RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 13:05:02)


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pomoć[sm=smiley36.gif]

naime u katalogu pordavnica Izbor sa viejdla bicikl guralicu za dijete hello kitty...
ja sma bila u toj pordavnici na ciglana, u interexu i u kralja tomislava i ferhadiji i smao na cigalanama našla plavi neki koji mi s enije dopao...

gdje još imaju ove pordavnice izbor u sarajevu...
da nađem helo kitty za poklona[sm=zmeden.gif]


Na Ilidzi u Maloj aleji. Sad neznam za kad ti to treba. Ako ti nije kasno ja cu sutra ujutro na Ilidzu pa ti mogu pogledati ima li.



molim te[sm=smiley31.gif]

javi mi...
treba mi za 30 april[sm=smiley36.gif]

al ja naumila tu kitiku da uzmem...dopala mi se...a i slavljenica mi bila spresretan...
ako bude javi mi pls...
da ja odmah idem dok ima[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

pa nek čeka dan slavlja kod mene u garaži[sm=smiley36.gif]




*pcelica* -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 13:09:29)

Vazi ja cu ti vidjeti ima li na Ilidzi a i sestri cu javiti da pogleda na Dobrinji svakako joj je usput kad krene na faks. Pa ti javim




bellla -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 13:09:54)

Ma Hanady oni su ti svi povezani,trebala si samo u jednoj pitati da ti nazovu druge,da ne hodas bezze i ostave ti:))

hajde Goodluck:)))




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 13:09:58)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 13:11:10)


IZVORNA PORUKA: bellla

Ma Hanady oni su ti svi povezani,trebala si samo u jednoj pitati da ti nazovu druge,da ne hodas bezze i ostave ti:))

hajde Goodluck:)))


ama j pitah ove na ciglanama kod maksumića...a one me blijedo gledaju...
a one u interexu pitam jeste imali uopše one guralice bicikle...
kaže mi to ne nabavljamo...
rkeo kako bona imate na ciglanama al smao jedna plavi ostao...
kaže drugo su oni[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




bellla -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 13:14:28)

svasta,nidje veze,prosle godine sam htjela kod njih kupiti one kao pape Ugg,pretople,na Kosevu nije bilo mog br,pa je zena zvala okolo, dok nije nasla u Interexu,i ja otisla po njih:)

Ma to su ti vjestice,nece da zovu[sm=hudicek1.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




nur al ayna -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 14:28:42)


IZVORNA PORUKA: leona81

gdje kupiti sesiric za ljeto za djevojcicu 3-4 god a da je neke pristojne cijene? znaci ne kacket nego bas sesiric, prosle godine smo uzeli 2 u TL plavi i rozi bili su 4,90 ja mislim...

Sesirica je bilo u Oviese po 12 KM




škorpija -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 14:32:56)


IZVORNA PORUKA: nur al ayna


IZVORNA PORUKA: leona81

gdje kupiti sesiric za ljeto za djevojcicu 3-4 god a da je neke pristojne cijene? znaci ne kacket nego bas sesiric, prosle godine smo uzeli 2 u TL plavi i rozi bili su 4,90 ja mislim...

Sesirica je bilo u Oviese po 12 KM

ja sma nedavno tražila u oviese, nisam našla za veće glave[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image],(53 cm) kupila sma danas u onoj dječijoj radnji u wogu, happy kids ili tako nešto, ali nisu im vala jeftini 17 KM, ali je veći izbor za dječake (joooj prvi put u tri godine izgovaram ovu rečenicu, VEĆI IZBOR ZA DJEČAKE[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image])




nur al ayna -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 14:34:55)


IZVORNA PORUKA: škorpija

gdje kupiti papirne stolnjake rođendanske?

papirni stolnjaci su u Konzumu po 15 KM, a u KOZMU imas pvc stolnjake po 7 KM i to biras Spiderman, Ben Ten, Hello Kitty, Barby... U Svjetlosti je, cini mi se, 9 KM papirni Party stolnjak ( ogroman )




škorpija -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 14:37:56)


IZVORNA PORUKA: nur al ayna


IZVORNA PORUKA: škorpija

gdje kupiti papirne stolnjake rođendanske?

papirni stolnjaci su u Konzumu po 15 KM, a u KOZMU imas pvc stolnjake po 7 KM i to biras Spiderman, Ben Ten, Hello Kitty, Barby... U Svjetlosti je, cini mi se, 9 KM papirni Party stolnjak ( ogroman )


auuuu zar su tako skupi ti obični papirni[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image], pa isplativije je onda kupiti taj pvc, i imaš dugoročno stolnjak, hvala na info




lepetetka -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 14:40:35)

Hanady Na Dobrinji ne vjerujem da ima ali ti mogu pogledati, jer ovdje je baš mali prostor tako da nikada nisu držali bicikle, guralice i tako te krupnije stvari, baš je mala radnjica ali eto pogledam kada budem šetala ako bude ja ću reći da ti ostave..




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 14:46:30)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: nur al ayna


IZVORNA PORUKA: škorpija

gdje kupiti papirne stolnjake rođendanske?

papirni stolnjaci su u Konzumu po 15 KM, a u KOZMU imas pvc stolnjake po 7 KM i to biras Spiderman, Ben Ten, Hello Kitty, Barby... U Svjetlosti je, cini mi se, 9 KM papirni Party stolnjak ( ogroman )


auuuu zar su tako skupi ti obični papirni[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image], pa isplativije je onda kupiti taj pvc, i imaš dugoročno stolnjak, hvala na info


pvc su najbolji...
ia ja sma u kozmu uzela hello kity ...
i one pvc zastavice imama dva komada...

vrlo isplativo...sastaviš i skloniš...kako koji rođkas samo ga avdiš, majkemi sve su to mami pare žešće[sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (15.4.2012 21:12:24)

u mercatoru - lozionicka ima samo sator za djecake - gusar folovi 32 KM...u robotu nema nista...jysk nije radio, sutra idem jos obici ove po gradu pa da vidimo ima li satora...ako nadjem javim




Almaa -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 11:57:01)

leona i ja sam u potrazi za satorom, ako naletis negdje javi...
ja sam prosle sedmice vidjela u mercatoru i za djevojcice je bio, ali eto prodat...
Neda mi se ici dok je ovo kisno vrijeme, ali mislim da u Mercuru na stupu ima...




yasemin -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 12:03:32)

pozz svima zna li ko gdje ima kupiti sterilizator za flašice u SA??i koliko košta?




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 12:03:50)


IZVORNA PORUKA: Almaa

leona i ja sam u potrazi za satorom, ako naletis negdje javi...
ja sam prosle sedmice vidjela u mercatoru i za djevojcice je bio, ali eto prodat...
Neda mi se ici dok je ovo kisno vrijeme, ali mislim da u Mercuru na stupu ima...

ima ali patke i zabe i nesto mi ne izgleda bas cvrsto...ovi u mercatoru su super ali eto nije bio za djevojcice, nema ni u bivsem sam shopu ali trebaju dobiti, nema ni u onoj pored extreme intimo samo crni obicni, nema ni u baby centru u bbi, nema ni u robotu...eto, mozda bingo ali je meni daleko




Emica_sa -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 12:14:13)


IZVORNA PORUKA: yasemin

pozz svima zna li ko gdje ima kupiti sterilizator za flašice u SA??i koliko košta?



Evo ti na piku novo


http://www.pik.ba/artikal/2940336/sterilizator-philips-avent-za-baby-flasice/




anidla -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 12:28:40)


IZVORNA PORUKA: leona81

u mercatoru - lozionicka ima samo sator za djecake - gusar folovi 32 KM...u robotu nema nista...jysk nije radio, sutra idem jos obici ove po gradu pa da vidimo ima li satora...ako nadjem javim



imam glupo pitanje [sm=smiley36.gif]

a sta ce vama satori? jel za more ili za kucu? da znam jel mi treba ili ne treba [sm=jezicek.gif]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 12:31:20)

za kucu[sm=smiley1.gif] nas M tjera svaki dan da pravimo sator s dekama izludi nas




anidla -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 12:48:27)


IZVORNA PORUKA: leona81

za kucu[sm=smiley1.gif] nas M tjera svaki dan da pravimo sator s dekama izludi nas



a-ha :)

Onda nam jos uvijek ne treba:)

Joj M je meni legenda, sta joj sve naumpada :)




mamana -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 13:35:11)

leona i ja sam u potrazi za satorom,

U subotu je bio u Merkatoru na Dobrinji sa princezama 42 KM.




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 14:28:44)


IZVORNA PORUKA: mamana

leona i ja sam u potrazi za satorom,

U subotu je bio u Merkatoru na Dobrinji sa princezama 42 KM.


ovaj s princezama je 32 KM i nije ga bilo jucer u lozionickoj, eh sad mozda ima na dobrinji al rekose ovi da ce dobiti iduce sedmice jos pa valjda nadjem




milenium -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 19:18:01)

leona,samo nemoj kupovati ks Kids šator za djecu,mi kupili 70 km,ma to ne može ni da stoji[sm=smiley13.gif]kako ih nije sramota onakvo nešto proizvodit i prodavat.više ništa od Ks Kids u moju kuću neće!!




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 19:46:12)


IZVORNA PORUKA: milenium

leona,samo nemoj kupovati ks Kids šator za djecu,mi kupili 70 km,ma to ne može ni da stoji[sm=smiley13.gif]kako ih nije sramota onakvo nešto proizvodit i prodavat.više ništa od Ks Kids u moju kuću neće!!


mi cekamo ovaj http://www.ekupi.ba/SATOR-PRINCEZA-192200.aspx




magbi -> RE: gdje kupiti za dijete? (16.4.2012 23:14:40)

ja sam vam veceras slikala satore ali neznam slike postaviti jedino ako ce te da vam preko fb posaljem




Stranica: <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>