|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  279 280 [281] 282 283   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:41:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

raspisala se ti felix pravo, moja kise i kaslje cijeli dan, nadam se samo da ce se na tome zaustavitiuser posted image

kako je tvoj momak?

nema noe da nam kaze kako je njena lutkica? i da li je ukljucila Rhinostopuser posted image
ja veceras dala prvu kasiku, da vidimo je li ucinkovit

pa necel me ko reko bendatuser posted image uzadnje vrijeme se osjecam ignore aj nema veze .....
anel dobro evo ceka citani da pustimuser posted image njegov red lapt.
pusa djecici od nas
noauser posted image kako je krofnica nadam se dobro .


(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7001
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:43:37   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tajra

Daj, ne budi beba...
stisni zube...
ti si mama dvoje djece i za oboje se moras brinuti...


Zdravlje na usta ulazi...

i izlazi iz usta u mom slucajuuser posted image zavrsi u klozetskoj solji



_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7002
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:59:35   
Anoniman
Felix user posted image  za tebe i Anelka

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7003
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:18:51   
Anoniman
evo mene hvala na pitanju,ukljucili Rinostop..ona spavala pa kad se probudilauser posted image opet kao pospana,kmezava itd..ja se prepala pravouser posted image kad nakon sat vremena poce pravit nered po kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image znaci sve je OK. 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7004
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:21:33   
selebriti
http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=10150450553306259&set=a.10150450546216259.415019.306328761258&type=3&theater

Evo još jedan link za glasanje.

Maleni od Male Selme...



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7005
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:29:00   
tekja
Joj Tiki...trzni se malo... nema ne mogu...jesi ti kontrolisala Lani ks nakon upale pluca? A imas auto, zivis u civilizaciji, sve ti je na dohvat ruke, otiđi privatno i zavrsi to...

felix, draga, V. vec spava, MM radi nocnu, a meni sve bezveze...bas mi dragi faliuser posted image

Noa, drago mi je da curica zijani...user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7006
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:32:32   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

evo mene hvala na pitanju,ukljucili Rinostop..ona spavala pa kad se probudilauser posted image opet kao pospana,kmezava itd..ja se prepala pravouser posted image kad nakon sat vremena poce pravit nered po kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image znaci sve je OK. 


i moja je nakon pola sata od uzimanja Rinostopa zaspalauser posted image , kratko je spavala i kasnije kao nova

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7007
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:34:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tekja

Joj Tiki...trzni se malo... nema ne mogu...jesi ti kontrolisala Lani ks nakon upale pluca? A imas auto, zivis u civilizaciji, sve ti je na dohvat ruke, otiđi privatno i zavrsi to...

felix, draga, V. vec spava, MM radi nocnu, a meni sve bezveze...bas mi dragi faliuser posted image

Noa, drago mi je da curica zijani...user posted image

kontrolisala sam u bolnici prije nego sto su nas pustili i sve je bilo ok. ne vozim, a nemam vremena jer imam milion obaveza sutra, svoj ultrazvuk u 12 pa radim citav dan, 2.smjena od 1 pa do 8. ne znam kako cu izdrzati, sutra mi je dan ludnica. al nije ni to razlog, jer snasla bih se nekako, vec sto mi je muka od dr i njihove nestrucnosti, laninih trauma itd...bez moranja je ne vodim. tajra, poslusala sam te, evo stavila oblogu po maminom receptu: med, germa i alkohol samo ne znam kako cu zaspati s timuser posted image lana se budi, eno je mm uspavljuje u dnevnoj, izbacila sam ih oboje, nadajuci se da cu moci zaspati. ne mogu vise izdrzati, na izmaku sam snaga, treba mi sna podhitno!user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7008
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:34:43   
Anoniman
neznam dal ste znale al za anemicnost i manjak zeljeza je najbolje prepelicino jaje .Kod mene tetka mali imao 2,5 god bio buca dobar na izgled al uvjek anemican i manjak zeljeza , .....
Dok im jednom nije zena rekla da svako jutro na taste da prepelicino jaje , ne da pece vec da popije a ono je malo u oko stat
Tako ona na kraju kupi tu malu prepelicu.-koku i djete ode za mjece dana na kontrolu ped.se zjanio kad je vidio nalaz nemoze biti bolji anemican vise nije a zeljezo nemoze biti bolje user posted image .
Ima i kod nas kupit prepelicino jaje isto 1 komad 1,50km


(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 7009
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:36:50   
bebacha
uh kad se Tekkja naljutiuser posted image al upravu si
moji opet spavaju svi a ja uzivam u tisini i bas mi neobicno


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7010
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:36:56   
teacher75
uh, kako me skaklji grlo, ko da gledam necu oka sklopiti vecerasuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7011
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:37:23   
Anoniman
Ja imam jedno pitanje? Zasto na forumu gotovo svi ovu vakcinu od godinu dana zovu MMR kad je to MRP (morbili, rubeola, pertusis)

Teacher moje misljenje je da je bolje da i vristi i traumira se nego nedaj boze neka bolest da uznapreduje.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7012
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:39:13   
bebacha
Felix sad citam to na drugoj temi.al gdje nabavit svjeze,i mene nesto strah tako dat al s druge strane bolje je od almacina,pancefa,sumameda i urbazona definitivno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7013
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:39:34   
teacher75
mi smo inace mislili voditi lanu na mikrobiologiju da vadi krv ovih dana zbog virusa koji su joj bili izolovali tokom upale pluca, dr je rekla da sacekamo mjesec dana dok malo dodje sebi jer je vidjela koliko je lana bila isprepadana pa joj bilo zao, al sada ne znam dal da je vodim gore il da cekam da ozdravi, vjerovatno joj je sve sad poremeceno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7014
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:40:33   
bebacha
hehe Jelena upravu si,maksuz sam ustala da pogledam u kartonuser posted image
Tiki sad med,limun i oblogu na grlo a ujutru u apoteku


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7015
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:41:23   
teacher75
ja se nadam da smo svi ipak samo prehladjeni, jer evo i moja mama koja provodi vecinu vremena sa lanom kaze da je veceras boli grlo a i ja. vjerovatno nam je ona prenijela. e sad mi je najgore ako i ona ima upalu grla, odmah ce joj uvalit antibitikuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7016
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:41:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ja imam jedno pitanje? Zasto na forumu gotovo svi ovu vakcinu od godinu dana zovu MMR kad je to MRP (morbili, rubeola, pertusis)

Teacher moje misljenje je da je bolje da i vristi i traumira se nego nedaj boze neka bolest da uznapreduje.



I ja isto mislim od placa  joj nista nece biti,a ovako ako je nedaj Boze nesto barem da se na vrijeme skonta

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7017
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:42:03   
Anoniman
Bebacha nije samo ti cak mislim da se i tema na rr zove MMR, nisam mislila na tebe konkretno, odavno mi to zapalo za oko, a nikako da pitam.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 7018
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:42:11   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

hehe Jelena upravu si,maksuz sam ustala da pogledam u kartonuser posted image
Tiki sad med,limun i oblogu na grlo a ujutru u apoteku


meni trudnoj apoteka ne moze pomoci nikakouser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7019
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:42:40   
teacher75
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bebacha nije samo ti cak mislim da se i tema na rr zove MMR, nisam mislila na tebe konkretno, odavno mi to zapalo za oko, a nikako da pitam.

i ja sam to davno primijetila i bas me zanimalo zastouser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7020
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:42:44   
bebacha
Tiki ona ce biti ispredana i za 3,5 mjesci,nazalost.nije mala beba i nece to lahko zaboravit.bolje to sve uradi sad,jestel v radili kontrolni snimak pluca

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7021
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:44:22   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

Tiki ona ce biti ispredana i za 3,5 mjesci,nazalost.nije mala beba i nece to lahko zaboravit.bolje to sve uradi sad,jestel v radili kontrolni snimak pluca

uradili su pri izlasku iz bolnice i rekli da je sve ok i da vise ne treba, samo da uradimo taj test na viruse nakon mjesec dana. isla je na rendgen 3 puta dok smo bili gore, ne bih je vise vodila ako ne moram


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7022
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:44:28   
bebacha
imju one tablete isla mint,odlicne su a smiju trudnice

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7023
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:45:44   
bebacha
3 puta.kako su smjeli toliko.nama su u Tuzli rekli da mora proci 40 dana izmedu dva zracenja.Alen treba do kraja mjeseca radit taj kontrolni i bas mi zao zracit ga al moramo

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7024
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 22:46:04   
Anoniman
Isla moos smijes teacher, samo naglasi za grlo, posto oni imaju i za kasalj.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 7025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  279 280 [281] 282 283   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  279 280 [281] 282 283   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *