RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


ElmaB -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 20:04:00)

OVO MI JE HITNOOOOOOOOOOOO

Gdje mogu kupiti krila ili štapić kao za princeze ali da ima na sebi krzno, po mogućnosti roza!!!!!




canim -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 20:17:03)

Meni se cini da sam vidjela ta krila u robotu na socijalnom u rozoj boji ali ne znam imaju li krzno, nisam zagledala vec samo usput primjetila, mozda se javi neko ko je kupovao pa zna detalje.




ninuska -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 20:22:09)

nisi pogrijesila[sm=smiley1.gif]. I ja sam vidjela u istom Robotu, ali se ne mogu sjetiti da li imaju krila




bananica -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 20:24:55)


IZVORNA PORUKA: ElmaB

OVO MI JE HITNOOOOOOOOOOOO

Gdje mogu kupiti krila ili štapić kao za princeze ali da ima na sebi krzno, po mogućnosti roza!!!!!




mi kupili u hrasnici[sm=smiley1.gif]




bananica -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 20:25:28)


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ElmaB

OVO MI JE HITNOOOOOOOOOOOO

Gdje mogu kupiti krila ili štapić kao za princeze ali da ima na sebi krzno, po mogućnosti roza!!!!!




mi kupili u hrasnici[sm=smiley1.gif]




nasa su ljubicasta, al bilo je i rozih




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 20:26:31)

bananice jel imaju krzo/paperje na sebi..[sm=smiley36.gif]




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 20:38:00)

Kupi krila bilo gdje (Mars, Robot...) i lijepi krzno po njima...
Mozes iskoristiti i onu vatu u ruzicastoj boji...




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 20:39:27)


IZVORNA PORUKA: tajra

Kupi krila bilo gdje (Mars, Robot...) i lijepi krzno po njima...
Mozes iskoristiti i onu vatu u ruzicastoj boji...


ma poenta je smao krzna...napisla je na temi BB...
na bi s akrila skinula to jer joj treba[sm=smiley36.gif]

a vidiš ideja sa rozom vatom može joj biti od pomoći[sm=smiley1.gif]




bananica -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 20:46:34)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

bananice jel imaju krzo/paperje na sebi..[sm=smiley36.gif]




naravno da ima


pretrazih kucu, jedva nadjoh krila, nema krzna, a bila sam ubjedjena da ima[sm=smiley36.gif]




Mamalica -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 21:03:15)

Gdje da kupim gumene, futrovane cizme? Trebaju mi bas za snijega al ne bih da su nesto puno skupe [sm=smiley36.gif]
Jel neko kupovao u zadnje vrijeme?




M kao Mama -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 21:10:42)


IZVORNA PORUKA: Mamalica

Gdje da kupim gumene, futrovane cizme? Trebaju mi bas za snijega al ne bih da su nesto puno skupe [sm=smiley36.gif]
Jel neko kupovao u zadnje vrijeme?



kao mama sa iskustvom u serijama i seriajam gumanjeka, moja preporuka ti ne NE futrovane, jer se nona znoji, kupi radije one samo kao onim pamukom tankim postavljene što su i termo čarape, imaš čizama na Ciglanama u Cipelićima do cca 15 KM




draguljče -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 21:11:54)

Ima u Cicibanu čizama, dole guma, a gore nepropusno platno, 26 KM.




bananica -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 21:13:43)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Mamalica

Gdje da kupim gumene, futrovane cizme? Trebaju mi bas za snijega al ne bih da su nesto puno skupe [sm=smiley36.gif]
Jel neko kupovao u zadnje vrijeme?



kao mama sa iskustvom u serijama i seriajam gumanjeka, moja preporuka ti ne NE futrovane, jer se nona znoji, kupi radije one samo kao onim pamukom tankim postavljene što su i termo čarape, imaš čizama na Ciglanama u Cipelićima do cca 15 KM




slazem se




Mamalica -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 21:15:02)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Mamalica

Gdje da kupim gumene, futrovane cizme? Trebaju mi bas za snijega al ne bih da su nesto puno skupe [sm=smiley36.gif]
Jel neko kupovao u zadnje vrijeme?



kao mama sa iskustvom u serijama i seriajam gumanjeka, moja preporuka ti ne NE futrovane, jer se nona znoji, kupi radije one samo kao onim pamukom tankim postavljene što su i termo čarape, imaš čizama na Ciglanama u Cipelićima do cca 15 KM

Ma ja sam to mislila sebi kupiti prije nego sto snijeg napada mada nosim 36 broj, mozda mogu nesto naci za sebe i u djecijoj radnji [sm=smiley36.gif]
Hvala mama alma [sm=smiley1.gif]




ElmaB -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 21:50:32)


IZVORNA PORUKA: tajra

Kupi krila bilo gdje (Mars, Robot...) i lijepi krzno po njima...
Mozes iskoristiti i onu vatu u ruzicastoj boji...

Ne može vata, baš mi treba ono paperje, krzno, ustvari samo mi to i treba pa sam pomislila da mogu naći na tim krilima pa da skinem. Evo postavit ćuz sliku da vidite šta mi treba.

Ovo roza krzno moram naći do nedjelje.
http://www.dodaj.rs/f/3H/jE/38l06Rep/torta-sa-krznom.jpg




M kao Mama -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 21:53:35)


IZVORNA PORUKA: ElmaB


IZVORNA PORUKA: tajra

Kupi krila bilo gdje (Mars, Robot...) i lijepi krzno po njima...
Mozes iskoristiti i onu vatu u ruzicastoj boji...

Ne može vata, baš mi treba ono paperje, krzno, ustvari samo mi to i treba pa sam pomislila da mogu naći na tim krilima pa da skinem. Evo postavit ćuz sliku da vidite šta mi treba.

Ovo roza krzno moram naći do nedjelje.
http://www.dodaj.rs/f/3H/jE/38l06Rep/torta-sa-krznom.jpg



pokušaj u metraži kod papagajke




bananica -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 21:53:59)

aj , imala sam ja sal na taj fazon, pink je bio ( ne pitajte za sta je sluzio)[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
sutra potrazim pa ti javim jesam li nasla




M kao Mama -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 21:54:27)


IZVORNA PORUKA: Mamalica


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Mamalica

Gdje da kupim gumene, futrovane cizme? Trebaju mi bas za snijega al ne bih da su nesto puno skupe [sm=smiley36.gif]
Jel neko kupovao u zadnje vrijeme?



kao mama sa iskustvom u serijama i seriajam gumanjeka, moja preporuka ti ne NE futrovane, jer se nona znoji, kupi radije one samo kao onim pamukom tankim postavljene što su i termo čarape, imaš čizama na Ciglanama u Cipelićima do cca 15 KM

Ma ja sam to mislila sebi kupiti prije nego sto snijeg napada mada nosim 36 broj, mozda mogu nesto naci za sebe i u djecijoj radnji [sm=smiley36.gif]
Hvala mama alma [sm=smiley1.gif]



ih za tebe ima da biraš u izbor trgovini u cipelićima




canim -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 21:58:27)

Ja kao da sam vidjela negdje ovakav šal djeciji ali po sebi je imao kao zakacene visece plastične zvjezdice, nemogu se sjetiti gdje, može biti u robotu ali nisam sigurna. Ako ne nadjes nigdje otidji u radnju sa materijalima i kupi krzno, pogledaj one 2 radnje u papagajci oni imaju najveći izbor.




ElmaB -> RE: gdje kupiti? (27.11.2012 22:15:20)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: ElmaB


IZVORNA PORUKA: tajra

Kupi krila bilo gdje (Mars, Robot...) i lijepi krzno po njima...
Mozes iskoristiti i onu vatu u ruzicastoj boji...

Ne može vata, baš mi treba ono paperje, krzno, ustvari samo mi to i treba pa sam pomislila da mogu naći na tim krilima pa da skinem. Evo postavit ćuz sliku da vidite šta mi treba.

Ovo roza krzno moram naći do nedjelje.
http://www.dodaj.rs/f/3H/jE/38l06Rep/torta-sa-krznom.jpg



pokušaj u metraži kod papagajke

Nema išao muž danas.




sporty mamaa -> RE: gdje kupiti? (29.11.2012 22:33:55)

Molim vas ako tko zna gdje se mogu kupiti zamjenski kajsevi za kolica(ako to uopce ima).... Imam dvoja kolica graco, u jednim pukao onaj jedan mali dio na jednoj strani kajsica i beba cim se malo trzne odveze se. A druga kisobran nam tako losa iako smo ih platili jako skupo da se vec jedan dio iskrivio, i beba se nakrivi kad je vozim. Ne bih da kupujem nova kolica radi kajseva, ako itko zna gdje bi to moglo biti molim savjet. Inace kolica smo kupili u bimacu i oni nemaju...




Hannan -> RE: gdje kupiti? (29.11.2012 22:59:02)


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Molim vas ako tko zna gdje se mogu kupiti zamjenski kajsevi za kolica(ako to uopce ima).... Imam dvoja kolica graco, u jednim pukao onaj jedan mali dio na jednoj strani kajsica i beba cim se malo trzne odveze se. A druga kisobran nam tako losa iako smo ih platili jako skupo da se vec jedan dio iskrivio, i beba se nakrivi kad je vozim. Ne bih da kupujem nova kolica radi kajseva, ako itko zna gdje bi to moglo biti molim savjet. Inace kolica smo kupili u bimacu i oni nemaju...


Ne bih znala gdje kupiti, ali je neka zenica prije par dana spominjala da je pravila kod tasnara te zamjenske kajseve , d ali je izgubila ili slomila ne sjecam se, ali nije mogla nigdje naci original da kupi.




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (3.12.2012 9:44:04)

zna li ko gdje ima kupiti povoljnih mantilica ili kaputica za [sm=rozacrtici.gif] do 18mj. ? ima li gdje sta snizeno od jesenje kolekcije (treba joj za proljece)




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (3.12.2012 10:00:16)


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Molim vas ako tko zna gdje se mogu kupiti zamjenski kajsevi za kolica(ako to uopce ima).... Imam dvoja kolica graco, u jednim pukao onaj jedan mali dio na jednoj strani kajsica i beba cim se malo trzne odveze se.


Ako mislis na kopcu, tj. na plasticni dio, a ne platno...
mi smo kupovali na pijaci Otoka...imaju mnogo oblika i velicina...

Ako ti to treba javi, kupit cu ti...




pocahontas -> RE: gdje kupiti? (3.12.2012 11:13:35)


IZVORNA PORUKA: teacher75

zna li ko gdje ima kupiti povoljnih mantilica ili kaputica za [sm=rozacrtici.gif] do 18mj. ? ima li gdje sta snizeno od jesenje kolekcije (treba joj za proljece)

ja vidjela krasne mantilice u Azelu za curice, oko 30-tak KM..sad ne znam koji tacno brojevi, ali eto pogledaj [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  146 147 [148] 149 150   Sljedeća stranica >   >>