|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  281 282 [283] 284 285   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:51:30   
bebacha
nadam se da ce biti bolje do sutra.a mi smo koeistili tobrex za oci pa zato pitam,ustvari pise samo u kartonu da smo koristili:):)



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 7051
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:56:23   
Hanady RR
eh pofatah linkove privaljene i onima kojima nisma dala glas dadoh sada...
ujutro ću lijepo porukicu da zejdnički vam odvje pustim pa da sve i jedna glasa za svaku sličicu...user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7052
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 7:22:11   
ladyblue RR
jutro...

mi poranile. cura se probudila prije 7h. popila mlijeko i sirup i evo je igra se u hranilici a mama pije kafu. danas idemo da vadimo briseve da vidimo kakva je situacija. pode ove viroze, ima i upalu grla, kašlje k''o kakva stara nana...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7053
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 7:39:04   
teacher75
moje grlo katastrofa, jedva sam spavalauser posted image lana pocela pomalo da kaslje, samo da ne dobije temperaturu. najgore sto nece da pije cajeve, uvalila sam joj nekako kasiku meda i api sirupa. doruckovala griz. odlucila sam da je vodim dr tek ako dobije temperaturu, jer ova nasa ce joj sigurno uvaliti antibiotik zbog grla a ja mislim da je viroza u pitanju jer je evo uhvatilo i mene i moju mamuuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 7054
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 8:02:46   
chuci
teacherko meni je neki dan isto tako otišlo grlo poslije 8 časova pričanja, bolilo me i glas mi skroz otišao.
uzela sam u apoteci tantum verde sprej za usnu sluznicu i baš mi je pomogao, smiju trudnice.
a mislila sam da ću morati na antibiotike koliko me je bolilo, kad gutam i sve


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7055
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 8:12:03   
teacher75
hvala, pokusacu s tim, valjda ce biti bolje. danas se moram cuvati na nastavi, zadacu im da nesto rade. nego, kako si ti, kako ide user posted image ?user posted image ja kasnije idem na UZ

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 7056
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 8:21:22   
bebacha
Tiki samo budi oprezna,njena pluca se jos nisu skroz oporavila,i puno je osjetljiva.znas kako je prosli put brzo dobila upalu pluca.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7057
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 8:41:21   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

Tiki samo budi oprezna,njena pluca se jos nisu skroz oporavila,i puno je osjetljiva.znas kako je prosli put brzo dobila upalu pluca.

sve znam, nigdje ne izlazimo od nedjelje jos, u stanu je toplo hb i kontrolisem joj temperaturu staln. ne bih da je opet nakon svega bezveze truju antibioticima. gledala sma joj maloprije grlo, koliko sam mogla, ne primjecujem da je crven i ne dise otezano

< Poruku je uredio teacher75 -- 17.11.2011 8:43:12 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7058
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 8:46:42   
bebacha
znas i sama da nije rjesenje drzat je samo u stanu,neces izbjeci puno,ako nista ti joj mozes donijet viruse.ja bi otisla privatno izvadit joj nalaze,da budes mirna i da znas ako je virus.jer nedaj boze da bude veceras gote,donije temo,odvest ces je na hitnu a oni ce naravno dat antibiotik a mozda je virus,zato bi odma izvadila nalaze.hvala bogu pa imate mogucnost to uradit privatno.al to bi ja uradila,ti znas najbolje za svoje djete

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7059
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 8:48:48   
teacher75
ja sam vec napisala da necu da je maltretiram bez potrebe, ako bude tura vodim je, ovako dok nema turu, ne smatram da je nesto ozbiljno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7060
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 8:50:28   
bebacha
zato sam i napisala ti znas najbolje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7061
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 8:51:51   
R&T@
Dobro jutro...

R. se probudila vicuci: moje, mojeuser posted image
Da mi je znati sta je i kome otelauser posted image

Svim bolesnimuser posted image
i zdravim da ne budu bolesni user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7062
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 8:53:35   
ladyblue RR
moja se probudila i doziva tatu a tata mrtvo tijelo. ne bi je čuo da mu je na jastuku, pored njegauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7063
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 8:59:33   
chuci
IZVORNA PORUKA: teacher75

hvala, pokusacu s tim, valjda ce biti bolje. danas se moram cuvati na nastavi, zadacu im da nesto rade. nego, kako si ti, kako ide user posted image ?user posted image ja kasnije idem na UZ

ja dobro hB. ja idem na prvi uzv sljedeći utorak aBd.
koja si sedmica ja sam 12+koji dan


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7064
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:02:43   
tekja
Riana, Riana...mozda je njoj neko uzeo nesto njeno, joj mama tebeuser posted image

V. je prvo rekao..mama, budi se, nije vise mrak...ja kazem, aha, ne otvaram oci, a on ce: mama, fino pricaj...nema kod njega trte vrteuser posted image user posted image user posted image

evo ga sad jede dzem od sipka, pije mlijeko na slamku, a ja user posted image ...bujrumuser posted image

bolesnim bebama saljem velikiuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 7065
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:03:36   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: dadada

ticerko...ona je nedavno prebolovala upalu pluca...nemoj se igrati pa da ti zakljucujes po ks je li zdrava ili nije...za svaki slucaj ti sa nalazom otidji i dr.

zaboravila sam napisati i djetetomuser posted image



slazem se 100 posto.
stvarno te moram ruziti, odvedi je negdje privatno, jbg tiki daj 50 KM ali onda znas sta je sa djetetom.
ja sam svoje vodila u suncokret, crp 10KM bude odmah i pregled detaljan, sve 40 KM.

nemoj biti lijena i nemoj se ljutiti ali sam morala.
a tamo ti je i dr.saracevic koja kad djete preslusa zna odmah koliko je sati ona je ipak imala upalu pluca

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7066
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:18:28   
Malenaoduvijek
dobro jutro

dadada A.legenda, kako on sjedi u onim koicima kao pravi pasa.a hvala na koNtinentu user posted image user posted image

moje veliko dijete jos spava, a mali budan od 6 i 15.

tobrex kapi imaju u sebi kortizon koliko ja znam i vjerovatno ga je dr dala za obnavljanje sluzokoze.

nanika duso jesi bolje jutros,ja nemam pretis ali ne jer ga se bojim nego nikako da ga kupim user posted image

a moja radna kolegica se tako sva sprzia, pametnica otvarala na silu pretis i imala gadne opekotine bas.

kad ti to sve zacijeli i prodje vrijeme kada moze doci do infekcije onda stavljaj ljiljanovo ulje samo da ti obnovi kozu a do tada se ti drzi dr savjeta user posted image

felix user posted image user posted image

i ja trenutno pisala ne pisala tu je negdje ali ja ne hajem puno.ko hoce neka cita ko nece ne mora

za ove ljepotane sve sam glasala, ima li jos neko user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 7067
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:20:57   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: teacher75

hvala, pokusacu s tim, valjda ce biti bolje. danas se moram cuvati na nastavi, zadacu im da nesto rade. nego, kako si ti, kako ide user posted image ?user posted image ja kasnije idem na UZ

ja dobro hB. ja idem na prvi uzv sljedeći utorak aBd.
koja si sedmica ja sam 12+koji dan


ja sam sada 24.user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 7068
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:22:15   
tekja
mala, ti pola stranice posta, a mene ni da spomenesuser posted image user posted image

znaci Luka jos spava....hocemo oko 11h...pola 12? Ispred BBI? Lady, pridruzi nam se..ako je jos kome na nogu, bujrumuser posted image

Ivanasa, ako nas citas...dodji i ti...ja nemam kredita, moram se dopuniti, zato koristim rr za dogovoruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 7069
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:23:23   
teacher75
ruzite vi koliko hocete ja cu opet po svom, dosta mi je doktora, goni ih sve u pmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7070
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:26:26   
koka i po
jutro....
sve po starom...nista i svasta..
glasajte za moje dijete da ga "vinem u visine"user posted image ..
tekja mase ti "diskrimonator"user posted image ...da znas da pretjwrujes malo sa pricom o kilama i poslat cu te na temu Kompleksi ako nastavis tako. user posted image ..
dodjose moji...sad ce biti cirkusa user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7071
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:26:42   
Malenaoduvijek
bonicko cekam da ti sta kazes user posted image user posted image

onaj zuti jos spava, dok se probudi pa dok jede pa eto hajde u pola 12 dok se dozove momakuser posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7072
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:27:52   
teacher75
meni ej to glasanje i prijavljivanje budalastina, svako glasa za svog, ko ima najvise raje na fb ili rr pobijediuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7073
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:29:03   
teacher75
mene lana nadigla u pola 7, ko kad je juce skoro citav dan spavala, ja ne znam kako cu danas, izlazim iz kuce u pola 12 a vracam se oko pola 9user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7074
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:29:41   
Malenaoduvijek
ti radis naravno kako mislis da treba, ali ja ti moram reci pa kud puklo da puklo ...

bez njih na zalost ne mozemo a ima izuzetaka ja to odgovorno tvrdim, znaci dr kojima vjerujem.

ali duso moja ja znam da ti na glas razmisljas, ali nemoj se ljutiti kad ti neko sutra kaze rekli smo ti, ipak je ona ima upalu pluca, dobro ti takvu odgovornost zelis preuzeti na sebe

< Poruku je uredio MALA1994 -- 17.11.2011 9:30:33 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  281 282 [283] 284 285   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  281 282 [283] 284 285   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *