|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  278 279 [280] 281 282   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 20:34:35   
teacher75
kontam da je ne vodim ako ne bude imala turu, al opet me sekira sto je sad ovako malaksala, juce je bila dobrauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6976
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 20:39:18   
Anoniman
ticerko...ona je nedavno prebolovala upalu pluca...nemoj se igrati pa da ti zakljucujes po ks je li zdrava ili nije...za svaki slucaj ti sa nalazom otidji i dr.

zaboravila sam napisati i djetetomuser posted image


< Poruku je uredio dadada -- 16.11.2011 20:52:54 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 6977
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 20:40:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

kontam da je ne vodim ako ne bude imala turu, al opet me sekira sto je sad ovako malaksala, juce je bila dobrauser posted image


pa sta te kosta otici da je pedijatar pregleda, ako neces u DZ odvedes dijete privatno i smiris brigeuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6978
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 20:41:00   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT


Nego zene drage ima li ko savjet, Luka mi poceo da odbija cucli i cucla prst. Cim mu stavim cuclu on je uredno prihvati dva puta "povuce" i izbaci i stavi prst. Po cijelu noc samo cujem mljackanje, frajer ne vadi prsta iz usta. Ima li neki nacin da ga odviknem?



Moja Nađa je u stomaku cuclala prst tako da sam znala šta me čeka obzirom da sam ga ja cuclala do 10. godine. Kada se rodila 2 mjeseca sam joj držala rukavice na rukama u nadi da će zaboraviti ali 0 bodova. cuclu nije bilo šanse da prihvati iako sam bjesomučno pokušavala. tako da ti samo mogu reći da ga pustiš....ne znaš ti kakav je to merakuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6979
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 20:43:34   
Amani12
Tiki i ja ti predlazem da odes kod dr.Ademovic.
Ona ce te poslati da uradis nalaze,mozes u Sanasi,blizu je i
ocitat ce ti ih.
Odlicna doktoricauser posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6980
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 20:44:07   
bananica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: jelenaT


Nego zene drage ima li ko savjet, Luka mi poceo da odbija cucli i cucla prst. Cim mu stavim cuclu on je uredno prihvati dva puta "povuce" i izbaci i stavi prst. Po cijelu noc samo cujem mljackanje, frajer ne vadi prsta iz usta. Ima li neki nacin da ga odviknem?



Moja Nađa je u stomaku cuclala prst tako da sam znala šta me čeka obzirom da sam ga ja cuclala do 10. godine. Kada se rodila 2 mjeseca sam joj držala rukavice na rukama u nadi da će zaboraviti ali 0 bodova. cuclu nije bilo šanse da prihvati iako sam bjesomučno pokušavala. tako da ti samo mogu reći da ga pustiš....ne znaš ti kakav je to merakuser posted image



moja je sa dva mjeseca cuclu zamijenila prstom, meni to nije smetalouser posted image , i dan danas kad ide u krevet spavati stavi prst u ustauser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6981
   [Obrisana poruka]
16.11.2011 20:45:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 6982
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 20:49:12   
R&T@
Pozdrav, drage mojeuser posted image

Prodje moja "strasna" srijeda...

sutra se druzim malo s djecom, malo s RRuser posted image

Odoh malo citati...a drzim fige da su svi zdraviuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6983
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 20:56:19   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

kontam da je ne vodim ako ne bude imala turu, al opet me sekira sto je sad ovako malaksala, juce je bila dobrauser posted image


moja je bila takva nedjelju i ponedjeljak. čim se probudi, prst u usta, sjedi mi u krilu 15-ak min. i opet na spavanje. pusti je neka spava, tako se oporavlja. biće ona dobro. nemoj da se sekiraš oporavit će se ona.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6984
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 20:59:31   
ladyblue RR
evo i mene...

u kući smo svi fasovali Nađinu virozu...starva i užas! najvažnije mi je ipak da je ona ozdravila. jede, živahna je, imala je i čvrstu stolicu poslije 2 dana. mi veliki ćemo već nekako izaći na kraj sa virozom, samo neka je ona dobro.

danas se uspjela i sama na kauč popeti. do sada je uspijevala držeći se za nas ali danas je uspjela sama. samo što nije prohodala ali nikako da se pusti.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6985
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:00:26   
R&T@
Ipk nije bilo danasn veselo...

Joj, ticerkouser posted image

Jelena, neka dijete cucla prst... ti neces morati ustati da dohvatis cuclu... i moje su mljacale i prestaleuser posted image

Nanika,bas mi zaouser posted image










_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6986
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:05:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

kontam da je ne vodim ako ne bude imala turu, al opet me sekira sto je sad ovako malaksala, juce je bila dobrauser posted image


pa sta te kosta otici da je pedijatar pregleda, ako neces u DZ odvedes dijete privatno i smiris brigeuser posted image


ne mogu hodati tamo vamo s njom, sva je isprepadana, ima uzasne traume i strah od druser posted image necu vise da je prepadam. sacekacu jos da vidim kakva ce biti ovih dana, mozda je obicna prehlada. ako dobije temperaturu nedajboze vodicu je


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6987
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:05:37   
bebacha
vidim opet bolesni.oih,nadam se da ce biti bolje.kod nas standarno.Alena sad muce donje trice,uh da hoce izbit vise.a sutra je 7 dana od MMR-a i znam da sam luda al ludimuser posted image bas me strah reakcije.jos imam neku amneziju i nemam pojma jel  Ajla imala reakciju.znam da ni na jednu vakcinu nije imala reakciju prvih 7 dana al tad nisam znala da na MMR ide tek poslije sedmog dana

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6988
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:11:08   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

kontam da je ne vodim ako ne bude imala turu, al opet me sekira sto je sad ovako malaksala, juce je bila dobrauser posted image


pa sta te kosta otici da je pedijatar pregleda, ako neces u DZ odvedes dijete privatno i smiris brigeuser posted image


ne mogu hodati tamo vamo s njom, sva je isprepadana, ima uzasne traume i strah od druser posted image necu vise da je prepadam. sacekacu jos da vidim kakva ce biti ovih dana, mozda je obicna prehlada. ako dobije temperaturu nedajboze vodicu je



mogu misliti koliko je dijete isprepadano, slatkica malauser posted image
sacekaj onda pa vidi kako ce se ponasati, ali ako je prehlada hvata, normalno je da je malaksala, ovolika ja pa se jedva krecem kad me viroza uhvati

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6989
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:13:17   
Anoniman
tiki zao mi je lane da sto prije ozdravi i nadam se da je samo prehlada upitanju , da nece ici na gore nedo Bog . Ja sam ko dadada ja bi odvela jer je imala upalu pluca jednom , bojala bi se a znam sigurno da je dusa draga i isprepadana .
Brzo ozdravljenje user posted image
Nanikauser posted image nedaj se draga zao mi je .....
ladyblue drago mi je da je curka dobro hb kuc kuc,user posted image vi ste veliki za vas ne brigam kako cete svako malo trcat do wcuser posted image al i vama brzo ozdravljenje neka je ona nama bolje .
Tajra , kako curke?
Lady kako je l.nisam bas takva ko ti pa me ignore haj nema vezeuser posted image neka te pusa lani.
Marinic kako je danas M. jel vise piskio u gace?
tEKJA sta nam sveznalica vedo radiuser posted image
dadada ,pozzz
koka, nedaj se jaka si ti nisi ti dzaba koka i pouser posted image izdrzo je mujo i gore sigurno i to ces haja , da momci brzo ozdrave .
amani lijepa, kako je drug ii kako prodje danasnja set_nja ?
Megi,cuhci,mala1994,hanady, salmy,bananica,,marina ,bebacha ,user posted image itd..... user posted image pusa djecici .vama pozdrav:)


< Poruku je uredio felix -- 16.11.2011 21:14:25 >

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 6990
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:15:17   
bananica
raspisala se ti felix pravo, moja kise i kaslje cijeli dan, nadam se samo da ce se na tome zaustavitiuser posted image

kako je tvoj momak?

nema noe da nam kaze kako je njena lutkica? i da li je ukljucila Rhinostopuser posted image
ja veceras dala prvu kasiku, da vidimo je li ucinkovit


< Poruku je uredio bananica -- 16.11.2011 21:16:42 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6991
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:18:00   
teacher75
nemam snage da je vodim dr, isli smo u ned. u hitnu i jedva sam podnijela. znam da bi je slali od jednog do drugo na pretrage, muka mi kad pomislim. strpicu se jos malo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6992
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:19:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

nemam snage da je vodim dr, isli smo u ned. u hitnu i jedva sam podnijela. znam da bi je slali od jednog do drugo na pretrage, muka mi kad pomislim. strpicu se jos malo


a sto ste u nedjelju isli? zbog proljeva?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6993
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:19:45   
R&T@
Moje zaspale u dnevnom boravku...
a ja ne diram lava dok spavauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6994
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:21:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

nemam snage da je vodim dr, isli smo u ned. u hitnu i jedva sam podnijela. znam da bi je slali od jednog do drugo na pretrage, muka mi kad pomislim. strpicu se jos malo


a sto ste u nedjelju isli? zbog proljeva?


da, imala je proljev u rasponu 2-3 sata 3 puta i zadnja stolica je bila malo krvava pa smo se prepali. dr joj pogledala grlo i pluca, sve bilo ok. lana vristala sve vrijeme, haosuser posted image dr nam rekla da je razmazena i jadna ja kad dobijem 2.dijete ,kako cu! dala nam linex i rehidramix i nema tipicni proliv vise mada je stolica malo rijetka, juce je bila super a evo danas malaksala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6995
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:24:49   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

nemam snage da je vodim dr, isli smo u ned. u hitnu i jedva sam podnijela. znam da bi je slali od jednog do drugo na pretrage, muka mi kad pomislim. strpicu se jos malo


a sto ste u nedjelju isli? zbog proljeva?


da, imala je proljev u rasponu 2-3 sata 3 puta i zadnja stolica je bila malo krvava pa smo se prepali. dr joj pogledala grlo i pluca, sve bilo ok. lana vristala sve vrijeme, haosuser posted image dr nam rekla da je razmazena i jadna ja kad dobijem 2.dijete ,kako cu! dala nam linex i rehidramix i nema tipicni proliv vise mada je stolica malo rijetka, juce je bila super a evo danas malaksala



mozda je dijete od toga iscrpljeno , mora nekako snagu vratiti, a sto se krvi tice sigurno joj je kapilaric puknuo, inace ako je krv svjeza ne treba se bojati

eh stvarno, ona zna kako ce biti kad se beba rodi, ma hajde

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6996
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:27:11   
teacher75
mene grlo pravo boli, sad sam gledala na ogledalu, skroz crveno i upaljenouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6997
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:31:57   
R&T@
IZVORNA PORUKA: teacher75

mene grlo pravo boli, sad sam gledala na ogledalu, skroz crveno i upaljenouser posted image


Ticerko, ne dozvoli da se kod tebe upala razvije...
Izaperi grlo, stavi oblogu na vrat i napravi "vitaminsku bombu"...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6998
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:33:44   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene grlo pravo boli, sad sam gledala na ogledalu, skroz crveno i upaljenouser posted image


Ticerko, ne dozvoli da se kod tebe upala razvije...
Izaperi grlo, stavi oblogu na vrat i napravi "vitaminsku bombu"...

vec se razvila a od voca mi se povraca od kiseline, pojela sam jednu mandarinu i umalo nisam povratila, izgorih od kiselineuser posted image a obloga mi je fuj, to nikad nisam htjela


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6999
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 21:38:51   
R&T@
Daj, ne budi beba...
stisni zube...
ti si mama dvoje djece i za oboje se moras brinuti...


Zdravlje na usta ulazi...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  278 279 [280] 281 282   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  278 279 [280] 281 282   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *