašlje,nos prohodan,promukla al ja uvjerena da ''plitko'' diseuser posted image user posted image user posted image
a vi kako teuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jelena izdržiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7730
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:29:05   
bananica
ispusila sam danas tonu cigara, stvarno sam patriota, zestokiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7731
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:31:02   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bananica

ispusila sam danas tonu cigara, stvarno sam patriota, zestokiuser posted image user posted image



Samo ako je FDSuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7732
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:31:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

ispusila sam danas tonu cigara, stvarno sam patriota, zestokiuser posted image user posted image



i ja sam i jos ne posustajem,jest da su ove moje slims Bugarskeuser posted image al uzimaju ''patriote'' harač na njih a ja im ga patriotski placamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7733
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:32:11   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

ispusila sam danas tonu cigara, stvarno sam patriota, zestokiuser posted image user posted image



i ja sam i jos ne posustajem,jest da su ove moje slims Bugarskeuser posted image al uzimaju ''patriote'' harač na njih a ja im ga patriotski placamuser posted image user posted image user posted image user posted image



noa nista ti si izdajnikuser posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7734
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:33:35   
bananica
ovaj moj samo sto sastavi glavu s jastukom zaspa, bas sam imala svasta da mu ispricam, propade miuser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 7735
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:34:25   
Anoniman
kako bona izdajnik u CG ove cigare 1 euro a kod nas 2,70 km znaci patriotski mi uzimaju 70 kfuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 7736
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:35:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

kako bona izdajnik u CG ove cigare 1 euro a kod nas 2,70 km znaci patriotski mi uzimaju 70 kfuser posted image user posted image user posted image user posted image



posteno nas patriotizam guliuser posted image user posted image user posted image al neka, sve za drzavuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7737
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:36:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

ovaj moj samo sto sastavi glavu s jastukom zaspa, bas sam imala svasta da mu ispricam, propade miuser posted image



idi otvori temu pa da te savjetujemo sta ćešuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7738
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:36:12   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: noa

kako bona izdajnik u CG ove cigare 1 euro a kod nas 2,70 km znaci patriotski mi uzimaju 70 kfuser posted image user posted image user posted image user posted image



Ma nisu oni su dobri,oni samo zele dobro drzaviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7739
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:37:10   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

ovaj moj samo sto sastavi glavu s jastukom zaspa, bas sam imala svasta da mu ispricam, propade miuser posted image



idi otvori temu pa da te savjetujemo sta ćešuser posted image user posted image



I u mene slicna situacija,ja ko popisanauser posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7740
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:37:44   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

ovaj moj samo sto sastavi glavu s jastukom zaspa, bas sam imala svasta da mu ispricam, propade miuser posted image



idi otvori temu pa da te savjetujemo sta ćešuser posted image user posted image



cuj sta cu, pa zna se sta ide za neobavljanje bracnih obavezauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7741
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:37:56   
tekja
Ja pusim od ovih preko grane...vodim se onom...najpreci ti je komsijauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7742
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:38:00   
Anoniman
bananice mi non stop OT na ovoj temiuser posted image banovat ce nas svega miuser posted image user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 7743
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:38:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Drage je li ko od vas pio bromergon ili dostinex za prekid laktacije...ako jeste kad pocne djelovati. Dobila mastitis, pocela piti, ali ne popusta ni malo.


Teacher evo ti dobar recept a brze za ustipke. Umutis cetiri jajeta sa jednom malom pavlakom, kasicicom soli, kasicicom secera, 14kasika brasna i praskom za pecivo i przis u velikoj kolicini ulja. Ja pravim obicno pola smjese jer cijela smjesa mi puno. Mekani pravo budu, a za 15min imas dorucak.

jesam ja pila nemoze odma pocet djelovati uff kako ce te dojke boliti kad se mlijeko bude povlacilo, prosla sam to nazalost tek drugi dan ces osjetiti olaksanje do tad nema kupanja dok se mlijeko ne povuce .
I imala sam isto tako upaljenje dojki, proce sigurno od bromegona .


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7744
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:38:57   
bebacha
vece-imal bujruma
bananice imamo isti problem,gledam ga i samo molim boga da bar ode u spavacu.nemogu ga gledat visuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7745
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:39:19   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

bananice mi non stop OT na ovoj temiuser posted image banovat ce nas svega miuser posted image user posted image


ovo je ljudima razonodauser posted image user posted image cuj banovati, placati sto narod zabavljamouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7746
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:40:38   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bebacha

vece-imal bujruma
bananice imamo isti problem,gledam ga i samo molim boga da bar ode u spavacu.nemogu ga gledat visuser posted image user posted image




Moj je barem bio kulturan da ode u spavacuuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7747
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:40:52   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

vece-imal bujruma
bananice imamo isti problem,gledam ga i samo molim boga da bar ode u spavacu.nemogu ga gledat visuser posted image user posted image



uzasno je ovo sta smo mi sebi dopustileuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7748
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:41:06   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image moj ode da se tuširauser posted image user posted image user posted image mogla bi ja sad zaspatiuser posted image user posted image user posted image haj laku noćuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7749
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:42:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

ispusila sam danas tonu cigara, stvarno sam patriota, zestokiuser posted image user posted image



i ja sam i jos ne posustajem,jest da su ove moje slims Bugarskeuser posted image al uzimaju ''patriote'' harač na njih a ja im ga patriotski placamuser posted image user posted image user posted image user posted image

to i ti grisini pusis...bjaz ba...od koga cu se ja grebat u tz...one ne puse...mislim...ne puse cigareuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  308 309 [310] 311 312   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  308 309 [310] 311 312   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *