|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  309 310 [311] 312 313   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:42:13   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image moj ode da se tuširauser posted image user posted image user posted image mogla bi ja sad zaspatiuser posted image user posted image user posted image haj laku noćuser posted image user posted image user posted image



Pa i ti s njim pod tususer posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7751
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:42:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image moj ode da se tuširauser posted image user posted image user posted image mogla bi ja sad zaspatiuser posted image user posted image user posted image haj laku noćuser posted image user posted image user posted image


doci ce covjek ovdje da se zaliuser posted image user posted image user posted image sreca pa nam ima tri ,spremne za akcijuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7752
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:42:47   
Anoniman
odoh ja nemogu svamauser posted image user posted image , meni dosla veceras u posjetuuser posted image ....ja svog ne smijem ni gledati user posted image user posted image a necu da ga gledam jos mi forum dodje sa se "palim" na prazno user posted image
bolje da ja odem lec....hehehehe .....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7753
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:43:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image moj ode da se tuširauser posted image user posted image user posted image mogla bi ja sad zaspatiuser posted image user posted image user posted image haj laku noćuser posted image user posted image user posted image
crno ti se piseuser posted image user posted image user posted image

moj je tek dosao sa "posla"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7754
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:43:46   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

odoh ja nemogu svamauser posted image user posted image , meni dosla veceras u posjetuuser posted image ....ja svog ne smijem ni gledati user posted image user posted image a necu da ga gledam jos mi forum dodje sa se "palim" na prazno user posted image
bolje da ja odem lec....hehehehe .....



ma ne napustaj nas, sad ce pice sticiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7755
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:45:08   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: felix

odoh ja nemogu svamauser posted image user posted image , meni dosla veceras u posjetuuser posted image ....ja svog ne smijem ni gledati user posted image user posted image a necu da ga gledam jos mi forum dodje sa se "palim" na prazno user posted image
bolje da ja odem lec....hehehehe .....



ma ne napustaj nas, sad ce pice sticiuser posted image




Ja sam popila litar grasevine i kutiju cigara ispusila,naravno ovih preko graneuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7756
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:45:43   
bananica
trebamo posebnu temu otvoriti, Nocno/danjsko cavrljanjeuser posted image iako je i ovo chat tema , spomenemo mi i djecu user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7757
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:46:12   
Anoniman
noa jos ne spavauser posted image user posted image user posted image user posted image samo džaba trosi voduuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7758
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:47:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: felix

odoh ja nemogu svamauser posted image user posted image , meni dosla veceras u posjetuuser posted image ....ja svog ne smijem ni gledati user posted image user posted image a necu da ga gledam jos mi forum dodje sa se "palim" na prazno user posted image
bolje da ja odem lec....hehehehe .....



ma ne napustaj nas, sad ce pice sticiuser posted image

ako mi nece nista biti moze jer sam drmnila 2 analgina za bolove user posted image user posted image bolje da sam drmnila casu rakijiceuser posted image mozda bi prije proslo, ...
Imal kakve mezeuser posted image user posted image bez meze nista !

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7759
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:48:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: felix

odoh ja nemogu svamauser posted image user posted image , meni dosla veceras u posjetuuser posted image ....ja svog ne smijem ni gledati user posted image user posted image a necu da ga gledam jos mi forum dodje sa se "palim" na prazno user posted image
bolje da ja odem lec....hehehehe .....



ma ne napustaj nas, sad ce pice sticiuser posted image

ako mi nece nista biti moze jer sam drmnila 2 analgina za bolove user posted image user posted image bolje da sam drmnila casu rakijiceuser posted image mozda bi prije proslo, ...
Imal kakve mezeuser posted image user posted image bez meze nista !



ma nidje vezeuser posted image samo ti popij sa rajom

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7760
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:48:29   
bebacha
user posted image user posted image moja vjestica na  odlasku al neodlzcna.krene pa se vratiuser posted image podem je poslat u neku stvar pa skontam mogla bi se naljutit pa dugo ne doci uhuh

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7761
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:48:39   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

noa jos ne spavauser posted image user posted image user posted image user posted image samo džaba trosi voduuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image sprema se covjek za sitnije sate

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7762
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:49:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: felix

odoh ja nemogu svamauser posted image user posted image , meni dosla veceras u posjetuuser posted image ....ja svog ne smijem ni gledati user posted image user posted image a necu da ga gledam jos mi forum dodje sa se "palim" na prazno user posted image
bolje da ja odem lec....hehehehe .....



ma ne napustaj nas, sad ce pice sticiuser posted image




Ja sam popila litar grasevine i kutiju cigara ispusila,naravno ovih preko graneuser posted image user posted image
kad si vec kod cigara , jel vam se ikad desilo da ju savim slucajno pripalite naopacke user posted image meni jest jos su sve bjele , ne vidim gdje je kraj a gdje pocetakuser posted image
ja bacam kad ce mm na to "nema skroz si osla dok si pocela naopacke cigare da pripaljujes!user posted image user posted image
suti reko hem od boli stomaka, hem mi se stvarno spaava jos sebi nistim cigare na ovoj krizi bas mi to treba user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 7763
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:49:41   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bebacha

user posted image user posted image moja vjestica na  odlasku al neodlzcna.krene pa se vratiuser posted image podem je poslat u neku stvar pa skontam mogla bi se naljutit pa dugo ne doci uhuh



Moj najveci strah je da ne dodeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7764
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:50:17   
bananica
jaoo zene sto negdje dijete place, ne da place, dere se,iz sveg glasa, ovako nesto jos cula nisamuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7765
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:51:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

noa jos ne spavauser posted image user posted image user posted image user posted image samo džaba trosi voduuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image sprema se covjek za sitnije sate

duga noc ahj ga znaj sta se moze desiti do jutra pa, nek je frisakuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7766
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:53:37   
Anoniman
jao,jao sve puše a kad se anketa postavi onda smo moja drugarica N_N i ja ispadamo nemajkeuser posted image user posted image user posted image pih..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7767
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:53:47   
bebacha
Emice naravno da mi je to najveci strahuser posted image user posted image user posted image kuku meni sta vbi bilo od mene kad bi ja u bliskoj buducnisi ugledala +

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7768
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:54:49   
bebacha
ja nikad ni dim jedan nisam povuklauser posted image
al sam pilaaa.zadnje 4 godine ne.il sam trudna il dojim.trenutno nijedno al nema mi ko djecu cuvat


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7769
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:56:05   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja nikad ni dim jedan nisam povuklauser posted image
al sam pilaaa.zadnje 4 godine ne.il sam trudna il dojim.trenutno nijedno al nema mi ko djecu cuvat



a ja i pijem i pusimuser posted image user posted image cigare naravnouser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7770
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:56:13   
Emica_sa
bebacha meni to polako prelazi u opsesiju,jer sad bas nebi mogla izdrzati,poludila bi definitivno,hodala bi sa limunom u ustimauser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7771
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:57:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: bebacha

ja nikad ni dim jedan nisam povuklauser posted image
al sam pilaaa.zadnje 4 godine ne.il sam trudna il dojim.trenutno nijedno al nema mi ko djecu cuvat



a ja i pijem i pusimuser posted image user posted image cigare naravnouser posted image




jao bananice pa to je groznouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7772
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:58:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Emice naravno da mi je to najveci strahuser posted image user posted image user posted image kuku meni sta vbi bilo od mene kad bi ja u bliskoj buducnisi ugledala +
bilo bi mlada si user posted image neka djece ...... tebi da jos i jedno bude super user posted image ne ozbiljno ..... pomlada si  user posted image sta fali jaki zivaca , iskusna kus bolje .
Noa, Bananice user posted image pusacice user posted image niste jedine  ja svaki dan koliko pokusavam da smanjim jok svaki dan kazem kad popusim kutiju sutra kad kupim novu razvucu ma kakvi tako da sutra kod mene nece nikad nestatuser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 7773
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 22:59:22   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: bebacha

ja nikad ni dim jedan nisam povuklauser posted image
al sam pilaaa.zadnje 4 godine ne.il sam trudna il dojim.trenutno nijedno al nema mi ko djecu cuvat



a ja i pijem i pusimuser posted image user posted image cigare naravnouser posted image




jao bananice pa to je groznouser posted image user posted image user posted image user posted image



znam ja to, al sta cuuser posted image user posted image dajte koji savjet kako da budem boljauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7774
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.11.2011 23:00:29   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: bebacha

Emice naravno da mi je to najveci strahuser posted image user posted image user posted image kuku meni sta vbi bilo od mene kad bi ja u bliskoj buducnisi ugledala +
bilo bi mlada si user posted image neka djece ...... tebi da jos i jedno bude super user posted image ne ozbiljno ..... pomlada si  user posted image sta fali jaki zivaca , iskusna kus bolje .
Noa, Bananice user posted image pusacice user posted image niste jedine  ja svaki dan koliko pokusavam da smanjim jok svaki dan kazem kad popusim kutiju sutra kad kupim novu razvucu ma kakvi tako da sutra kod mene nece nikad nestatuser posted image



ja jos nikad nisam ni pokusala smanjiti il prestati, pa jednom se ziviuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  309 310 [311] 312 313   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  309 310 [311] 312 313   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *