|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  280 281 [282] 283 284   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:48:07   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

3 puta.kako su smjeli toliko.nama su u Tuzli rekli da mora proci 40 dana izmedu dva zracenja.Alen treba do kraja mjeseca radit taj kontrolni i bas mi zao zracit ga al moramo

prvo su joj radili u DZ da bi utvrdili da je upaala pluca, onda su joj uradili nakon par dana gore u bolnici na pulmologiji, pa prije izlaska opet, znaci sve u roku od nekih 17 danauser posted image eh, kako smiju, pa primila je gore 4-5 razlicitih antibiotika, kako to smiju, a tek nakon toga joj radili test na viruse. zato mi se i ne ide vise dr, nemam povjerenja niukoga, svi su mi fujuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 16.11.2011 22:50:23 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7026
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:48:58   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

imju one tablete isla mint,odlicne su a smiju trudnice

znam, probacu, mada sam jednom uzimala i nista mi nisu pomogleuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7027
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:50:36   
Anoniman
Teacher a postoje i antibiotici koji se smiju bez ikakvih posledica konzumirati u trudnoci

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7028
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:52:23   
bebacha
penicilin smije u trudnocu al nevjerujem da ce doci dotle.znam da su brzi na antibioticama al me iznenadi to za snimanje.Alenu su odma dali dobru terapiju i nijednom nisu snimali pluca u bolnici

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7029
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:54:20   
teacher75
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Teacher a postoje i antibiotici koji se smiju bez ikakvih posledica konzumirati u trudnoci

suti, jezik pregrizla, valjda me nece toliko uhvatitiuser posted image nadam se da ce i ova obloga pomoci. to je mana mog posla, izderah grlo, ucenici nemirni uzas u zadnje vrijemeuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7030
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:55:28   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

penicilin smije u trudnocu al nevjerujem da ce doci dotle.znam da su brzi na antibioticama al me iznenadi to za snimanje.Alenu su odma dali dobru terapiju i nijednom nisu snimali pluca u bolnici

njoj je temperatura trajala punih 17 dana, za to vrijeme su joj samo mijenjali antibiotike ne bi li potrefili onaj pravi koji ce djelovati a na kraju joj izolovali neka 2 virusauser posted image a snimali su gore jer nisu mogli vjerovati da je toliko bolesna gledajuci u taj rentgen iz DZ, onda su na svom vidjeli da se situacija jos bila pogorsala za tih nekoliko pocetnih dana

< Poruku je uredio teacher75 -- 16.11.2011 22:56:27 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7031
   [Obrisana poruka]
16.11.2011 22:55:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7032
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:56:10   
bebacha
Tiki misli na sebe,Lana,bebu pa na porodiljsko.



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7033
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:57:44   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

Tiki misli na sebe,Lana,bebu pa na porodiljsko.



eh, ne znas ti kako je kod nas, bas zeznuto na porodiljski otici, mozes al padas u nemilostuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7034
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:59:19   
bebacha
znam sve al moras poslozit prijoritete

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7035
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:03:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bebacha

3 puta.kako su smjeli toliko.nama su u Tuzli rekli da mora proci 40 dana izmedu dva zracenja.Alen treba do kraja mjeseca radit taj kontrolni i bas mi zao zracit ga al moramo

prvo su joj radili u DZ da bi utvrdili da je upaala pluca, onda su joj uradili nakon par dana gore u bolnici na pulmologiji, pa prije izlaska opet, znaci sve u roku od nekih 17 danauser posted image eh, kako smiju, pa primila je gore 4-5 razlicitih antibiotika, kako to smiju, a tek nakon toga joj radili test na viruse. zato mi se i ne ide vise dr, nemam povjerenja niukoga, svi su mi fujuser posted image
to ti je princip po kojem dr. rade...od dva zla biraju ono manje...to mi je mira objasnila kad je A. kao bebi prepisala voltaren u slucaju da mu panadol ne skine temp...iako je voltaren jako stetan...ja ostala u soku...kako bebi moze prepisati voltaren...tad mi je rekla da je puno gore ako temp. prelazi 40 za mozak djeteta nego da uzme voltarem cepic...u tome je kvaka...oni su vidjeli da je L. jako lose zato im nije bilo bitno sta i kako rade...vec samo da nadju pravu terapiju...daleko smo mi od medicine kakvu gledamo na tv-u...gdje urade prvo 100 pretraga pa onda ukljuce terapiju. Treba biti informisan...treba zahtjevati da se radi po ps-u...treba imati veza...nazalost

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7036
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:07:13   
škorpija
joooj dadada što je voltaren štetanuser posted image , ajdin već dva dana ima temperaturu, i samo je voltaren skida, znam da nije bezopasan ali nisam znala da je štetan. Ali opet kontam da li ga ostaviti da samo leži pod temperaturom i ječi ili da tačno 45 minuta poslije stavljanja voltarena ustane i ponaša se kao da je savršeno zdrav, jede, igra se

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7037
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:12:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: škorpija

joooj dadada što je voltaren štetanuser posted image , ajdin već dva dana ima temperaturu, i samo je voltaren skida, znam da nije bezopasan ali nisam znala da je štetan. Ali opet kontam da li ga ostaviti da samo leži pod temperaturom i ječi ili da tačno 45 minuta poslije stavljanja voltarena ustane i ponaša se kao da je savršeno zdrav, jede, igra se


ja u takvim situacijama uopste ne razmisljam o stetnosti voltarena, punooooo bolje je djetetu oboriti temp nego ga muciti i ne daj Boze dozivjeti posljedice od iste, imam u komsiluku tuznu pricu u vezi temp i zbog toga ja odmah reagujem, ne cekam da prelazi 38,5

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 7038
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:15:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: škorpija

joooj dadada što je voltaren štetanuser posted image , ajdin već dva dana ima temperaturu, i samo je voltaren skida, znam da nije bezopasan ali nisam znala da je štetan. Ali opet kontam da li ga ostaviti da samo leži pod temperaturom i ječi ili da tačno 45 minuta poslije stavljanja voltarena ustane i ponaša se kao da je savršeno zdrav, jede, igra se


ja u takvim situacijama uopste ne razmisljam o stetnosti voltarena, punooooo bolje je djetetu oboriti temp nego ga muciti i ne daj Boze dozivjeti posljedice od iste, imam u komsiluku tuznu pricu u vezi temp i zbog toga ja odmah reagujem, ne cekam da prelazi 38,5





isto,ja moram reagirati voltarenom na 38 i tad uopce ne razmisljam o stetnostiuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7039
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:19:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

joooj dadada što je voltaren štetanuser posted image , ajdin već dva dana ima temperaturu, i samo je voltaren skida, znam da nije bezopasan ali nisam znala da je štetan. Ali opet kontam da li ga ostaviti da samo leži pod temperaturom i ječi ili da tačno 45 minuta poslije stavljanja voltarena ustane i ponaša se kao da je savršeno zdrav, jede, igra se
Ajdin vise nije beba neg djecakuser posted image ..neuporedivo lakse podnosi tu vrstu hemije...tj. njegovi bubrezi...a voltaren razredjuje krv...treba ga "dozirati" tj. davati samo onda kad je neophodno...kad nista drugo ne skida temp...a kad raste
ni jedan lijek nije zdrav...da se razumijemo...svaki lijek opterecuje nase tijelo...ali nam isto tako pomaze da se izborimo s bolesti

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 7040
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:20:18   
bebacha
ja nikad nisam kupila voltarenuser posted image i nikad cepice djeci koristilauser posted image Ajli paracetamol i dalsy a alenu paracetamol,u bolnici je pio Dalsy.i naravno sirce,nista bez toga

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7041
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:21:48   
bananica
ni jedan lijek nije zdrav...da se razumijemo...svaki lijek opterecuje nase tijelo...ali nam isto tako pomaze da se izborimo s bolesti



i upravo zbog ovoga ne treba razmisljati i pricati o stetnosti lijeka kada je to neophodno, tj kada se mora uzeti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7042
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:25:34   
škorpija
nama panadol baby, dalsy i lupocet čepići nisu spustili temperaturu ni sekundeuser posted image , samo džaba dajem i svaki put se nadam da će drugačije reagovati na te lijekove, ali ništa, na kraju opeta voltaren

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7043
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:30:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

ni jedan lijek nije zdrav...da se razumijemo...svaki lijek opterecuje nase tijelo...ali nam isto tako pomaze da se izborimo s bolesti



i upravo zbog ovoga ne treba razmisljati i pricati o stetnosti lijeka kada je to neophodno, tj kada se mora uzeti

naravno
samo sam eto pokusala objasniti zasto nekad dr. daju neke stvari tj. rade neke stvari koje se nepreporucujuuser posted image ...naravno...ovo se ne odnosi na antibiotike...i dalje je moj stav da ih kod nas dr. prelako prepisuju, a da za to nema razloga...nego cisto da sebe zastiteuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7044
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:31:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: škorpija

nama panadol baby, dalsy i lupocet čepići nisu spustili temperaturu ni sekundeuser posted image , samo džaba dajem i svaki put se nadam da će drugačije reagovati na te lijekove, ali ništa, na kraju opeta voltaren


ja nisam u toku , sta je malenom? jeste li isli doktoru? koliko traje temp vec?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 7045
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:33:32   
bebacha
dadada ja se sve nesto slazem s tobomuser posted image mislim u vezi ti lijekova
nego evo brzo ces imat pp


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7046
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:34:44   
škorpija
dobio je iznenada sinoć temeraturu, u roku pola sata od normalne skočila na 39, groznica ga tresla, bunca, ma katastrofa, sreća voltaren nam izvukako do juta, išli smo kod dr. gordane vuković, kaže grlo crveno, da mu ceklor, tobrex kapi za nos, inače nikad dosad nije popio antibiotik, ali sad sam mu dala, iko vjerujem da je virus, opet žuto-zelena slina u nosu je sumnjiva, naravno nalaze nam nisu dali da vadimo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7047
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:38:00   
bebacha
skorpija pa bar vi to mozete odradit privatno
a zar nisu tobrex kapi za ocuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 7048
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:39:08   
bananica
IZVORNA PORUKA: škorpija

dobio je iznenada sinoć temeraturu, u roku pola sata od normalne skočila na 39, groznica ga tresla, bunca, ma katastrofa, sreća voltaren nam izvukako do juta, išli smo kod dr. gordane vuković, kaže grlo crveno, da mu ceklor, tobrex kapi za nos, inače nikad dosad nije popio antibiotik, ali sad sam mu dala, iko vjerujem da je virus, opet žuto-zelena slina u nosu je sumnjiva, naravno nalaze nam nisu dali da vadimo


tako je sin od brata mi, prije tri dana, temp preko 39, dalsy je nikako ne obara, voltaren u trenu skida, on pije zinnat i danas nema tureuser posted image

uh vaditi nalazeuser posted image , ja se toliko bojim igle da ih nikad ne bih vadila

ima li sada temp?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 7049
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 23:47:03   
škorpija
jesu, tobrex su za oči ali namd ali da kapamo u nos, nije nam prvi put, a nalezi, hm poslije gotovo dva sata čekanja i mi i dijete smo molili boga samo da izađemo iz doma zdravlja, inače sutra putujemo, seka mi se udaje pa je specifična situacija, u intereus mi je da mu što prije nadam se bude bolje, sad nema ture, ali voltaren još djeluje,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  280 281 [282] 283 284   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  280 281 [282] 283 284   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *