|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  272 273 [274] 275 276   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:50:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

Dobro jutro

glasala!user posted image

jelo...turni recepAtuser posted image

marina...hvalauser posted image volim se maziti i dan danas...pa je valjda to "razlog"user posted image ...pita mene tata cesto kad mislim odrastiuser posted image
blago vama za zoo...ja sam jednom u svabi bila u pravom zoo-u...ogromnom...nevjerovatno nesto...sve nakon toga izgleda ko mucilista a ne zoo





i ovaj je super napravljen pingvini i neznaju da su u Danskoj,bas ko pravi antartik,smrznemo se unutra li vrijedno svake ledenice...Wc  me odusevio ,koje ideje  ljudi napraili,svaka vrata su obojena u sare neke zivotinje,iznad umivaonika imaju male staklene kutije sa izmetom zivotinja i info kako sta  kada...Slike kako se ziotinje kupaju user posted image Za djecu do 3godine posebno igraliste ....Karta je nekih 40 km ali vrijedna svake pare .... Ima slike na nasim fotografijama ,sam postavila sliku majmuna veveran,kod njih mozes uci u nije kavez ec ogroman prostor,prosetas ,nisu agresivni  ali  se mora drzati odstojanje...Ti hodas oni sreeetaju oko nogu dole...Ja sam bila davno u berlinu u zoloskom ,strava user posted image user posted image Iduce godine ga vodim u Cph  u akvarijum,

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6826
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:53:01   
Lady26
Marina, nista to ako ga ne dovedes u nasu Pionirsku dolinu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6827
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:54:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

Igor redovno ima jedno budjenje gdje hoce da hoda po sobi, sinoc je krenuo da skace iz kreveta ali sam ga uspjela vratiti sa jednom flasom mlijeka.user posted image

a u mannheimu u njemackoj imaju divan zoo i pingvini su u otvorenom bazenu ima samo mala ogradica izmedju tebe i njih i ti njih onda gledas kako ih hrane kad je vrijeme, premedeni su.
aBd otici ce mali Mujica opet tamo sa svojim pilicimauser posted image

a dadada ma mi cemo je probati staviti na komodu opet ako bude previse belaja skinemo i gotovo, a kugle su svakako iz merkatora, kakve crne staklene nemam ja to,meni je samo bitno da jelka ne krene letiti po sobi user posted image
mi smo kupili veliku jelku...kad je D. za radiator veze nema sanse da letiuser posted image ...jedva je kasnije odvezemuser posted image ...a staklene kugle...to su nam staaaaaaaaaare kugle...ja mislim da ima jos i onih iz djetinstva mojih staracauser posted image i njih je bezbroj vec otislo...nazalost...a ono sto je ostalo cuvam...hebiga...to ti danas dodje prava vrijednost...prije dvije god. kad sam bila kod tate u medjarskoj bilo ih je za kupiti na standovima...po jedna kugla u kutiji...kostale su oko 100kmuser posted image ...sto nije nikakvo cudo...ipak je svaka unikatna...zivjela plastikauser posted image ...e i dobre si one kao oblozene koncem...moguce cak da je svileni konac...one se 100% nerazbijaju...ima ih kod kinezauser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 6828
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:57:44   
gvendolina
jutrouser posted image
evo glasali smo za A,ljepotica malauser posted image a rafiju smo vec ranije lajkaliuser posted image mame reklamirajte se malo vise i na ostalim temama

marinci draga preostaje nam samo strpljenje izgleda,ali sad mi je iskreno lakse kad cujem da ima jos pisonjauser posted image

nama juce dosao maleni cukica,avlijaner je ali kako je samo sladakuser posted image istrcasli smo se i izigrali sa njim,A napokon  spavao po danu koliko se izmorio..... odusevljen je cukicom, uopste se ne bojiuser posted image Uspjeli smo i mm smuntati da ostaneuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 6829
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:57:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Lady26

Dokle su nam haljine user posted image user posted image


Cekam da me zovne sofer,ne brini bice na vrijeme lutko....

user posted image  ne sumnjam.... al moradoh upitati user posted image  ne da user posted image  mira hihihi...


Snimit cu Adija da vam pokzem nesto ,majke mi mile nisam ga ja naucila niti tetka odakle mu to pojma nemam,ali vidjeces piseva...Kazem mu ja razbit ce te Lanin tata...On se samo smije...Pricala mu ja kako saljemo poklon curici jednoj i kad ga piatmo gdje cura ljubi pokaze prsicem na obraz,a pitam gdje ce Lana poljubii pokaze prstom na  usta...user posted image user posted image user posted image Prvi put sam mislila zezno se ali sad redovno pokazuje na usta...

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6830
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:58:15   
tekja
jutro...

mi samo da vas pozdravimo...V. gleda Fifiuser posted image  

ranije smo ustali, doruckovali...uh Marina, imali smo i mi tih prijenosa, kad smo prestali dojiti i dobili cetvorke i trojke dijete se malo civilizovalo (ali, samo sto se spavanja ticeuser posted image user posted image user posted image )

Ja ne volim zoo, niti kicenje jelkica, pa neJmam sta pricati sa vamauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6831
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:00:19   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Snimit cu Adija da vam pokzem nesto ,majke mi mile nisam ga ja naucila niti tetka odakle mu to pojma nemam,ali vidjeces piseva...Kazem mu ja razbit ce te Lanin tata...On se samo smije...Pricala mu ja kako saljemo poklon curici jednoj i kad ga piatmo gdje cura ljubi pokaze prsicem na obraz,a pitam gdje ce Lana poljubii pokaze prstom na  usta...user posted image user posted image user posted image Prvi put sam mislila zezno se ali sad redovno pokazuje na usta...


user posted image user posted image user posted image
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image
Uh, nece Lanin tata biti sretan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6832
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:00:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Marina, nista to ako ga ne dovedes u nasu Pionirsku dolinu user posted image user posted image user posted image


Tu sam bila 2001 i zaklela se nikad vise ,traume sam dozivjelauser posted image user posted image Bas sam sa Dadadom pricala o onoj jadnoj lisici ,nikad onaj prizor zaboraviti necuuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6833
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:03:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja

jutro...

mi samo da vas pozdravimo...V. gleda Fifiuser posted image  

ranije smo ustali, doruckovali...uh Marina, imali smo i mi tih prijenosa, kad smo prestali dojiti i dobili cetvorke i trojke dijete se malo civilizovalo (ali, samo sto se spavanja ticeuser posted image user posted image user posted image )

Ja ne volim zoo, niti kicenje jelkica, pa neJmam sta pricati sa vamauser posted image user posted image user posted image




De mi reci kakav je taj fifi ,ovajj moj samo teletabise trazi,haj dagleda ne bi mi bilo zao vec on se igra aja ne smijem da stisnem da ugasim odmah havarija po kuci...Glavu mi  probisel lala i pouser posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 6834
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:06:36   
Lady26
http://www.fifiandtheflowertots.com/index_hr.html

Evo TA Fifi, nije bas za djecake ali ko to vise prati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6835
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:07:36   
Lady26
Mada moja Lana voli Traktora Toma user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6836
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:12:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

http://www.fifiandtheflowertots.com/index_hr.html

Evo TA Fifi, nije bas za djecake ali ko to vise prati user posted image user posted image user posted image


Imamo crtanih citavu videoteku od pepeljuge do  carsa  ali ne benda on samo   ove 4 spodobe ...Eto koliko su mi u podsvijesti idem  ulicom  i pjevam tinki vinki,dipsiiiii,lala pooooooooooouser posted image a nekad sam slusala metallicu i azruuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6837
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:15:23   
Lady26
user posted image user posted image user posted image
Ja teletabise nisam ni pokusala Lani pokazati, tolko su mi glupi da ne kazem debilni...
Mada gleda Bumbu a tu su negdje u istom rangu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6838
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:16:46   
mala86
jutro i od nas user posted image

da pozdravimo generaciju user posted image

tekja ne sikiraj se i mi gledamo fifi user posted image  i jos joj se pravo obraduje

kod nas hladno,nema grijanja user posted image  nista cudno kod nas,cim prvo vece zahladnjenje kotao se pokvari user posted image !malac spava pod punom spremom

trebam vani a bas mi se neda,trebamo za ove ljubimce user posted image  uzet hranu



_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6839
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:22:44   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Mada moja Lana voli Traktora Toma user posted image


i Raffi..samo ovo u glavnom i po sto hiljada puta..
i Bob the Builder...
zumbu-bumbu ili kako se vec zove rijetko kad, ali nije odusevljen...
teletabise odmah vristi neceeeeeeeeeeee (hB)


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6840
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:23:52   
mala86
joj kako sam ja blokirala na regionalnom user posted image

vise se pomjesali nickovi,ne znam tko je sa ove teme,koga sam negdje srela,sjedim do megi,i pitam je jel trudnica user posted image  ko da nikad nisam cula njen nick user posted image  megi oprosti




_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 6841
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:32:36   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26

Mada moja Lana voli Traktora Toma user posted image


i Raffi..samo ovo u glavnom i po sto hiljada puta..
i Bob the Builder...
zumbu-bumbu ili kako se vec zove rijetko kad, ali nije odusevljen...
teletabise odmah vristi neceeeeeeeeeeee (hB)



i mi pregledamo ove crtice sto su ujutru na tv-u....trenutno voli ono janje Timmy,a NO1 nam je Juricuser posted image
pocky uzmite mu jurica(cars) sinhronizovan je na Hrvatski i to je sinhronizacija fenomenalno odradjena,meni bolje od originala...a crtani je super


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 6842
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:32:52   
Lady26
Hihihihihihihihi ma ko bi povezao sve....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 6843
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:33:05   
Anoniman
Evo recepAt http://www.coolinarika.com/recept/pogacice-sa-krem-sirom/ , pravo su njami, a lagane za napraviti. S tim da je meni ovo ogromna kolicina za potkuvati i ja potkuvam trecinu i bude jedan pun pleh.

Vidim pisete o crtanima... moja cura od kako se rodila gleda samo traktor toma i majstor boba, prosle godine joj rodjendanska torta bila traktor tom, a ove ce biti majstor bob...bas zenstveno user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 6844
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:36:27   
Lady26
Jelo, rockas je bio OVE godine a iduci je aBd IDUCE godine user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6845
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:39:03   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image dobro znam da joj je i bio i da ce biti koliko sam sludjenauser posted image

Jutros sam svekrvu u pola sest zvala da sidje da uzme Luku jer je bukvalno cijelu noc na rukama bio, sreca pa je zena bila tu inace bih se srusila i ja i Luka koliko me umor bio sahvatao. Odspavala sam od pola sest do sedam, tako sanjam krevet, ali moja djeca ne izgledauser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6846
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:39:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26

Mada moja Lana voli Traktora Toma user posted image


i Raffi..samo ovo u glavnom i po sto hiljada puta..
i Bob the Builder...
zumbu-bumbu ili kako se vec zove rijetko kad, ali nije odusevljen...
teletabise odmah vristi neceeeeeeeeeeee (hB)



i mi pregledamo ove crtice sto su ujutru na tv-u....trenutno voli ono janje Timmy,a NO1 nam je Juricuser posted image
pocky uzmite mu jurica(cars) sinhronizovan je na Hrvatski i to je sinhronizacija fenomenalno odradjena,meni bolje od originala...a crtani je super



Oplakah cuj juric ooo majko draga...

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 6847
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:42:38   
Anoniman
A moja cura ima onu kao auto guralicu i zove ga jurić i omiljena joj je igracka, a juce sam joj morala kupiti autiće jer je vriskala samo tako... jos jedan dokaz o zenstvenosti mog djeteta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6848
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:43:33   
Anoniman
Hej zene drugarica mi prodaje kartu za balasev koncert,ako kome treba javite se,sve je u  Sarajevuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6849
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 10:44:15   
gvendolina
Jelena hvala na receptu odma sam ga copy/paste,super izgledaju....a ova mjera je bas ogormna pise za 4 tepsije,ko bi ovo pojeo user posted image

mi smo ranije gledali traktor tom,majstor bob...sad gledamo malu princezuuser posted image a voli jos i Pingu

a marina sto se smijes Munjevitom Juricu iz kurble bistreuser posted image user posted image
a juric je uvijek na prvom mjestu,imamo i autice..neki dan je drama bila kada se juric razvalio user posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 16.11.2011 10:48:07 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  272 273 [274] 275 276   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  272 273 [274] 275 276   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *