|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
31.8.2010 19:25:00   
milenium
u pravu si!meni je zao dat i 60 km (a nije da nemam).sama pravim a gosti se oduseve i dekoracijom a o ukusu da i ne pricamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
31.8.2010 19:40:16   
M kao Mama
Ma, ja znam napraviti tortu, beton, samo brate ne znam ukrasiti, ove godine sam pravila domacu tortu od hurmi i oraha, svi su ostaloi paf, ali sam je ukrasila nema dalje, kupila one cvjetice i poredala broj 3, to je moj domet, elmine torte su ekstra, ali kada je rijec o umjetnosti tu joj se ne mjesam u posao. 

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
31.8.2010 22:31:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

u pravu si!meni je zao dat i 60 km (a nije da nemam).sama pravim a gosti se oduseve i dekoracijom a o ukusu da i ne pricamouser posted image user posted image user posted image

i ja pravim torte...
eto sad znam i fondant ali doru koju je moja curica dobila za 35 Km od elme...nema niko za te pare da napravi..
fifi koju je elma pravila za farahin 1. rođendan takjođer je neuoporediva sa bilo kojom drugom slastičarnom..
cijenom, izgledom i ukusom....

ja sam kupoavla i na 3 sparat tortu i doečkivama 120 gostiju i platila je 140 km...
ti tortu niko od mojih gostiju ne spominje ali fifi spominju stalnouser posted image

ukus ovih torti je zaista super...
jela sam i fantazijine torte i kolačarine i azrine...
definitvno se odlučujem za navedeni link...

i čak smatrm da je cijena premala...
ja sam htjela više platiti za posljednju dostavljenu tortu tačno na vrijeme...sviježa i peljepa...ali vozaču nije padalo na pamet da uzme ostatak novca...samo 35 Km koja je meni nahranila 45 gostijuuser posted image

i baš me zanima koliko novca sa lijepim dekoracijama na tortu za 100 gostiju potrošiš novaca...
nije jeftino ni napraviti tortu...
ja sam malenom sekinom pravila onu sa fondantom i izašla me 75 KM.....
računaj da sam šećer i margarin i jaja imala u kućiuser posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 31.8.2010 22:33:31 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
1.9.2010 0:09:55   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


i baš me zanima koliko novca sa lijepim dekoracijama na tortu za 100 gostiju potrošiš novaca...




pitas li ti ovo mene iliuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
1.9.2010 0:13:56   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


i baš me zanima koliko novca sa lijepim dekoracijama na tortu za 100 gostiju potrošiš novaca...




pitas li ti ovo mene iliuser posted image

ma ja ono otprilike...
ništa loše narvno nisma mislila...
recimo ja sam htjela hanadi za 4 rođendan da pravim i skontam treba mi 50 km najmanje sa vim što imama u lući...
a tortu platila 35...

zato te pitam...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
1.9.2010 0:20:17   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hurma

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Kolacara.
Oni su mi The King.

ima i na fb a imaju i stranicu. Ukucaj na google kolacara.
Dobra stvar, mozes u jendoj torti naruciti dvije razlicite.
Tako ja uzmem pola sa cokoladom, pola visnja - cokolada.
Da prste polizes.


da, upravo je zvala i za takvu tortu mi trazi 140 KM... mislim da je to ipak pretjerivanje... ok, umjetnost je to ali... hm?!?!?!

Hurma ja sam uzimala torte prije u fantaziji, pa u azri...i nisma nikada bila toliko zadovoljna da ponovim kupnju...
ovaj link koji ti je postavljen pogeldaj...
zaista tu dsam uzimala već dva rođendana ( za malu i veliku curicu9 torta je baš ukusna, lijepa je ...nije skupo...što mene posebno facinira...jer i ja sam torteplaćala po 120-130 Km...a za te pare mogla sam dvije kupiti putem ovoga linka.user posted image




o kakvom linku je rijec??

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
1.9.2010 0:24:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mama1

http://www.facebook.com/album.php?aid=131115&id=1557820594&ref=mf#!/pages/ELMINI/144245769002?ref=ts


evo bananiceuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.9.2010 22:37:33   
Honey3
user posted image


user posted image


evo i nase rodjendanske torteuser posted image sama sam gazalauser posted image starija kcerka pomogla u dekoraciji i zadovoljne smouser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.9.2010 22:48:07   
Hanady RR
prelijepo zahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.9.2010 22:50:55   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

prelijepo zahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala dragauser posted image i zaboravila sam napisati da je "pijesak torta"ukusna a moze se fino oblikovati


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.9.2010 22:51:48   
lely
user posted image

Nasa torta za treci rodjendan....hvala Elma

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.9.2010 22:52:57   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

prelijepo zahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala dragauser posted image i zaboravila sam napisati da je "pijesak torta"ukusna a moze se fino oblikovati


user posted image user posted image super sad kontam jel moguce da ima godina da si se porodila mene se cini ko da si juce user posted image cestitke princezi za rodjendanuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.9.2010 22:56:21   
Honey3
mamine oci hvala na cestitkamauser posted image eto ima mashallah godina  i meni je brzo proslauser posted image lely tortica je superiskauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.9.2010 22:59:16   
neki
IZVORNA PORUKA: lely

user posted image

Nasa torta za treci rodjendan....hvala Elma

Pa Boga ti zeno,jesi ti ziva??????????????Ja te pozeljela,muno,muno,munooooooooouser posted image user posted image user posted image
A ova nasa Elma je pravi gigant,upravo je ja i MM spominjemo,i evo javno kazemo:
ZENOOOOOO,SVAKA TI CASTuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.9.2010 22:59:31   
lely
IZVORNA PORUKA: zaha

mamine oci hvala na cestitkamauser posted image eto ima mashallah godina  i meni je brzo proslauser posted image lely tortica je superiskauser posted image


hvala zaha i tvoja tortica je super  user posted image

OT neki i ja sam tebe pozelila i bas bi voljela da se vidimo.A na rr manje pisem,ali redovno citam,radim pa se jos nisam snasla u brdu obavezauser posted image

< Poruku je uredio lely -- 3.9.2010 23:02:47 >

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
4.9.2010 9:25:45   
lavić Simba
MAMA 1 i nama se blizi rodjendan i treba nam torta,reci mi jeli moguce izvesti nesto sa likom Lavic Simbe i koliko bi kostala ta torta???

Lijep Pozdrav

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
4.9.2010 17:08:01   
ivana st
IZVORNA PORUKA: lely

user posted image

Nasa torta za treci rodjendan....hvala Elma


Super ideja, odlično izgleda!


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
4.9.2010 18:08:57   
Hurma
da razbijemo dileme... evo je.....

http://img5.imageshack.us/img5/1966/dsc05764p.jpg

http://img443.imageshack.us/img443/61/dsc05763g.jpg

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
4.9.2010 18:13:21   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: milenium

u pravu si!meni je zao dat i 60 km (a nije da nemam).sama pravim a gosti se oduseve i dekoracijom a o ukusu da i ne pricamouser posted image user posted image user posted image

i ja pravim torte...
eto sad znam i fondant ali doru koju je moja curica dobila za 35 Km od elme...nema niko za te pare da napravi..
fifi koju je elma pravila za farahin 1. rođendan takjođer je neuoporediva sa bilo kojom drugom slastičarnom..
cijenom, izgledom i ukusom....

ja sam kupoavla i na 3 sparat tortu i doečkivama 120 gostiju i platila je 140 km...
ti tortu niko od mojih gostiju ne spominje ali fifi spominju stalnouser posted image

ukus ovih torti je zaista super...
jela sam i fantazijine torte i kolačarine i azrine...
definitvno se odlučujem za navedeni link...

i čak smatrm da je cijena premala...
ja sam htjela više platiti za posljednju dostavljenu tortu tačno na vrijeme...sviježa i peljepa...ali vozaču nije padalo na pamet da uzme ostatak novca...samo 35 Km koja je meni nahranila 45 gostijuuser posted image

i baš me zanima koliko novca sa lijepim dekoracijama na tortu za 100 gostiju potrošiš novaca...
nije jeftino ni napraviti tortu...
ja sam malenom sekinom pravila onu sa fondantom i izašla me 75 KM.....
računaj da sam šećer i margarin i jaja imala u kućiuser posted image



Joj hanady zar je tako jeftino??? Kod nas traze za takvu tortu fifi ili slicno oko 80 km... Da je bilo po tpj cijeni a i tako ukusno ja bih odmah iskesirala 35... to je bas ono povoljnouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
6.9.2010 19:09:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

naša forumašica Niobe je svome sinu za 1 rođendan dvije torte pravila uz pomoć naše teme fondant...i evo drage ovo je više od inspiracije :)
user posted image
user posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.9.2010 10:58:29   
milenium
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma ja ono otprilike...
ništa loše narvno nisma mislila...
recimo ja sam htjela hanadi za 4 rođendan da pravim i skontam treba mi 50 km najmanje sa vim što imama u lući...
a tortu platila 35...

zato te pitam...user posted image



pa ovisi koja je torta,ako je malo bolja i skuplja onda više itd.
za rođendan što sam pravila tortu za oko 40 ljudi izišla me je oko 15 kmuser posted image (jaja ,šećer..to sam imala u kući)

< Poruku je uredio milenium -- 8.9.2010 10:59:04 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.9.2010 10:59:43   
Hanady RR
e milenum daj recpet te torte na recepti....
sve fino napiši da je pravim svako drugi dan...
prepodtsvaljam fondant nije uključen u nju al ionako sve sastojke imam za njega ....user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.9.2010 11:05:59   
milenium
ma kakav fondat,ne da mi se još trljat sa timuser posted image
torte ja izmišljam(znaš da sam majstoruser posted image )
a ovako je išla ova,pošto je s voćem hajde nazvat ćemo je Voćna tortauser posted image
potrebno:
krema:
voće(može sezonsko a može i neki voćni mix,ili kompot)
4 pudinga(a možeš i 3)
1l mlijeka
3 šlaga
2 margarina
1 vanilin šećer

za biskvit(2 kore-svaka se pee posebno):
5jaja
8 lica eera
8 lica brana
4 lice ulja
4 lice hladne vode
1 pec.praak
2 lice kakaa

kore ispei i zaliti onom vodom iz kompota( ili sokom ovisi to ima)
kad se ohlade premazat ih onom kremom od pudinga i margarina,na kremu slagat voe,poklopit drugom korom,pa opet krema,pa voe pa lag.
okolo ukrasit lagom.po lagu moe okolada ili pisati tim istim lagom (ili ga obojit) ili jednostavno posut kokosom(a moe i jestiva slika)user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 8.9.2010 11:12:42 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.9.2010 11:22:06   
anidla
ja vec polako razmisljam o tortama, i o prvom rodjendanu....

sveki je rekla da ona ima zelju napravit prvom unuku jednu tortu (postujem) i neka napravi...

druga stvar, imam i ja zelju svom bebacu za 1. rodjendan napravit sama tortu, ali ...moj strah od neuspjeha je jaci od mene user posted image voljela bih veselu tortu sa puno pastelnih boja....

treca stvar, razmisljam i o narudzbi...

ja nisam pametna....

vec sam pocela polako prikupljati materijal za pozivnice, posto sam i svoje za vjencanje sama radila, zelim i za Nou...




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.9.2010 12:34:21   
Hanady RR
milenium...dobar recept...jeftin nema šta...
samo kod mojih nebi lako prošao...
pogotovo ne za rođendan jer ako nema najmanje 300 gr čokolade niko i ne broji da si mu kolač iznjelauser posted image user posted image user posted image user posted image

al ovu ću da napravim i vidim koliko koštauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *