|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  306 307 [308] 309 310   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 18:30:26   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Lady26

Nunichi draga sta napisa user posted image
user posted image


user posted image user posted image Pa rekoh da vam bude jasnije. Nego popi ti caj, ako budes jela nemoj puno...probaj sa supicom. Ali onom iz kesice, da nije masna. Ugrij stomak necim. Valjda prodje uskoro.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 18:31:11   
tekja
evo me...

sad je 37,7...usto je, pojeo zdjelicu supe, sad gricka suncokretove sjemenke...onako, miran je...user posted image

Ne vjerujem da mu je od zuba, on je samo jednom imao temp. i tad je bila zbog upale grla...stvarno ne znam sta je sad uzrok...kontam da preletim u Vrazovu, dok jos radeuser posted image

nego, jedno malo glupavo pitanje  - kad vam dijete ima temp. dajete li da zaspi?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 18:33:35   
koka i po
nije glupavo..
ja nedam kad ima visoku temperaturu...za ostale neznam...
a tebi saljem user posted image ..iskreni i od srca

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 18:33:45   
Nunichi
Ma ja dam, ali pipkam stalno. Pratis ono da glava nije vrela, a rukice i nogice ledene. Ako jeste tako, grijes, trljas, obloge stavljas. A sta ce oni duse drage, moraju kunjati. I nas ovolike temp smlati.
Ne znam sta bi sa djeteta koje ima temp? Das lijek, probas nahraniti, legnes kraj njega i to je to. Pratis i samo pratis.
Joj jel moguce da je ovoliko bolesnih pilica. user posted image

< Poruku je uredio Nunichi -- 19.11.2011 18:35:15 >

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 18:36:15   
bananica
Ma ja dam, ali pipkam stalno. Pratis ono da glava nije vrela, a rukice i nogice ledene.



isto

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 18:38:16   
marinčii
tekja jel se opet bunio da ga boli stomak?da nije oni glupi stomačni virus,ne daj Božeuser posted image ,kod nas je bilo tako prvo ga zabolio stomak sutradan dobio temp pa 4 dan i proljev grozan ,možda da ga ipak odvedeš na pregled da budeš mirna..
lady mene često tako uhvati pred user posted image ,glavobolja povraćam ,mučnina mi  bude u želucu ,da nije tako i kod tebe?
Matej evo skače po kući još ga nosić zeza,al i danas je imo malo temp,37,6,javlja se svako 12 sati sreća nije visoka i brzo spada inače bi više izludilauser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 18:45:59   
tekja
cure falauser posted image

on je bio budan dok je temp. rasla, kad sam dala sirup, ususkao se kraj mene i zaspao...a ja sam svako malo mjerila i vidim polako ide dolje, rekoh neka ga nek' odmara...kad dobih "savjet", ne daj mu da spava, ne smije spavati...na pitanje a zasto...odogovor: pa eto zato ne bi trebaouser posted image ...grrrrrr....user posted image

marinci, samo preksinoc se zalio, jucer, sinoc, danas do 16 h sve ok bilo...jeo, spavao, igrao se...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 7682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 18:50:47   
marinčii
onda sigurno nije to u pitanju jer M se baš žalio na stomak,kako god nadam se da će brzo proći
Ja ću M opet sutra voditi ako se bude javljala temp,iako sam ga već vodila i radili mu krvnu sliku i kažu virus,nadam se da je tako i da neće fuliti


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7683
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 19:18:21   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: bebacha

Felix meni je to komplimentuser posted image
meni je nekako dorucaj nsjvaznije pa se trudimo nesto kaloricno i sito da jedemo.mi recimo ne jedemo griz,puru i slicno.nego razne tjesta,pite,pizze,sendvice i itd



kod nas za dorucak idu jaja na oko, kuhana jaja i virslice, pecivo s pavlakom i margarin+dzem, palacinke, ustipci, pilav, cokolino, salama i majoneza,slani maffini,itd. uvijek sa kakaom ili cajem, a za veceru ide obicno neka lajt varijanta,griz,pura,itd.




i naravno, kiflice sa sirom ili virslama, eurokremom ili dzemom, zamalo da ih zaboravimuser posted image


mi salame i virsle nikad ne jedemo pa ni lana a ni majonezu nije nikad probala. palacinke nece, a ne znasm ni kad bih ih pravila kad radim ujjutro, mazalice isto ne voli, ona jede ili sam hljeb ili sir posebno ,tako nesto. prije je jela jaje fino al sad odbija tako da nemam drugog izbora osim pure i griza i jaja na silu


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7684
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 19:21:44   
Anoniman
Drage je li ko od vas pio bromergon ili dostinex za prekid laktacije...ako jeste kad pocne djelovati. Dobila mastitis, pocela piti, ali ne popusta ni malo.


Teacher evo ti dobar recept a brze za ustipke. Umutis cetiri jajeta sa jednom malom pavlakom, kasicicom soli, kasicicom secera, 14kasika brasna i praskom za pecivo i przis u velikoj kolicini ulja. Ja pravim obicno pola smjese jer cijela smjesa mi puno. Mekani pravo budu, a za 15min imas dorucak.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7685
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 19:38:34   
DM
Jelena obrati se taurus za te tablete-ona je neke pila1 A do tada-stavi obloge od kupusa! Čuvaj se mila!
Mi danas završismo na crtanom filmu-danima čekam praskazorje i sinoć hoćemo li -nećemo li i odustanemo u korist djece! Žao nam bilo da njih ne odvedemo-gledali smo pingvineuser posted image
I sad sam sama sa djecom-ko ima 2 dečka-zna o čemu pričamuser posted image
malo prije su se pootimali za nešto i mali se udari i rasiječe usnicu, jedva sam krv zaustavila, a o oblozi da i ne govorim-ne da led primaknuti, i naravno sad usnica k'o ....


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7686
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 19:52:46   
tekja
mi bili kod dr. upala grlauser posted image
dobio cephabos...bila neka dr. Amira, cini mi se...mala1994,tajra, kakva je?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 7687
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 19:55:47   
nanika
Pozdravuser posted image
Vidim opet ima bolesne djeciceuser posted image , misa mu, zelim im brzo ozdravljenje.
Moj maleni je vec sedam dana prehladjen, nosic zacepljen i iskasljava. Vodila ga doktoru ali nije grlo hb. samo smo dobili kapi za nos i za iskasljavanje ali mi ih ne koristimo nego onaj sirup kucni od nase drage Hanadyuser posted image user posted image . Odlican je.
Lady26 kako si sad????


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 7688
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 19:58:17   
nanika
Tekja bas mi je zao, ali proci ce to brzo.
Da nam drugar sto prije ozdraviuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:04:26   
selebriti
Veče žene, ...

Ja večeras kontala vani, ali se nisam uspjela dogovoriti, pa je muž otišao na nekakav rukomet.
Al zato sam imala neprocjenjivu veče sa svojom milom djevojčicom. Sjedila mi je u krilu punih pola sata i gledala Kiketa, nešto mi pričala, listala neki promotivni letak, ... user posted image user posted image user posted image Meni srce ko globus user posted image , .. jer kako se dočepala nogu ne staje nikako, neće da se mazi, al ovo večeras user posted image user posted image user posted image ....



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:06:09   
nanika
Selebriti i moj muz je otisao na rukometuser posted image , hajte kod nas da se druzimouser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 7691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:08:30   
selebriti
Hajte vi kod nas, .... evo meni E. zaspala (nadam se user posted image , ne smijem u sobu uć), a negdje oko moje zgrade ko da je svadba user posted image , pa bujrum... user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:09:11   
bananica
nanika kako tvoja ruka??

selebriti , divnouser posted image

ima li sta za mezu i pice kod tebe?

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7693
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:10:16   
selebriti
Imaaju tri pive, ... lozovača, bijelo vino, ....

Meze od sinoc ostalo, bili nam gosti user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:12:00   
bananica
kod tebe svega, bas bi se provele vecerasuser posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 7695
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:12:46   
selebriti
Ma bujrum, .. još mi i kuća porađena, ... doduše prašinu rijeđe brišem, ... al mrak je, ne vidi se user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:13:46   
bananica
 user posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 7697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:19:11   
selebriti

IZVORNA PORUKA: bananica

 user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:20:18   
rose 87
noc user posted image
mi samo da se javimo,dosadno nam po citav dan,ja prehladjena ali je E. hB dobro


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7699
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:21:41   
nanika
Bananice hvala na pitanju ali ja sam uzasuser posted image opekotine me bole, nocas bila nikakva, bilo mi muka, ustala u wc i tamo se onesvjestim i padnem, nasao me muz i jedva sam dosla sebi. Sve mi se sastalo, opekotine i jos dobilauser posted image , mora da mi je zeljezo opet nisko. Cim mi se malo ove ruke oporave idem da vadim krv.

Selebriti da nisam u ovakvom stanju sad bih ti dosla sa svojim banditimauser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  306 307 [308] 309 310   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  306 307 [308] 309 310   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *