|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  273 274 [275] 276 277   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:48:12   
Anoniman
A naj voli Phineas and Ferb...njih gleda na disney xd i obicnom disney-u...cirtic je  fenomenalan...mi ga svi dzuture gledamouser posted image ...cak i nanauser posted image ...toliko je mastovit, smijesan...cak i zlocesti dr. doofenshmirz nije toliko zlocestuser posted image ...recimo, najvece zlo mu je pretvoriti sve hot dog standove u bratwurst standoveuser posted image ...ma upis crtic...a onda voli caarse...pa bumbu...i samo neke disney stare crtice...gleda jos od dugometraznih pcele i one miseve "flushed away"...to je to...za sad...ice age...samo pocetak...hoce jadnu vjevericu da upucauser posted image user posted image ...grozan je

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6851
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:50:06   
Ašoni
Jutro ženice user posted image Mi smo drugarice s mlađe teme, a ovdje padobraniramo da bismo vam predstavili jednu malu slatkonju. Ovo je moja cura:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150450494426259&set=a.10150450494171259.415011.306328761258&type=3&theater

...pa ako odvojite koju sekundu i otvorite sliku, možda odlučite da nas lajkate, a mi ćemo vam biti zahvalne user posted image

Pozdrav do preseljenja na ovu temu, za nekih 3 mjeseca user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6852
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:52:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gvendolina

Jelena hvala na receptu odma sam ga copy/paste,super izgledaju....a ova mjera je bas ogormna pise za 4 tepsije,ko bi ovo pojeo user posted image

mi smo ranije gledali traktor tom,majstor bob...sad gledamo malu princezuuser posted image a voli jos i Pingu

a marina sto se smijes Munjevitom Juricu iz kurble bistreuser posted image user posted image
a juric je uvijek na prvom mjestu,imamo i autice..neki dan je drama bila kada se juric razvalio user posted image


ma ne smijem se crticu to mi je jedan od favorita ali sega mi kako ga prekrstise u jurica ...Ja nisam navikla na nasa imena crtica user posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 6853
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:57:53   
Amani12
Jutro user posted image

Joj kako mi volimo jelkicu.Mislim,mi veliki.Ja posebno.
Amancek jos ne zna sta je to,ali ove godine ce da nauci.user posted image
Imamo dvije pa cemo manju proslijediti kod nani pa da i tamo okitimo.user posted image
Ja uzivam u tim zimskim radostima i Bozicnoj i Novogodisnjoj atmosferi.
Ne slavimo Bozic,ali bas volim atmosferu,obicaje i
filmice s Bozicnom tematikom,posebno.user posted image

A crtici?
Trenutno su nam hit Noddy,Medo Rupert i  Peppa ali samo episode
s tematikom Christmasa i 'snega' sto moj A. kaze.
I mi smo za prvi rodjendan imali tortu s Fifiuser posted image Djecaku je to tad bio hituser posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6854
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:11:47   
Malenaoduvijek
jelo hvala za recept, pritefteren je....

joj izvinite ali i meni su ova imena Jurica, Perica smijesna posebno kad sam gledala na hrvatskoj tv tomicu pa oni neka svoja imena daju....
zamisli da kod nas krenu sinhronizzovati crtice i davati imena Mujica, Suljica i sl...

a amani gdje gledate medu ruperta moji vole Tomicu i prijatelje a i meni su super i graditelj Bob i ti crtici gdje nema nasilja, a poceli su gledati i mekanike iako ne znam malo su mi sasavi.....

a nekada gledamo i fifi user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 6855
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:14:18   
salmy
Samo da se utefterimouser posted image

malkice smo bolje,fino je spavao nije imao turu tokom noci.Nadamo se boljem,samo nece da jede danima.Uzme po nesto i to je touser posted image borimo se
Pusa za Vas koje pitate za nasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6856
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:23:08   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Hej zene drugarica mi prodaje kartu za balasev koncert,ako kome treba javite se,sve je u  Sarajevuuser posted image

Koliko love, da pitam muza hocel mi kupiti user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6857
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:23:34   
Lady26
Salmy user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6858
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:25:25   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: gvendolina

Jelena hvala na receptu odma sam ga copy/paste,super izgledaju....a ova mjera je bas ogormna pise za 4 tepsije,ko bi ovo pojeo user posted image

mi smo ranije gledali traktor tom,majstor bob...sad gledamo malu princezuuser posted image a voli jos i Pingu

a marina sto se smijes Munjevitom Juricu iz kurble bistreuser posted image user posted image
a juric je uvijek na prvom mjestu,imamo i autice..neki dan je drama bila kada se juric razvalio user posted image


ma ne smijem se crticu to mi je jedan od favorita ali sega mi kako ga prekrstise u jurica ...Ja nisam navikla na nasa imena crtica user posted image


ma znam salim se,zato sam ti i napisala da je iz kurble bistreuser posted image to je sega jer si gledala original,ali ja sam odgledala(cuj odgledala,gledam po 2 puta dnevno najmanje user posted image ) sinhronizaciju prvo pa mi original bezveze...drugi dio JURICA mi niej nesto,a nije ni sinhronizovan pa mozda zato i ima i dosta pucnjave pa mi se ne svidja.Izbjegavamo,koliko mozemo te nasilne jest da je to danas jako tesko,nekakvih dinosaura i gluposti da se djeca isprepadajuuser posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6859
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:25:48   
Malenaoduvijek
amani ti si pravi romantik a ta bozicna stmosfera na zapadu je predivna kada sve svijetli i okiceno je..divno.

a ja u subotu gledala atsex i grad od pola, nisam se pomjerila bukvalno, cak je i muzek sjedio i nije prigovarao.a tata mi ga je snimio pa cu da ga pogledam cijelog jedno popodne kad Igor bude spavao user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6860
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:27:32   
Anoniman
ja taman sve slozila sredila anel ide iz sobe nosi hlace i duxsuser posted image sve mi izrovio i vice ade buci me idemo apoje user posted image ma kakvo polje zima a nista on po svom samo donosi , ma poludicu necu vise nista da radim briga me kad mi samo rovi ....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 6861
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:27:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Samo da se utefterimouser posted image

malkice smo bolje,fino je spavao nije imao turu tokom noci.Nadamo se boljem,samo nece da jede danima.Uzme po nesto i to je touser posted image borimo se
Pusa za Vas koje pitate za nasuser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image mozda bude malo ture pred mrak al mislim da je to iza vasuser posted image a za jelouser posted image ja sam onako postavljala bezbroj pitanja pa bi nekad rekla da nesto hoceuser posted image voce sam forsiralauser posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 6862
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:28:16   
Amani12
Salmy hvala Bogu pa ste bolje.Ljubi djecaka...
Mala user posted image user posted image user posted image za Suljicu i Mujicu user posted image
A kupili smo Medu Ruperta pa gledamo na dvd-u.
Ljubi dusice male user posted image
Lady user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 6863
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:32:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Hej zene drugarica mi prodaje kartu za balasev koncert,ako kome treba javite se,sve je u  Sarajevuuser posted image

Koliko love, da pitam muza hocel mi kupiti user posted image


Jbg prodana vecuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6864
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:32:58   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MALA1994

a ja u subotu gledala atsex i grad od pola, nisam se pomjerila bukvalno, cak je i muzek sjedio i nije prigovarao.a tata mi ga je snimio pa cu da ga pogledam cijelog jedno popodne kad Igor bude spavao user posted image


Sex ant hthe city? Imam oba dijela ako si zainteresovana user posted image  da gledas, samo ih treba pronaci u moru CD-jova user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6865
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:33:51   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Hej zene drugarica mi prodaje kartu za balasev koncert,ako kome treba javite se,sve je u  Sarajevuuser posted image

Koliko love, da pitam muza hocel mi kupiti user posted image


Jbg prodana vecuser posted image

Mah nisam ni ocekivala da ce me sunce obasjati user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6866
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:37:23   
leona81
IZVORNA PORUKA: tajra

Leona, nemoj jer gubis svrhu...
Cilj ti je da ona izbaci taj sekret sto ne zna iskasljati...

A nije neukusno, naprotiv...

A medom i lovorovim listom napravi sirup, da joj olaksas noc...


hvala ti, ja sam pravila sa secerom i medom? jel to isto?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6867
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 11:38:29   
Lady26
Hej, ja poredila vase cizme sa Laninim - ISTE user posted image
Pa sam okretala nase da vidim koji su broj, rekoh da nisam poludila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 6868
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 12:39:37   
Anoniman
jel itko davao djeci rinostop sirupuser posted image Noi curi nos danima i sva je nekakva bljakuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6869
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 13:13:07   
bananica
moze li neka od vas pronaci recept za taj sirup sa lovorom, nigdje da ganadjemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6870
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 13:13:49   
InLove
Dan zene, sta ima kod vas??

Moja malena prehladjena,curi joj na nosic,kaslje, zaspi na 10min i probudi se!! Kakva ce noc biti ko zna user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6871
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 13:15:06   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26

Hej, ja poredila vase cizme sa Laninim - ISTE user posted image
Pa sam okretala nase da vidim koji su broj, rekoh da nisam poludila user posted image user posted image user posted image


sminka:) hvala do neba:) vidimo se danas

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6872
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 13:22:06   
Anoniman
Asoni glasali smo  i za tvoju bebu...

Mi bili napolju,prodavnici,kupila sam Bozicne dekoracije za prozore user posted image user posted image 2 paketa jedva cekam da pocnemo kititi...Ovdje su ulice vec poceli pomalo   da kite i trzne centre...uvijek naprave za djecu u trznom atrakciju u Bozicnom stilu sa deda mrazom,rudijem ,svasta nesta i ja ko malo dijete udjem pa razgledam  ...Sad cemo malo u vertikalu da odmorimo...

Pusa svima redom

(odgovor članu InLove)
  Neposredna veza do poruke: 6873
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 13:39:14   
koka i po
dan i od mene.
kod mene sve po starom...jedan slinav, drugi sepav ,treci ima hronicnu glavobolju a ja ko cigrauser posted image ...tam ga vam ga ...ko Brzi Gonzales.
kontam dali da pobjegnem kroz vrata ili iskocim kroz prozoruser posted image .
odlucila sam se za prvu opciju,druga ne dolazi u obzir previsoko jeuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6874
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 13:44:01   
Malenaoduvijek
bananice izvolte
Čaj za zreli kašalj
4 glavice luka crvenog prokuhati sa 4 jabuke ( luk oguliti jabuke ne) kad prokuha kuhati još 8-10 min i procjediti i dati djetetu da pije 2-3 puta dnevno.

sirup koji smiruje kašalj
8 listova lovorovog lista + 250 gr smeđeg šećera prokuhati sa onoliko vode koliko treba da se šećer pokrije u šerpici i to kuhati nakon prokuhavanja 3-5 min. procjediti i piti supenu kašiku ujutro i naveče. Odrasli mogu i 3-4 puta dnevno,. u ovaj sirup se može umješati i med ali u većini prirodnih sirupa koji su na bazi meda a za djecu su je zamjena smeđi šećer.

noa ja sam davala 1/3 vrecice tylorhot pediatric, a to ti je otprilike isto, razmutilla u malo prokuhane vode i znas kako presjece, samo tako.
meni zena u apoteci preporucila

kono
kako oba dijela mislis oba filma jeli.prvi imam na kaseti tata snimio a br.2 moze vrlo rado user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  273 274 [275] 276 277   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  273 274 [275] 276 277   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *