|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  271 272 [273] 274 275   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:18:56   
Anoniman
Pocahontas evo glasali smo i mi za lijepe okeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6801
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:20:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Ola :(
Propade mi tiket u kladionici, ccccc, pa bas nam se ne da, sranjeeeeee

Hej, hajd sad lijepo ko zeli neka glasa za moju Ajnu na johnsons baby kalendaru, Album broj 1, slika 15.user posted image
FaJauser posted image


Glasala bih i za tvoje pile   ,stavi link ,nemam te na fb

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6802
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:22:04   
Anoniman
Zao mi sto nasi momci ne prodjose dalje,ne kontam fakat borili se toliko i na kraju 6 im zavale....

ja se raspisah niko ni habera user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6803
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:24:57   
Lady26
user posted image user posted image user posted image
Marina...jesi se ispricala sa sobom? user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6804
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:25:12   
Malenaoduvijek
dobro jutro

ja cijelo jutro raspremam za ovim svojim indijancem malim, a on samo zijane pravi.

komplet ga jutros presvukla nakon 15 min prosuo tetrapak soka na sebe, ja kriva mislila da je zatvoren i ostavim ga na stolu i naravno opet sve presvlaci user posted image

teta Irma nam je prehladjena necemo se danas druziti user posted image


sinoc sam se nasekirala bas mi je krivo bio zbog utakmice, momci su stvarno dali sve od sebe ali kad ne ide ne ide, a onaj Spaho ustipak samo portugalce komentarise ni jednom nije nista pozitivno rekao za nase momkeuser posted image


poci glasala sam i ja user posted image

marina zavidim vam na tom zoo vrtu, meni je zelja da odem u bg u zoo vrt

jelo, bebacha dajte link za taj rcpt please


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6805
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:26:22   
Lady26
Nego, dobro jutro user posted image
Ja sam ustala jeeeeeeeeeeedva.... user posted image
Draga Marina, opet u 4 user posted image , majko draga ne znam sta bih sa Lanom user posted image , vjerovatno bih je izignorisala i okrenula se user posted image user posted image ....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6806
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:26:51   
Malenaoduvijek
marina evo ja ti pisala user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6807
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:27:57   
Lady26
Dokle su nam haljine user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6808
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:29:36   
Malenaoduvijek
mi smo prosle godine kitili jelku i stavili je na komodu visoku ali ova godine jos razmisljam dali da je kitimo jer bi mogla zaplatiti user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6809
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:32:02   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

mi smo prosle godine kitili jelku i stavili je na komodu visoku ali ova godine jos razmisljam dali da je kitimo jer bi mogla zaplatiti user posted image



Jutro i od nas,mi prosle godine nismo kitili,a ove se mislim ne znam gdje da je stavim,a da ne plati glavom?user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6810
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:32:30   
marinčii
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: marinčii

svaki dan makar jednom, malo pisne u gace i onda fol zakijameti tutaaaa, mama tutttaaaa...ostatak obavi gdje treba, al' dzaba ja gace moram mijenat... koko ne vodi ga par dana u igraonu i dobro mu naglasi sto nece ici...
i kod nas ovako zadnji dana,neznam šta je to ,prvo sam kontala prehladio se ,pa sad kontam zbog bolnice se zbunio jer sam mu opet stavljala pelenu al evo sad kad bvidim da nije jedini nemam pojma šta je razloguser posted image



ma sta je ovo ne mogu da vjerujem,kao po dogovoruuser posted image ja se bas mislila zaliti na isti problem.evo par dana obavezno pisne gace,a danas se 2 puta skroz i upiskio.Neki dan se cak i ukakiouser posted image Nije mi jasno kakva je ovo faza,ja sve kontam prehladio se.Kada ga pitam zasto je to uradio kaze:necu da pricamuser posted image Danas kad se upiso bas me bio naljutio,jer sam ga par min ranije pitala i on kao ljutito govori da nece...zamalo nije dobio po dupetu,bila sam i po prut otisla,ali ga ne upotrijebih bi mi zaouser posted image

joj strašan je baš me nasmija s ovim"neću da pričam",ja i dalje kontam to je faza jer vidim dosta djece to radi valjda nas sad malo treniraju ali proći će samo živaca,

jutro svimauser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 6811
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:33:13   
Anoniman
Dobro jutro

glasala!user posted image

jelo...turni recepAtuser posted image

marina...hvalauser posted image volim se maziti i dan danas...pa je valjda to "razlog"user posted image ...pita mene tata cesto kad mislim odrastiuser posted image
blago vama za zoo...ja sam jednom u svabi bila u pravom zoo-u...ogromnom...nevjerovatno nesto...sve nakon toga izgleda ko mucilista a ne zoo



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6812
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:33:27   
Lady26
Mi cemo aBd kititi, nadam se Laninoj pomoci al tesko da ce od toga bit sta user posted image user posted image
Vec mi je zao jelke i ukrasa user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 16.11.2011 9:34:54 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 6813
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:35:48   
Lady26
Jos samo 18 dana aBd do 2. rodjendana user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne mogu da vjerujem kako vrijeme leti.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6814
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:36:50   
Anoniman
Ima u D K zoloskih nekoliko komada,cak i otvoreni,inace ja sam uvijek isla u onaj u Kopenhagenu,jer sam mislila da je ovaj nas mali,ali zaljubih sse cim sam vidjela kako je dobro napravljeno...Adi se bas odusevio svaki put pogotovo pingvinima,samo nas staklo dijeli ,pa oni pridju gledaju se oci hahaha....

Lady pok
usala sam ignorisati ,dam mui da doji i haj reko zaspat ce,jes djavola on skace po krevetu,pukne koji samar ,pa mi sjedne na glavu...Nema sa ovim mojim indijancem spavanja..Ako bas ignorisem onda pocne vriska pola zgrade probudi

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 6815
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:36:54   
pocahontas
žene hvala vam, mada šiju nas neka djeca po par stotina glasova, ali hajd, važno je učestvovati user posted image user posted image
čim se prijavim na ovako nešto, automatski se pokajem..ne znam da gubim user posted image ali hajd...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6816
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:37:49   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Jos samo 18 dana aBd do 2. rodjendana user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne mogu da vjerujem kako vrijeme leti.... user posted image


draga, ja sam rođena 5.12.
pusa za malu strijelčicu user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6817
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:38:31   
Anoniman
Mi smo jos prosle godine zavezali jelku za radijatorske cijeviuser posted image ...kugle samo one plasticne...one stare staklene cuvam kad se bude ozeniouser posted image ...a otislo je kugli mali milionuser posted image ...zato samo kupite one jeftine...njih stavite pri dnu...one finije gore...i to je to...pomirite se sa stetomuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6818
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:39:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Dokle su nam haljine user posted image user posted image


Cekam da me zovne sofer,ne brini bice na vrijeme lutko....

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6819
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:40:35   
Lady26
Hvala ti sto mi rece sta mi je dijete u horoskopu, nikako da zapamtim user posted image user posted image user posted image

Posto nam rockas pada u nedjelju morat cemo razgodit i na ponedjeljak... user posted image
Prosle godine bila subota pa taman, subota-nedjelja ali ove....
Nesto nisam za slavljenje unaprijed, sta kazete vi? Mada bi mi to jako odgovaralo....user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 6820
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:41:21   
Anoniman
jutro
mi smo oko 00.00 zaspali eno i sad spava ne budi se niti misli da se budi pa ga odo budit inace kad ce danas poslepodne lec.


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6821
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:41:26   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Lady26

Dokle su nam haljine user posted image user posted image


Cekam da me zovne sofer,ne brini bice na vrijeme lutko....

user posted image  ne sumnjam.... al moradoh upitati user posted image  ne da user posted image  mira hihihi...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6822
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:41:58   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: dadada

Mi smo jos prosle godine zavezali jelku za radijatorske cijeviuser posted image ...kugle samo one plasticne...one stare staklene cuvam kad se bude ozeniouser posted image ...a otislo je kugli mali milionuser posted image ...zato samo kupite one jeftine...njih stavite pri dnu...one finije gore...i to je to...pomirite se sa stetomuser posted image



Ja sam sve izbacila iz kuce jer ja vise ne mogu govoriti nemoj se penjati po stalazi,nemoj to dirati,nemoj to,a za jelku cu uraditi kako si rekla,upravu si,kupit cu najjeftinije kugle jer znam da ce biti sutanja po kuci i gadanja sestreuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6823
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:44:43   
Malenaoduvijek
Igor redovno ima jedno budjenje gdje hoce da hoda po sobi, sinoc je krenuo da skace iz kreveta ali sam ga uspjela vratiti sa jednom flasom mlijeka.user posted image

a u mannheimu u njemackoj imaju divan zoo i pingvini su u otvorenom bazenu ima samo mala ogradica izmedju tebe i njih i ti njih onda gledas kako ih hrane kad je vrijeme, premedeni su.
aBd otici ce mali Mujica opet tamo sa svojim pilicimauser posted image

a dadada ma mi cemo je probati staviti na komodu opet ako bude previse belaja skinemo i gotovo, a kugle su svakako iz merkatora, kakve crne staklene nemam ja to,meni je samo bitno da jelka ne krene letiti po sobi user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6824
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.11.2011 9:48:32   
Malenaoduvijek
neko jednom rece da to ne valja kao unaprijed slaviti.ali vidi kod mene situacije,jednom pada u ponedjeljak odnosno Luki a Igoru za 6 dana odnosno u nedjelju, tako da cemo mi veliku proslavu praviti vjerovatno u subotu 28.1. user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  271 272 [273] 274 275   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  271 272 [273] 274 275   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *