RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Medić* -> RE: gdje kupiti za dijete? (10.4.2012 20:14:10)

IZVORNA PORUKA: bambi7


IZVORNA PORUKA: mamalina_

e u importani nema,pogledam jos na kovačićima..bambi7 gdje si vidjela taj sator auto joj to bi nam super bilo?
leona ako gdje nadjem javim ti

U Noddy-ju na Dobrinji


U merkatoru na Socijalnom danas vidjeh djeciji sator, cijena oko oko 35 km.




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (10.4.2012 20:20:58)

mogu li dimenzije tih satora? nama treba veci:)




mamalina_ -> RE: gdje kupiti za dijete? (10.4.2012 20:29:59)

hvala vam puno..sutra idem odmah do mercatora da pogledam i eto pogledat cu jos u noddy-u..bambiiiiii gdje je noddy???[sm=smiley36.gif]




bambi7 -> RE: gdje kupiti za dijete? (10.4.2012 21:01:30)

na Dobrinji preko puta DM-a,Gdje je apoteka pa u tom nizu




sanelaceca -> RE: gdje kupiti za dijete? (12.4.2012 15:09:36)

caooo,da li neko zna gdje se moze kupiti odjelo za djecake,mislim ono pravo,kosulja kravata,taj fazon....bili bi vam puno zahvalniiiii[sm=smiley1.gif]




dubravka01 -> RE: gdje kupiti za dijete? (12.4.2012 19:02:34)


IZVORNA PORUKA: sanelaceca

caooo,da li neko zna gdje se moze kupiti odjelo za djecake,mislim ono pravo,kosulja kravata,taj fazon....bili bi vam puno zahvalniiiii[sm=smiley1.gif]


Ja sam to nekad davno gledala u onoj radnji s dječijom opremom na ulazu u Kiseljak, nije ni bilo nešto skupo oko 50-tak kaemčića sve skupa, odijelo s prslukom,košulja i mašna [sm=smiley1.gif]




ElmaB -> RE: gdje kupiti za dijete? (12.4.2012 19:15:55)

IZVORNA PORUKA: sanelaceca

caooo,da li neko zna gdje se moze kupiti odjelo za djecake,mislim ono pravo,kosulja kravata,taj fazon....bili bi vam puno zahvalniiiii[sm=smiley1.gif]


Pogledaj u salonima koji prodaju opremu za vjenčanja i vjenčanice.




MAMA MA -> RE: gdje kupiti za dijete? (12.4.2012 19:34:04)

Pogledaj u Tiffany-u...oni često znaju imati tako te "luckaste"stvarčice....[sm=smiley1.gif]




nanika -> RE: gdje kupiti za dijete? (12.4.2012 20:42:11)


IZVORNA PORUKA: sanelaceca

caooo,da li neko zna gdje se moze kupiti odjelo za djecake,mislim ono pravo,kosulja kravata,taj fazon....bili bi vam puno zahvalniiiii[sm=smiley1.gif]

Ima na pijaci ali nisu neki kvalitet




Miimy -> RE: gdje kupiti za dijete? (12.4.2012 21:07:42)


IZVORNA PORUKA: sanelaceca

caooo,da li neko zna gdje se moze kupiti odjelo za djecake,mislim ono pravo,kosulja kravata,taj fazon....bili bi vam puno zahvalniiiii[sm=smiley1.gif]

Alta Waikiki neki dan gledala premedene .....




Miimy -> RE: gdje kupiti za dijete? (12.4.2012 21:08:49)

Sad ja da pitam[sm=smiley1.gif] gdje ima kupiti mrezicu, ili platno za kupanje bebe sto se stavi preko kadice i beba lijepo legne ... neznam jesam li dobro objasnila




sanelaceca -> RE: gdje kupiti za dijete? (12.4.2012 22:19:53)

Hvala vam punooo punoo punoooo[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif].divne steee




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 4:29:01)


IZVORNA PORUKA: Miimy

Sad ja da pitam[sm=smiley1.gif] gdje ima kupiti mrezicu, ili platno za kupanje bebe sto se stavi preko kadice i beba lijepo legne ... neznam jesam li dobro objasnila



e, i ja ovo tražim, info će dobro doći




ElmaB -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 7:30:38)

IZVORNA PORUKA: Miimy

Sad ja da pitam[sm=smiley1.gif] gdje ima kupiti mrezicu, ili platno za kupanje bebe sto se stavi preko kadice i beba lijepo legne ... neznam jesam li dobro objasnila


Vidjela ja u Merkatoru u Ložioničkoj ulici. Dole u hipermarketu na polici gdje im stoje autosjedalice i hodalice.




Miimy -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 8:14:48)


IZVORNA PORUKA: ElmaB

IZVORNA PORUKA: Miimy

Sad ja da pitam[sm=smiley1.gif] gdje ima kupiti mrezicu, ili platno za kupanje bebe sto se stavi preko kadice i beba lijepo legne ... neznam jesam li dobro objasnila


Vidjela ja u Merkatoru u Ložioničkoj ulici. Dole u hipermarketu na polici gdje im stoje autosjedalice i hodalice.




Elmic hvala puno budem pogledala




hampsi -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 8:25:03)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Miimy

Sad ja da pitam[sm=smiley1.gif] gdje ima kupiti mrezicu, ili platno za kupanje bebe sto se stavi preko kadice i beba lijepo legne ... neznam jesam li dobro objasnila



e, i ja ovo tražim, info će dobro doći

U Hipermarketu tj. Amku na Mojmilu je bilo i plasticnih i onih kao mrezastih "podmetaca" za kupanje. Uopste nisu bili skupi. A ima ih i u skoro svakoj Sarajevo Apoteci




hatepsut -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 8:59:27)

Ja sam ovo vidjala u TL,trebat ce i meni aBd.




bellla -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 12:40:35)

hej
da li mozda netko zna gdje ima kupiti lakovanih crnih baletankica,ma moze i bijelih,srebrnih,ono sa cickom,za djevojcice,mojjoj principesi ce uskoro rodjendan pa mi trebajuuuuuu:)),imat ce bijelu haljinicu
ako netko vidi,pretty please ,nek napise:)




idacha -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 12:50:32)

hello, cure..
gdje bih mogla naci onaj volan za djecu za auto.. na sjedište ispred se stavi kao neki ''prikaz puta'', a dijete u krilu ima volan????
koja prodavnica, grad nije bitan... ili ako neko prodaje... crkoh trazeci...
eh,sto ga objasnih..
valjda ce neko znati o cemu pricam...

hvalaaaaaaaaa




Miimy -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 12:51:18)

ej bella pogledaj u cipelicima znaju imaju prestatki cipelica za curice, oni imaju prodavnicu u Merkuru na otoci, na ilidji pa pogledaj....




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 14:20:51)

e, super ja bih tu pletenu mrežicu,

hvala na odgovorima

a cipelica ima lijepih u Cipelićima




mamina princeza -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 14:27:15)

mama alma ja imam ono kao lezaljka sa peskiricem za kupanje beb..pred porod sam bas dosta trazila imaju svi al ne u velikim kolicinama. meni je to super ja sam na kraju nabavila iz one radnej na pofalicima.

i u tom kupam e a i dz. sam u tome. u onim plasticnim lezaljkama ne bih znala a i dosta su skuplje




Visnja RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 14:33:47)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Miimy

Sad ja da pitam[sm=smiley1.gif] gdje ima kupiti mrezicu, ili platno za kupanje bebe sto se stavi preko kadice i beba lijepo legne ... neznam jesam li dobro objasnila



e, i ja ovo tražim, info će dobro doći


ima ona lezaljka od zice s pamucnim platnom...prodavnica za djecu preko puta Badema na carsiji




bellla -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 14:51:34)

Hvala vam,sutra picim u Cipelice:))




R&T@ -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.4.2012 19:12:53)


IZVORNA PORUKA: idacha

hello, cure..
gdje bih mogla naci onaj volan za djecu za auto.. na sjedište ispred se stavi kao neki ''prikaz puta'', a dijete u krilu ima volan????
koja prodavnica, grad nije bitan... ili ako neko prodaje... crkoh trazeci...
eh,sto ga objasnih..
valjda ce neko znati o cemu pricam...

hvalaaaaaaaaa


U BBI centru, u suterenu... radnja Baby centar...

Ili da ti ja prodam nas...prerasle smo to [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>