RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


teacher75 -> RE: gdje kupiti? (3.12.2012 13:15:42)

u kojem azelu?




ninuska -> RE: gdje kupiti? (3.12.2012 13:23:05)


IZVORNA PORUKA: teacher75

u kojem azelu?


Ja sma vidjela u titovoj. Doduse, bilo je prije 15-ak dana. Najbolje je da nazoves i vidis da ne ides djabe[sm=smiley1.gif]




sporty mamaa -> RE: gdje kupiti? (5.12.2012 19:51:00)


IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Molim vas ako tko zna gdje se mogu kupiti zamjenski kajsevi za kolica(ako to uopce ima).... Imam dvoja kolica graco, u jednim pukao onaj jedan mali dio na jednoj strani kajsica i beba cim se malo trzne odveze se. A druga kisobran nam tako losa iako smo ih platili jako skupo da se vec jedan dio iskrivio, i beba se nakrivi kad je vozim. Ne bih da kupujem nova kolica radi kajseva, ako itko zna gdje bi to moglo biti molim savjet. Inace kolica smo kupili u bimacu i oni nemaju...


Ne bih znala gdje kupiti, ali je neka zenica prije par dana spominjala da je pravila kod tasnara te zamjenske kajseve , d ali je izgubila ili slomila ne sjecam se, ali nije mogla nigdje naci original da kupi.


Hvala Hanan[sm=smiley1.gif]




sporty mamaa -> RE: gdje kupiti? (5.12.2012 19:52:34)


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Molim vas ako tko zna gdje se mogu kupiti zamjenski kajsevi za kolica(ako to uopce ima).... Imam dvoja kolica graco, u jednim pukao onaj jedan mali dio na jednoj strani kajsica i beba cim se malo trzne odveze se.


Ako mislis na kopcu, tj. na plasticni dio, a ne platno...
mi smo kupovali na pijaci Otoka...imaju mnogo oblika i velicina...

Ako ti to treba javi, kupit cu ti...



Da to mi treba, sa platnom je sve ok, ali jedan dio od kopce pukao. mogu ja uslikat da vidis ako ce pomoc. Joj ako ti nije tesko bila bih ti zahvalna, samo mi napisi kako da ti platim[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (6.12.2012 19:16:12)


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Molim vas ako tko zna gdje se mogu kupiti zamjenski kajsevi za kolica(ako to uopce ima).... Imam dvoja kolica graco, u jednim pukao onaj jedan mali dio na jednoj strani kajsica i beba cim se malo trzne odveze se.


Ako mislis na kopcu, tj. na plasticni dio, a ne platno...
mi smo kupovali na pijaci Otoka...imaju mnogo oblika i velicina...

Ako ti to treba javi, kupit cu ti...



Da to mi treba, sa platnom je sve ok, ali jedan dio od kopce pukao. mogu ja uslikat da vidis ako ce pomoc. Joj ako ti nije tesko bila bih ti zahvalna, samo mi napisi kako da ti platim[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


Slikaj, ali mi napisi i dimenzije (sve su razlicite)...
obecavam da cu ti potraziti...

I platit ces mi [sm=hudicek.gif]
Znam ja koliko sam bila sretna kad sam to pronasla i nadam se da ce biti i za vas...[sm=smiley1.gif]




sporty mamaa -> RE: gdje kupiti? (7.12.2012 0:07:49)

Joj Tajra srce si, hvala puno[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] Sutra uslikam, danas nisam stigla, jos jednom hvaaaalaaa[sm=smiley1.gif]




ninuska -> RE: gdje kupiti? (7.12.2012 18:00:12)

Drage zene, treba mi torba za [sm=duda.gif] stvari. Imam neku,ali se sva pocijepala, los kvalitet. Znate li gdje ima kupiti povoljnih?
Gledala sam Graco i one u DM-u ali su mi nekako male, trebala bi mi neka malo sira.




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (7.12.2012 18:01:20)

ja to nemam, ja sve strpam u svoju normalnu torbu koju nosim inace[sm=smiley36.gif]




chuci -> RE: gdje kupiti? (7.12.2012 18:04:11)

ja imam onu iz dm i super mi je.




ninuska -> RE: gdje kupiti? (7.12.2012 18:11:07)

Nema sanse da mi stane u obicnu torbu. Doduse, kad idem do grada ok, ali kad krenem do svojih treba mi hrpa stvari, pelene, rezervne stvari,bocice, maramice, ma znate vec[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (7.12.2012 18:14:47)

ja ne nosim bocice pa mi sve stane,tj.pelene i vlazne maramice,eventualno jedna presvlaka[sm=smiley1.gif]




Ramona11 -> RE: gdje kupiti? (7.12.2012 20:44:38)


IZVORNA PORUKA: ninuska

Drage zene, treba mi torba za [sm=duda.gif] stvari. Imam neku,ali se sva pocijepala, los kvalitet. Znate li gdje ima kupiti povoljnih?
Gledala sam Graco i one u DM-u ali su mi nekako male, trebala bi mi neka malo sira.


Kupila sam torbu za [sm=duda.gif] stvari u Merkuru na Otoci, radnja na zadnjem spratu. Bila je negdje oko 30 KM. Sta sve u nju trpam bas je izdrzljiva [sm=smiley36.gif]
Evo slicna ovoj - http://shop.aksa.rs/baby-hit-torba-sa-prostirkom.html




chuci -> RE: gdje kupiti? (7.12.2012 20:50:48)

ja sa sobom inače nosim jednu presvlaku, 2-3 pelene, tanko pakovanje vlažnih maramica iz dm, i još neke sitnice tipa pipa(cucla), i u toj torbi nosim i svoje stvari koje mi trebaju da ne bih nosala dvije torbe. ako idem dalje onda ubacim još nekoliko pelena, i još jednu ili dvije presvlake zavisno gdje idem i koliko ostajem. podlogu za presvlačenje ne nosim jer ima ona što je doša uz torbu i dosta je dobra. i sve mi to stane u torbu. nekad preko još prebacim i dekicu. a mislim da su sve ove torbe za bebe tu negdje. meni je bitno da imam onih džepova da mogu naći stvari sitne da mi se ne zagube. ova ima i vanjske džepove baš praktične. u njih mi stane fino ajšina flaša s vodom ili sok.




anđelo -> RE: gdje kupiti? (8.12.2012 11:37:23)

eh meni treba pomoć .naime trebam napraviti masku zeca za priredbu svom I..
ja sad ne bi da to bude ona tipična maska koja prekrije cijelo lice da se samo oči vide ,već bih kupila negdje uši zečije koje bi bile na glavi a ja bih mu nacrtala zečijei nosić i brkove....

pa gdje takve uši mogu naći ...neke lijepe velike, a da mogu čvrsto stajati?




Visnja RR -> RE: gdje kupiti? (8.12.2012 11:42:55)

mozda da kupis neki rajf pa na njih nalijepis usi koje napravis...zaista nigdje nisam vidjrla da se mogu samo usi kupiti :)))




chuci -> RE: gdje kupiti? (8.12.2012 11:55:12)

mooožda ima gotov rajf sa playboy ušima u accessorize u bbi. nekad sam to tamo vidjela




mamma mumi -> RE: gdje kupiti? (8.12.2012 22:07:36)

Molim vas da li zante gdje u gradu ima se kupiti vunenih kapica za malu bebu , a i vece decke, kao i stitnika za usi?




sporty mamaa -> RE: gdje kupiti? (8.12.2012 23:52:31)

Draga tajra ja skroz smetnula uslikat[sm=smiley13.gif] Sutra cu, obecajem [sm=smiley1.gif]




sporty mamaa -> RE: gdje kupiti? (8.12.2012 23:53:14)


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Molim vas da li zante gdje u gradu ima se kupiti vunenih kapica za malu bebu , a i vece decke, kao i stitnika za usi?


Mi smo kupili fine tople u bingu... 5 km, a bas su slatke i da imaju stitnike za usi...




M kao Mama -> RE: gdje kupiti? (8.12.2012 23:56:26)

ja predivan komplet kapica, poistavljena znači baš zimska, šal i rukavice uzela maloj na pijaci Sirano 15 KM




amra_sa -> RE: gdje kupiti? (9.12.2012 0:31:47)


IZVORNA PORUKA: anđelo

eh meni treba pomoć .naime trebam napraviti masku zeca za priredbu svom I..
ja sad ne bi da to bude ona tipična maska koja prekrije cijelo lice da se samo oči vide ,već bih kupila negdje uši zečije koje bi bile na glavi a ja bih mu nacrtala zečijei nosić i brkove....

pa gdje takve uši mogu naći ...neke lijepe velike, a da mogu čvrsto stajati?


Možeš naći samo playboy raif sa ušima[sm=smiley36.gif] Moja kolegica ga kupila i u tangama sa tim ušima dragom priredila suprise [sm=smiley36.gif]
Nego,bez šale, uzmeš fino rajf, deblji karton koji možeš obojiti ili zašiti platnom (kako želiš) i napraviš uši koje poslije nakačiš na rajf. To je čas posla.




škorpija -> RE: gdje kupiti? (9.12.2012 17:42:02)

gdje kupiti helanke, kvalitetne, tanke da nemaju previše elastina,




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (9.12.2012 17:43:52)

IZVORNA PORUKA: škorpija

gdje kupiti helanke, kvalitetne, tanke da nemaju previše elastina,


u teranovoj , ...imaju tankih i meni su kvalitetne ...imala sma ih i prije...
nepunih 10 KM koštaju...ima i izbor boja baš
ovo ako ćeš sebi[sm=smiley36.gif]
a djetetu...u harisu tanke i bez puno lestatna 5 km...imaju icrne i teget i smeđe itd




sporty mamaa -> RE: gdje kupiti? (9.12.2012 23:00:17)

[img]http://www4.slikomat.com/11/1209/y3z-Pictur.jpg[/img]
tajra to je to, ako vidis s jedne strane je pukao djelic...




škorpija -> RE: gdje kupiti? (9.12.2012 23:12:02)

hvala hanady za malca mi trebaju




Stranica: <<   < Prethodna stranica  147 148 [149] 150 151   Sljedeća stranica >   >>