|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  307 308 [309] 310 311   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:26:21   
bananica
uh bas mi je zao, uskoro ce biti boljeuser posted image



(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7701
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:27:06   
selebriti

IZVORNA PORUKA: nanika

Bananice hvala na pitanju ali ja sam uzasuser posted image opekotine me bole, nocas bila nikakva, bilo mi muka, ustala u wc i tamo se onesvjestim i padnem, nasao me muz i jedva sam dosla sebi. Sve mi se sastalo, opekotine i jos dobilauser posted image , mora da mi je zeljezo opet nisko. Cim mi se malo ove ruke oporave idem da vadim krv.

Selebriti da nisam u ovakvom stanju sad bih ti dosla sa svojim banditimauser posted image




A gdje si ti???

Joj tvoji bi banditi probudili moju prinčipesu user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7702
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:52:05   
Amani12
Nanika draga znam kako ti je,ali mogu ti samo reci,izdrzi,proci ce...user posted image
Ja jos uvijek imam oziljak na ruci i to su mi bili bolovi po jacini odmah nakon porodjajnih.
A imala sam uzasno tezak,dugotrajan i bolan porod...
Selebriti, susjedo moja,uzivas a ne zoves ccc
Ljubi uspavanu ljepoticu user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 7703
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:55:03   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Amani12


Selebriti, susjedo moja,uzivas a ne zoves ccc
Ljubi uspavanu ljepoticu user posted image




Hej, vjeruješ li da svaki dan kad izađem gledam prema tvojj zgradi user posted image user posted image user posted image
A juče sam se maksuz kroz park vraćala, ...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 7704
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:55:54   
Anoniman
Dobarveceuser posted image sto bi moja kuma rekla

hebali vas ustipciuser posted image ...sad sam pola sata kopala po kompu da nadjem jelenin recept za one pogacice ...zato cu ih sad zabrkati za ujutrouser posted image

opet vidim ima bolesnih...misa muuser posted image user posted image noa...i moj A. promukne...ne znaci da ce laringitis fasovati...ja se barem nadam da nece

ticerko...i privatnici rade ili su radili u drzavnim Dz iil bolnicama...niko od njih nije postao privatnik nakon fakulteta...to su mahom stariji, iskusni ljekari koji bas radi svoje strucnosti su u mogucnosti da otvore privatnu praksu...inace...slabo da bi imali pacijenata...dr. Ademovicka je npr. godinama radila u nasem Dz...meni su je bukvalno preporucile ove ovdje sestre...sta god da sam pitala one su me slale kod nje...a sumnjam da ih ona placa za reklamu...i stvarno se, barem po mom misljenju, ispostavila jako dobra pedijatrica...temeljita...saslusa...djeca je vole...njezna...a prije svega, strucna...opet ja kao laik sam stekla takav dojam...jednostavno...vjerujem joj...Ja sam A. jednom odvela na odjel gdje su bolesna djeca u nasem dz...docekala me "macka" sa dugim, crvenim noktima i kilom nakita...koja nije htjela pipnuti A....jer su joj "hladne" ruke...na svu srecu dijete mi nije bilo bolesno...nego je vristao pola sata ko zna zbog cega...od tad ja ga samo na vakcinaciju vodim u Dz...to mi je prvi i posljednji put da sam ga "bolesnog" odvela u DZ.
Opet...blago onima koji nadju na dobrog pedijatra u drzavnim...zavidim im

tajra...ja kad citam Rianine bisere...fakat ne mogu vjerovatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Riana-Titouser posted image

nanika...kako ruka?

lady...ako ti se riga rinostop je zakon...mene je on spasio...inace sam "gatala" u solju tri dana...uzas

cuj rinostop...mislim ranibos...izludile ste meuser posted image user posted image





< Poruku je uredio dadada -- 19.11.2011 21:03:38 >

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 7705
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:56:51   
nanika
Selebriti naravavno da bi je probudiliuser posted image . Mi smo na Aneksu a ti??
Amani, mogu ti reci da je i mene bolilo i jos boli i u pravu si kad kazes da su bolovi odmah iza porodjajnih user posted image . Rekao mi je dr da cu od ponedjeljka morati skinuti zavoje i mazati ranu da mi bude otvorena, nista vise stavljati na nju. Jesi li i ti tako i nakon koliko si to smjela kvasiti?


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 7706
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:58:31   
selebriti
Mi smo na Dobrinji, ... ako znas di je Amani i mi smo ti tu user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7707
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:58:40   
nanika
Selebriti i Amani vi ste na Dobrinji???? E pa moramo dogovoriti tu kaficu u merkatoru, ja u trolejbus i eto me zacasuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7708
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 20:59:32   
selebriti

IZVORNA PORUKA: nanika

Selebriti i Amani vi ste na Dobrinji???? E pa moramo dogovoriti tu kaficu u merkatoru, ja u trolejbus i eto me zacasuser posted image



Jest da ide do nasuser posted image user posted image user posted image

Nekad bilo, sad se spominjalo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7709
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:01:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

Dobarveceuser posted image sto bi moja kuma rekla

hebali vas ustipciuser posted image ...sad sam pola sata kopala po kompu da nadjem jelenin recept za one pogaciceuser posted image ...zato cu ih sad zabrkati za ujutrouser posted image

opet vidim ima bolesnih...misa muuser posted image user posted image noa...i moj A. promukne...ne znaci da ce laringitis fasovati...ja se barem nadam da nece

ticerko...i privatnici rade ili su radili u drzavnim Dz iil bolnicama...niko od njih nije postao privatnik nakon fakulteta...to su mahom stariji, iskusni ljekari koji bas radi svoje strucnosti su u mogucnosti da otvore privatnu praksu...inace...slabo da bi imali pacijenata...dr. Ademovicka je npr. godinama radila u nasem Dz...meni su je bukvalno preporucile ove ovdje sestre...sta god da sam pitala one su me slale kod nje...a sumnjam da ih ona placa za reklamu...i stvarno se, barem po mom misljenju, ispostavila jako dobra pedijatrica...temeljita...saslusa...djeca je vole...njezna...a prije svega, strucna...opet ja kao laik sam stekla takav dojam...jednostavno...vjerujem joj...Ja sam A. jednom odvela na odjel gdje su bolesna djeca u nasem dz...docekala me "macka" sa dugim, crvenim noktima i kilom nakita...koja nije htjela pipnuti A....jer su joj "hladne" ruke...na svu srecu dijete mi nije bilo bolesno...nego je vristao pola sata ko zna zbog cega...od tad ja ga samo na vakcinaciju vodim u Dz...to mi je prvi i posljednji put da sam ga "bolesnog" odvela u DZ.
Opet...blago onima koji nadju na dobrog pedijatra u drzavnim...zavidim im

tajra...ja kad citam Rianine bisere...fakat ne mogu vjerovatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Riana-Titouser posted image

nanika...kako ruka?

lady...ako ti se riga rinostop je zakon...mene je on spasio...inace sam "gatala" u solju tri dana...uzas






nisam mislila na doktore vec na vadjenje nalaza u privatnim klinikama. poznajem licno neke dr koji rade u drzavnim i svi su protiv vadjenja nalaza na takav nacin


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7710
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:01:49   
nanika
IZVORNA PORUKA: dadada



nanika...kako ruka?








Bice bolje, nadam se, proslo je najgore. Samo me strah kad skinem zavoj i budem to morala mazati. Danas sam pogledala u hitnoj kad su mi previjaliuser posted image , uhhhhhhhhhh


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7711
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:03:14   
Amani12
Dadada potpisujem apsolutno za dr.Ademovic.
Ja sam bas po tvojoj preporuci otisla kod nje
nakon sto su nas 'izvozali' ovi u DZ samo tako.
Ne bih je mjenjala ni za brdo karamela user posted image user posted image

Selebriti cujemo se mi obavezno i dogovorimo se za setnju.user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7712
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:04:03   
nanika
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: nanika

Selebriti i Amani vi ste na Dobrinji???? E pa moramo dogovoriti tu kaficu u merkatoru, ja u trolejbus i eto me zacasuser posted image



Jest da ide do nasuser posted image user posted image user posted image

Nekad bilo, sad se spominjalo user posted image user posted image user posted image
A stooooooo?? veceras nesto javise da trolejbus opet normalno ideuser posted image . Ili sam ja prolupalauser posted image . Ipak sam se sinoc slozila unesvijest pa reko ko zna sta ja sanjam

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 7713
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:07:33   
teacher75
svugdje ima svega, ne treba generalizovati, i ja sam cula za dr ademovicku da je odlicna i nizakoga drugog od privatnika, lutvui neki kude a neki hvale a ipak i u drzavnim se mogu naci odlicni pedijatri. meni je do sada svako nahvalio gordanu vukovic, zato smo i otisli ovaj put kod nje, pa vdijecemo kakvo cemo mi imati iskustvo. nadam se pozitivno. a ne zelim ni iz principa da placam privatnike kad mi se fino svaki mjesec odbija od plate za socijalno. kad bude omoguceno kao i vani da biramo izmedju privatnika i drzavne a da socijalno pokriva, onda mozda odem i nekom privatniku na glasu kao sto je mira ademovicuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 19.11.2011 21:08:27 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 7714
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:08:11   
salmy
Vecer drustvouser posted image
Mi se danas nahodali punoooo,momak se slomio.Prvi put da je u ova doba zaspo
Hvala Bogu idemo na bolje,poceo je da jedeuser posted image mete sve,valjda izgladnio

Jucer mu kupih posteljinu u Tifaniju (20KM) snizena,nije losa h&m,malo ima nekih maceva i dvoraca ali je kvalitet super
Danas sam vidjela Tomicu predivnaaaaa je ali malo skupauser posted image  u onoj lijepoj prodavnici na Skenderiji do tramvajske
Bolesnima brzo ozdravljenje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 7715
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:13:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

Dobarveceuser posted image sto bi moja kuma rekla

hebali vas ustipciuser posted image ...sad sam pola sata kopala po kompu da nadjem jelenin recept za one pogaciceuser posted image ...zato cu ih sad zabrkati za ujutrouser posted image

opet vidim ima bolesnih...misa muuser posted image user posted image noa...i moj A. promukne...ne znaci da ce laringitis fasovati...ja se barem nadam da nece

ticerko...i privatnici rade ili su radili u drzavnim Dz iil bolnicama...niko od njih nije postao privatnik nakon fakulteta...to su mahom stariji, iskusni ljekari koji bas radi svoje strucnosti su u mogucnosti da otvore privatnu praksu...inace...slabo da bi imali pacijenata...dr. Ademovicka je npr. godinama radila u nasem Dz...meni su je bukvalno preporucile ove ovdje sestre...sta god da sam pitala one su me slale kod nje...a sumnjam da ih ona placa za reklamu...i stvarno se, barem po mom misljenju, ispostavila jako dobra pedijatrica...temeljita...saslusa...djeca je vole...njezna...a prije svega, strucna...opet ja kao laik sam stekla takav dojam...jednostavno...vjerujem joj...Ja sam A. jednom odvela na odjel gdje su bolesna djeca u nasem dz...docekala me "macka" sa dugim, crvenim noktima i kilom nakita...koja nije htjela pipnuti A....jer su joj "hladne" ruke...na svu srecu dijete mi nije bilo bolesno...nego je vristao pola sata ko zna zbog cega...od tad ja ga samo na vakcinaciju vodim u Dz...to mi je prvi i posljednji put da sam ga "bolesnog" odvela u DZ.
Opet...blago onima koji nadju na dobrog pedijatra u drzavnim...zavidim im

tajra...ja kad citam Rianine bisere...fakat ne mogu vjerovatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Riana-Titouser posted image

nanika...kako ruka?

lady...ako ti se riga rinostop je zakon...mene je on spasio...inace sam "gatala" u solju tri dana...uzas






nisam mislila na doktore vec na vadjenje nalaza u privatnim klinikama. poznajem licno neke dr koji rade u drzavnim i svi su protiv vadjenja nalaza na takav nacin

ne kontam zasto bi bili...zasto su onda omogucili da lafo biras privatnike gdje mozes uraditi neke nalaze a to placa soc.
danas u laboratorijama sve se kompjuterski radi...manje vise sve...stave ti krv u masinu...komp. ocita nalaze...nema greske
mojoj mami njena ginekologica sama rekla kako su njihovi, mislim na drzavne, mikroskopi toliko stari i prljavi da su mahom nalazi netacniuser posted image ...ja se slazem da ima svega...i kod privatnika...zato se dobro raspitas...gdje...sta...kako...Eto, mojoj pokojnoj tetki privatnica nije vidjela rak dojke u zadnjem stadiu...rekla joj kako nema nista...niti ce ikad biti...mada joj je ona gledala na uz a ne mamograf...neke stvari moras sam traziti...raspitati se...etc...hebiga...tako nam je kako nam je. ja iako sam osigurana vecinu pregleda radim privatno...imam svoje dr. kojima vjerujem...nemjenjam ih...stalno me oni vode...sta ja znam...ja sam zadovoljna

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7716
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:15:45   
selebriti

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: nanika

Selebriti i Amani vi ste na Dobrinji???? E pa moramo dogovoriti tu kaficu u merkatoru, ja u trolejbus i eto me zacasuser posted image



Jest da ide do nasuser posted image user posted image user posted image

Nekad bilo, sad se spominjalo user posted image user posted image user posted image
A stooooooo?? veceras nesto javise da trolejbus opet normalno ideuser posted image . Ili sam ja prolupalauser posted image . Ipak sam se sinoc slozila unesvijest pa reko ko zna sta ja sanjam


E jel?
Pa onda super.... ja nemam pojma, zna da su zeznuli onaj kružni tok pa ne mogu trolejbusi, ...
Kad nam dolazis????

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7717
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:15:46   
Amani12
Nanika obavezno nam se pridruzi.Moramo to dogovoriti user posted image
Joj nisam kvasila skoro par sedmica,cini mi se,samo mazala.
Al tek je bilo uzasno kad sam zavoje skinula.
Uh kad se sjetim user posted image Jos sam uzela neku kremu da oziljak ne ostane,ali dzaba.
Oziljak je tu da me podsjeca na moje prvo iskustvo sa pretisom...


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 7718
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:16:16   
teacher75
ne znam ni ja razlog ali 2-3 dr koja poznajem su bili protiv vadjenja nalaza privatno, ne mislim na ovaj sada slucaj nego inace. u jednom slucaju su rekli da neki nalazi budu prebrzo gotovi a ustvari treba nekoliko dana da se to kako treba pogleda, valjda da prodje neki period posmatranja, tako nesto

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7719
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:20:20   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Gdje ste zene...
Bolesnoj djecici user posted image
Ja sam grozna, juce mi rucak nije prijao, u krevetu sam bila sinoc od 22 pa danas do 14h, uzasni grcevi u stomaku, zeludac me boli....svako malo trk u wc...uzas...glava mi se raspada....user posted image


Lady, imaš isti virusk koji je Nađa imala i na sve nas prenijela. Odmah kupi Enterofuril (može bez recepta), Ranibos i samo piji čaj od šipka. ishrana dijetalna (riža, dvopek, grisini). trajat će 3 dana. moraš odmah proljev zaustaviti jer će te slomiti. mi smo svi u kući naj**** i baš nas je polomio. i sve je super dok su odrasli bolesni, samo da ti na malu ne priđe.

e da, kupi i Prolife i odmah ujutro kada se probudiš, popij jednu dozu.

nadam se da ćeš sutra biti bolja.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7720
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:33:36   
SailorMoon
Drage moje, neznam sta da radim. moja mala evo vec nekoliko mjeseci stalno noci place. Ide to u fazama. Nekad je dobro i nekad opet pocne da po citavu noc place, stalno ustajem. ili place kroz za san ili se probudi i place. Nece da pije, nece AD, nista samo bi da je nosim i pokazuje da hoce da ide u dnevnu. I ako je pred zoru stavim kod nas u krevet isto tako se budi i place.... Neznam dali su zubi ili nesta drugo. Imali mozda neka tema da malo prictam

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 7721
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:40:16   
marinčii
sailor moon i mi smo to prošli M bi se tako po noći probudio i govorio da hoće u kuću ,i plako ma užas ja se baš sekirala ,trajalo je sigurno nekoliko mjeseci to ali ne svaku noć i hvala Bogu prošlo je,mislim da ima i tema"bebin plač" ili tako nekako probaj potražiti,uglavnom ako si sigurna da je ništa ne boli onda ne brini proći će samo strpljenja i živaca

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 7722
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:43:28   
Lady26
Ev' mene, Lanu sam uspavala hB...
Dadada, nije meni problem riganje, nego sra*ka user posted image
Jadna moja guza.... user posted image
Marinci, nije mi to, skoro je user posted image prestala, nego sam jela malo vise juce i to krompir a nisam ga odavno...pa stomak reaguje...
Ali me svaka koscica boli, misici...ja sam ni na nebu ni na zemlji danas...jedva mogu ista...
Jos po belaju Lana mi slabo skroz jela danas, svaki obrok po 2-3 kasike...sve stoje puni tanjiri hrane...a ja nisam imala snage da je tjeram, nego ponudim - pojede malo i sklonim...
Proljev je stao, nisam od 4 isla u wc...pojela 2 komada pite i bananu, to je sve od juce sto sam pojela....samo da me hoce glava popustiti i ova malaksalost hebem mu....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 7723
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:49:53   
SailorMoon
Neznam jer mislim i da su zubici, dam joj Iboprofeb-Sirupa ali ona ipak place....

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7724
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 21:53:38   
Apotekarka
Vecer...Joj koliko bolesnih ima misa mu....
Techerko kako Lana veceras
Jelena t bromergon su tablete za zautstavljanje mlijeka ja ih pila međutim sad ih nema nesto nabaviti nego bromokriptin od drugog proizvođaca meni su trebnala 3 dana da pođu djelovati
Lady to meni lici na virus uzmi enterofuril i slobodno dvije drmni da to presjeces i pin tecnosti osobito sipak i mentu
Marinci,tekja,noa brzo ozdravljenje djeci
MI jos kasljemo Antonio zrelo ali ne zna izbaciti na prospanu je manta mi sew da mu bisolex kapi ukljucim kontam izbacit ce slajm stolicom...Nesto mi sumljiv,nema temp dobro jede ,pitam ga boli li te grlo a on veli VALJDA ME MAMA NE BOLI
Ja s aftama opet se mucim i grlo upaljeno,izbacujem slajm,mm suho kaslje
Jutros smo mi imali ustioke za dorucak
a danas sam zene moje dvije pite naprtavila po drugi put u svom zivotu i nisu lose,pojele se..,Kontam noc ce dobro baciti kad ono stgla vjestica,kud ce na vrijemeuser posted image


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  307 308 [309] 310 311   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  307 308 [309] 310 311   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *